Opinie o biurze Exim Tours

Exim Tours

Mirek

Biuro wywiązało się z moich wakacji na szkolną szóstkę, wróciłem zadowolony, wypoczęty i opalony. Polecam innym chętnym do skorzystania z tego biura.

Nika

to nie był pobyt w opcji all inclusive, to była opcja z wyżywieniem. 4 godzinny transfer na lotnisko to jakiś żart, zamiast zwieźć ludzi busikami w jedno miejsce to wielkim autobusem trzy godziny zbierali ludzi po okolicznych hotelach. Rezydent który pojawiał się w hotelu tylko z nową grupą co by jej sprzedać wycieczki ,nieskłonny do żadnej rozmowy. Na zwróconą mu uwagę że w hotelu jest nie tak jak być powinno zareagował od razu agresją, dowiedziałam się że wszystkie zastrzeżenia jakie miałam "to jest mój problem", zamiast próbować załagodzić sytuację człowiek ten straszył nas wezwaniem policji. Cieszę się że nie musiał nam "pomagać" w poważniejszej sprawie. Na pewno nigdy nikomu nie polecę Exim tour i na pewno nigdy nie skorzystam więcej z ich oferty.

Arek

Biuro podróży porażka!!! Podczas powrotu (transferu na lotnisko) zostaliśmy zdani sami na siebie bo autokar po nas po prostu nie przyjechał. Na spotkaniu informacyjnym z rezydentką otrzymaliśmy informację aby na miejscu odjazdu autokaru być 10 minut wcześniej i jeżeli autokar będzie się spóźniał nie należy panikować bo na pewno przyjedzie (my byliśmy pół godziny wcześniej). Transfer na lotnisko miał się odbyć o godzinie 1:20 rano, o godzinie 1:50 zadzwoniliśmy że autokaru jeszcze nie ma-tutaj Pani była ździwiona i powiedziała że powinniśmy byli dzwonić od razu o 1:20 że autokaru nie ma-zupełnie inaczej jak na spotkaniu i że musi zadzwonić do biura. Po 10 minutach otrzymaliśmy telefon zwrotny z informacją w stylu "autokaru nie będzie, weźcie sobie taksówkę, zapłaćcie za nią i piszcie reklamację jak wrócicie do kraju". Przede wszystkim Pani nie zapytała nas czy mamy w ogóle pieniądze aby wziąć taksówkę, a poza tym gdzie mieliśmy znaleźć taksówkę o 2 w nocy w mieście którego nie znamy a do odlotu samolotu było już tylko 2,5godziny a do lotniska 70km??? Na lotnisko musieliśmy dotrzeć na własną rękę i dotarliśmy w ostatniej chwili odprawiając się jako ostatni pasażerowie i byliśmy zmuszeni biec na drugi koniec lotniska (a jest naprawdę duże) aby tylko zdążyć na styk na lot. Jest to zdarzenie wysoce nieprofesjonalne i nie powinno mieć nigdy miejsca. Kupując wyjazd z gwarancją przelotu i transferu w obie strony powinno być to dopilnowane w najmniejszym szczególe. Zwrotu kosztów za dojazd ?na własną rękę? oczywiście nie otrzymalismy-150? trzeba sobie doliczyć do kosztów wyjazdu :) Całe szczęście że na samolot zderzyliśmy bo by było minimum kolejne 500?... W ramach rekompensaty otrzymaliśmy bon imienny o wartości 150PLN do wykorzystania na kolejny wyjazd z tym ?cudownym biurem? - niech go sobie wsadzą w d... Jedna wielka porażka! Nigdy więcej wakacji z tym biurem-ludzie strzeżcie się!!!

Izabela Pałka

Nie ukrywam, że przed podróżą miałam pewne obawy odnośnie Państwa Biura, zwłaszcza czytając negatywne opinie. Wczoraj wróciłam z Cypru i jestem zachwycona zorganizowaną wycieczką. Co do hotelu ... wszystko zgodnie z opisem, a nawet lepiej. Kontakt z rezydentem przebiegał sprawnie, bez najmniejszego problemu, a tak sprawnego zameldowania w hotelu jeszcze nie miałam ;) Minusem są miejsca w samolocie, gdzie osoby z jednej wycieczki są rozrzuceni. Można się jednak dogadać z innymi pasażerami i zmienić miejsce, a nawet jeśli nie, to nie jest to aż tak straszne ;)

