6,8 / 10

Wygoda Travel
Biuro podróży

Wygoda Travel

Ocena na podstawie 239 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,3
  Ocena
  Organizatora

 • 6,6
  Ocena
  rezydentów

 • 7,0
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,9
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Wygoda Travel
 • Francja Bez wyżywienia
  728 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Włochy Bez wyżywienia
  585 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Austria Śniadania i obiadokolacje
  1 444 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Wygoda Travel

Opinie

 
 • 10 / 10

  Iwona

  Pobyt: Styczeń 2019

  Bardzo dobre biuro. Wielokrotnie korzystaliśmy zarówno z letnich jak i zimowych wyjazdów. Nigdy nas nie zawiedli. Gorąco polecam!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Iwona

  Pobyt: Styczeń 2019

  Byliśmy z rodzina wielokrotnie.Nigdy nas nie zawiedli.To solidne i bezpieczne biuro.Sprawdzone hotele,zaangazowani ludzie,świetni instruktorzy.WSZYSTKIM POLECAM!

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Sebastian

  Pobyt: Styczeń 2019

  Polecam. Kilka wyjazdów i wszystkie okazały się strzałem w 10tkę.

  Opinia dodana:
 • 1,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Piotr

  Pobyt: Grudzień 2018

  Wyjazd na narty do Włoch dla 4 osób organizator Wygoda Travel , rezerwacja dokonana 08.03.2018 wylot 10.03 2018 zakup wyjazdu u agenta Fly.pl ,w ofercie LAST MINUTE .Na stronie oferta oznaczona jako FREE SKI ( co zostało potwierdzone przez agenta przed zakupem jak i pozłożeniu reklamacji).Po przylocie na miejsce otrzymujemy informację od rezydentki że nie otrzymamy darmowych skipasów , ponieważ nasza oferta ich nie zawiera .Musieliśmy dokupić skipasy za 888 Euro .Po złożonej reklamacji biuro Wygoda Travel stwierdziło że oferty LAST MINUTE nie zawierają skipasów ,pomimo tego że nie zgadza się to z ofertą jaką otrzymałem do podpisu od agenta .Jak sie okazało w dniu wyjazdu również nie zostaliśmy uwzględnieni w transferze na lotnisko ponieważ bus który przyjechał nie mmiał dla nas miejsc ( musieliśmy pojechać busem który był przeznacony na bagaże).Tak że niech ten opis będzie przestrogą dla innych chcących skorzystać z oferty biura Wygoda Travel

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Krzysztof

  Pobyt: Grudzień 2018

  Bogata oferta wyjazdów w sezonie zimowym wraz z coraz większą ilością szkoleń narciarskich. Dobra organizacja, sympatyczni ludzie, polecam :)

  Opinia dodana:
 • 9,0 / 10

  Janek

  Pobyt: Grudzień 2018

  Byłem z nimi już 3 razy, ostatnio grudzień w Val di Sole, mega super udany wyjazd. Pozdrawiam przesympatycznych instruktorów !!!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Dagmara

  Pobyt: Grudzień 2018

  Godne polecenia biuro podróży. Wielokrotnie całą rodziną korzystaliśmy z usług Wygoda Travel. Szczególnie polecam wyjazdy Mama i Ja dedykowane właśnie rodzinom z dziećmi. Wspaniałe animacje. Dobre hotele. Przystępne ceny. Polecam!

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Adam

  Pobyt: Grudzień 2018

  Wyjazd do Sole w grudniu, dla mnie rewelacja! Zapłaciłem 2tyś na gotowo, hotel przy stoku, z pełnym wyżywieniem i skipass w cenie!!! Niewątpliwym atutem była możliwość skorzystania ze szkoleń narciarskich przez szkółkę Wygody, instuktorzy super fajni, pełen profesjonalizm, dużo sie nauczyłem! Na minus tylko to że region nie miał uruchomionych wszystkich tras ale i tak było gdzie jeździć. Organizacja na b.przyzwoitym poziomie. Osobiście POLECAM !!!

  Opinia dodana:
 • 4,5 / 10

  Mariusz

  Pobyt: Grudzień 2018

  Jeśli chodzi o biuro, to poza kilkoma sprawami wszystko było ok. A sprawy te to: pominięcie informacji przed wyjazdem, że na basenie hotelowym obowiązkowo należy mieć czepek, brak informacji, że opłacić taksę klimatyczną można tylko i wyłącznie w gotówce, no i najważniejsze - kłamliwa informacja ze strony biura, że cytuję: "...w dniu naszego wyjazdu startuje sezon i mamy informacje od regionu, że wtedy otworzy się większość tras..." Większość tras nie była otwarta nie tylko w dniu wyjazdu z Polski, ale nawet kiedy wracaliśmy do kraju. Natomiast jakość pracy rezydenta (pana Jacka), to jakaś masakra. Absolutny brak kompetencji do wykonywania tej pracy. Zapytany o cokolwiek udzielał wymijających odpowiedzi lub bagatelizował problemy. Przykłady można mnożyć. Oto kilka. 1 Nie zadbał o to by wszyscy dostali opaski na zniżki, a upominających się odsyłał do innych pracowników Wygoda Travel, którzy nie mieli pojęcia skąd je wziąć i byli odsyłani dalej do kolejnych, niezorientowanych osób. 2. Nie przypomniał ostatniego dnia o konieczności zwrócenia skipasów w automacie przy kasach i kilka osób nie otrzymało zwrotu kaucji. 3. Nie poinformował w jaki sposób odbędzie się powrót do domów i wszyscy domyślali się lub próbowali uzyskać informacje od kierowców, którzy także nie do końca wiedzieli, o której mniej więcej godzinie dojedziemy do miejsca skąd wyjechaliśmy, co w przypadku organizowania dalszej podróży do domu miało ogromne znaczenie. Były osoby, które otrzymały informację, że będą przed południem, a były o 5.50 rano i później koczowały na dworcu, by dostać się do domu. 4. Nie zapanował nad rozsadzeniem uczestników w autokarze w drodze powrotnej i kolejne, dosiadające się w poszczególnych hotelach osoby miały kłopot ze znalezieniem miejsc i siedzeniem obok siebie (co w drodze do Włoch zrobił perfekcyjnie, podając każdemu numer siedzenia). Chyba jedyną jego zaletą jest znajomość języka włoskiego. Jeśli wyjazd z Wygoda Travel, to tylko bez pana Jacka i najlepiej własnym autem

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  Magda

  Pobyt: Marzec 2018

  Podróż na narty-Włochy minus tylko za długą podróż autokarem z uwagi na długie oczekiwanie na autokar w drodze powrotnej.Hotel Park Hotel Forgalida polecam,hotel przy samym stoku,zakłdasz narty i jedziesz :) jedzenie w hotelu rewelacja :),możliwosc korzystania z basenu hotelowego oraz sauny.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 25
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią