Opinie o biurze Exim Tours

• Hiszpania Śniadania
  • Maroko Śniadania
Zobacz wszystkie oferty Exim Tours

neon

Najgorsze biuro z jakim byliśmy. Rezydent widmo, biuro oszukuje co do faktów związanych z hotelem, nie polecam.

Jadwiga

Najgorsze biuro podróży z jakim miałam ?przyjemność? podróżować. Zmiany lotnisk docelowych, skrócenie długości pobytu, dojazd na własna rękę.. pomimo zapewnienia ze koszty dodatkowego transferu zostaną zwrócone na podstawie przesłanych paragonów- po złożeniu reklamacji totalne olanie sprawy i odmowa zwrócenia jakichkolwiek kosztow! Odradzam, nie polecam i przestrzegam!

Grzegorz

Tragedia. Organizator sprzedał nam wyjazd do hotelu 4 gwiazdkowego, rezydent poinformował nas że hotel ma mniej gwiazdek, gdy już się pojawił w hotelu. Rezydent to jakaś pomyłka. Mimo próśb nie zrobił nic by w hotelu naprawiono odpływ, dostęp do internetu czy żeby posprzątano pokój. Dodatkowo gdy zostaliśmy okradzeni, powiedział że nie pomoże nam w zgłoszeniu sprawy na Policję,.

Tyśka

Nie polecam! Poniewaz bylam z tego biura juz któryś raz kolei na wakacjach i niestety rezydenci z tego biura to jakaś porażka mam porównanie co do innych biur.. najbardziej co mnie zawiodło to wykupilismy miejsca w samolocie obok siebie po czym okazalo sie ze jednak nie ma miejsc A na koniec powiedziano ze ich nie wykupilismy , minęło już 2 miesiące i pieniędzy dalej nie odzyskaliśmy.. biuro umywa ręce takze nie polecam !!! Brak wycieczek, rezydenci nie pojawiają się na spotkaniach oraz są opryskliwi.

Nie polecam. Złożyłam reklamację na wycieczkę w Tunezji - pierwszej nocy nie było dla nas miejsca w hotelu, który rezerwowaliśmy rok wcześniej, o wysokim standardzie. Rezydent nieuchwytny, albo się spóźniał, albo nie pojawiał się wcale na umówione spotkania. Hotel, do którego nas zawieziono w nocy, po długim czekaniu na decyzję, gdzie nas odesłać, to był dramat - smród, brud, grzyb. W odmowie reklamacji napisano, że hotel zastępczy był również w wysokim standardzie, że rezydent potwierdził nam dopiero przedostatniego dnia zaistniałą sytuację na papierze i że oni w ogóle nic nie wiedzieli. Trudno, żeby mógł zrobić to od razu, bo się nie pojawiał, a jak się pojawił, byliśmy na wycieczce. Dodam, że w podobnej sytuacji było kilka innych rodzin, z innym miast.

Eryka

Wszystko zgodne z opisem, tylko jedna bardzo ważna uwaga dotycząca rezydenta na lotnisku. Nie wszyscy potrafią porozumieć się w języku angielskim i nie wiadomo gdzie się kierować. Na lotnisku był przedstawiciel biura lecz tylko rozmawiał w języku angielskim i trzeba samemu sobie radzić. Z powodu braku opiekuna kierowca autobusu dowożącego do hoteli zostawił ludzi w nieznanym miejscu i pokazał w jakim kierunku mamy iść (dotyczy to trzech hoteli). Wszystkie osoby udające się do tych hoteli ( w tym osoby starsze i jedna niepełnosprawna ) musieli iść z bagażami ponad 500m po górę i szukać swojego hotelu i potem następna bariera w recepcji. Rezydentka na telefon była dostępna w każdej chwili i bardzo pomocna lecz brakowało tej wspaniałej osoby na lotnisku i podczas transportu do hoteli.

Mateusz

NIE POLECAM!!! Odpowiedzią na złożoną reklamacje na hotel, było całkowite olanie sprawy. W skrócie, to ja jestem głupi, hotel był ok, a wczasy były tanie, więc jak mogę jeszcze żądać rekompensaty

Magdalena

Witam, Bardzo proszę o kontakt wszystkich osoby, które czują się w jakiś sposób pokrzywdzone przez biuro Exim Tours. Mam zamiar wytoczyć im sprawę w sądzie i szukam kontaktu z osobami pokrzywdzonymi. Bardzo proszę o kontakt 721 445 244. Z góry bardzo dziękuję

Grzegorz

Nie polecam. Wprowadzanie w błąd klienta w związku ze zmianą rezerwacji. Przed zapłatą całości otrzymałem informację, że zmiana uczestników to koszt 200-300zł. Usiłując zmienić uczestników, ze względu na stan zdrowia dziecka (2 dni po zapłacie całości za wycieczkę), koszt zmiany wynosił już ponad 1200zł. Hotel, po zapłacie całości, traktował zmianę rezerwacji jako nową, takie było wytłumaczenie organizatora (Exim Tours). Ostatecznie byłem zmuszony zrezygnować z wycieczki i straciłem 50% wpłaconej kwoty.