Opinie o biurze Regent

Regent

Sprawdź oferty biura podróży Regent
  • Włochy Śniadania
  • Hiszpania Śniadania i obiadokolacje

Wyjazd do Barcelony w dniach 8-12 X 2019r. Nie spodziewałem się fajerwerków, ale uczciwości tak. Po przyjeździe bardzo sympatyczna pani Lidia zaproponowała, że program czterodniowy, który mamy można zrobić w dwa dni, ponieważ szkoda tyle tego wolnego czasu, bo można tyle przecież zobaczyć. Super! Jeden z uczestników zapytał, czy w takiej sytuacji nie będzie to wycieczka z "wywalonym językiem". Pani Lidia zaprzeczyła. Jak się okazało, to moim zdaniem powiedziała nie prawdę. Przez dwa dni prawie biegaliśmy. Dwóch uczestników nabawiło się odcisków na palcach u stopy, ale może złe obuwie? Przez kolejne dwa dni skorzystaliśmy z zaproponowanych przez panią Lidię wycieczek fakultatywnych. Nie znaliśmy cen wejściówek, bo nie byliśmy na to przygotowani. Przecież plan się zmienił-wyglądało to bardzo logicznie. A więc: muzeum Salvadore Dali bilety w okienku 15 euro (jak grupa, jak nie to 18) u pani Lidii 45!!!!! Montserrat-brak biletów! U pani Lidii 45 euro!!! Dojazd i opieka tej pani przecież był/a w cenie 3 i 4 dnia zapłaconej wycieczki!!! Wyjazd na pokaz taneczny flamenco. W kasie 20, u pani 49 euro!!! Co najciekawsze była to pochodna tego tańca-żenada. Jeden z uczestników zapytał panią Lidię jak powinien wyglądać Jej zdaniem pokaz flamenco, to pani stwierdziła, że był to jeden z gatunków tego tańca i jakieś inne bzdury! Przed przyjęciem gotówki nie poinformowała klientów o tym fakcie. Wydanie 420 złotych z żoną na jakiś shit trochę boli. Starsze osoby były zadowolone, lecz jak zapytałem, czy widziały na żywo wcześniej kiedyś taniec flamenco, to nikt z rozmówców nie widział, więc jak ktoś nie miał porównania, to nie miał pojęcia o tym. Nie wspomnę o tym, że tancerze biorący udział w tym "show" byli podstarzali, a tancerki miały brzuchy jak w ciąży. TO BYŁA PARODJA FLAMENCO, jak w jakimś spalonym teatrze. Każdy wyszedł z tego czegoś w szoku! W programie było napisane, że w czasie pokazu flamenco dostaniemy super regionalne potrawy. KURCZAK Z JEDNYM ZIEMNIAKIEM !!! Ale uśmiech z twarzy pani Lidii dalej nie znikał choć na pokazie nie była. Ja rozumiem, że należy zarobić i to praca pani Lidii, ale kasowanie klienta i branie od niego trzykrotnej wartości rynkowej to już przesada. Tym bardziej, że ktoś to zaproponował, wręcz namawiał. Zaufaliśmy tej pani i się myliliśmy. Grupa korzystająca z wycieczek to liczba średnio 30-po 300 złotych nadpłaty-łatwo policzyć!!! Mało tego jak robiłem płatność kartą, to pieniądze nie poszły na konto Regenta, tylko na konto pani Lidii. Posiadam potwierdzenie wpłaty z imieniem i nazwiskiem tej pani. Pewnie ta pani się jakoś rozlicza z biurem, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, że skraca w dwa dni wycieczkę po to, by wcisnąć na własne konto dodatkowe wycieczki fakultatywne zarabiając przy tym trzykrotnie, bo przecież paliwo i autokar był w tych dniach i tak do dyspozycji Naszej. Nie wierzę w to, ale hmmmm, mam nadzieję, że ktoś z firmy Regent to przeczyta. Reasumując przewodnik pani Lidia jest bardzo miłą osobą, z wiedzą, bardzo operatywną, odbierającą w czasie omawiania danych atrakcji CIĄGLE inne telefony, będącą w bardzo dobrej kondycji fizycznej, bo przecież tak zap....ać po wszelkich atrakcjach to trzeba tę kondycję posiadać. Ostatni dzień w przepięknej Gironie??.był prawie biegiem. Żenada jak można tam być i zrobić miasto w dwie godziny. Aż prawie biegnąc umysł sam chciał tu pozostać na chwilę i pooddychać tym klimatem, jednak uśmiechnięta pani Lidia goniła w przodzie jak biały koń w serialu "Gra o tron", gdzie min. w Gironie były kręcone sceny filmu. Z wyjazdu JESTEM ZADOWOLONY ponieważ sama Hiszpania jest MEGA. Jednak kolejny raz jak tam wrócę, a na pewno to uczynię, nie będzie to biuro Regent.

