Opinie o biurze Premio Travel

Premio Travel

Jdhdjsj

Wycieczkę choć był krótka - i nie tania :), uważam za udaną. Bardzo mocna strona: - zasoby ludzkie: pan Kamil - przewodnik [w przeszłości korzystaliśmy z wycieczek organizowanych przez inne Biura i musimy przyznać, że nigdy nie spotkaliśmy się z tak dużym zaangażowaniem w pracę, którą się wykonuje. Oprócz prezentowanej rzetelności i pełnego profesjonalizmu, charakteryzował się bardzo dużą empatią, otwartością i życzliwością. Wszystko, co robił cechowała pełna naturalność - nie było wymuszone i zachęcało do kolejnego. kompetentny zawsze uśmiechnięty, pomocny, rozwiązujący wszystkie zgłoszone problemy na bieżąco,traktujący każdego klienta w sposób indywidualny - tak, aby każdy czuł się zauważony, z ogromną wiedzą, przekazujący informacje w przystępny i bardzo interesujący sposób, mówiący piękna polszczyzna Słaba strona: - autobusy wykorzystywane podczas wycieczek: klimatyzacja! - hotel [przy 3 osobach ciasny pokój; częściowo niesprawny sprzęt - sterowanie klimatyzacją, suszarka do włosów] - brak bezplatnej wody do picia podczas kolacji

Pobyt: Maj 2020

Bardzo fajne biuro, super organizacja. Bardzo fajne biuro, super organizacja.

Ania z mezem

Pobyt: Luty 2020

To była piękna wycieczka i dziękuję ze sie na nią wybrałam. Patrzac na to co dzieje się na świecie pewnie długo będę ja wspominała. Wszystko było super. Hotel ślicznie położony nad samym morzem. Jedzenie znakomite. Przewodnik Pan Kamil - erudyta, duża wiedza, umiejętność przekazywania, piękna polszczyzna. Wycieczki zrealizowane zgodnie z programem. Dziekuje za ten piękny czas. Teraz będę oglądać zdjęcia z mężem i wspominać.

Mariola i Sylwek

Pobyt: Marzec 2020

Opinia dotyczy wyjazdu na Malte od 3 do 10 marca. Hotel zasługuje na 3 gwiazdki. Obecnie trwa remont basenu. Nie bierzcie pokojow od strony morza. Nie idzie wytrzymać. Program super. Przewodnik Pan Kamil super - jeden z lepszych przewodnikow jakich w zyciu miałam. Jak będziecie mieli tego samego przewodnika to będziecie zadowoleni. Pytam tylko po co ci przewodnicy maltanscy. Chodza z nami wszędzie jak KGB i nic nie robia Jedzenie OK- mogłoby być lepsze. Grupa z którą byłam była bardzo różnorodna. Bylo kilku malkontentów którzy psuli atmosferę. Brakowało mi jeszcze jakiejś imprezy integracyjnej - tak jak była w Turcji. Polecam wycieczkę na Gozo i wizytę w kopalni wapienia.

Pobyt: Luty 2020

Byłam z Premio na Malcie. Wycieczka bardzo udana. Spaliśmy w hotelu dosłownie nad samym morzem w hotelu Gillier. Jedzenie bufetowe w super hotelowej restauracji. Genialny przewodnik Pan Kamil ktory pokazywał nam wiecej niz bylo w programie. Jestem zachwycona sposobem w jaki przewodnik potrafi przekazywać swą wiedzę. Kilka dni temu wróciłam. Wycieczka była w lutym - Na Malcie jest teraz ciepło i słonecznie. Czułam się jak w maju! Na pewno będę jeszcze jeździła z Premio, wszystko dopięte na ostatni guzik. Każdemu polecam.

Bajar

Pobyt: Listopad 2019

W listopadzie 2019 r. pierwszy raz skorzystałam wraz z mężem z oferty tego biura. Byliśmy w Kapadocji. Jesteśmy zachwyceni i organizacją i rezydentem i miejscem wszystko jest na 10 punktów. Polecam. Sama też na pewno skorzystam z oferty biura Premio Travel. Myślę że inne biuro mogą się od nich uczyć. tak trzymać !!!

