Rezerwacja wycieczki nie została zakończona, masz na to jeszcze kilka minut wróć do rezerwacji

Regent
Biuro podróży

Regent

Sprawdź oferty biura podróży Regent
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
  • Włochy śniadania
  • Anglia śniadania
Zobacz wszystkie oferty Regent

Byłem z żoną i dwójką dzieci w Londynie, drugi raz z Regentem(Paryż). Okazało się, iż w trzy dni zrobiliśmy program czterodniowy. Faktycznie p. Dorota i p.Małgosia postarały się, abyśmy bardzo dokładnie zwiedzili miasto, Jak dla mnie wszystko było w porządku. Z pewnością ponownie skorzystam z tego biura.

Wydarzenia z Barcelony z 10 października br ( i wcześniejsze) przyćmiły nasze poczucie bezpieczeństwa i radość z nadchodzącej wycieczki. Po zapewnieniach Biura Regent 11 października wylądowaliśmy na lotnisku El Prat. Na lotnisku i na ulicach Barcelony, szczególnie w tłumnie odwiedzanych miejscach, często spotykaliśmy patrole policji i wojska, ale czuliśmy się z ich obecnością bezpieczniej. Poza wywieszonymi w oknach i na balkonach flagami Katalonii "za" i "przeciw" nie byliśmy świadkami żadnych demonstracji czy zamieszek. Było pięknie: słoneczna pogoda, piękne zabytki, pyszne jedzenie i wspaniali ludzie. A szczególnie nasi piloci Lidzia i Sylwek, których serdecznie pozdrawiamy. Duża wiedza i kultura, bardzo dobra organizacja oraz otwartość na ludzi - to cenne trafić na takich przewodników. Wspominając Barcelonę będziemy myśleli także o Was. Iwona i Wojciech

Szanowni Państwo, wróciłam w niedzielę 15.10.2017 z wycieczki "Magia Barcelony" i przede wszystkim chciałam napisać, ze w Barcelonie jest bezpiecznie, pięknie, słonecznie i magicznie!:):) Polecam wszystkim wyjazd z Biurem Regent, wspaniali przewodnicy z ogromną wiedzą Lidka i Sylwek oraz Edytka, wspaniała dziewczyna z niesamowitym poczuciem humoru, swoimi opowieściami umilała nam podróż z i na lotnisko!:):) Dla mnie osobiście zdecydowanie za krótko, za mało czasu, chciałabym wrócić na dłużej i na spokojnie podziwiać Magię Barcelony:)

Czytając wiele opinii o Biurze Turystycznym Regent można stwierdzić, że piloci to mocna strona działalności biura. I ja też bardzo chciałam podziękować na forum wspaniałej , najwspanialszej pilotce Pani Zosi Borowicz Madej, którą mieliśmy możliwość poznać w czasie czterodniowej wycieczki do Rzymu w dniach 24-27 września 2017 r. Śliczna, młoda dziewczyna, bardzo profesjonalna. Miła, ciepła, przy której czuliśmy się z mężem i jedenastoletnią wnuczką maksymalnie "zaopiekowani". W sposób absolutnie bezinteresowny w czasie np. spaceru do metra dorzucała garść informacji, anegdot do wiadomości przekazywanych nam przez również sympatyczną przewodniczkę (niestety jej nazwiska nie pamiętam).Byliśmy na wielu wycieczkach ale żaden z pilotów nie utkwił nam jakoś szczególnie w pamięci..Panią Zosię będziemy pamiętać zawsze i wspominać jak najserdeczniej.

Jestem zachwycona Magią Barcelony :)- własnie wróciłam z raju :) a przede wszystkim Sylwkiem,Lidką i Edytą. Dzięki nim poczułam atmosfere,czar Barcelony,zwiedziłam wszystko ,co mozna było przez 2 dni zwiedzic i było cudownie :)Rzeczowo,profesjonalnie,z humorem i ciekawie.Mega!!!!!!!!!! Jeszcze wroce z cała pewnoscia i bede chciała oddac sie pod opieke tych wspaniałych ludzi :)Dodam,ze w Barcelonie jest spokojnie,mozna czuc sie naprawde bezpiecznie. Gorąco polecam :) Monika

Barcelona, sierpień 2017. I tu jest duży problem. O ile nie budzi wątpliwości urok Katalonii, ogromna ilość miejsc, widoków - pozostawiających niedosyt że nie wszystko zdążyło się obejrzeć, zwiedzić, zapamiętać - to nie wiadomo co napisać o Lidce i Sylwku - rezydentach, opiekunach i przewodnikach. Zapoznałem się z wcześniejszymi wpisami i w zasadzie wszystko zostało już powiedziane. Powtarzanie pochwał, słów zachwytu, superlatyw, podziękowań - wydaje się już być banalne. Przez wiele lat swojego życia widziałem dużo, odwiedziłem sporo ciekawych i mniej interesujących krajów i miast. Nigdzie jednak nie spotkałem się dotąd z takim profesjonalizmem, znakomitą organizacją, naturalnym, nienachalnym ciepłem, kulturą, poczuciem humoru, spontaniczną, niewymuszoną życzliwością, elastycznością. Ich umiejętność rozwiązania czasem kłopotliwych, niezależnie powstających sytuacji, to mistrzostwo świata. A wszystko z najwyższą klasą. Przy okazji rada dla tych, którzy się z nimi w przyszłości spotkają: jeśli Lidia lub Sylwek mówią że coś warto zobaczyć, gdzieś na posiłek przysiąść - wierzcie im w to. 100 % się sprawdza. I co tu dodać? 10/10. Jeśli spotkacie na swej drodze Lidię i Sylwka - dobrze trafiliście. Dziękujemy i pozdrawiamy. Małgorzata, Jacek, Błażej.

