Opinie o biurze Premio Travel

• Chiny Śniadanie
Zobacz wszystkie oferty Premio Travel

Bajar

Pobyt: Listopad 2019

W listopadzie 2019 r. pierwszy raz skorzystałam wraz z mężem z oferty tego biura. Byliśmy w Kapadocji. Jesteśmy zachwyceni i organizacją i rezydentem i miejscem wszystko jest na 10 punktów. Polecam. Sama też na pewno skorzystam z oferty biura Premio Travel. Myślę że inne biuro mogą się od nich uczyć. tak trzymać !!!

Lidia

Pobyt: Listopad 2019

Witam Byliśmy na wycieczce objazdowej Turcja Fascynująca Kapadocja. Połowa listopada A tam cieplutko. Przesympatyczny PRZEWODNIK pan UFUK . Hotele wysoki standard. Jedzenie różnorodne bardzo smaczne. Program wycieczki zrealizowany w 100 %. Krajobraz nieziemski. Warto pojechać. Polecam.

Ireneusz Suchojad

Pobyt: Listopad 2019

Wspaniałą wycieczka, przewodnik Mr. Wołga profesjonalny w każdym calu i detalu- bez niego wycieczka byłaby średnia. Świetny kierowca Barysz. Lot balonem rewelacja, wszystko było niesamowite. Minus dla Premio za zmuszanie oglądania takich miejsc jak zakłady biżuterii i skór - to strata czasu i nerwów. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Pana Kaya.

Urszula Królikiewicz

Pobyt: Listopad 2019

Jestem jedną z uczestniczek wycieczki zorganizowanej przez Biuro Premio Travel , która odbyła się w dnia 04 ? 15 listopada 2019 roku. Nigdy nie korzystałam z usług Biura Premio Travel , ale zachęcona przez koleżankę , która wystawiła Państwu bardzo dobra opinię będąc uczestnikiem wycieczki objazdowej po Turcji zgłosiłam chęć uczestnictwa w wycieczce p.t. USA POŁUDNIE Wycieczka zapowiadała się interesująco , więc około roku przed planowaną wycieczka zgłosiłam swój akces i wpłaciłam wymaganą zaliczkę . Koleżanka poinformowała mnie ,że Biuro po wpłaceniu przez nas obie całości wymaganej kwoty otrzymamy zaraz walizki . Kilkakrotny kontakt koleżanki z Państwa firmą z zapytaniem o walizki i dokumenty podróży spowodował ,że walizki i dokumenty podróży zostały w końcu dostarczone . Już w tym momencie zaczęłam się zastanawiać czy powinnam jechać na te wycieczkę ? przecież w takim drobiazgu jak dostarczenie walizek nie dotrzymano terminu, ale kolejny raz koleżanka zapewniła mnie ,że wycieczka po Turcji była cudowna ? no i dałam się przekonać No i w tym momencie muszę skonstatować ? to była najgorsza wycieczka w moim życiu . Zapewniany uprzednio przelot bezpośrednio do Miami okazał się przelotem z przesiadką w Londynie. Pojawienie się pilota wycieczki na lotnisku ucieszyło pewnie wszystkich . Poczuliśmy się bezpiecznie, ale tylko na czas przelotu. Od momentu wylądowania w Miami ten czas oceniam jak koszmarny sen. Pilot , który miał dostarczony na lotnisko samochód do transportu uczestników wycieczki przez pierwsze dni poznawał samochód szarpiąc i hamując gwałtownie, a przez kolejne dni jak już ?poczuł ? samochód zaczął jeździć BRAWUROWO i NIEBEZPIECZNIE. Proszę mi wierzyć - nie jestem przewrażliwiona, ale podczas tej wycieczki kilkakrotnie zamykałam oczy ,żeby nie widzieć tego co Pan Pilot wyrabia na drodze . Zaraz tego samego dnia po wylądowaniu pilot oznajmił ,że rano chyba o godzinie 6 lub 7 planowany jest wyjazd na płatną wycieczkę- bez możliwości tak naprawdę wyboru czy chce się czy tez nie chce uczestniczyć . Pilot oznajmił, że do motelu już nie będzie wracał ? wiec chcąc nie chcąc wszyscy musieliśmy uczestniczyć . I pisze o tym nie dlatego, ze nie miałam wyboru tylko dlatego ,że pilot tak naprawdę od momentu przylotu spał 4 godziny. Zapytany przeze mnie czy to jest zgodnie z przepisami taki krótki odpoczynek odpowiedział beztrosko ,że w USA nie obowiązują te przepisy co w Polsce. Opisywać wycieczkę ,która została zrealizowana p.t. PILOT ZWIEDZA Z NAMI PO RAZ PIERWSZY POŁUDNIOWE STANY W USA ? nie ma sensu To hasło chyba najlepiej ujmuje cała istotę tej wycieczki . Pilot nie był w żaden sposób przygotowany ? o przepraszam minęłam się z prawda . Pilot przygotował wydruki z Wikipedii i kazał uczestnikom wycieczki czytać w autobusie na głos o miejscach , które mieliśmy zwiedzać. Komentarze podczas jazdy np. o jakie ładne drzewa , o widać ocean ? to musiało nam uczestnikom wystarczyć za całą informację o danym miejscu. Może dlatego, że Pilot podszedł do realizacji tego zadania w sposób bezrefleksyjny i bez kompleksu spowodowało ,że trochę był zaskoczony, że nie wszyscy w pełni popierają Jego entuzjazm i brawurę . Zresztą na każdym kroku podpytywał nas czy jesteśmy zadowoleni i ciągle nas przekonywał ,że On się stara. Rzeczywiście starał się zobaczyć jak najwięcej nowych miejsc za odwiedzenie których my ponosiliśmy dodatkowe opłaty. Rzeczywiście starał się dojechać wszędzie , gdzie tylko było wspomniane w programie , mimo iż kilkakrotnie okazało się ,że wycieczki , które były zaproponowane przez Państwa Biuro nie były warte ani pieniędzy ani czasu jaki my jako uczestnicy straciliśmy. Konflikt jaki się pojawił wśród uczestników wycieczki zawiązany ze zmianą miejsc w autokarze ? początkowo całkowicie zignorował mówiąc, że jesteśmy dorośli i powinniśmy się sami dogadać , a jak ta argumentacja nie przyniosła rozwiązania nakrzyczał na nas w lobby hotelowym w Mobile Reasumując ta wycieczka pozostanie długo w mojej pamięci jako jedyna dotychczas i mam nadzieję ,że ostania przygotowana w sposób tak mało profesjonalny. Jedyny plus w tej wycieczce to taki, że wszyscy wróciliśmy cało . Przykro mi, że musiałam napisać taka opinię.Uznałam, że jest to moja powinność w stosunku innych uczestników w przyszłości , a co najważniejsze ,żeby nigdy nowym uczestnikom wycieczki nie zgotować takich ?wrażeń ? jak właśnie nam. Nie da się połączyć dwóch funkcji pilota i przewodnika przez jedną osobę . Uważam ,że lepiej by było zrezygnować z organizacji tej wycieczki niż zorganizować ja w taki sposób jak zrobiło to Biuro Premio Travel.

