Opinie o biurze Regent

• Włochy Śniadania
  • Hiszpania Śniadania i obiadokolacje

Anonim

Pobyt: Marzec 2020

Niestety biuro Reegent źle organizuje wyjazdy przekonaliśmy się w Paryżu gdzie prpani przewodnik była z nami po 30 min i pozostawiała nas na resztę dnia samych a teraz mieliśmy lecieć do Rzymu 5 marca to się okazało że niechca zwrócić za wycieczkę wiadomo jaka przyczyną epidemia koronawirus pisaliśmy odwołanie a oni i tak tak swoich reguł się trzymają tragedia te biuro

Pobyt: Luty 2020

Jeśli wyjazd do Barcelony to własnie z REGENT. Z biurem nie miałam zbyt wiele do czynienia natomiast na miejscu Pani Lidia - rezydent 100% profesjonalizm, konkret, wiedza (chętnie odpowiadała na każde pytanie dotyczące historii, życia i bycia w Hiszpanii ;), taktowana i przede wszystkim bardzo cierpliwa ( na wycieczce towarzyszył mi syn 7-latek, ciekawy świata, bezpośredni i momentami bardzo absorbujący). Polecam!

Babcia Halinka

Pobyt: Luty 2020

Witam Kto chce spędzić fantastyczny weekend polecam Zimową magię Barcelony !!!! Barcelona zachwyciła nas i na pewno wrócimy tam.Pani Lidia, która była naszym pilotem wykazała się ogromną wiedzą i niesamowitym zmysłem organizacyjnym. Osoba ciepła, pogodna i uśmiechnięta. Jestem pod wrażeniem, zachowanie Pani Lidii w każdej sytuacji było perfekcyjne.

Teresa i Anna

Pobyt: Marzec 2020

Barcelona 27.02-01.03 Spełniłyśmy nasze marzenia i z żalem opuszczałyśmy piękną i gościnną Katalonię. Gratulujemy Regentowi wspaniałego przewodnika. Pani Lidio jest Pani Wielka! Dziękujemy, polecamy i już pakujemy walizki na następną wyprawę

Barbara

Pobyt: Luty 2020

Niestety nie mogę napisać pozytywnej opinii o biurze podróży Regent. Niestety pracownicy biura nie są w cale pomocni. Chcieliśmy zmienić termin wjazdu - niestety, biuro wymyśliło, że mamy anulować wyjazd, wiąże się to z utratą sporej kwoty pieniędzy, a potem wykupić u nich nowe wczasy. Nie zaproponowano żadnego innego rozwiązania. Strata czasu, nerwów i pieniędzy

Koleżanka Leśnego Dziadka

Pobyt: Luty 2020

Właśnie wróciłam wycieczki do Barcelony; 27 luty ? 1 marca. Zwiedziałam z grupą wszystkie zaplanowane przez biuro miejsca mając za przewodnika profesjonalną, świetnie przygotowaną merytorycznie i kompetentną p. Lidię Kopczyńską. To niezwykle urocza i bardzo komunikatywna osoba, która ze znawstwem prezentowała kolejne atrakcje miasta, okraszając to dodatkowo wieloma ciekawostkami i przydatnymi informacjami . Chętnie i wyczerpująco udzielała odpowiedzi na nasze niekończące się pytania. Oprócz Barcelony zwiedzaliśmy w ramach wycieczki fakultatywnej Montserrat. Była to zgodna decyzja grupy, wybrana spośród kilku propozycji przedstawionych nam do wyboru. Wybór bardzo trafny. Przez cały czas pobytu czułam się bardzo dobrze zaopiekowania dzięki świetnej organizacji czasu ? dowóz samochodami w bezpośrednią bliskość zwiedzanych obiektów, dostosowane do moich możliwości tempo zwiedzania, uwzględnienie czasu wolnego oraz dbałość o nasze bezpieczeństwo.

