Opinie o biurze Regent

Sprawdź oferty biura podróży Regent
  • Hiszpania Śniadania i obiadokolacje
  • Włochy Śniadania

Maria i Michał z Torunia

Pojechaliśmy na wycieczkę do Londynu w terminie 16-19 maja. Program został zrealizowany tak, jak to było w ofercie. Jesteśmy pod wrażeniem rezydentki, p. Doroty. Był zaangażowana i profesjonalna. Wyjazd był udany.

ATOROD

Niestety nie mogę napisać o firmie REGENT niczego dobrego. Uczestniczyłam w wycieczce do PARYŻA i niestety jako grupa 10 osobowa zostaliśmy oszukani i nie zawaham się użyć słowa OKRADZENI przez Panią Martę pilot wycieczki jednocześnie opiekuna grupy z ramienia firmy REGENT. Korzystając z wycieczki typu CITY BREAK każdy liczy się z dodatkowymi kosztami za bilety wstępu i tak też było i tym razem. Wpłaciliśmy po 140 euro od osoby a po rozliczeniu Pani Marta zamiast oddać resztę 53 euro to wzięła sobie tą kwotę wpisując w rozliczeniu w rubrykę PRZEWODNIK LOKALNY, którym nie była. Nie przekazała nam żadnych informacji jedynie po prawo SORBONA, Tu znajduje się biblioteka Polska... . Wizyta w Luwrze to ..............50 minut.Sorry ja mam porównanie do innych biur podróży i takich wycieczek. Dodam że Pani Marta spóźniała się, nie miała orientacji co do kwestii kupowania biletów, o mało co nie weszlibyśmy do LUWRU, koleżanka miała nieprzyjemności bo Pani MARTA KAZAŁA WEJŚĆ JEJ NA JEDEN BILET NA montmarcie i ochrona bardzo nieprzyjemna wlepiła mandat 60 euro, które Pani pilot kazała jej płacić za swój błąd. Dodatkowa gratka Pani Marta vel Mariola przyszła jednego dnia bardzo wczorajsza wręcz śmierdząca alkoholem. Co na to REGENT- sorry my daliśmy hotel i samolot a że nasz człowiek zawalił to były usługi dodatkowo płatne nic nam do tego..... KPINA. Nie korzystajcie z ich usług bo nie warto. A do Pani MARTY jeżeli Pani to kiedyś przeczyta to mamy nadzieję że flaszeczka wina za naszą kasę smakowała ;). POZDRAWIAM

Daniel Janusz

Pobyt: Kwiecień 2019

Londyn Wszystko zgodne z ofertą. Należy mieć na uwadze , że wycieczka wymaga samodyscypliny i możliwości przemieszczania pieszego na poziomie 10-15 km dziennie. Obsługa rezydentek profesjonalna, wyczuwalna nadopiekuńczość. Omawianie i przekaz profesjonalny. Mile spędzone chwile , godne polecenia!

Pobyt: Luty 2019

Witam. W dniach 10-14 luty byłem z żoną na czterodniowej wycieczce w Barcelonie. Było pięknie. Do dzisiaj tęsknimy za urokiem Katalonii. Ale nie z tym się chciałem podzielić. To po prostu musicie pojechać , zobaczyć i przeżyć! Jeżeli chodzi o zgodność oferty z rzeczywistym programem to jestem pozytywnie zadowolony. Przedstawiony program pobytu był adekwatny do spędzenia czasu i zobaczenia atrakcji turystycznych. Oczywiście w tak krótkim czasie nie da się zobaczyć wszystkiego,ale można zobaczyć wiele w przemyślanym rozkładzie dnia , w dobrej atmosferze i fajnym towarzystwie. Własnie to chciałbym napisać. Na lotnisku czekała na nas Pani Lidzia. Od razu postrzegliśmy , że to bratnia dusza. Była cudownie nastawiona dla nas. Przedstawiła jak będzie wyglądał nasz pobyt w Barcelonie i czego możemy się spodziewać. Było mega cudownie. Zobaczyliśmy wiele a wiedza Pani Lidzi jest imponująca. Profesjonalnie zaplanowała każda godzinę. Otoczyła nas opieką i była dla nas jak mama. To dzięki niej nie było czasu na nudę i tzw. czas wolny w którym większość malkontentów nie wie co z sobą zrobić ? U nas tego nie było. Jej przekaz i relacja miedzy nami była wspaniała. Hiszpania jest bajeczna ale oddana i przekazana przez panią Lidzie posiada jeszcze większą magię. Nawet zamówiła piękną słoneczną pogodę ! Dziękujemy serdecznie za tak udaną wycieczkę. Polecam wszystkim którzy chcą poznać i odkryć uroki Barcelony. Dziękujemy organizatorowi wycieczki a przede wszystkim uroczej Pani Lidzi . Na pewno nie była to ostatnia wizyta w słonecznej Hiszpanii !!!