Małżeństwo

4 dni spędzone w Londynie były rewelacyjne. Do tego dwie Panie - Dorota oraz - Małgosia sprawiły, że chce się wracać do Londynu :) Zaangażowanie, zapał w opowiadadniu sprawił, że nie chciało się wyjeżdżać. Polecam firmę Regent.

Maria i Michał z Torunia

Pojechaliśmy na wycieczkę do Londynu w terminie 16-19 maja. Program został zrealizowany tak, jak to było w ofercie. Jesteśmy pod wrażeniem rezydentki, p. Doroty. Był zaangażowana i profesjonalna. Wyjazd był udany.

ATOROD

Niestety nie mogę napisać o firmie REGENT niczego dobrego. Uczestniczyłam w wycieczce do PARYŻA i niestety jako grupa 10 osobowa zostaliśmy oszukani i nie zawaham się użyć słowa OKRADZENI przez Panią Martę pilot wycieczki jednocześnie opiekuna grupy z ramienia firmy REGENT. Korzystając z wycieczki typu CITY BREAK każdy liczy się z dodatkowymi kosztami za bilety wstępu i tak też było i tym razem. Wpłaciliśmy po 140 euro od osoby a po rozliczeniu Pani Marta zamiast oddać resztę 53 euro to wzięła sobie tą kwotę wpisując w rozliczeniu w rubrykę PRZEWODNIK LOKALNY, którym nie była. Nie przekazała nam żadnych informacji jedynie po prawo SORBONA, Tu znajduje się biblioteka Polska... . Wizyta w Luwrze to ..............50 minut.Sorry ja mam porównanie do innych biur podróży i takich wycieczek. Dodam że Pani Marta spóźniała się, nie miała orientacji co do kwestii kupowania biletów, o mało co nie weszlibyśmy do LUWRU, koleżanka miała nieprzyjemności bo Pani MARTA KAZAŁA WEJŚĆ JEJ NA JEDEN BILET NA montmarcie i ochrona bardzo nieprzyjemna wlepiła mandat 60 euro, które Pani pilot kazała jej płacić za swój błąd. Dodatkowa gratka Pani Marta vel Mariola przyszła jednego dnia bardzo wczorajsza wręcz śmierdząca alkoholem. Co na to REGENT- sorry my daliśmy hotel i samolot a że nasz człowiek zawalił to były usługi dodatkowo płatne nic nam do tego..... KPINA. Nie korzystajcie z ich usług bo nie warto. A do Pani MARTY jeżeli Pani to kiedyś przeczyta to mamy nadzieję że flaszeczka wina za naszą kasę smakowała ;). POZDRAWIAM

Daniel Janusz

Pobyt: Kwiecień 2019

Londyn Wszystko zgodne z ofertą. Należy mieć na uwadze , że wycieczka wymaga samodyscypliny i możliwości przemieszczania pieszego na poziomie 10-15 km dziennie. Obsługa rezydentek profesjonalna, wyczuwalna nadopiekuńczość. Omawianie i przekaz profesjonalny. Mile spędzone chwile , godne polecenia!

