Opinie o biurze Exim Tours

• Emiraty Arabskie Śniadania
  • Egipt All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Exim Tours

Klaudia z rodziną

Wszystko zgodnie z umową, wspaniałe wakacje w Turcji z biurem Exim!

Eugeniusz P.

Pobyt: Grudzień 2019

Byłem razem z żoną w połowie grudnia na Malcie i jesteśmy mocno zadowoleni. Wykupiliśmy na miejscu 3 wycieczki - do stolicy Waletty, na wyspę Gozo i perły Malty.. Hotel Canifor - 4* pięknie przystrojony, jedzenie pyszne i dużo. Wieczorami można potańczyć. Kąpaliśmy się zarówno w morzu jak i w basenach na zewnątrz jak i wewnątrz hotelu. Autobusy i sklepy blisko. Szkoda że tak krótko, ale może kiedyś tam wrócimy. Opis biura podróży EXIM tours zgodny ze stanem faktycznym. Polecam wszystkim - jest co oglądać.

RiA K

Pobyt: Styczeń 2020

Czytając opinie byliśmy pełni obaw jak się okazało niepotrzebnie. Wszystko było zorganizowane super zarówno transfer, bilety lotnicze(dostarczone na czas bez żadnych problemów) jak i sam hotel zgodny z opisem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i serdecznie polecamy biuro Exim Tours. Bardzo dobra jakość pobytu za przystępną cenę. Dziękujemy!!!

Marcela

Pobyt: Grudzień 2019

Witam. Bardzo gorąco nie polecam tego biura!!! W trzecim dniu mojego pobytu w hotelu wybuchł pożar! Na całe szczęście cała nasza paczka wstała godzinę przed pożarem bo już by nas nie było, co prawda to nie wina biura ale do czego zmierzam hotel L&A był zupełnie nie zgodny z opisem, biuro twierdzilo że będziemy po stronie greckiej a na lotnisku na Cyprze okazało się że jedziemy na stronę turecką, razydent już na miejscu okazał się totalna porażka Pan Mateusz miał pretensje o wszystkie pytania zadające do niego, po pożarze Pan Mateusz stwierdził że w sumie to nie paliło się aż tak strasznie, pomijając fakt że większość z nas nie ma wszystkich rzeczy bo po prostu spłonęła a na nieszczęście w pożarze spłonęła 70 letnia kobieta na co nasz pan rezydent stwierdził że a co to za szkoda skoro ta Pani była już stara, zero pomocy w organizacji papierów z policji do ubezpieczenia, słowa rezydenta to "ja nie jestem tłumaczem przysięgłym i nie będę nic tłumaczył poza tym nie będę się mieszal w sprawy wasze między policja" wyjazd totalna porażka 2 dni z wakacji zmarnowane plus pieniądze a pan Mateusz kompletnie nie nadaje się do pracy z ludźmi, ogromne NIE dla tego biura!!!

Pineska7

Nie spotkałem jeszcze w swoim długim życiu gorszego biura turystycznego. Oszukują , rezydent na miejscu= mistrz świata niesłowności i nierzetelności. Po złożeniu reklamacji - arogancja lekceważenie, nie odnoszą się to merytorycznej krytyki tylko do procedur. Nie korzystajcie nigdy, szkoda zdrowia i nerwów!!!!!!

zawiedziony wczasowicz

Jestem zawiedziony biurem '' EXIM TOURS '' . Biuro to organizowało wczasy w BUŁGARII . Wczasy były dla nas jedną totalną porażką. Organizator ( biuro) nie wie co sprzedaje swoim klientom . Po dotarciu przez nas na miejsce warunki i opcje okazały się inne. Reklamacja została odrzucona !!! ALE NA PRZYSZŁOŚĆ NA PEWNO MY I NASI ZNAJOMI NIE SKORZYSTAMY Z TEGO BIURA.