Barcelona, sierpień 2017. I tu jest duży problem. O ile nie budzi wątpliwości urok Katalonii, ogromna ilość miejsc, widoków - pozostawiających niedosyt że nie wszystko zdążyło się obejrzeć, zwiedzić, zapamiętać - to nie wiadomo co napisać o Lidce i Sylwku - rezydentach, opiekunach i przewodnikach. Zapoznałem się z wcześniejszymi wpisami i w zasadzie wszystko zostało już powiedziane. Powtarzanie pochwał, słów zachwytu, superlatyw, podziękowań - wydaje się już być banalne. Przez wiele lat swojego życia widziałem dużo, odwiedziłem sporo ciekawych i mniej interesujących krajów i miast. Nigdzie jednak nie spotkałem się dotąd z takim profesjonalizmem, znakomitą organizacją, naturalnym, nienachalnym ciepłem, kulturą, poczuciem humoru, spontaniczną, niewymuszoną życzliwością, elastycznością. Ich umiejętność rozwiązania czasem kłopotliwych, niezależnie powstających, sytuacji to mistrzostwo świata. A wszystko z najwyższą klasą. Przy okazji rada dla tych, którzy się z nimi w przyszłości spotkają: jeśli Lidia lub Sylwek mówią że coś warto zobaczyć, gdzieś na posiłek przysiąść - wierzcie im w to. 100 % się sprawdza. I co tu dodać? 10/10. Jeśli spotkacie na swej drodze Lidię i Sylwka - dobrze trafiliście. Dziękujemy i pozdrawiamy. Małgorzata, Jacek, Błażej.

Dziś w nocy wróciłem z Wycieczki z Hiszpanii zwiedzanie Barcelony było cudownie od pierwszych chwil zostaliśmy objęci opieką przez wspaniałą panią Rezydent Panią Lidkę bardzo profesjonalna osoba która widać że kocha to co robi i potrafiła doradzić w kwestii wyboru prezentów dla rodziny oraz w kwestii wyboru restauracji żeby zjeść posiłek oraz po prostu bardzo ciekawie opowiadała o zabytkach Barcelony. Jeżeli kiedykolwiek wakacje czy zwiedzanie to tylko z nią Dziękujemy za wspaniałe Kilka dni Halina i Waldemar P. z Synem

Powrót 03.10.2017 z 8-dniowej wycieczki Magia Barcelony.Wycieczkę oceniam bardzo pozytywnie a to dzięki staraniom rezydentów Lidii i Sylwka.Wiedza,zaangażowanie,punktualność.Pełny profesjonalizm, tak mógłbym ocenić ich pracę.Zobaczyliśmy przepiękną Katalonię z jej nieziemskimi widokami,architekturą,poznaliśmy jej burzliwą historię.Doświadczyliśmy kulinarnych uniesień dzięki znajomości najlepszych, co nie znaczy najdroższych lokalnych restauracji i knajpek przez Lidię i Sylwka.Wielki dzięki to był bardzo udany choć intensywny wypoczynek.Czas na konkrety: - pozytywy wypisałem powyżej i jest ich całe mnóstwo, - rzeczy do poprawki dla biura Regent to brak informacji dokładnie gdzie będziemy mieszkali,wymienienie kilku hoteli to nie informacja szczególnie,że jedziemy do obcego kraju, - dodatkowe koszty:Regent powinien bardziej wyszczególnić koszty transferów i programu ramowego,jest to koszt 120 Euro na osobę więc nie mały i klient powinien od razu o tym wiedzieć,osobiście nie spotkałem się jeszcze z taka sytuacją w innych biurach aby część integralna wycieczki była płatna dodatkowo,wg mojej oceny powinna być wliczona bezpośrednio w cenę aby nie budzić kontrowersji,program wycieczek dodatkowych bardzo dobrze opisany wraz z cenami za co duży plus. Spostrzeżenia dla innych wycieczkowiczów: - proponuję po programie ramowym udać się na wycieczkę fakultatywną po Costa Brava, które zapiera dech w piersiach a zakupy w poleconym przez Sylwka sklepie na koniec wycieczki mogą szybko przyczynić się do lepszej integracji grupy ;-) ,degustacja 35! różnych win,wędlin i słodyczy to istny zawrót głowy. - proponuję wcześniej zaopatrzyć się w kartę przywiązaną do konta w Euro lub zabranie odpowiedniej ilości gotówki,ponieważ wypłata środków z bankomatu to koszmarne opłaty (kursy odbiegają od NBP od 12 do 15% plus np 2% prowizji w kraju), - gotówkę trzeba mieć na wycieczki,knajpki,targ,napoje do kolacji,napiwki. Sylwku i Lidio bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam. I'll be back :-)

Kilka słów od nas a propos wycieczki do Barcelony. Miasto samo w sobie, jak i cała Katalonia - urzekające. Począwszy od warunków geograficzno-przyrodniczych przez architekturę, kulturę, jedzenie etc., etc. Trzeba tego doświadczyć. Organizacja pobytu bez zastrzeżeń. Ale soczystości temu wszystkiemu nadała fantastyczna para rezydentów -Lidia i Sylwek. Poprzez ich profesjonalizm i zaangażowanie mogliśmy beztrosko oddawać się eksploracji katalońskiego świata, tamtejszych skarbów budownictwa, przyrody i gastronomii. Bardzo za to dziękujemy.