Elżbieta Jakubiak

Pobyt: Luty 2020

Hola! Na przełomie lutego i marca nasza babska czwórka wreszcie zdecydowała się spełnić swoje długo odwlekane marzenie z biurem Regent. To był bardzo udany desant. Miasto magiczne. Geniusz i wizjonerstwo Gaudiego zapiera dech. Zgodnie okrzyknęłyśmy wiec to wydarzenie - Katalońskim snem. Na jawie pozwoliła nam go prześnić p. Lidia, której urok osobisty zadziałał w jednakowym stopniu ?. na całą 16 osobową grupę. Duże wie, umie to przekazać, tryska energią i inteligentnym poczuciem humoru. Mamy wiele doświadczeń podróżniczych i w porównaniu z innymi przewodnikami Pani Lidia winduje swoją profesję wysoko w górę. Udało jej się nawet powiększyć grono entuzjastów FC Barcelony o nasz raczej słabawy sportowo kwartet. Majestat gór Montserrat dał nam jednak szanse udowodnienia góralskiej krzepy w starciu z uroczymi ale i wymagającymi szlakami turystycznymi. Przeglądamy setki pięknych zdjęć i ? dalej śnimy. Mamy świadomość że 3 dni to zbyt krótki czas by zgłębić uroki tego magicznego miejsca ale w zupełności wystarczający by się w nim rozsmakować i ? już planować kolejny skok. Powzięłyśmy nawet uchwałę ? jedna kiecka mniej , a pieniądze do skarbonki! Na koniec jeszcze bardziej osobiście; Lidio, Barcelona w naszych wspomnieniach zawsze będzie rozświetlona Pani uśmiechem. Koleżanki Leśnego Dziadka.

Barbara

Marcela

Pobyt: Luty 2020

Gorąco polecam Panią rezydent Lidię Kopczyńską, jest profesjonalistką w 100%. Doskonale pomaga odnaleźć się w obcym kraju, jest elokwentna i dyspozycyjna.

Jarosław Perkuński

Pobyt: Październik 2020

Wyjazd do Barcelony to wielkie rozczarowanie z powodu pani rezydent która pod maską "przyjaciółki" jak ktoś ją nazwał w innym komentarzu. Rezydent musi być osobą sympatyczną by wzbudzać zaufanie. Pani Lidzia dzięki zaufaniu które wzbudza ma możliwość naciągać turystów na wycieczki fakultatywne które mają bardzo zawyżone ceny. Wycieczki fakultatywne są oczywiście nie obowiązkowe ale podczas naszego 5 dniowego turnusu Barcelonę zrobiliśmy w 2 dni więc kolejne można przeznaczyć na dodatkowe atrakcje które sa w okolicy, gdyż w miejscowości w której mieliśmy hotel nie ma nic oprócz deptaka i plaży. Wycieczki z panią Lidzią kosztują czasem 20 euro drożej niż cena "rynkowa" a płacić trzeba nawet za wejście na pokaz fontann który jest za darmo a osoby z naszej grupy pokusiły się na wyjazd płaciły za to chyba 45 euro!!! Podobnie jest z pokazem flamenco które kosztuje ok 50 euro a jest to jakaś uboga prezentacja odmiany flamenco i nie ma to nic wspólnego z tym co mówi rezydent. Potwierdzam to co wyczytałem w poprzednich komentarzach że turysta jest tam traktowany jako "frajer" do golenia z kasy na te wycieczki. Czytając te forum można zauważyć że post z negatywną opinią na temat Pani Lidzi jest nagle przysypany kilkoma postami z oceną 10 wychwalającymi ją i jej pracę. Nie polecam regenta na wycieczki bo nie jest to solidne biuro i w razie jakiś reklamacji nie odpowiadają wcale co wiem od współtowarzyszy wycieczki którzy złożyli reklamację na organizację wycieczki. Po złożeniu skargi z pismem prawniczym odpisali, że nie ma dowodu że to klient był na wycieczce!!!! Rozprawa sądowa odbędzie się tylko w Poznaniu bo firma jest tylko z Poznania i nie ma placówek w innych miastach. Odradzam wyjazdy z nimi, poczytajcie sobie opinie o wyjazdach do innych miast i opinie na stronie firmowej w Google maps.