Opinie o biurze Wygoda Travel

• Włochy Śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Wygoda Travel

Wiesław

Pobyt: Kwiecień 2019

Dziękuję za sprawnie zorganozowaną wycieczkę Włoskie Wakacje. Szczególne wyrazy uznania dla pilota p. ANI za wielką wiedzę nt zwiedzanych miejsc i jej przystępny przekaz. pozdrawiam Wiesiek

Pobyt: Luty 2019

Skorzystaliśmy trzy lata z rzędu - rodzinnie 'Mama i Ja', ostatni raz w roku 2019. Niestety stale pogarszający się poziom organizacji, instruktorów i tego co na miejscu. Samo biuro nie jest zainteresowane troska o jakość i nasze uwagi pozostawiło na przyszłość:( 'widocznie pewni ludzie i tak przyjadą'. Dlatego odradzamy bo są inne niż Wygoda biura i organizacje z ofertą nauki i animacji do Włoch czy Austrii. Polecamy poszukać. Pozdrawiamy

Magdalena i Tomasz Lysy

Świetne biuro! Impreza zimowa wzorowo zaplanowana, zorganizowana i przeprowadzona ! Miły i czysty hotel z pyszną kuchnią! Opieka pilota świetna! Kierowcy mili i służący pomocą. Dobrze jeżdżą! Polecamy serdecznie!

Magdalena i Tomasz Lysy

Świetne biuro! Profesjonaliści! Impreza zimowa bardzo dobtze zaplanowana ,zorganizowana i przeprowadzona! Świetny hotel z pyszną kuchnią! Opieka pilota wzorowa ! Kierowcy mili i służący pomocą, a poza tym bardzo dobrze jeżdżą! Polecamy serdecznie!

Iza

Podróżowaliśmy z Wygoda Travel już trzeci raz. Zawsze są to wyjazdy udane i dobrze zorganizowane. Jesteśmy zadowoleni i skorzystamy z ich usług z pewnością jeszcze wiele razy.

Dorota

Jestem po świetnym wyjeździe-feriach zorganizowanych przez biuro Wygoda Travel. Od chwili kiedy tylko dosiadła się do nas pani Ania czuliśmy się zaopiekowani i informowani o ważnych dla nas spawach np kiedy wyruszamy na stoki, kiedy i gdzie są zbiórki , czego możemy oczekiwać od hotelu w którym mieszkamy itp, pani Ania bardzo sympatyczna i konkretna. Kierowcy pomocni, pan Mateusz bardzo grzeczny a pan starszy świetnie prowadzi autokar.:-) Hotel przytulny, czysty a obsługa kompetentna i serdeczna. Wyjazd z Wygoda Travel był moim pierwszym i mam nadzieje ze nie ostatnim. Z całą odpowiedzialnością POLECAM!

PaliGap

3ci raz na mama i ja Idealne dla zmęczonych rodziców chcących odpocząć i pojeździć. Do tego poczucie że dzieci nie marnują czasu. Po nartach animacja. Również dla dzieci ;-) Biuro jak najbardziej OK

Wyjazd na zimowy program Mama i Ja 2019. Świetna opieka i zaangażowanie instruktorów i generalnie całej załogi ze strony Wygoda Travel, bardzo dobry hotel, pyszne jedzenie, organizacyjnie wszystko zgodnie z planem. Polecamy!!!

Monja

Polecam serdecznie,pierwszy raz ale z pewnością nie ostatni wyjazd z tym biurem.Pełen profesjonalizm,ogromne zaangażowanie...?????????????

Iwona

Bardzo dobre biuro. Wielokrotnie korzystaliśmy zarówno z letnich jak i zimowych wyjazdów. Nigdy nas nie zawiedli. Gorąco polecam!