Dorota z koleżanką

Pobyt: Luty 2019

Byłyśmy z koleżanką w lutym na Zimowej Magii Barcelony, wycieczka bardzo udana, hotel 4 gwiazdkowy, bardzo duży wybór jeśli chodzi o menu. Pogoda przepiękna, zwłaszcza, że po powrocie Polska w zimowej, pochmurnej odsłonie.. A na szczególną pochwałę zasługuje Lidka !!! Przed wyjazdem czytałam pochwały na jej temat i zastanawiałam się czy oby na pewno są zasłużone ? Po powrocie wiem, że tak . Jest to pilot oddany swojej pracy, bardzo pomocny i kompetentny, dbający o potrzeby klientów i nawiązujący z nimi fajny kontakt. Byłam już na kilku różnych wycieczkach, ale na pewno Lidkę zapamiętam na długo, oczywiście z bardzo dobrej strony. Jedynym minusem wycieczki była nieścisłość, co do opłaty na miejscu, W informacjach na ten temat było, że po przybyciu do hotelu należy pilotowi uiścić 90-120 Euro, gdy tymczasem było to 140 Euro. Nie jest to zawrotna różnica, ale lubię być dobrze poinformowana !!!

Mirosław

Mało wiarygodne biuro.problemy ze zwrotem kosztów, ,ignorancja klienta

AniaO

Witam Ania O. W dniach 31.01-3.02.2019r byłam wraz z mężem na wycieczce W Rzymie.Byliśmy zachwyceni organizacją wyjazdu od samego początku do samego końca. Ale nie o tym chciałam pisać , a o opiece licencjonowanego pilota P.ZOSI BOROWICZ MADEJ. której chciałabym podziękować w szczególny sposób.Pani Zosia przesympatyczna, młoda, filigranowa blondynka opiekowała się nami w szczególny sposób poprzez poświęcenie swojego prywatnego czasu by pomóc załatwić dla mnie pomoc lekarską. Jej profesjonalizm i poświecenie zasługuje nie tylko na 10-tkę ale na 100 jeśli w takich kategoriach oceniać. PRZEKAZUJĘ SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA P. ZOSI,która otoczył troskliwą opieką pomogła mi dojść do siebie i w rezultacie zwiedziłam Rzym . To na jej ręce składam serdecznie podziękowanie na łamach Regent Travel. Możecie być dumni z takiej osobowości i profesjonalnego pilota o ogromnej empatii w osobie PANI ZOFII BOROWICZ MADEJ. DZIĘKUJĘ i gratuluję wspaniałych Pracowników POZDRAWIAM .

Danuta P.

Witam serdecznie! Brałam udział w wycieczce do Barcelony w dniach 23-27 września br. i chcę podzielić się opiną na ten temat. Uważam że wycieczka była bardzo udana biorąc pod uwagę krótki okres na jaki się zdecydowałam. Zwiedziliśmy bardzo dużo atrakcyjnych miejsc.Opieka pilotów była bardzo dobra a wiedza Pani Lilki na temat tych obiektów imponująca. Wrażenia super.Bardzo dziękuję za wspaniały pobyt w Barcelonie! Pozdrawiam serdecznie wszystkich pilotów wycieczki i do zobaczenia ponownie w Barcelonie! Danka P. i Beata M.

Iza

Chciałam zwrócić uwagę na pewną nieścisłość oferty Magia Barcelony biura podróży Regent. Stadion Camp Nou w ofercie jest wymieniany jako atrakcja realizowana w czasie wolnym. Po przyjeździe od rezydenta dowiedzieliśmy się, że jest atrakcją realizowaną w programie podstawowym. Dla chętnych wejście na stadion, niezainteresowani w tym czasie mogą odbyć spacer po jednym z parków Barcelony. W naszej grupie nikt nie był zainteresowany wejściem na stadion, mimo tego zostaliśmy tam zawiezieni i dostaliśmy 1/2 godziny "czasu wolnego" na odwiedzenie sklepu FC Barcelona lub po prostu pobyt na betonowym parkingu. Program ramowy wycieczki został w pełni zrealizowany i tu nie mam żadnych uwag, ale w mojej ocenie te 1/2 godziny na Camp Nou plus dojazd to czas "stracony" , można było ten czas wykorzystać na realizację któregoś z punktów programu ramowego np. by się ono przydało w Parku Guell bo tam czasu wyznaczonego przez rezydentkę zabrakło na zobaczenie jednego z obiektów do którego kolejka nie pozwalała na oczekiwanie bez przekroczenia czasu wyznaczonego na powrót do autokaru.

Wioleta Szemberska

Dzisiaj wróciłam z moją córką z Barcelony. To była niespodzianka na 20 urodziny mojej Asi ???? i chciałam na gorąco podzielić się wrażeniami. Dzięki naszym rezydentom Lidzi i Sylwkowi uważamy ten wyjazd za cudowny...opieka jaką nas otoczyli, cudowne miejsca jakie nam pokazali i serdeczność jaka od nich emanuje są bezcenne. Byłyśmy już na wielu wycieczkach, ale takich opiekunów i przewodników nie spotkalysmy nigdzie, nie ma w nich rutyny i widać, że wkładają w to całe serce. Dziękujemy Wam za cudne chwile i już tęsknimy za Wami i Barceloną. Pozdrawiamy - Wiola i Asia