Opinie o biurze Exim Tours

Exim Tours

Sprawdź oferty biura podróży Exim Tours
  • Mauritius Śniadania i obiadokolacje
  • Dominikana All Inclusive
  • Jamajka Bez wyżywienia (Self Catering)
Zobacz wszystkie oferty Exim Tours

Lilianna

Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Kompetentni rezydenci. Dodatkowe pozytywne wrażenie zrobił na mnie indywidualny, luksusową limuzyną transfer z lotniska mimo większej ilości wczasowiczów do tego samego hotelu.

Leszek

Bardzo dobry kontakt, super oferta, która w 120 % dała 1000% satysfakcji mojemu synowi.

Klaudia

Szczerze odradzam podróżowanie z biurem Exim Tours. Mieliśmy wykupioną wycieczkę na Dominikanę (2os.). Niestety osoba z którą miałam jechać uległa wypadkowi i nie mogła lecieć ze mną (to było ok.10 dni przed wylotem). Dlatego też chciałam wrócić dzień wcześniej razem z pozostałymi osobami, które również mieli wykupioną taką samą wycieczkę jak my tylko dzień krócej. Na odpowiedź czekałam tydzień, bo odpowiadają na maile po kolei, a nie na te które są najpilniejsze. Gdy w końcu dostałam odpowiedź, cena była kolosalnie duża za skrócenie wyjazdu, więc zrezygnowałam z tej zmiany. Rezydent koszmarny. Zero zainteresowania. Byliśmy zdani sami na siebie. Rezydentowi zależało jedynie na tym, by sprzedać nam wycieczki fakultatywne, gdy odmówiliśmy kontakt się urwał. Dopiero po interwencji przez wakacje.pl się do nas odezwał z pytaniem czy wszystko w porządku. Zostawiliśmy przez przypadek plecak w busie, który przewoził nas z lotniska do hotelu. Pomocy od niego nie dostaliśmy. Sami musieliśmy wszystko załatwić. Uważam, że biuro exim tours zależy tylko na sprzedaży wycieczki. Gdy już ją kupisz, przestają się czymkolwiek interesować. Nigdy więcej nie wybiorę się na wakacje z tym biurem. Zamiast odpoczywać na wakacjach i czerpać z nich radość, pomagać klientowi by był zadowolony z ich usług, oni komplikują wszystko i psują wakacje. Co do hotelu i lini lotniczych to nie mam nic do zarzucenia. Loty o czasie, hotel na wysokim poziomie. Ale to już nie jest zasługa biura. Szczerze nie polecam Exim Tours! Będąc w hotelu zauważyliśmy, że rezydenci z innych biur podróży przyjeżdżają razem z osobami wykupującymi wycieczki do hotelu, oprowadzają ich, pomagają przy zameldowaniu się na recepcji. Tu tego nie było. Jeśli jedziesz z tym biurem podróży to jesteś zdany na siebie. Zero pomocy.

ROMAN GĄKOWSKI

Pobyt: Kwiecień 2019

Exim bardzo dobre biuro podróży. Byłyśmy z Nimi już kilka razy i zawsze wszystko było ok?Mamy rabat w Exim za wielokrotne korzystanie z Ich usług.Polecam tego organizatora

Artur

Witam, Szczerze odradzam podróżowanie z tym biurem (Exim tours)..dlaczego podam dwa istotne powody: 1. koszmarny kontakt z samym biurem, brak jakichkolwiek chęci rozwiązania problemu jakim była zmiana miejsc w samolocie ( 3 osoby "porozrzucane" po całym samolocie), brak jasnej informacji o konieczności wykupienia miejsc obok siebie - proszę sobie wyobrazić iż ktoś leci z małymi dziećmi i organizator dokonując check-in-u nie zadbał o to aby siedziały one razem z rodzicem(rodzicami)... dla mnie niewiarygodne i kary godne 2. brak jakiejkolwiek opieki (w przypadku tego biura to słowo to raczej nadużycie) czy kontaktu z podobno obecnym na miejscu rezydentem - klienci biura pozostawieni sami sobie na własną rękę muszą dochodzić do wszystkiego. Okazuje się iż to biuro jest pośrednikiem i podnajmuje inne (niemieckie ) organizacje do "obsłużenia" swoich klientów. Aby było jeszcze "ciekawiej" w hotelu w którym wykupiliśmy pobyt nikt nawet nie słyszał o takim biurze!!! Czyli tak naprawdę nie wiadomo czy to aby na pewno Exim Tours jest organizatorem (a raczej należałoby użyć sformowania: dezorganizatorem) całego wyjazdu, czy tylko "nalicza" swoją prowizję oferując cudze usługi? Podróżując po różnych częściach naszego globu od ponad 30 lat, po raz pierwszy spotykam się z taką niekompetencją i ignorancją biura podróży w stosunku do swoich klientów. Szczerze nie polecam korzystania z usług Exim Tours

