Regent

Sprawdź oferty biura podróży Regent
  • Włochy Śniadania
  • Hiszpania Śniadania i obiadokolacje

Danuta P.

Witam serdecznie! Brałam udział w wycieczce do Barcelony w dniach 23-27 września br. i chcę podzielić się opiną na ten temat. Uważam że wycieczka była bardzo udana biorąc pod uwagę krótki okres na jaki się zdecydowałam. Zwiedziliśmy bardzo dużo atrakcyjnych miejsc.Opieka pilotów była bardzo dobra a wiedza Pani Lilki na temat tych obiektów imponująca. Wrażenia super.Bardzo dziękuję za wspaniały pobyt w Barcelonie! Pozdrawiam serdecznie wszystkich pilotów wycieczki i do zobaczenia ponownie w Barcelonie! Danka P. i Beata M.

Iza

Chciałam zwrócić uwagę na pewną nieścisłość oferty Magia Barcelony biura podróży Regent. Stadion Camp Nou w ofercie jest wymieniany jako atrakcja realizowana w czasie wolnym. Po przyjeździe od rezydenta dowiedzieliśmy się, że jest atrakcją realizowaną w programie podstawowym. Dla chętnych wejście na stadion, niezainteresowani w tym czasie mogą odbyć spacer po jednym z parków Barcelony. W naszej grupie nikt nie był zainteresowany wejściem na stadion, mimo tego zostaliśmy tam zawiezieni i dostaliśmy 1/2 godziny "czasu wolnego" na odwiedzenie sklepu FC Barcelona lub po prostu pobyt na betonowym parkingu. Program ramowy wycieczki został w pełni zrealizowany i tu nie mam żadnych uwag, ale w mojej ocenie te 1/2 godziny na Camp Nou plus dojazd to czas "stracony" , można było ten czas wykorzystać na realizację któregoś z punktów programu ramowego np. by się ono przydało w Parku Guell bo tam czasu wyznaczonego przez rezydentkę zabrakło na zobaczenie jednego z obiektów do którego kolejka nie pozwalała na oczekiwanie bez przekroczenia czasu wyznaczonego na powrót do autokaru.

Wioleta Szemberska

Dzisiaj wróciłam z moją córką z Barcelony. To była niespodzianka na 20 urodziny mojej Asi ???? i chciałam na gorąco podzielić się wrażeniami. Dzięki naszym rezydentom Lidzi i Sylwkowi uważamy ten wyjazd za cudowny...opieka jaką nas otoczyli, cudowne miejsca jakie nam pokazali i serdeczność jaka od nich emanuje są bezcenne. Byłyśmy już na wielu wycieczkach, ale takich opiekunów i przewodników nie spotkalysmy nigdzie, nie ma w nich rutyny i widać, że wkładają w to całe serce. Dziękujemy Wam za cudne chwile i już tęsknimy za Wami i Barceloną. Pozdrawiamy - Wiola i Asia

Waldemar Kloc

Ewa Bolińska

Dziś w nocy wróciłam z Barcelony. Pobyt godny polecenia, zobaczyłam prawie wszystko, co zobaczyć chciałam, na więcej nie starczyło czasu..ale wrócę. Rezydenci - cudowni ludzie, pani Lidko, panie Sylwku...dziękuję

Justyna i Michał

Wycieczka do Barcelony zdecydowanie godna polecenia. W jej programie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników zwiedzania i aktywnego wypoczynku liczne wycieczki fakultatywne. Mieszkaliśmy w 3-gwiazdkowym hotelu Riviera (w Santa Susanna na przedmieściach Barcelony, 5 minut od plaży), który jak dla nas zasługiwał na 4-gwiazdki. Bardzo dobra obsługa, a śniadania i obiadokolacje tak różnorodne, że nie dało się wszystkiego spróbować. Trafiliśmy też na wspaniałych przewodników - Panią Lidię i Pana Sylwestra. To ludzie o ogromnej wiedzy i pasji do tego co robią, a w dodatku bardzo sympatyczni i pomocni. Szkoda, że oprowadzają tylko po Katalonii. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za to, że się nami tak dobrze opiekowali i uatrakcyjnili nasz wyjazd niezwykłymi opowieściami o miejscach, które zwiedzaliśmy.