Nauczona doświadczeniem że nie wszystko co jest w internecie trzeba brać na 100%-rok wcześniej kiepskie opinie czytałam na temat Coral Travel, co okazało się nieprawdą.-zaufałam tym razem Exim Tours. Pośrednik czyli Travelplanet jak najlepiej spisał się we wszystkim z kolei Exim-porażka... Mając pytania odnośnie hotelu mailowalam z Eximem-odpowiedzi były lakoniczne bez większego wytłumaczenia, jak pytałam o płatność to zostałam zignorowana i odesłana do pośrednika. Na miejscu w Tunezji pierwszy raz spotkałam się z tym że rezydent nie jechał z nami do hotelu. Był tylko sam kierowca który nie mówił po angielsku. Na miejscu nagle przesunięcie spotkania z rezydentem bo jakieś tam osobiste powody. Spotkał się z nami sprzedał wycieczkę i tyle. Powiedział że jeśli będziemy mieć jakieś uwagi lub pytania to mamy z animatorką gadać... Dzień przed wylotem panika bo nie przyjechał i nie zostawił informacji o wylocie tzn o godzinie wyjazdu z hotelu. Musieliśmy interweniować w recepcji i dopiero jak zrobiliśmy szum to zadzwonił na recepcję i podał godziny. Nie polecam tego biura!!!

Od samego początku były schody. Wakacje rezerwowalam poprzez Ewakacje.pl Kobieta była straszna. Najpierw błąd w wyżywieniu. Rezerwowalam wakacje w AL , na umowie dostalam FB . W hotelu oczywiście nie obyło się bez tłumaczenia błędu w umowie , która podobnie została zmieniona z FB na AL ALL INCLUSIVE zasadniczo nawet nim nie był, gdyż były 3 posiłki- napoje do posiłków PLATNE , w barze drinki narzucone przez hotel za resztę trzeba dopłacać . Zdjęcia hotelu nieadekwatne do rzeczywistości . Pokoje jak za czasu wojny po przejściu tornada . Na biletach samolotowych, voucherach BLAD W NAZWISKU . !!!!!!! KARYGODNE!!! NA MEILU wszystko ok. Mało tego. Płacąc za 7 dni (bo tak umawialiśmy się z Panią) okazało się że tak naprawdę mamy 5 dni i Noc. Bo w hotelu wylądowaliśmy o 1 w nocy . Chcac DOPLACIC przez pomylke osoby , z ktora rozmawialismy - doplaty cenowo z kosmosu Transfer z lotniska - DRAMAAAT ! Dzwoniąc do Exim - olewka z góry na dół . Jedna wielka POMYLKA ! CENOWO jeżeli chodzi o ofertę NIEADEKWATNA do tego co rezerwowalam jedno wielkie nieporozumienie. Rezydentka o spotkaniu ORHANIZACYJNYM przypomniała sobie o Nas dzień przed wylotem . NIE POLECAM ! Nigdy więcej nie skorzystam .

Zawiedzona

Zamowilismy z mężem wycieczkę 9dniowa i na skutek czyjegoś błędu biuro otrzymało informacje, że wycieczka ma trwać 7 dni. Pomimo zapłaty za 9 dni, telefonów z prosbami, nie pozwolono nam dłużej zostać, tylko czekać na rozpatrzenie złożonej reklamacji. Zamiast zwrotu różnicy kosztów, wolelibysmy jednak móc dłużej cieszyć się wakacjami. Cóż, więcej nie skorzystamy.

Karol

Pomimo tresci w umowie o lokalnym rezydencie niestety nie bylo nikogo. Wykupiona dodatkowa opcja miejsc w samolocie obok siebie- umieszczono nas po 2 roznych stronach przejscia.

Jasiek

Biuro podróży najpierw oferuje wycieczki a później bierze się za przeliczanie kosztów. Na stronie jedna cena, w rzeczywistości druga. Albo sobie nie doliczyli lotów, zaliczka wysłana i du*a. Nie polecam.

Rozczarowana

Biuro musi przede wszystkim zmienić ubezpieczyciela!!! Chyba że osoba wybierając się na Dominikanę jest zdrowa jak byk bo w razie nawet najmniejszej infekcji dróg pokarmowych pomocy zero.. pokrywa się cale koszty leczenia a zwrotu mało. Czytać piepszony aneks do umowy???? I oczywiście rezydent... Osoba skupiona tylko jak wyciągnąć kasę na wycieczkę na niego też nie ma co liczyć