Opinie o biurze Regent

Regent

Iza

Chciałam zwrócić uwagę na pewną nieścisłość oferty Magia Barcelony biura podróży Regent. Stadion Camp Nou w ofercie jest wymieniany jako atrakcja realizowana w czasie wolnym. Po przyjeździe od rezydenta dowiedzieliśmy się, że jest atrakcją realizowaną w programie podstawowym. Dla chętnych wejście na stadion, niezainteresowani w tym czasie mogą odbyć spacer po jednym z parków Barcelony. W naszej grupie nikt nie był zainteresowany wejściem na stadion, mimo tego zostaliśmy tam zawiezieni i dostaliśmy 1/2 godziny "czasu wolnego" na odwiedzenie sklepu FC Barcelona lub po prostu pobyt na betonowym parkingu. Program ramowy wycieczki został w pełni zrealizowany i tu nie mam żadnych uwag, ale w mojej ocenie te 1/2 godziny na Camp Nou plus dojazd to czas "stracony" , można było ten czas wykorzystać na realizację któregoś z punktów programu ramowego np. by się ono przydało w Parku Guell bo tam czasu wyznaczonego przez rezydentkę zabrakło na zobaczenie jednego z obiektów do którego kolejka nie pozwalała na oczekiwanie bez przekroczenia czasu wyznaczonego na powrót do autokaru.

Wioleta Szemberska

Dzisiaj wróciłam z moją córką z Barcelony. To była niespodzianka na 20 urodziny mojej Asi ???? i chciałam na gorąco podzielić się wrażeniami. Dzięki naszym rezydentom Lidzi i Sylwkowi uważamy ten wyjazd za cudowny...opieka jaką nas otoczyli, cudowne miejsca jakie nam pokazali i serdeczność jaka od nich emanuje są bezcenne. Byłyśmy już na wielu wycieczkach, ale takich opiekunów i przewodników nie spotkalysmy nigdzie, nie ma w nich rutyny i widać, że wkładają w to całe serce. Dziękujemy Wam za cudne chwile i już tęsknimy za Wami i Barceloną. Pozdrawiamy - Wiola i Asia

Waldemar Kloc

Alicja Piorun

Właśnie wróciłyśmy z córką z fantastycznej wycieczki po Barcelonie i okolicach.Pogoda,widoki,kuchnia i rezydenci wspaniali. Dzięki rezydentom Lidzi I Sylwkowi pobyt był jeszcze bogatszy o wrażenia- pełen profesjonalizm!!! wiedza!!! empatia!!! sympatia!!!i pomoc!!!. Gorąco dziękujemy i pozdrawiamy Ala i Julka. Polecamy na pewno wrócimy:)

Roman

polecam wycieczké do Barcelony. Znakomicie zorganizowana. Super piloci Pani Ludziach i Pan Sylwek. Polecam w 100. Er?cę. Pozdrawia Roman????

Ewa Bolińska

Dziś w nocy wróciłam z Barcelony. Pobyt godny polecenia, zobaczyłam prawie wszystko, co zobaczyć chciałam, na więcej nie starczyło czasu..ale wrócę. Rezydenci - cudowni ludzie, pani Lidko, panie Sylwku...dziękuję

Wiesława

15-18.08.2018r wycieczka do Londynu, 46 uczestników przylatujących z różnych miast w Polsce na 2 lotniska w Londynie. Pilot: Dorota Janowska -Faszcza. Przed wylotem otrzymujemy SMS-a z nr telefonu do Pani pilot i nazwą miejsca na lotnisku w Londynie gdzie się spotykamy. Organizacja od początku bardzo dobra i utrzymuje się do końca wycieczki a nie łatwo jest nad wszystkim zapanować. Pani Dorota jest doskonałym i b. zaangażowanym organizatorem, dba o wszystkich i wszystkim chce dogodzić a pomaga jej w tym sistra Pani Anna. Dzieli nas na podgrupki i stara się byśmy zobaczyli jak najwięcej. Organizuje nam też poza programem zwiedzanie w dni przylotu i do ostatniej chwili wylotu. Otacza nas pełną opieką zalecając wysłanie SMS-a do niej jeśli poruszamy się bez niej na własne życzenie wobec tego wiedzieliśmy ze czuwa przez cały czas co w związku z dużą grupą nie było łatwe . Pochwały należą się też lokalnemu przewodnikowi P.Małgorzacie , która wykazała się dużą wiedzą i świetnym jej przekazywaniem Wiesława i Jan z Wrocławia

Justyna i Michał

Wycieczka do Barcelony zdecydowanie godna polecenia. W jej programie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników zwiedzania i aktywnego wypoczynku liczne wycieczki fakultatywne. Mieszkaliśmy w 3-gwiazdkowym hotelu Riviera (w Santa Susanna na przedmieściach Barcelony, 5 minut od plaży), który jak dla nas zasługiwał na 4-gwiazdki. Bardzo dobra obsługa, a śniadania i obiadokolacje tak różnorodne, że nie dało się wszystkiego spróbować. Trafiliśmy też na wspaniałych przewodników - Panią Lidię i Pana Sylwestra. To ludzie o ogromnej wiedzy i pasji do tego co robią, a w dodatku bardzo sympatyczni i pomocni. Szkoda, że oprowadzają tylko po Katalonii. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za to, że się nami tak dobrze opiekowali i uatrakcyjnili nasz wyjazd niezwykłymi opowieściami o miejscach, które zwiedzaliśmy.

. Hotel super, śniadania bardzo dobre i obfite, do metra 10 min. Organizacja ok, tylko w pierwszy dzień po przylocie ok godz 15 mieliśmy do wieczora czas wolny. Na zwiedzanie było 2 dni w biegu. Do Watykanu staliśmy w kolejce 3 godziny. Na transfery i wejściówki zapłaciliśmy po 126 euro. Pan Tomek i Pani Mirella wzorowo wykonalli swoją pracę :)

Ewa i Sławek

Wybraliśmy się z przyjaciółmi na krótką czterodniowa wycieczkę od 14.06 -17.06 do Londynu.Impreza po nazwą City Break-Magia Londynu spełniła nasze oczekiwania. Pani Małgosia, ktora oprowadzała nas po Londynie stanęła na wysokości zadania i starała się w tak krótkim czasie pokazać nam na maxa tyle co było można???? Opiekunem i pilotem naszej aż trzydziestoosobowej grupy była NIESAMOWITA pani Dorota z szalonymi niebieskimi włosami. Jej temperament, ogromne zaangażowanie, pomoc we wszystkich najdrobniejszych sprawach zasługuję na szczegolne podziękowanie z naszej strony. Pani Doroto jeszcze raz dziękujemy:-) Ekipa z Gdańska