Opinie o biurze Wygoda Travel

Wygoda Travel

Grzegorz Bojar

Pobyt: Marzec 2019

By ł to mój trzeci wyjazd z biurem na narty w Dolomity. Jezeli chodzi o organizacje i zgodnosc oferty ok. Niestety moja żona uległa wypadkowi na nartach , złamała kregosłup. Wsparcie biura & rezydenta praktycznie zerowe, wręcz dezinformacja. Np: Każdy ubezpieczyciell wymaga protokółu policji, w/g rezydenta wystarczy oswiadczenie sprawcy. Zachowanie ubezpieczyciela rekomedowanego przez WGODE - SIGNAL IDUNA nieakceptowalne.Tak aby nie zapłacic ani jednego euro. Zdecydowanie odradzam tego ubezpieczyciela.

Wiesław

Pobyt: Kwiecień 2019

Dziękuję za sprawnie zorganozowaną wycieczkę Włoskie Wakacje. Szczególne wyrazy uznania dla pilota p. ANI za wielką wiedzę nt zwiedzanych miejsc i jej przystępny przekaz. pozdrawiam Wiesiek

Pobyt: Marzec 2019

Wyjazd na narty, bardzo udany. Hotel an duzy plus, pyszne jedzenie i dobrze zorganizowane wyjazdy na stoki narciarskie.

Lala

Pobyt: Marzec 2019

Szczerze to powinno być Nie-wygoda travel. Nie dość że hotel, jaki byl w ofercie, to rzeczywistości byla jakas kpina, to po jakimkolwiek rezydencie na miejscu ani widu ani słuchu. Nikt nic nie wie. Sami instruktorzy tego biura, którzy byli w hotelu, wyrażali się o biurze wygoda travel negatywnie. Raz byli instruktorami, po czym rano dostawali smsa z nową rolą i musieli jechać po nowych gości na lotnisko. Transport z lotniska to też jakiś żart. Kierowca się nas pytał czy dobrze jedzie, po czym kazał nam włączyć gpsa z naszych telefonów. W dodatku jechał bardzo nieostrożnie. Generalnie byliśmy pozostawieni sami sobie. Z pewnością oferty tego biura bede w przyszłości omijać szerokim łukiem.

Mirosław Kaźmierczak

Pobyt: Marzec 2019

Byłem w tym roku po raz drugi z Wygoda Travel na nartach w Dolomitach. Jestem bardzo zadowolony z perfekcyjnej organizacji. Punktualność, wybór hoteli, transfery, kontakt z rezydentem, szczegółowe informacje na bieżąco - wszystko to ?chodziło? jak szwajcarski zegarek. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług Wygoda Trawel

darek

Pobyt: Marzec 2019

transfer z lotniska w Weronie do hotelu 5 godzin, wysiadka na deszczu w nocy bez informacji co dalej z dojazdem do hotelu 4 gwiazdkowego powrót 6 godzin z zagubionymi w terenie kierowcami, błądzącymi po hotelach brak podstawowych informacji o transferach z i na lotnisko Kto to jest właściwie tzw rezydent Dawid Kużmiński, który nie odbiera telefonów z prośbą o pomoc Uwaga! bo będzie jak z Olimpem, bo tracicie klientów

Pobyt: Luty 2019

Skorzystaliśmy trzy lata z rzędu - rodzinnie 'Mama i Ja', ostatni raz w roku 2019. Niestety stale pogarszający się poziom organizacji, instruktorów i tego co na miejscu. Samo biuro nie jest zainteresowane troska o jakość i nasze uwagi pozostawiło na przyszłość:( 'widocznie pewni ludzie i tak przyjadą'. Dlatego odradzamy bo są inne niż Wygoda biura i organizacje z ofertą nauki i animacji do Włoch czy Austrii. Polecamy poszukać. Pozdrawiamy

Magdalena i Tomasz Lysy

Świetne biuro! Impreza zimowa wzorowo zaplanowana, zorganizowana i przeprowadzona ! Miły i czysty hotel z pyszną kuchnią! Opieka pilota świetna! Kierowcy mili i służący pomocą. Dobrze jeżdżą! Polecamy serdecznie!

Magdalena i Tomasz Lysy

Świetne biuro! Profesjonaliści! Impreza zimowa bardzo dobtze zaplanowana ,zorganizowana i przeprowadzona! Świetny hotel z pyszną kuchnią! Opieka pilota wzorowa ! Kierowcy mili i służący pomocą, a poza tym bardzo dobrze jeżdżą! Polecamy serdecznie!

Iza

Podróżowaliśmy z Wygoda Travel już trzeci raz. Zawsze są to wyjazdy udane i dobrze zorganizowane. Jesteśmy zadowoleni i skorzystamy z ich usług z pewnością jeszcze wiele razy.