Rezerwacja wycieczki nie została zakończona, masz na to jeszcze kilka minut wróć do rezerwacji

Exim Tours

799 zł 4 dni / os. Sprawdź
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
    849 zł 4 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Exim Tours

Czytając opinie o Exim Tours po wykupieniu wczasów byłam przerażona w co się "wpakowałam". Wylecieliśmy do Marsa Alam 23.12.2017 na 8 dni. Po wylądowaniu sympatyczny rezydent mówiący po polsku czekał na lotnisku. Rozwożąc turystów do poszczególnych hoteli omówił ważniejsze sprawy, dał namiary telefoniczne do siebie. Następnego dnia spotkał się z nami - jeśli ktoś miał zastrzeżenia co do warunków w pokoju - wyjaśniał je z personelem. Zapewniał, że poinformuje nas o godzinie i terminie wylotu i słowa dotrzymał. Wieczorem w przeddzień wylotu otrzymaliśmy w kopercie potrzebne informacje. Ponadto o określonym czasie wystawiania bagaży była telefoniczna informacja. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykupienia wczasów z tego biura i polecamy je innym.

Po przylocie do Ovdy okazało się ze zmieniono nam hotel bez podania przyczyny, prawdopodobnie overbooking, mało tego, pani rezydentka Halina G powiedziała, ze ten jest lepszy bo "bliżej plazy i bliżej centrum turystycznego".Nie wiem, po co sa konsultanci? w Exim Po co sa setki hoteli do wyboru? Każdy ma jakies swoje priorytety i wg nich dokonuje wyborow. Utkwilismy na tydzień w betonowej pustyni, w hotelu tylko i wyłącznie dla miejscowych-brak jakichkolwiek napisow w zadnym jezyku oprócz hebrajskiego, plaza oddalona o pol godziny marszu (przy moich chorych kolanach to był koszmar), hotel typowo rodzinny z mini Aquaparkiem pod oknem co się wiaze z nieustającym hałasem, hotel 4* a wiec zamiana niezgodna z rezerwowanym obiektem. Pierwszego dnia probowalem skontaktować się z rezydentka, okazalo się, ze ma zablokowany telefon i nie może odpisac. Para która razem z nami znalazła się w tym nieszczęsnym hotelu również prosila o zmiane i siedzieli caly czas pod tel w pokoju czekając na kontakt, ale pani rezydentka uparcie twierdzila, ze dzwonila ale nikogo nie było.Spotkanie odbylo się następnego dnia po południu, godzine przed szabasem pani rezydent stwierdzila, ze już się nic nie da zrobić... Umowilismy się, ze jak tylko szabas się skończy, tzn. w niedziele da nam znac w sprawie zmiany hotelu. Oczywiście nie skontaktowala się, natomiast przysiadła się do nas przy sniadaniu w poniedziałek twierdzac ze to JA MAM ZADZWONIC DO POLSKI BO TRZEBA ZMIANIC NUMER REZERWACJI TYLKO JA TO MOGE ZROBIC. Rozumiem, ze zmieniając nam hotel to było załatwiane tez przez Polske? Nieudolność i ignorancja rezydentki była przerazajaca.......

Jestem w stu procentach zadowolona z organizacji, nie ma co narzekać na minimalne niedogodności. Ci, którzy narzekają na stan marokańskich hoteli, powinni być świadomi tego, że tamtejsze 4 gwiazdki to nasze max 2 gwiazdki i nie ma co oczekiwać wielkich luksusów. Za tak niską cenę wszystko było idealnie. Rezydentka, p. Izabela, bardzo miła i pomocna, wszystko objaśniła, przedstawiła ofertę wycieczek fakultatywnych (ale tu polecam kupować wycieczki w marokańskich biurach , jest ponad 2 razy taniej, a tak samo dobrze). Polecam hotel Les Almohades w Agadirze - jedzenie wspaniałe, hotel tuż przy plaży, miła obsługa. Przy następnej wycieczce też pewnie skorzystam z Exim Tours.

na portalu wakacje pl. ukazuje się co dziennie od kilku dni oferta w godzinach porannych z biura Exim Tours po dokonaniu rezerwacji okazuje się ze tej oferty w rzeczywistości nie ma (brak miejsc w samolocie) i tak co dziennie rezerwując tę samą ofertę usłyszałam że jest nie aktualna. żenada!!!!!!!!!!!!!