Krystyna z Krakowa

Kraków Pazdziernik 10/10 W tym roku bylam pierwszy raz na wycieczce objazdowej w Turcji[Wybrzeże Likijskie] organizowanej przez biuro Premio Travel. Wspaniały kraj fantastyczne miejsca, które zwiedzaliśmy, wygodne hotele, pyszne obfite jedzenie a najważniejsze to piękna pogoda. Naszą pilotką była pani Lucja i pan Islam. Dzięki ogromnej wiedzy Pani Łucji oraz umiejętności przekazu bardzo dużo dowiedziałam się o kulturze i życiu tego pięknego kraju. Profesjonalna i komunikatywna, każdy dzień umilała nam ciekawymi opowieściami, różnymi atrakcjami. Zawsze przygotowana do każdej sytuacji, odpowiadała na każde nasze pytania. Bardzo pomocna w różnych sytuacjach, uśmiechnięta, otwarta na każde potrzeby grupy. Pani Łucjo bardzo, bardzo dziękuję za cudowny spędzony razem tydzień. Pragnę również podziękować panu kierowcy za bezpieczną jazdę i pomoc przy bagażach. Gorące podziękowania dla drugiego pilota pana Islama. Bardzo serdeczny, radosny również służący nam w każdej chwili swoją pomocą. Wszystkim kto chciałby zwiedzić piękną Turcję z czystym sumieniem polecam biuro Premio Travel. Dear Islam, I would like to say thank you for your help, support and kindness during our trip to Turkey in October. It was a great and very fruitful time. Thank you very much once more time and good luck!

