Opinie o biurze Grecos

Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja Bez wyżywienia
  • Cypr Śniadania i obiadokolacje

Wycieczkę zaliczam do udanych. Opieka rezydentów w porządku. Super wakacje. Nie mam żadnych zastrzeżeń do biura podróży GRECOS. Serdecznie polecam :-)

DANUTA - EMIL

GRECOS HOLIDAY - KRETA - HOTEL -GOUVES PARK POBYT 24.07.-04.08.2019R./12 DNI/ NA KRETĘ WYBRALIŚMY SIĘ Z 2 WNUCZKAMI /15i12 lat/. PRAWIE W KAŻDE WAKACJE WYJEŻDŻAMY Z WNUCZKAMI NA 2 TYG.NA WCZASY.BYŁY TO RÓŻNE MIEJSCA;TURCJA X2, ALBANIA X2, BUŁGARIA, CHORWACJA,WŁOCHY. GRECJĘ UWIELBIAMY , BO BYLIŚMY;RODOS, KORFU, KOS I TERAZ NA KRECIE. JEŚLI MIELIBYŚMY OCENIĆ ORGANIZATORA W TYM WYPADKU GRECOS HOLIDAY TO POWIEMY, ŻE OGÓLNIE WSZYSTKO BYŁO OK.NA CZAS INFORMACJE O WYLOCIE, TRANSFER Z LOTNISKA , ZAKWATEROWANIE /MIELIŚMY ŁADNE DWA ODDZIELNE POKOJE/,WYGODNE ŁÓŻKA, POŚCIEL ZMIENIANA, RĘCZNIKI RÓWNIEŻ/NAWET JAK NIE LEŻAŁY NA PODŁODZE TO I TAK 'SERWIS' WIECZOREM DOPYTYWAŁ, CZY POTRZEBUJEMY ŚWIEŻYCH. POSIŁKI UZUPEŁNIANE,- UROZMAICONE.PRZY BASENACH PYSZNA PIZZA/PROSTO Z PIECA/PRZEKASKI I NAPOJE DOSTĘPNE.TRANSFER NA LOTNISKO POD KONTROLĄ, NA LOTNISKU 4 OSOBY Z GRECOSA ODPROWADZAŁO TURYSTÓW PRAWIE DO BRAMEK /GODNE POLECENIA DLA INNYCH BIUR/ JEŚLI MAM OCENIAĆ SAMO BIURO TO NA 5 Z PLUSEM. DANUTA I EMIL.

Łukasz

Wyjechalśmy z Grecosem pierwszy raz na wakacje, i naprawdę nie mamy nic do zarzucenia. Wszystko jak najbardziej w porządku i zgodne z opisem oferty. Generalnie nie wybieramy się na wakacje dwa razy do tego samego kraju (bo świat jest za duży i za wiele jest do zobaczenia), więc pewnie z oferty Grecosa narazie nie skorzystamy. Ale jeśli ktoś by się zastanawiał nad tym, czy skorzystać z oferty tego biura to jak najbardziej polecam.

Julita

To jest zdecydowanie nieśmieszny żart. Hotel 3 gwiazdkowy ustawiony jako 4 gwiazdkowy z ceną wyjątkowo adekwatną do 4 jednocześnie wyjątkowo przesądzoną jak za 3. Pani rezydentka po otrzymaniu informacji o tym iż kolejny dzień z rzędu podana została kompletnie surowa(!!) ryba nie zrobiła z tym nic. Po czym gdy wystawiliśmy opinię na google maps zadzwoniła do nas z tekstem "Dlaczego wystawiliście państwo taką niską ocenę? Trzeba było najpierw do nas przyjść i wszystko wyjaśnić" po naszej odpowiedzi że zgłaszaliśmy pani już kilka razy odpowiedź nastąpiła krótka "Ah no może i tak". Dodatkowo na Grecosie napisane są same kłamstwa o hotelu, jakby był niewidomo jak cudowny co oczywiście mija się z prawdą: 'Wieczory tematyczne' szkoda że nie dopisali że maksymalnie raz w tygodniu i to w barze obok ???? 'Zadbany, kwiecisty ogród' całe 5 w pół uschniętych palm i krzaki wzdłuż płotu Zdecydowanie nie polecam. Lepiej lecieć z Itaką :)