Lidia

Pobyt: Listopad 2019

Witam Byliśmy na wycieczce objazdowej Turcja Fascynująca Kapadocja. Połowa listopada A tam cieplutko. Przesympatyczny PRZEWODNIK pan UFUK . Hotele wysoki standard. Jedzenie różnorodne bardzo smaczne. Program wycieczki zrealizowany w 100 %. Krajobraz nieziemski. Warto pojechać. Polecam.

Ireneusz Suchojad

Pobyt: Listopad 2019

Wspaniałą wycieczka, przewodnik Mr. Wołga profesjonalny w każdym calu i detalu- bez niego wycieczka byłaby średnia. Świetny kierowca Barysz. Lot balonem rewelacja, wszystko było niesamowite. Minus dla Premio za zmuszanie oglądania takich miejsc jak zakłady biżuterii i skór - to strata czasu i nerwów. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Pana Kaya.

Urszula Królikiewicz

Pobyt: Listopad 2019

Jestem jedną z uczestniczek wycieczki zorganizowanej przez Biuro Premio Travel , która odbyła się w dnia 04 ? 15 listopada 2019 roku. Nigdy nie korzystałam z usług Biura Premio Travel , ale zachęcona przez koleżankę , która wystawiła Państwu bardzo dobra opinię będąc uczestnikiem wycieczki objazdowej po Turcji zgłosiłam chęć uczestnictwa w wycieczce p.t. USA POŁUDNIE Wycieczka zapowiadała się interesująco , więc około roku przed planowaną wycieczka zgłosiłam swój akces i wpłaciłam wymaganą zaliczkę . Koleżanka poinformowała mnie ,że Biuro po wpłaceniu przez nas obie całości wymaganej kwoty otrzymamy zaraz walizki . Kilkakrotny kontakt koleżanki z Państwa firmą z zapytaniem o walizki i dokumenty podróży spowodował ,że walizki i dokumenty podróży zostały w końcu dostarczone . Już w tym momencie zaczęłam się zastanawiać czy powinnam jechać na te wycieczkę ? przecież w takim drobiazgu jak dostarczenie walizek nie dotrzymano terminu, ale kolejny raz koleżanka zapewniła mnie ,że wycieczka po Turcji była cudowna ? no i dałam się przekonać No i w tym momencie muszę skonstatować ? to była najgorsza wycieczka w moim życiu . Zapewniany uprzednio przelot bezpośrednio do Miami okazał się przelotem z przesiadką w Londynie. Pojawienie się pilota wycieczki na lotnisku ucieszyło pewnie wszystkich . Poczuliśmy się bezpiecznie, ale tylko na czas przelotu. Od momentu wylądowania w Miami ten czas oceniam jak koszmarny sen. Pilot , który miał dostarczony na lotnisko samochód do transportu uczestników wycieczki przez pierwsze dni poznawał samochód szarpiąc i hamując gwałtownie, a przez kolejne dni jak już ?poczuł ? samochód zaczął jeździć BRAWUROWO i NIEBEZPIECZNIE. Proszę mi wierzyć - nie jestem przewrażliwiona, ale podczas tej wycieczki kilkakrotnie zamykałam oczy ,żeby nie widzieć tego co Pan Pilot wyrabia na drodze . Zaraz tego samego dnia po wylądowaniu pilot oznajmił ,że rano chyba o godzinie 6 lub 7 planowany jest wyjazd na płatną wycieczkę- bez możliwości tak naprawdę wyboru czy chce się czy tez nie chce uczestniczyć . Pilot oznajmił, że do motelu już nie będzie wracał ? wiec chcąc nie chcąc wszyscy musieliśmy uczestniczyć . I pisze o tym nie dlatego, ze nie miałam wyboru tylko dlatego ,że pilot tak naprawdę od momentu przylotu spał 4 godziny. Zapytany przeze mnie czy to jest zgodnie z przepisami taki krótki odpoczynek odpowiedział beztrosko ,że w USA nie obowiązują te przepisy co w Polsce. Opisywać wycieczkę ,która została zrealizowana p.t. PILOT ZWIEDZA Z NAMI PO RAZ PIERWSZY POŁUDNIOWE STANY W USA ? nie ma sensu To hasło chyba najlepiej ujmuje cała istotę tej wycieczki . Pilot nie był w żaden sposób przygotowany ? o przepraszam minęłam się z prawda . Pilot przygotował wydruki z Wikipedii i kazał uczestnikom wycieczki czytać w autobusie na głos o miejscach , które mieliśmy zwiedzać. Komentarze podczas jazdy np. o jakie ładne drzewa , o widać ocean ? to musiało nam uczestnikom wystarczyć za całą informację o danym miejscu. Może dlatego, że Pilot podszedł do realizacji tego zadania w sposób bezrefleksyjny i bez kompleksu spowodowało ,że trochę był zaskoczony, że nie wszyscy w pełni popierają Jego entuzjazm i brawurę . Zresztą na każdym kroku podpytywał nas czy jesteśmy zadowoleni i ciągle nas przekonywał ,że On się stara. Rzeczywiście starał się zobaczyć jak najwięcej nowych miejsc za odwiedzenie których my ponosiliśmy dodatkowe opłaty. Rzeczywiście starał się dojechać wszędzie , gdzie tylko było wspomniane w programie , mimo iż kilkakrotnie okazało się ,że wycieczki , które były zaproponowane przez Państwa Biuro nie były warte ani pieniędzy ani czasu jaki my jako uczestnicy straciliśmy. Konflikt jaki się pojawił wśród uczestników wycieczki zawiązany ze zmianą miejsc w autokarze ? początkowo całkowicie zignorował mówiąc, że jesteśmy dorośli i powinniśmy się sami dogadać , a jak ta argumentacja nie przyniosła rozwiązania nakrzyczał na nas w lobby hotelowym w Mobile Reasumując ta wycieczka pozostanie długo w mojej pamięci jako jedyna dotychczas i mam nadzieję ,że ostania przygotowana w sposób tak mało profesjonalny. Jedyny plus w tej wycieczce to taki, że wszyscy wróciliśmy cało . Przykro mi, że musiałam napisać taka opinię.Uznałam, że jest to moja powinność w stosunku innych uczestników w przyszłości , a co najważniejsze ,żeby nigdy nowym uczestnikom wycieczki nie zgotować takich ?wrażeń ? jak właśnie nam. Nie da się połączyć dwóch funkcji pilota i przewodnika przez jedną osobę . Uważam ,że lepiej by było zrezygnować z organizacji tej wycieczki niż zorganizować ja w taki sposób jak zrobiło to Biuro Premio Travel.

