Opinie o biurze Grecos

Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja Śniadania

Waldemar

na 48 godzin przed wylotem poinformowano mnie, że brak jest miejsc w hotelu. opłatę wniosłem dwa lub trzy miesiące wcześniej. Sprawa w sądzie. Nigdy więcej grecos !!!

Dominik Delijewski

Byliśmy na Rodos w sezonie 2019 Hotel hotelem... jak to w Grecji... Ale biuro podróży Grecos na najwyższym poziomie! Rezydentka , animatorzy ! 10/10 Polecam

Rafał Popek

Wszystko ok....ale Rezydentka powinna już zmienić zawód- słabe zaangażowanie...w sumie 1/10

Teresa Janusz

Pobyt: Styczeń 2020

Biuro najgorsze , oferty niezgodne z opisem oszukują ludzi , Dzięki zakwaterowaniu mnie i mojej rodziny w slumsach w hotelu Kleila na Zakyntos przezyłam koszmar który nie kończy się do dziś... Sprawa w sądzie!!!

Plastuś

Wszystko zgodnie z ofertą. Nie można się sugerować z oceną turystów , bo trzeba by zostać w domu. 4 gwiazdki w Grecji to oczywiście nie to samo co w Polsce, ale trzeba się z tym liczyć i się douczyć , a nie narzekać. My chcemy mało wydać , ale warunki na 6 gwiazdek co najmniej. Wyjazd mój był we wrześniu 2019 . Oczywiście , że zgodnie z opinią wycieczki fakultatywne w mieście są tańsze niż oferowane prze Grecos. Ja bym nie zamieniłabym na inne niż z Grecosa, bo nasza Przewodniczka była Cudowna . Bardzo kompetentna. Wiedza merytoryczna i na temat zwyczajów Greków. Byłam na 4 wycieczkach w ciągu 7 - dniowego pobytu i było wspaniale. Autokar podstawiony punktualnie , klimatyzowany. Wszystko zorganizowane zgodnie z harmonogramem. Nie pamiętam imienia Przewodniczki , ale pochodziła z Poznania. Rewelacja. Pobyt na Zakhyntos był moim prezentem urodzinowym. Nigdy go nie zapomnę. Dziękuję

Malgorzata

Pobyt: Czerwiec 2016

Biuro ma fajną nazwę i to tyle, obsługa tele bez sensu, każda dziewczyna udaje, że wie, a żadnych info, dno

Marlena

oferta biura, nie zgadzająca się z rzeczywistością (faktycznymi warunkami) , sprawa w sądzie! Nie polecam, pierwszy i ostatni raz, wakacje planowane z wyprzedzeniem. Zniszczyli je doszczętnie, zamiast odpocząć bardziej się zdenerwowałam jak i cała moja rodzina.

Stanislawa

Korzystałam z wyjazdu na Korfu w okresie od 21.09.2019(12dni) w hotelu Alkyon Beach.Do posiłków nie mam zastrzeżeń szczególnie obiady i kolacje urozmaicone jedynie śniadania byly w stałym zestawie .Rezydent błyskawicznie zareagował na moje uwagi.Wycieczki z których Korzystałam były poprawnie zorganizowane ,przewodnicy mili i czuwajacy nad grupą. Widoki z balkonu przepiękne pogoda również dopisała. Moja jedyna uwaga do hotelu. Zapweniano mnie. że będę miała pokoj w części wyremontowanej ,niestety otrzymalam pokój z zaciekami i grzybem na suficie nieudolnie zamaskowanym oraz polamanymi krzeslami na balkonie po wypadku zostaly natychmiast wymienione. Uwagi miałam również do obsługi - sprzątaczek które otwieraly pokoje. do sprzatania i zostawialy bez nadzoru .Mialam również wlamanie do walizki zamkniętej kłódką. Poza tymi incydentami wyjazd ocenilabym wysoko.

iwona

Pierwszy raz podróżowałam z tym biurem i ostatni!!! sprawa w sądzie

Jarek

Generalnie tydzień na Kefalonii udany. Wszystko zgodne z opisem dobra organizacja. Ale czekam od lipca na fakturę, wysłałem dwa razy prośbę z formulażem, wykonałem dwa telefony gdzie pytano mnie o opcje które wysłałem właśnie w tych formulażach i zapewniono mnie, że natychmiast będzie wysłana i ....dalej czekam. Farsa jakaś!!!