Maggie

Oceniam wyjazd do hoteli Ionian Sea and Aquapark na Kefalonii. Średni stosunek jakości do ceny. Nie do końca to co w ofercie zgadza się z rzeczywistością: np przekąski, owoce i czekolada przy ?barach?. Po pietrze jeden bar, a zamiast przekąsek są ciastka ze śniadania. Jeśli ktoś może jeść ciasta to ok, ale jeśli ktoś ?gluten free? to może sobie kupić chipsy za 2,5 euro. Kuchnia miała być grecka. Ale z grecka ma mało wspólnego. Jedzenie słabej jakości i monotonne. Dobre natomiast dla dzieci - bo dużo nagetsow, makaronów. Infrastruktura niedostosowana do tak dużej ilości gości - przez co np w stołówce (nie nazywajmy tego restauracja) ludzie musza się przeciskać albo między sobą, albo między bardzo ciasno ustawionymi stołami bądź stołami z jedzeniem - bardzo niekomfortowe. Mały wybór owoców - co dzień melon i sałatka owocowa, czasem arbuz. Od kawy i herbaty lepiej z daleka. Herbata tylko czarna. Przy barze można zamówić kawę na zimno - płatna 2,50. Orzeszki płatne, czekolada płatna. Aquapark odpowiedni dla malutkich dzieci - dla większych mało atrakcyjne. Hotel jest głośny - ciężko tu wypocząć. Wokół hotelu nie ma ani sklepu ani żadnej tawerny. Pokoje w części superior całkiem ładne, ale ze sprzątaniem mogło by być lepiej. Nawet ręczniki i pościel można zastać źle upraną. O braku drzwi do prysznica w nowej łazience nie wspomnę. Najlepsza była z tego wycieczka organizowana przez Grecos ?Skarby Kefalonii?. Polecam. Rezydent też był miły - wytłumaczył wszystko na początku wyjazdu. I miał spora wiedzę na temat wyspy.

Ola

Bardzo dobra organizacja, rezydenci pomogli przy odprawie bagażu na lotnisku

Miał być widok na morze i może jakiś był, gdyby nie ogłuszający łoskot agregatu chłodzącego po wyjściu na balkon. Widać , że Grecos wykupił najtańsze pokoje bo ludzie z innych biur dostali lepsze. Nigdy więcej z tym biurem!

Natalia i Adam

Bardzo dobra organizacja! Wycieczka marzeń :) byliśmy na Evii w Hotelu Grand Bleu, właśnie wracamy :) hotel super, jedzenie wyśmienite, rezydent na najwyższym poziomie! Pani Jakubie N. jeszcze raz dziękujemy za Pana pasję i wiedzę :) oraz życzliwości i cierpliwośc :) to były super spędzone chwile :) zarówno w hotelu jak i na wycieczkach fakultatywnych ;) polecamy!

WK

Korzystaliśmy z biura w sierpniu 2019 na Rodos. Wszystko bardzo dobrze oceniam - od odbioru na lotnisku, poprzez opieke rezydenta, korzystanie z usług pediatry w ramach ubezpieczenia, wypożyczanie samochodu czy transferu na lotnisko. Hotel bardzo dobry, biuro podróży bez zastrzeżeń.

Estera

Właśnie spędzam ostatni dzień na wyspie Rodos w hotelu Evita Mare ****. Porażka!!! Hotel świeżo otwarty w 2019roku, niewykończony. Brak trawy, pokój brudny - lustra nie umyte po poprzednich gościach, mrówki w pokoju chodzą po ścianie i podłodze, a w łazience brak szyby od kabiny prysznicowej - odpowiedz rezydenta taki design! Śmiech!!! Posiłki przywożone gotowe z innego hotelu, codziennie to samo! Pieczywo ze śniadania leży aż do kolacji bez nakrycia - więc wieczorem suchar. Plaża miała być szeroka piaszczysta, a jest wąska i ciasna. Trzeba iść wężykiem do morza! Będziemy się starać o odszkodowanie!!!