Krystyna z Krakowa

Kraków Pazdziernik 10/10 W tym roku bylam pierwszy raz na wycieczce objazdowej w Turcji[Wybrzeże Likijskie] organizowanej przez biuro Premio Travel. Wspaniały kraj fantastyczne miejsca, które zwiedzaliśmy, wygodne hotele, pyszne obfite jedzenie a najważniejsze to piękna pogoda. Naszą pilotką była pani Lucja i pan Islam. Dzięki ogromnej wiedzy Pani Łucji oraz umiejętności przekazu bardzo dużo dowiedziałam się o kulturze i życiu tego pięknego kraju. Profesjonalna i komunikatywna, każdy dzień umilała nam ciekawymi opowieściami, różnymi atrakcjami. Zawsze przygotowana do każdej sytuacji, odpowiadała na każde nasze pytania. Bardzo pomocna w różnych sytuacjach, uśmiechnięta, otwarta na każde potrzeby grupy. Pani Łucjo bardzo, bardzo dziękuję za cudowny spędzony razem tydzień. Pragnę również podziękować panu kierowcy za bezpieczną jazdę i pomoc przy bagażach. Gorące podziękowania dla drugiego pilota pana Islama. Bardzo serdeczny, radosny również służący nam w każdej chwili swoją pomocą. Wszystkim kto chciałby zwiedzić piękną Turcję z czystym sumieniem polecam biuro Premio Travel. Dear Islam, I would like to say thank you for your help, support and kindness during our trip to Turkey in October. It was a great and very fruitful time. Thank you very much once more time and good luck!