Opinie o biurze Grecos

Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja Bez wyżywienia

Plastuś

Wszystko zgodnie z ofertą. Nie można się sugerować z oceną turystów , bo trzeba by zostać w domu. 4 gwiazdki w Grecji to oczywiście nie to samo co w Polsce, ale trzeba się z tym liczyć i się douczyć , a nie narzekać. My chcemy mało wydać , ale warunki na 6 gwiazdek co najmniej. Wyjazd mój był we wrześniu 2019 . Oczywiście , że zgodnie z opinią wycieczki fakultatywne w mieście są tańsze niż oferowane prze Grecos. Ja bym nie zamieniłabym na inne niż z Grecosa, bo nasza Przewodniczka była Cudowna . Bardzo kompetentna. Wiedza merytoryczna i na temat zwyczajów Greków. Byłam na 4 wycieczkach w ciągu 7 - dniowego pobytu i było wspaniale. Autokar podstawiony punktualnie , klimatyzowany. Wszystko zorganizowane zgodnie z harmonogramem. Nie pamiętam imienia Przewodniczki , ale pochodziła z Poznania. Rewelacja. Pobyt na Zakhyntos był moim prezentem urodzinowym. Nigdy go nie zapomnę. Dziękuję

Malgorzata

Pobyt: Czerwiec 2016

Biuro ma fajną nazwę i to tyle, obsługa tele bez sensu, każda dziewczyna udaje, że wie, a żadnych info, dno

Marlena

oferta biura, nie zgadzająca się z rzeczywistością (faktycznymi warunkami) , sprawa w sądzie! Nie polecam, pierwszy i ostatni raz, wakacje planowane z wyprzedzeniem. Zniszczyli je doszczętnie, zamiast odpocząć bardziej się zdenerwowałam jak i cała moja rodzina.

Stanislawa

Korzystałam z wyjazdu na Korfu w okresie od 21.09.2019(12dni) w hotelu Alkyon Beach.Do posiłków nie mam zastrzeżeń szczególnie obiady i kolacje urozmaicone jedynie śniadania byly w stałym zestawie .Rezydent błyskawicznie zareagował na moje uwagi.Wycieczki z których Korzystałam były poprawnie zorganizowane ,przewodnicy mili i czuwajacy nad grupą. Widoki z balkonu przepiękne pogoda również dopisała. Moja jedyna uwaga do hotelu. Zapweniano mnie. że będę miała pokoj w części wyremontowanej ,niestety otrzymalam pokój z zaciekami i grzybem na suficie nieudolnie zamaskowanym oraz polamanymi krzeslami na balkonie po wypadku zostaly natychmiast wymienione. Uwagi miałam również do obsługi - sprzątaczek które otwieraly pokoje. do sprzatania i zostawialy bez nadzoru .Mialam również wlamanie do walizki zamkniętej kłódką. Poza tymi incydentami wyjazd ocenilabym wysoko.

iwona

Pierwszy raz podróżowałam z tym biurem i ostatni!!! sprawa w sądzie

Jarek

Generalnie tydzień na Kefalonii udany. Wszystko zgodne z opisem dobra organizacja. Ale czekam od lipca na fakturę, wysłałem dwa razy prośbę z formulażem, wykonałem dwa telefony gdzie pytano mnie o opcje które wysłałem właśnie w tych formulażach i zapewniono mnie, że natychmiast będzie wysłana i ....dalej czekam. Farsa jakaś!!!

Byłam 2 razy na wakacjach z grekosem i szczerze o 2 razy za dużo. Pobyt ostatni sierpień tego roku na tydzień w Rodos wydaliśmy prawie 10 tyś. Hotel 5* pokój śmierdzący z karaluchami rezydentka nie odebrała telefonu ode mnie i nie raczyła nawet oddzwonić!!!!! Nie polecam tego biura rezydenci fatalni ( opinia o nich z moich dwóch pobytów na Rodos)

Pobyt: Listopad 2019

Pewne rzeczy mogli dopowiedziec. Dwa razy tanszy wynajem aut jest poza hotelem. Po powrocie dostalem 500 zl do zaplaty od orange za uzyycie internetu bo ponoc zlapalo z Albanii mimo iz mialem ciagle siec grecka i bardzo na to uwazalem. Najlepiej jak by na spotkaniu mowili zeby w ogole nie uzywac internetu. (Za 8 mega 130 pln wychodzi)

paullaaa

nie można nic zarzucić - kolejny raz wybrałam się do Grecji z Grecosem i zapewniam, że był to kolejny błogi i boski urlop!hotel dokładnie taki jak opisany w katalogu, cena adekwatna do warunków, które były baaardzo dobre .polecam wszytskim!!!!!

Agata

Generalnie całe wakacje odbyły się bez większych zarzutów. Natomiast po powrocie miesiąc czekałam na fakturę i się nie doczekałam. Kompletny brak profesjonalizmu z ich strony. Uważam, że wystawienie takiego dokumentu nie jest skomplikowaną czynnością. Skoro biuro ma problem z takim drobiazgiem to lepiej nie myśleć co się dzieje w przypadku poważniejszych spraw.