Opinie o biurze Wygoda Travel

Wygoda Travel

Pobyt: Luty 2020

Byłem rok temu z Wygodą w Aoście. Wszystko zorganizowane wzorowo. Natomiast w tym roku w Val Gardena. Niestety, ale się bardzo zawiodłem, kompletny brak informacji i zainteresowania ze strony biura podczas pobytu mimo paniki we Włoszech z powodu epidemi wirusa. Z lotniska wsadzono nas do taksówki z informacją, że ktoś się z nami później skontaktuje. Przez cały pobyt nie było żadnego kontaktu kogokolwiek. Dzień przed wyjazdem dostałem SMS o godzinie transferu na lotnisko bez żadnej informacji o godzinie lotu, numerze lotu, przewoźniku... nic, zero. Wyglądało to jakbym pojechał sobie na własną rękę na urlop.

MTL Bochnia

Pobyt: Styczeń 2020

Kolejny wyjazd z tym biurem i znów wszystko w najlepszym porządku! Polecam !

Aga

Pobyt: Luty 2020

Kolejny udany raz z Wygoda Travel, ferie 2020. Kontakt z biurem przed wyjazdem bardzo w porządku, wszystkie pojawiające się wątpliwości Panie z Wygoda Travel rzeczowo rozwiewały ???? Sama podróż niestety długa i męcząca ale do ogarnięcia. Pani Ania - kobieta Anioł! życzliwa, serdeczna, sprytna, poprostu cud kobieta. Hotel klimatyczny z pysznym jedzeniem, obsługa bardzo sprawna i miła. REWELACJA, Polecam!

Pobyt: Luty 2020

Kolejny raz z Wygodą narty, szkolenie, wypoczynek pod tytułem Mama i Ja. Doskonali instruktorzy, syn zachwycony, ja i żona wypoczęci. Dobry hotel z wellness, niezłe jedzenie, wszystko doskonale zorganizowane przez pracowników Wygoda. Polecam wszystkim którzy chcą aby dzieci zdrowo odpoczęły z korzyścią dla siebie, tym samym odpoczynek i czas tylko dla rodziców gwarantowany. Tylko tydzień a wracamy z naładowanymi bateriami. 100% warto.

Grzegorz Bojar

Pobyt: Marzec 2019

By ł to mój trzeci wyjazd z biurem na narty w Dolomity. Jezeli chodzi o organizacje i zgodnosc oferty ok. Niestety moja żona uległa wypadkowi na nartach , złamała kregosłup. Wsparcie biura & rezydenta praktycznie zerowe, wręcz dezinformacja. Np: Każdy ubezpieczyciell wymaga protokółu policji, w/g rezydenta wystarczy oswiadczenie sprawcy. Zachowanie ubezpieczyciela rekomedowanego przez WGODE - SIGNAL IDUNA nieakceptowalne.Tak aby nie zapłacic ani jednego euro. Zdecydowanie odradzam tego ubezpieczyciela.

Wiesław

Pobyt: Kwiecień 2019

Dziękuję za sprawnie zorganozowaną wycieczkę Włoskie Wakacje. Szczególne wyrazy uznania dla pilota p. ANI za wielką wiedzę nt zwiedzanych miejsc i jej przystępny przekaz. pozdrawiam Wiesiek

Pobyt: Marzec 2019

Wyjazd na narty, bardzo udany. Hotel an duzy plus, pyszne jedzenie i dobrze zorganizowane wyjazdy na stoki narciarskie.

Lala

Pobyt: Marzec 2019

Szczerze to powinno być Nie-wygoda travel. Nie dość że hotel, jaki byl w ofercie, to rzeczywistości byla jakas kpina, to po jakimkolwiek rezydencie na miejscu ani widu ani słuchu. Nikt nic nie wie. Sami instruktorzy tego biura, którzy byli w hotelu, wyrażali się o biurze wygoda travel negatywnie. Raz byli instruktorami, po czym rano dostawali smsa z nową rolą i musieli jechać po nowych gości na lotnisko. Transport z lotniska to też jakiś żart. Kierowca się nas pytał czy dobrze jedzie, po czym kazał nam włączyć gpsa z naszych telefonów. W dodatku jechał bardzo nieostrożnie. Generalnie byliśmy pozostawieni sami sobie. Z pewnością oferty tego biura bede w przyszłości omijać szerokim łukiem.

Mirosław Kaźmierczak

Pobyt: Marzec 2019

Byłem w tym roku po raz drugi z Wygoda Travel na nartach w Dolomitach. Jestem bardzo zadowolony z perfekcyjnej organizacji. Punktualność, wybór hoteli, transfery, kontakt z rezydentem, szczegółowe informacje na bieżąco - wszystko to ?chodziło? jak szwajcarski zegarek. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług Wygoda Trawel

darek

Pobyt: Marzec 2019

transfer z lotniska w Weronie do hotelu 5 godzin, wysiadka na deszczu w nocy bez informacji co dalej z dojazdem do hotelu 4 gwiazdkowego powrót 6 godzin z zagubionymi w terenie kierowcami, błądzącymi po hotelach brak podstawowych informacji o transferach z i na lotnisko Kto to jest właściwie tzw rezydent Dawid Kużmiński, który nie odbiera telefonów z prośbą o pomoc Uwaga! bo będzie jak z Olimpem, bo tracicie klientów