Zofia Krzyżak

Pobyt: Grudzień 2019

Właśnie wracam Teneryfy jestem rozgoryczona brakiem zainteresowania ze strony Exim Tours po przylocie na lotnisko kartka do ręki z numerem autobusu i numer telefonu do rezydenta i na tym koniec z lotniska do hotelu 45 kilometrów wyladowalismy 17.15 tamtejszego czasu prawie godzina czekania w autobusie i dojazd do hotelu 22.20 koszmar tam najpierw próbowano wcisnąć nam czteroosobowe pokój tłumacząc że mają problem gdy nie ustąpiłam 2 pokoje się znalazły no i otrzywuscie nikt się z biura nie pokazał dopiero dzwoniąc do rezydenta łaskawie się zjawił ale tylko po to żeby zebrać pieniądze na wycieczki i to tyle pomocy z ich strony na powrót 4 godziny wcześniej na lotnisku bez obiadu choć mieliśmy all inclusiwe bo tak im pasował przewóz nie polecam tego biura i już nigdy z niego nie skorzystam

Radek

Cypr - październik - 2019 Oferta nie zawierała zgodności. Kontakt z Rezydentem był na telefon. Gdybym się z Rezydentem nie umówił, z różnych przyczyn, gdybym nie wyszedł z inicjatywą, nic bym się nie dowiedział o atrakcjach Cypru, na którym byłem. W pliku: "CONFIRMATION OF THE ACCOMMODATION" jest napisane, że w zakwaterowaniu jest wybór pomiędzy podwójnym standardowym balkonem, a tarasem. Żadnego wyboru nie było. Nic mi nie wiadomo o możliwości wyboru. Pokój został przydzielony przez recepcję z góry. W informacjach przed wylotem jest notatka o wymiarach torebki dla przenoszenia płynów. Podane wymiary były niezgodne z wymiarami przewoźnika: Wizzair. Godziny kwaterowania były niezgodne. Po transporcie lotniczym udałem się przed budynek lotniska. Nie było tam transferu do hotelu. Rezydent Nas poinformował, że nie ma zoorganizowanych wycieczek fakultatywnych, ponieważ turyści, którzy również skorzystali z tego biura / polscy turyści, którzy przylecieli na Cypr w podobnym terminie co my, nie wymagali żadnych wycieczek. To było jawne kłamstwo, ponieważ ludzie byli chętni. Dowodem jest zoorganizowana wycieczka na własną rękę wraz z polskimi turystami. Skorzystałem z wycieczki wraz z drugą osobą. Miejsca w samolocie zostały przydzielone rzutem na taśmę = losowo, tj: nie siedzieliśmy obok siebie.

Alelsandra

Pobyt: Grudzień 2019

Nie polecam współpracy z tym biurem. Po wyładowaniu na Lanzarote okazało się, że nikt na nas nie czeka, telefony podane jako alarmowe nie odpowiadają, powrót dokładnie taki sam, nikt się nie pojawił.Bilety lotnicze wystawione na złe nazwisko. Odpowiedzieć w sprawie nie odebrania z lotniska "my nie widzimy żadnych nie zrealizowanych odbiorów". Hotel był ok, choć nic nie wiedział o naszej rezerwacji. Zdecydowanie nie polecam, tylko stres. Szczerze nie liczę na na jakiekolwiek rozpatrzenie reklamacji.

Valeriia

Nie odpoczynek a koszmar. Oszuści, 2 miesiące minęło a reklamacja nadal nie rozpatrzona, w trakcie wycieczki zmieniony był hotel na inny,brud,kolejki, zatrucia, zepsute jedzenie i zupełnie inny koszt, żadnej pomocy od rezydenta i brak odpowiedzi na reklamację. A jeszcze kłamią że list z odpowiedzią nie był odebrany. Mam nadzieję że UOKIK nie odpuści tego. Proszę o kontakt osób zainteresowanych się dołączyć do sprawy sądowej.