Opinie o biurze Grecos

Grecos

Marta Gredka

Stosunku jakości do ceny oraz zgodności oferty z opisem nie jestem w stanie ocenić ponieważ nasze wakacje zostały odwołane na niecałe 24h przed wylotem "z przyczyn operacyjnych". Wyjazd kupiony przez wakacje.pl przelot katowice-peloponez na 15.06 10:10 powrót 22.06. 14.06 o godzinie 11:08 dostaje SMS z grecosa z numerem lotu Poznań-Corfu. Pomyślałam że jakaś pomyłka, ale zadzwoniłam do grecosa. Podałam nr rezerwacji i Pani mówi że tam nastąpiła zmiana hotelu i miejsca i miejsca wylotu. WSZYSTKIEGO i że do 12:00 trzeba dać odpowiedz czy bierzemy co dają w zamian. Wakacje.pl o niczym nas nie poinformowalo, dopiero po mojej interwencji i ich telefonach do grecosa okazało się że jest zmiana...wakacje odwołane, urlop w trakcie zwrot pieniędzy na konto (7000tys) w ciągu 7 dni roboczych. Straty na kupnie euro...

Marek

Byliśmy w Grecji. Na wyspie Evia (Eubea). W miejscowości Eretria. W pierwszej połowie czerwca 2019 r. 1. Pokój, który nam przydzielono (nr 111-parter) nie odpowiadał zamówionemu. Zapłaciliśmy za pokój standard a dostaliśmy pokój rodzinny (z dodatkowym łóżkiem piętrowym dla dzieci), w dodatku mały. Ponadto jego położenie naprzeciwko ślepej ściany, klimatyzatorów i rury wentylacyjnej znacznie odbiegało od naszych oczekiwań. Dopiero nasza stanowcza interwencja w recepcji wymusiła zmianę pokoju. Ten drugi również był z dodatkowym łóżkiem. Recepcjonistka poinformowała nas, że w tym hotelu nie ma dwuosobowych pokoi bez dodatkowych łóżek. Dlaczego w takim razie w ofercie są takie pokoje (pokój standard) i za taki pokój płaciliśmy? Przecież dodatkowe łóżko zmniejsza przestrzeń użytkową i zagraca pokój. 2. Ceny wycieczek fakultatywnych organizowanych przez biuro są moim zdaniem za wysokie. Wycieczka do Aten, wyjazd ok. 07.00, powrót ok. 19-tej - cena 52 EUR/os, plus bilety wstępu - minimum 30 EUR (20 EUR/os-Akropol i 10 EUR/os-muzeum), plus koszt posiłku, to dużo. Wycieczka do Chalkidy wyjazd ok. 17-tej, powrót ok. 23-ciej, to wydatek 25 EUR/os., plus koszt posiłku. Również trochę dużo. 3. Nie było żadnych problemów z kartami pokładowymi na lotniskach. Darmowy posiłek na pokładzie podczas lotu w obie strony. Transfer oraz opieka rezydenta podczas pobytu - bez uwag.

Bardzo dobra organizacja. Kompetentny i pomocny rezydent na Kefalonii. Pełen profesjonalizm. Turysta czuje się bezpieczny. Z przyjemnością polecam wyjazd z Grecosem.

sebastian

Bardzo udane wakacje......................................................................