Wyjazd koniec listopada Cypr Polnocny hotel Salamis super polecam.Po przeczytaniu opinii na temat Exim Tours miałam wielkie obawy ,ale na szczęście się nie spełniły transfer lotnisko-hotel-lotnisko o czasie na miejscu przywitala nas p.Danusia która była bardzo pomocna .Nie mogę powiedzieć nic złego co do organizacji!

Wyjazd do Jordanii wpadł nam do głowy zupełnie przypadkiem. Wszyscy pytali czy to na pewno bezpieczny kierunek. Ale możliwość zobaczenia Petry na własne oczy i kąpiel w Morzu Martwym przekonały nas, że warto zaryzykować. I nie zawiedliśmy się. Tym bardziej, że na miejscu mieliśmy wspaniałych przewodników w osobach Marzeny i Sameera- pokazali Jordanię i opowiedzieli o życiu w niej w tak wspaniały sposób, że na pewno tam wrócimy! I wszystko w języku polskim! Bardzo dziękujemy. Co do hotelu, to Sameera- od razu ostrzegał , że 5 gwiazdek europejskich a 5 gwiazdek bliskowschodnich to jednak różnica. Muszą się jeszcze sporo nauczyć jeśli chodzi i organizację, serwis i wyżywienie. Ale piękna pogoda, plaża i wycieczki sprawiły, że to był cudowny wyjazd ????

Sama organizacja wyjazdu jest OK Ale hotel Bugibba powinien zniknąć z oferty.

Opinia jak najgorsza, moim zdaniem klienta mają gdzieś . Ważne, że dał się złapać , a później niech się martwi. Walczę o odszkodowanie za okropne jedzenie w hotelu Ambassador na Malcie, jak dotąd odpowiedzi biura są w stylu ,,Widziały gały co brały" tylko, że z opisu hotelu nie wynikało nic złego. Uważam, że biuro nie wie jak wygląda rzeczywistość hotelu. Winę zwala na trzy gwiazdki. Byłam w wielu hotelach trzygwiazdkowych i wszędzie było ok. Odpowiedzi na moją reklamacje zawierają się w dwóch zdaniach. Coś w rodzaju ,,nie bo nie". Stanowczo nie polecam nikomu biura Exim tour z Warszawy.

Exim tours dziala nieetycznie, zasadniczo sa oszustami i nie polecam korzystania z ich uslug. Trwa erupcja wulkanu na Bali a Exim nie zgadza sie odstapic od umowy i uwaza ze bedzie realizowal tam 2tyg wycieczke z narazeniem naszego zdrowia i zycia. Nigdy wiecej nie chce miec z nimi do czynienia

pojechaliśmy na majjorke na HB ( sniadaia i obiadokolacje ) . w wycieczce było jasne napisane kLIMATYZACJA. na miejscu okazało sie ze klimatyzacja jest, ale dizała tylko w godzinach wyznaczonych przez hotel . dodatkowo w toalecie odpadała sciana (od wilgosci ) . Po złożeniu reklamacji dostałem odpowiedz ze sciana ma prawo odpadać bo po sezonie są dopiero remonty (zaciagniecie gładzi nie wymaga chba zamknijecia hotelu ) . a na przeprosiny zaproponowali 100 zł za 2 osobyna przyszłe wakacje - i w ten sposob zarobili by następnych klientów . NIE POLECAM . NIE JEST RZETELNY OPIS .