Pobyt: Luty 2019

Witam. W dniach 10-14 luty byłem z żoną na czterodniowej wycieczce w Barcelonie. Było pięknie. Do dzisiaj tęsknimy za urokiem Katalonii. Ale nie z tym się chciałem podzielić. To po prostu musicie pojechać , zobaczyć i przeżyć! Jeżeli chodzi o zgodność oferty z rzeczywistym programem to jestem pozytywnie zadowolony. Przedstawiony program pobytu był adekwatny do spędzenia czasu i zobaczenia atrakcji turystycznych. Oczywiście w tak krótkim czasie nie da się zobaczyć wszystkiego,ale można zobaczyć wiele w przemyślanym rozkładzie dnia , w dobrej atmosferze i fajnym towarzystwie. Własnie to chciałbym napisać. Na lotnisku czekała na nas Pani Lidzia. Od razu postrzegliśmy , że to bratnia dusza. Była cudownie nastawiona dla nas. Przedstawiła jak będzie wyglądał nasz pobyt w Barcelonie i czego możemy się spodziewać. Było mega cudownie. Zobaczyliśmy wiele a wiedza Pani Lidzi jest imponująca. Profesjonalnie zaplanowała każda godzinę. Otoczyła nas opieką i była dla nas jak mama. To dzięki niej nie było czasu na nudę i tzw. czas wolny w którym większość malkontentów nie wie co z sobą zrobić ? U nas tego nie było. Jej przekaz i relacja miedzy nami była wspaniała. Hiszpania jest bajeczna ale oddana i przekazana przez panią Lidzie posiada jeszcze większą magię. Nawet zamówiła piękną słoneczną pogodę ! Dziękujemy serdecznie za tak udaną wycieczkę. Polecam wszystkim którzy chcą poznać i odkryć uroki Barcelony. Dziękujemy organizatorowi wycieczki a przede wszystkim uroczej Pani Lidzi . Na pewno nie była to ostatnia wizyta w słonecznej Hiszpanii !!!

Dorota z koleżanką

Pobyt: Luty 2019

Byłyśmy z koleżanką w lutym na Zimowej Magii Barcelony, wycieczka bardzo udana, hotel 4 gwiazdkowy, bardzo duży wybór jeśli chodzi o menu. Pogoda przepiękna, zwłaszcza, że po powrocie Polska w zimowej, pochmurnej odsłonie.. A na szczególną pochwałę zasługuje Lidka !!! Przed wyjazdem czytałam pochwały na jej temat i zastanawiałam się czy oby na pewno są zasłużone ? Po powrocie wiem, że tak . Jest to pilot oddany swojej pracy, bardzo pomocny i kompetentny, dbający o potrzeby klientów i nawiązujący z nimi fajny kontakt. Byłam już na kilku różnych wycieczkach, ale na pewno Lidkę zapamiętam na długo, oczywiście z bardzo dobrej strony. Jedynym minusem wycieczki była nieścisłość, co do opłaty na miejscu, W informacjach na ten temat było, że po przybyciu do hotelu należy pilotowi uiścić 90-120 Euro, gdy tymczasem było to 140 Euro. Nie jest to zawrotna różnica, ale lubię być dobrze poinformowana !!!

Mirosław

Mało wiarygodne biuro.problemy ze zwrotem kosztów, ,ignorancja klienta

AniaO

Witam Ania O. W dniach 31.01-3.02.2019r byłam wraz z mężem na wycieczce W Rzymie.Byliśmy zachwyceni organizacją wyjazdu od samego początku do samego końca. Ale nie o tym chciałam pisać , a o opiece licencjonowanego pilota P.ZOSI BOROWICZ MADEJ. której chciałabym podziękować w szczególny sposób.Pani Zosia przesympatyczna, młoda, filigranowa blondynka opiekowała się nami w szczególny sposób poprzez poświęcenie swojego prywatnego czasu by pomóc załatwić dla mnie pomoc lekarską. Jej profesjonalizm i poświecenie zasługuje nie tylko na 10-tkę ale na 100 jeśli w takich kategoriach oceniać. PRZEKAZUJĘ SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA P. ZOSI,która otoczył troskliwą opieką pomogła mi dojść do siebie i w rezultacie zwiedziłam Rzym . To na jej ręce składam serdecznie podziękowanie na łamach Regent Travel. Możecie być dumni z takiej osobowości i profesjonalnego pilota o ogromnej empatii w osobie PANI ZOFII BOROWICZ MADEJ. DZIĘKUJĘ i gratuluję wspaniałych Pracowników POZDRAWIAM .

Danuta P.

Witam serdecznie! Brałam udział w wycieczce do Barcelony w dniach 23-27 września br. i chcę podzielić się opiną na ten temat. Uważam że wycieczka była bardzo udana biorąc pod uwagę krótki okres na jaki się zdecydowałam. Zwiedziliśmy bardzo dużo atrakcyjnych miejsc.Opieka pilotów była bardzo dobra a wiedza Pani Lilki na temat tych obiektów imponująca. Wrażenia super.Bardzo dziękuję za wspaniały pobyt w Barcelonie! Pozdrawiam serdecznie wszystkich pilotów wycieczki i do zobaczenia ponownie w Barcelonie! Danka P. i Beata M.