Opinie o biurze Regent

Regent

Basia

Pobyt: Czerwiec 2020

Witam miałam jechać do Rzymu 13 czerwca 2020 z wiadomych przyczyn zapewne wycieczka się nie odbędzie a jeżeli nawet samoloty będą latać to i tak olbrzymi strach tam jechać. Po napisaniu odwołania biuro trzyma się swoich restrykcyjnych reguł i nie chce zwrócić sporej zaliczki nie chcialo zmienić terminu wpłaty drugiej zaliczki i również nie wchodzi w grę zmiana terminu wycieczki na inny. Nawet jeżeli otworzą granice do 13 czerwca kto da 100 procent gwarancji że będzie w miarę bezpiecznie. Tylko pieniądze się liczą. Nigdy nikomu nie polecę tego biura

Anonim

Pobyt: Marzec 2020

Niestety biuro Reegent źle organizuje wyjazdy przekonaliśmy się w Paryżu gdzie prpani przewodnik była z nami po 30 min i pozostawiała nas na resztę dnia samych a teraz mieliśmy lecieć do Rzymu 5 marca to się okazało że niechca zwrócić za wycieczkę wiadomo jaka przyczyną epidemia koronawirus pisaliśmy odwołanie a oni i tak tak swoich reguł się trzymają tragedia te biuro

Pobyt: Luty 2020

Jeśli wyjazd do Barcelony to własnie z REGENT. Z biurem nie miałam zbyt wiele do czynienia natomiast na miejscu Pani Lidia - rezydent 100% profesjonalizm, konkret, wiedza (chętnie odpowiadała na każde pytanie dotyczące historii, życia i bycia w Hiszpanii ;), taktowana i przede wszystkim bardzo cierpliwa ( na wycieczce towarzyszył mi syn 7-latek, ciekawy świata, bezpośredni i momentami bardzo absorbujący). Polecam!

Babcia Halinka

Pobyt: Luty 2020

Witam Kto chce spędzić fantastyczny weekend polecam Zimową magię Barcelony !!!! Barcelona zachwyciła nas i na pewno wrócimy tam.Pani Lidia, która była naszym pilotem wykazała się ogromną wiedzą i niesamowitym zmysłem organizacyjnym. Osoba ciepła, pogodna i uśmiechnięta. Jestem pod wrażeniem, zachowanie Pani Lidii w każdej sytuacji było perfekcyjne.

Teresa i Anna

Pobyt: Marzec 2020

Barcelona 27.02-01.03 Spełniłyśmy nasze marzenia i z żalem opuszczałyśmy piękną i gościnną Katalonię. Gratulujemy Regentowi wspaniałego przewodnika. Pani Lidio jest Pani Wielka! Dziękujemy, polecamy i już pakujemy walizki na następną wyprawę

Barbara

Pobyt: Luty 2020

Niestety nie mogę napisać pozytywnej opinii o biurze podróży Regent. Niestety pracownicy biura nie są w cale pomocni. Chcieliśmy zmienić termin wjazdu - niestety, biuro wymyśliło, że mamy anulować wyjazd, wiąże się to z utratą sporej kwoty pieniędzy, a potem wykupić u nich nowe wczasy. Nie zaproponowano żadnego innego rozwiązania. Strata czasu, nerwów i pieniędzy

Koleżanka Leśnego Dziadka

Pobyt: Luty 2020

Właśnie wróciłam wycieczki do Barcelony; 27 luty ? 1 marca. Zwiedziałam z grupą wszystkie zaplanowane przez biuro miejsca mając za przewodnika profesjonalną, świetnie przygotowaną merytorycznie i kompetentną p. Lidię Kopczyńską. To niezwykle urocza i bardzo komunikatywna osoba, która ze znawstwem prezentowała kolejne atrakcje miasta, okraszając to dodatkowo wieloma ciekawostkami i przydatnymi informacjami . Chętnie i wyczerpująco udzielała odpowiedzi na nasze niekończące się pytania. Oprócz Barcelony zwiedzaliśmy w ramach wycieczki fakultatywnej Montserrat. Była to zgodna decyzja grupy, wybrana spośród kilku propozycji przedstawionych nam do wyboru. Wybór bardzo trafny. Przez cały czas pobytu czułam się bardzo dobrze zaopiekowania dzięki świetnej organizacji czasu ? dowóz samochodami w bezpośrednią bliskość zwiedzanych obiektów, dostosowane do moich możliwości tempo zwiedzania, uwzględnienie czasu wolnego oraz dbałość o nasze bezpieczeństwo.

Elżbieta Jakubiak

Pobyt: Luty 2020

Hola! Na przełomie lutego i marca nasza babska czwórka wreszcie zdecydowała się spełnić swoje długo odwlekane marzenie z biurem Regent. To był bardzo udany desant. Miasto magiczne. Geniusz i wizjonerstwo Gaudiego zapiera dech. Zgodnie okrzyknęłyśmy wiec to wydarzenie - Katalońskim snem. Na jawie pozwoliła nam go prześnić p. Lidia, której urok osobisty zadziałał w jednakowym stopniu ?. na całą 16 osobową grupę. Duże wie, umie to przekazać, tryska energią i inteligentnym poczuciem humoru. Mamy wiele doświadczeń podróżniczych i w porównaniu z innymi przewodnikami Pani Lidia winduje swoją profesję wysoko w górę. Udało jej się nawet powiększyć grono entuzjastów FC Barcelony o nasz raczej słabawy sportowo kwartet. Majestat gór Montserrat dał nam jednak szanse udowodnienia góralskiej krzepy w starciu z uroczymi ale i wymagającymi szlakami turystycznymi. Przeglądamy setki pięknych zdjęć i ? dalej śnimy. Mamy świadomość że 3 dni to zbyt krótki czas by zgłębić uroki tego magicznego miejsca ale w zupełności wystarczający by się w nim rozsmakować i ? już planować kolejny skok. Powzięłyśmy nawet uchwałę ? jedna kiecka mniej , a pieniądze do skarbonki! Na koniec jeszcze bardziej osobiście; Lidio, Barcelona w naszych wspomnieniach zawsze będzie rozświetlona Pani uśmiechem. Koleżanki Leśnego Dziadka.

Barbara

Marcela

Pobyt: Luty 2020

Gorąco polecam Panią rezydent Lidię Kopczyńską, jest profesjonalistką w 100%. Doskonale pomaga odnaleźć się w obcym kraju, jest elokwentna i dyspozycyjna.