monika chrząszcz

Pobyt: Kwiecień 2019

Kupiłam Maltę last minute przez portal wakacje.pl, od samego początku był problem z odprawieniem się. Konsultant podał złe informacje ( powiedział że karty pokładowe dostanę na lotnisku) później dodzwoniłam się do innego konsultanta który powiedział, że jednak dostanę je na maila. Dopytywałam w jaki sposób skoro nie mają moich danych dowodu osobistego ! wkońcu alleluja przychodzi email ( wybłagany przeze mnie) z zapytaniem o nr dowodów etc. Dobrze, że obserwowałam skrzynkę i się zainteresowałam, bo ktoś inny posłuchałby konsultanta i na lotnisko pojechał bez odprawy... Lądując na Malcie, przedstawiciel EXIM nie miał na mój temat żadnych informacji bo wkoncu last minute.. musiałam udowodnić że kupiłam z nimi wakacje. Na transfer cała grupa Exim czekała na lotnisku ponad 1,5h po lądowaniu. Byłam w kwietniu wiem, że poza sezonem, ale skoro sprzedają hotel Santa Maria to powinni informować że w hotelu jest remont !! połowa hotelu w rozsypce, w basenie nie było wody, jedna połowa hotelu cała z tynku, włącznie z moimi butami ( z czarnych zrobiły się białe) conajmniej jakbym pracowała w piekarni. . Z kartami pokładowymi w drogę powrotną znowu problem ! rezydent nie odbierał telefonów. ktokowliek widział ktokolwiek wie ?? miały czekać wkoncu na nas na recepcji. Nie było ich. Dostałam je dopiero na maila ( po moich staraniach oczywiśćie) ! bo oczywiście organizator o nas znowu zapomniał. Po czym musiałam rozmawiać z recepcją zeby mi pomogli i wydrukowali. Na szczęście recepcja była miła. . Żal byłoby nie wspomnieć, że jak dojechaliśmy do hotelu to nie było rezerwacji, czekaliśmy 2 godziny kolejne (już po 1,5 godzinie spędzonej na lotnisku i czekaniu na transfer ! ) zmęczeni i głodni nie mamy pokoju. Hotel chciał od nas 100 euro depozytu w gotówce w zamian za użyczenie ,, pokoju na bagaże '' bo przecież nie jesteśmy gościami. Powiedziałam wkońcu na recepcji już zdenerwowana, że idziemy na obiad i żeby dzwonili do Exiumu zweryfikować naszą rezerwacje WIDMO ! Tragedia po prostu od samego początku do końca. Zameldowaliśmy się dopiero o 17 , a wylądowaliśmy na Malcie około 12. Mój wyjazd był 4 dniowy więc pierwszy dzień był z głowy... a ostatni dzień w stresie, no bo znowu kart pokładowych nie było. . Jestem zawiedziona organizacją. Porażka i tyle.

Marcel

Pobyt: Kwiecień 2019

Generalnie jest ok. Wycieczka fajna, hotel spełniający standardy, organizacja ok. Co mogę powiedzieć na minus to: - brak informacji na temat rezydenta (był w ogóle jakiś?) - problem z transferem powrotnym na lotnisko. Numer telefonu jaki dostaliśmy nie działał i musieliśmy jechać taksówką na swój koszt.

Pobyt: Grudzień 2019

Podróżowałam z wieloma biurami ale z takim traktowaniem się jeszcze nie spotkałam. W cenie niewiele poniżej 10 tysięcy mieliśmy basen z zimną wodą, śmierdzące busy, niekompetentne rezydentki i jeszcze próby wymuszenia na nas dodatkowych opłat. Żenada! Nigdy więcej!

Jan Lech

Pobyt: Kwiecień 2019

Właśnie wróciliśmy z wycieczki Rejs po Nilu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobry hotel, świetne warunki na statku, bardzo dobry program wycieczek, świetnie realizowany przez przewodnika. Specjalne podziękowania należą się naszemu przewodnikowi Panu Tamer Shakra. Najwyższej klasy profesjonalizm. Bardzo ciekawie przedstawiał nam historie obiektów które zwiedzaliśmy. Niezależnie od tego w czasie wolnym na statku przybliżał nam obyczaje i zwyczaje z życia Egipcjan. Jeszcze raz serdecznie Panu Tamerowi dziękujemy i myślę że spotkamy się w trakcie drugiej zaplanowanej przez nas wycieczki do Egiptu - tym razem piramidy. Polecamy to biuro. Turyści z Gdańska

Pobyt: Kwiecień 2019

polecam byłem juz z nimi drugi raz i wszystko na wysokim poziomie