Pobyt: Listopad 2019

Opinia dotyczy wycieczki objazdowej do Kapadocji. Jeśli nie wykupi się wycieczki fakultatywnej w postaci lotu balonem ( jakieś 225 euro) lub jeepa (jakieś 60 euro), nie zobaczy się startujących balonów o wschodzie słońca co było zaskoczeniem nie tylko dla mnie, ale dla większości grupy na wycieczce. Na zdjęciu promującym wycieczkę przedstawione są balony, które są główną atrakcją tego rejonu Turcji. W programie oferty fatycznie nie ma napisane, że grupa będzie oglądać startujące balony o wschodzie słońca, ale w takim razie proszę zmienić zdjęcie promujące wycieczkę, ponieważ wprowadza ono w błąd. Po tym doświadczeniu rozumiem, że jeśli na zdjęciu promującym wycieczkę do Indii jest Tadż Mahal to nie zobaczę budynku w cenie wycieczki, tylko muszę dokupić wycieczkę fakultatywną, by zobaczyć największą atrakcję Indii? Dodam jeszcze, że jeśli nie wykupi się pakietu (lunch+wejściówki na 2 czy 3 atrakcje) za 130 euro to będzie się czekać na krawężniku koło stacji benzynowej, aż reszta grupy zje posiłek. Poza tym cena jak najbardziej adekwatna do wycieczki. Ogólnie wróciłam zadowolona. Ludzie którzy narzekają na warunki, program objazdówki, proszę pamiętać, że nie płacicie 20 tysięcy za wycieczkę, a niecałe 2 tysiące.

Ela

Pobyt: Listopad 2019

Wróciłam z Kapadocja termin 02 do 09.11.2019 R. Rewelacja, krajobraz jak nie z tego świata. Lot balonem pozostanie w pamięci na zawsze. No i Volga Kaya. Z nim to i na koniec świata. Drugi raz z nim jechałam i w biurze ,zamęczyłam chyba wszystkich, aby był mi ponownie przydzielony. Udało się, byłam pierwsza na liście. Co za radość ponownie go zobaczyć na lotnisku. Przewodnik jakich mało. Ogromna wiedza wykraczające poza tę wycieczkową i do tego poczucie humoru. W Polsce zrobiłby karierę w kabarecie. Wycieczka zrealizowana w całości, a nawet więcej bo starczyło czasu. Wszystkiego technicznego dowiedzieliśmy się od razu żeby na to już nie tracić czasu. Opowieści spontaniczne, jak przejeżdżamy i coś było co mogło nas zainteresować, to od razu opowiadał. Zna Polskę, zatem łatwo było mu porównywać kultury i trafiał w sedno z naszymi zaletami i wadami. Kupa śmiechu. Hotele dobre, Port River i Mustafa. Jedzenie pyszne, pogoda rewelacja. Przelot bez zakłóceń. No i ta piosenka o kaczusce. Pozostanie ze mną. Już szykuje się na Istambuł. Pozdrowienia od Eli i Agi z Bydgoszczy

Jan Czapiewski

Pobyt: Listopad 2019

Pierwszy wyjazd z tym biurem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Widoki niesamowite, hotele jak najbardziej na plus, jedzenie bardzo dobre. Jednak najwspanialsze słowa uznania należą się naszemu przewidnikowi Panu Voldze. Wspaniały człowiek. Ogrom wiedzy, pełen profesjonalizm, ogromne poczucie humoru. Dzięki niemu czuliśmy się bezpieczni, doinformowani. Podziwiamy i wspominamy bardzo, bardzo ciepło. Doskonale mówi po polsku. Dziękujemy za naukę piosenek i wielkie serce. LUCYNA I JAN CZAPIEWSCY

Zdzisław

Impreza zorganiowana super zgodnie z ofertą pilot Pani Łucja doskonała wiedza i sposób przekazywania informacji oraz opieka grupy na wysokim poziomie Opiekun ze strony Tureckiej Vedat i kierowca tez bardzo się starali aby wszystko było ok Hotele ijedzenie super .

Grażyna

Wczoraj wróciliśmy z mężem z podróży do Turcji .Zwiedzaliśmy piękne Wybrzeże Likijskie. Cała wycieczka była BARDZO udana i dodrze zorganizowana.Zapewniliście nam Państwo doskonałe warunki hotelowe, zaplanowaliście ciekawy program wyjazdu i świetną opiekę. Przez 7 dni towarzyszyła nam przeurocza przewodniczka - pani Łucja i to jej w dużym stopniu zawdzięczamy ,że mogliśmy poznać te piękne miejsca. Możemy być tylko wdzięczni ,że za niewielką cenę mogliśmy przeżyć wspaniałą turecką przygodę .Niespodzianka dla klientów LIDLA w postaci tańca derwiszów była dla nas bardzo przyjemnym zaskoczeniem. Jeżeli w przyszłości wybierzemy się w podróż to tylko w towarzystwie pani Łucji . Jeszcze raz serdecznie dziękujemy w imieniu własnym i innych uczestników wycieczki . Pozdrawiamy Grażyna i Ludwik