. Hotel super, śniadania bardzo dobre i obfite, do metra 10 min. Organizacja ok, tylko w pierwszy dzień po przylocie ok godz 15 mieliśmy do wieczora czas wolny. Na zwiedzanie było 2 dni w biegu. Do Watykanu staliśmy w kolejce 3 godziny. Na transfery i wejściówki zapłaciliśmy po 126 euro. Pan Tomek i Pani Mirella wzorowo wykonalli swoją pracę :)

Ewa i Sławek

Wybraliśmy się z przyjaciółmi na krótką czterodniowa wycieczkę od 14.06 -17.06 do Londynu.Impreza po nazwą City Break-Magia Londynu spełniła nasze oczekiwania. Pani Małgosia, ktora oprowadzała nas po Londynie stanęła na wysokości zadania i starała się w tak krótkim czasie pokazać nam na maxa tyle co było można???? Opiekunem i pilotem naszej aż trzydziestoosobowej grupy była NIESAMOWITA pani Dorota z szalonymi niebieskimi włosami. Jej temperament, ogromne zaangażowanie, pomoc we wszystkich najdrobniejszych sprawach zasługuję na szczegolne podziękowanie z naszej strony. Pani Doroto jeszcze raz dziękujemy:-) Ekipa z Gdańska

Natalia

W dniach 30.05-04.06.2018 wybraliśmy się na zorganizowaną wycieczkę do Neapolu z opieką pilota. Według planu dwa dni mieliśmy zwiedzać Neapol a trzeciego dnia miała odbyć się wycieczka fakultatywna (aż 3 miejsca do wyboru). Po zwiedzaniu mieliśmy kosztować regionalnych dań we włoskiej tratorii. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Pilotów mieliśmy dwóch. Z czego z pierwszym przebiegliśmy kilka ulic Neapolu, nie poznając po drodze żadnych nazw zabytków, a o godzinie 14,30 Pani zostawiła nas na wybrzeżu z informacją idzie sobie coś zjeść a tam jest metro, wrócicie do hotelu sami. Wieczorem dotarł do nas nowy pilot, który powiedział,że w planie nie ma wycieczek fakultatywnych tylko dwa dni zwiedzanie Neapolu (w między czasie dojechali do nas Państwo, którzy mieli dwa dni zwiedzać Neapol, i to były akurat nasz drugi dzień zwiedzania plus dzień na wycieczkę fakultatywną). Najważniejszą kwestią było zebranie pieniędzy za transfer z lotniska. Pytając czy możemy sami pojechać na wycieczkę byliśmy zniechęcani niemożnością zwiedzania danego miejsca bez przewodnika. Nie było to prawdą, gdyż mimo przeciwności wybraliśmy się na wycieczkę sami i udało nam się zwiedzić to po co przyjechaliśmy do Neapolu. Trzeci dzień wybraliśmy się na zwiedzanie Neapolu z pilotem. Pochodziliśmy w kółko po mieście, obejrzeliśmy trzy zabytki i o godzinie 16 ponownie zostaliśmy sami na wybrzeżu. Biuro wywiązało się tak naprawdę z załatwienia lotu, transferu i hotelu (bardzo dobrego zresztą). Pozostałe kwestie to porażka. Gdybyśmy wiedzieli, że mamy sami sobie czas zorganizować to byśmy się chociaż przygotowali. Dodam, że pilot o godzinie 22 dzwonił na numer alarmowy firmy Regent, którego nikt nie odebrał... Kontakt z biurem nastąpił dopiero rano. Ogólnie wycieczka się udała, gdyż poznaliśmy tam fantastycznych ludzi, z którymi na własną rękę zwiedzaliśmy. Niemniej jednak biuro poza zmianom w planie nie zapewniło nam żadnych atrakcji. Było za to bardzo dużo czasu wolnego...

Ryszard

Maj 2018r. wylot do Barcelony na 4 dni . Biuro REGENT poza przysłanie na adres zamieszkania listem zwykłym -pocztą biletów nic nam nie wręczyło i nic nie wytłumaczyło - nic ! Jechaliśmy z zoną w ciemno poza tym, ze mieliśmy wręczyć 120 euro rezydentom na miejscu w Barcelonie .Lecieliśmy jak 2 barany! Myśleliśmy ze będziemy w hotelu w Barcelonie a tu bzdura! Wywieżli nas 55 km.za Barcelonę .Pierwszy cały dzień to pobyt w hotelu .Wieczorem zgłosiła się Pani Lidia i dostała od nas 240 euro . od następnego dnia busem , wozono nas z innymi osobami zbieranymi z innych hoteli na zwiedzanie Barcelony.Wszyscy turyści tak jak i my jednakowo czuli się potraktowani przez b.p REGENT jak barany ! . Po prostu oszukani. Gdyby nie uroki Barcelony i staraniom bardzo sympatycznym P. Lidii i Sylwka To z biurem REGENT trzeba byłoby spotkać się w sądzie! Nikt z nami wszystkimi nie rozliczył się z wpłaconej gotówki!co i za co płaciliśmy . A było to 1500zł. + 120 euro od osoby . My wszyscy liczne zwiedzane wejściówki płaciliśmy sami .Rezydenci zapłacili za nas wejściówki do Bazyliki i Parku GUella Do tej pory na tak beznadziejnie zorganizowanej wycieczce czy wczasach nie byliśmy !!!!!! Takie zdanie jak my miała cała nasza grupa ! Ostrzegamy przed biurem REGENTEM z Poznania!!!My jak i cała nasza grupa to normalni , wyrozumiali ludzie. .