Exim Tours

• Mauritius Śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Exim Tours

Paulia

Pobyt: Marzec 2019

Zdecydowanie odradzam biuro Exim Tours. Juz przed wyjazdem kontakt z biurem był mocno utrudniony. Konsultanci zupełnie bez kompetencji. Bilety na samolot dostalismy na kilka godzin przed wyjazdem !!!! A jeszcze musielismy dojechać na lotnisko do Berlina. Na miejscu - kierunek Malta - zdani bylismy sami na siebie chociaz zapewniano nas że będzie pani rezydent. Pani Sylwia nie pojawiła się ani razu przez cały pobyt. Największy jednak problem pojawił sie w dniu a raczej nocy wyjazdu. Około godziny 3 w nocy miał byc transport na lotnisko. Czekalismy godzinę i nic....Dopiero telefon do rezydentki sprawił ze pojawił się mały samochód który zabrał nas o jeszcze dwie inne osoby na lotnisko (ciekawe co by było gdyby do samochodu musiały by wejść trochę grubsze osoby, w życiu by się nie zmieściły). Nerwy na sam koniec były mocno stragane. Duuuuży minus i na pewno nie skorzystam już z tego biura.

Mariusz

Pobyt: Luty 2019

Biuro podróży Exim Tours wywiązało się z umowy. Bardzo dobry kontakt z konsultantami biura. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Szybki transfer z lotniska do hotelu (prywatna taksówka). Hotel "Melia Bali" 5*, oferuje najwyższy poziom usług. Polecam EXIM TOURS. Kolejne rezerwacje wycieczek wyłącznie z biurem podróży Exim Tours.

Ewelina

Pobyt: Luty 2019

Pierwszy raz miałam do czynienia z tym biurem i ostatni. Nikomu nie polecam! Brak rezydenta od samego początku! Po przylocie same nerwy nikt na nas nie czekał. Dopiero lo kilkunastu telefonach do biura pojawił się jakiś kierowca...aż strach na miejscu nikt nie zapytał czy rozmawiamy po angielsku nie było rezydenta ( Pani Danuta)który by wszystko wyjasnil...pozbawieni opieki od początku do końca. Jak te bezdomne psy na Cyprze. Na pewno tej sprawy tak nie zostawie i nikomu tego biura nie polecam. W hotelu wszyscy myśleli że przyjechałam indywidualnie nie z biurem. Żart!

Marlena

Pobyt: Luty 2019

Właściwie nie wiem co napisać, ponieważ żadnej opieki ze strony biura podróży nie było, rezydentka ( p, Sylwia C ) pojawiła się raz i tyle ją widziałam, mówiła nieciekawie i nie zachęcała specjalnie, w czasie pobytu żadnego zainteresowania klientem, jedynie pozostawiane karki pod drzwiami pokoju. Na lotnisku brak opieki, wszyscy pozostawieni sami sobie z opisem na karce :) równie dobrze mogłabym sama jechać a nie liczyć na opiekę biura podróży. Nie polecam.

Ilona

Pobyt: Luty 2019

Malta - super miejsce, cena wycieczki ok, ale niestety na miejscu nie było rezydenta, chociaż za niego zapłaciliśmy. Jeśli ktoś nie zna angielskiego to raczej nie ciekawie. W trakcie trwania wycieczki dzwonilismy do biura, ale niestety nikt się nie pojawil. Słabo, gdy się tak ludzi robi w balona.

Jolanta

Exim Tours powinien sprawdzić w jakich pokojach kwaterowani są ich turyści-zagrzybione łazienki, poobrywane zasłony, nie działające drzwi balkonowe,zardzewiały czajnik, niesprawny telewizor. Firmy współpracujące na miejscu tzn. w Izraelu i Jordanii mają w nosie turystów Eximu. Jadąc w tamtą stronę czekaliśmy na granicy jordańskiej/11 osób/ na transport do hoteli. Trwało to tak długo, że interweniowała policja jordańska. W końcu przyjechał samochód na 7 osób, wtłoczono nas do niego i rozwieziono po hotelach. Na miejscu rezydentka p.Marzena zupełnie nie interweniowała na nasze prośby o zmianę pokoju, pomimo codziennych , wielokrotnych telefonów.Codziennie obiecywała, ale nigdy nie " zaszczyciła " nas swoją obecnością i jakimkolwiek działaniem.W drodze powrotnej również o nas zapomniano. Na granicy izraelskiej 12 osób stało i czekało na transport na lotnisko. Dopiero telefoniczna interwencja służby granicznej zadziałała. Przyjechał autokar z polskojęzyczną rezydentką, która po drodze wysiadła twierdząc, że ma inne ważniejsze zadania.Ktoś z Eximu chyba powinien pojechać tam incognito i sprawdzić , jak to wygląda okiem turysty. Bo wygląda fatalnie!!!!

Krystyna Chmielecka

Zdecydowaliśmy się na wyjazd z Exim,gdyż z poprzedniego byliśmy zadowoleni.Tym razem to koszmar.Hotel miał trzy gwiazdki,a zasługiwał na jedną.Jedynie lokalizacja i posiłki były dobre.Reszta absolutnie nie była zgodna z ofertą.Podobno w2017miał miejsce remont tego obiektu.Dysponuję zdjęciami,które świadczą o czymś innym.pokoje zostały tylko niezbyt starannie pomalowane.

Bozena

Kontakt z biurem ok. Brak rezydenta może przeszkadzać niektórym jednak uważam że za cenę wycieczki nie jest konieczny. Brak zastrzeżeń

Biuro uczciwe. Nic dodać nic ująć! Oferta zgodna z opisem. Organizacja wyjazdu bardzo dobra. Rezydent profesjonalny i bardzo pomocny.

kris

Pobyt: Luty 2018

Pobyt na Malcie . Rewelacja . Super hotel i atrakcyjna cena . Trzy razy taniej niż w itace .!!!