Exim Tours
Biuro podróży

Exim Tours

Sprawdź oferty biura podróży Exim Tours
  • Izrael Bez wyżywienia (Self Catering)
  • Cypr Bez wyżywienia (Self Catering)
    789 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Wietnam Śniadania
Zobacz wszystkie oferty Exim Tours

Kamil

Najgorsze biuro jakie istnieje. Większość rzeczy, za które zapłaciłem nie były zagwarantowane, dla przykładu brak transportu z lotniska do hotelu

Kamil

Nie polecam tego biura. Nasz wyjazd to był dramat. Większość rzeczy za które zapłaciłem nie były zagwarantowane, np brał transportu z lotniska do hotelu i spowrotem.

Mariusz

Firma EXIM uważa że zakwaterowanie w innym hotelu o dużo gorszym standarcie niż w umowie nie stanowi dla nich żadnej różnicy. Rezydent był na pierwszym spotkaniu żeby sprzedać wycieczki. A później.... Jeżeli składa się reklamację to poprostu " olewają" odwołanie.

Dominika

Jeżeli chodzi o wszystkie elementy organizacyjne - bez problemów. Wszystkie transfery odbyły sie na czas i rowniez bez problemów, a dokumenty otrzymaliśmy w całości bez potrzeby ?latania? za nimi. Jednak kilka problemów organizacyjnych było w samym biurze wakacje.pl, lecz rozwiązane zostały z pomocą pracowników. Rezydentka z ogromną wiedzą na temat lokalizacji, w której się znajdowaliśmy, ale dodzwonienie się do niej graniczyło z cudem, brak również odpowiedzi zwrotnej - jednak na szczęście była to błaha sprawa. Ogólnie wszystko w porządku.

Jest bardzo dobre i profesjonalne. Z obsługi jestem bardzo zadowolony, wykazują duże zaangażowanie i cierpliwość.

Zdzisław

Biuro "Wakacje" w Krakowie ul. Bronowicka jest bez jakichkolwiek zarzutów. Obsługa klienta bardzo dobra. Natomiast Wasze Biuro podaje niezgodne dane np. strona internetowa WizzAir odnośnie bagażu podaje co innego niż Panie konsultantki . Nie jestem zadowolony z wyznaczonych siedzeń w samolocie. Ja miałem miejsce na początku a żona prawie na końcu. Powiem tak: najchętniej wyjeżdżam z ITAKĄ. - z tym biurem jest zawsze OK !

Wojciech Madejski

Nigdy więcej z tym biurem podróży. Brak kompletu informacji przy dokonywaniu rezerwacji

Zbyszek

byłem pierwszy raz jestem zadowolony bardzo,dojazd super - hotel byłem już w nim , wszystko zgodne z opisem

Alina

Biuro profesjonalne wręcz uratowało sytuację po tym jak pracownik pośrednika czyli salon sprzedaży Wakacje.pl nie wydał wszystkich dokumentów podróży (kart pokładowych) twierdząc że nie są potrzebne - Exim przesłał dodatkowego maila z kartami na mój adres mailowy. Rezydentka wspaniała konkretna, nie wciskała nachalnie wycieczek fakultatywnych natomiast posiadała szeroką wiedzę o naszej destynacji. Bardzo uprzejma i pomocna osoba.

Ewelina

Nie kompetentne biuro które ma niekompetentnych rezydentów. Przylecielismy na Maltę, gdzie powinien czekać rezydent, ale nie było i zamieszanie na lotnisku i nie wiadomo skąd ma odjechac autobus do hotelu, na który tak naprawdę kazano nam czekać godzinę !!! Serio ? Z malym dzieckiem bylo to dla nas naprawdę uciążliwe. Zero informacji od rezydenki która tak napawde jest żeby wcisnac wycieczki dodatkowe a nie pomóc. Na dzien przed wylotem miala dostarczyc nam karty pokladowe juz wydrukowane. Idziemy do recepcji i okazuje sie że musimy zapłacić za wydrukowanie. Pierwszy raz się z tym spotkalam. Opieka rezydenta beznadziejna. Jeśli ktoś bie znalby języka to niczego by sie nie dowiedzial i zostal na lotnisku jak palec.