Pawel

Grecos = żart i cwaniarstwo Wykupiliśmy wycieczkę z biurem podróży Grecos na Rodos. Cena jaka zapłaciłem z dziewczyna to 2460 za osobę. Wylot 07.06 powrót 14.06. Wszystko na początku pięknie ale im dłużej tym wakacje trwały tym gorzej w las. Na początku po przylocie okazało się ze NIE MA KLIMATYZACJI - biuro podróży Grecos zapewniało ze za dodatkowa opłata (jak z reszta za wszystko dodatkowa). Po kłótniach osób z innej wycieczki klimatyzacja została włączona a Grecos tłumaczył się ze to nie jest sezon i nie musieli włączać klimatyzacji ale zrobili wyjątek. Na spotkaniu z rezydentem okazało się ze wylot nie będzie 14.06 ale 15.06 o godzinie 4:20 a doba Hotelowa kończy się o godzinie 12. Wiec od godziny 12 do godziny 1;30 w nocy byliśmy bez pokoju. Ponad 13 godzin bedziemy bez pokoju w tym upale.Łaskawie okazało się ze możliwa jest przedłużenie doby do 24 za jedyne 32 euro ( ...). Oczywiście później okazało się ze jednak tylko do 20 jest możliwość wykupienia pokoju za 24 euro ( ponieważ hotel jest pełny - Grecos przy klimatyzacji tłumaczył ze nie ma sezonu) . To był pierwszy i ostatni wyjazd z Grecos. Najbliższa noc spędzimy z walizkami na holu hotelowym. Dziękujemy Grecos za udane wakacje.

Magdlena

Wyjazd na Rodos z biurem podróży Grecos oceniam bardzo dobrze. Cały system informacji od momentu zakupu wycieczki jest bez zarzutu. Przysyłają aktualne informacje sms np. o godzinach wylotu oraz maile. Niestety nie było przedstawiciela biura na lotnisku w Polsce przed wylotem, co dla osób będących na lotnisku po raz pierwszy mogło stanowić problem. Natomiast na miejscu, po przylocie obsługa dobrze zorganizowana. Od momentu wyjścia z samolotu pani z Grecosa czekała na podróżnych, rozdawała niezbędne informacje (o ubezpieczeniu, proponowanych wycieczkach i ogólne informacje o Grecji) i kierowała do właściwych autokarów. Rezydentka w hotelu też bardzo sympatyczna, pomocna, konkretna. Była pod telefonem i miała dyżury. Organizowane na miejscu wycieczki fakultatywne też ok . Przewodnicy ciekawie i wyczerpująco opowiadają, Wyjazdy są dobrze zorganizowane logistycznie. Wycieczki nie są tanie i myślę, że za taką cenę i w takim czasie można byłoby zobaczyć dużo więcej, ale rozumiem, że tak to musi wyglądać. Jedyny zarzut, że są pewne niezgodności między ofertą wycieczek na stronie Grecosa i rozdawanych ulotkach a stanem faktycznym. Program wycieczki różnił się od tego, który był w ulotce, ale już zgodny z tym, co przedstawiała rezydentka. Ogólnie jak najbardziej POLECAM GRECOSA!!!

Sabina

Bardzo polecam korzystanie z biura Grecos.Wszystko odbyło sie terminowo, sprawnie i bez kłopotów.

Sebastian Saban

Bardzo dobra organizacja . Miła Panie rezydencji . Polecam

Marzena Ciupinska

Jestesmy bardzo zadowoleni z wyboru biura i miejsca pobytu. Bylismy 11 dni w hotelu Poseidon kolo Neos Marmaras. Wszystko zgodnie z opisem. Hotel super, obsluga tez na najwyzszym poziomie. Pani rezydent Joasia byla zawsze dostepna pod telefonem. Odebrala nas z lotniska, byla przy odlocie. Wyczerpujaco opowiadla o Chalkidiki i pomogla nam kiedy nasz syn mial problemy zdrowotne. Podobnie pan Pawel animator. Moje dzieci bardzo go polubily. Nauczyl starszego syna plywac, organizowal ciekawe zabawy i do poznych godzin nocnych gral z nami w karty. Dziekujemy. Za rok wracamy na Chalkidiki z Grecosem! Marzena, Pawel, Lena, Adam i Bartek.

Wanda Wojciechowska

Bardzo dobre biuro. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie. Rezydenci profesjonalni (p. Sławomir Zielski, p. Maria Wiejak i wszyscy pozostali). Polecam.