Rezerwacja wycieczki nie została zakończona, masz na to jeszcze kilka minut wróć do rezerwacji

Grecos
Biuro podróży

Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Grecja własne
  • Cypr śniadania i obiadokolacje
  • Hiszpania All Inclusive

Dramat! Zmiana hotelu juz na lotnisku na Kos. Brak wcześniejszej informacji na ten temat. Dopiero w autokarze na lotnisku patrzac na Voucher zauwazylismy inna nazwę hotelu niz miala byc. Tłumaczenie oczywiscie jak w innych opiniach- brak miejsca w wybranym hotelu. Biuro za te przekręty powinno byc zamkniete. Oszustwo i nic więcej.

Wakacje spędzone na Rodos w Hotelu Mitsis Faliraki Beach. W samym Hotelu bardzo przyjemnie, bardzo miła i profesjonalna obsługa, codzienne animacje dla dzieci popołudniu oraz wieczorem. Jedzenie całkiem dobre, kilkanaście tych samych potraw codziennie z lekkimi zmianami. Dużo przystawek, serów, warzyw, owoców jak i słodkości. Bar all inclusive serwował napoje na poziomie. Jeżeli chodzi o samo biuro GRECOS to niestety przewodniczka, wycieczka fakultatywna na Symi, jak i sama rezydentka nie bardzo są rozmowne, odpowiedzi na pytania dość krótkie i da się odczuć że również zbywające. Trzeba przyznać że samych informacji udzieliły dość wyczerpująco ale niestety bez werwy i wyuczonymi formułkami co można zauważyć po samym tonie wypowiedzi. W skrócie, polecam bardzo Rodos jak i Hotel Mitsis ale nie z biurem podróży GRECOS. Pozdrawiam.

Niestety pierwszy raz skorzystałem z oferty GRECOS. Pokoj miał być 4 osobowy - studio (taki byl w umowie), a finalnie byl dwuosobowy z dwoma dostawkami. Zlożyłem reklamację ... otrzymałem odpowiedź typu: "sorry tak mebluje sobie hotel". Poza tym jak przyjechałem było brak jednego łóżka, brak darmowego internetu...

Nie polecam. Grecos coraz bardziej stawia na ilość a nie na jakość. Byłem z tym biurem 2 razy i mam porównanie. W tym roku byłem zakwaterowany w osobnym budynku, w którym mieszkała obsługa hotelu. Byliśmy tam jedynymi polakami i kilka osób z innych krajów, w większości z psami! Budynek miał być bungalowem, a nie był nawet pokazany na zdjęciach w katalogu. Rezydent niczego nie załatwił nawet za propozycją dopłaty do pokoju w budynku głównym. Sam hotel bardzo fajny, jednak standard "bungalowu" odbiegał od 5* hotelowych w bardzo znacznym stopniu. Ogólnie biuro nie dba o swoich klientów. Więcej z tym biurem nie pojadę. Niech nauczą się organizacji od innych biur, z którymi jeździłem i nigdy nie miałem zastrzeżeń!

Nie polecam ! Rezydentka masakra. Zapłaciłem za pokój z widokiem na Morze a widziałem drzewa !!!

NIE POLECAM biura podróży Grecos. Słaba organizacja , brak opieki z strony rezydentów. Wycieczki fakultatywne nie odbyły się więc człowiek może się wynudzić na wakacjach. Taki rzeczy tylko z GRECOSEM.

Nie polecam GRECOS. Organizacja biura bardzo słaba. Nastawienie rezydentów do gości jest naprawdę na złym poziomie w dodatku potrafią wyłączyć telefon na cały dzień i człowiek musi sobie poradzić sam. Wycieczki fakultatywne nie odbywają się !!!!!!!!!!!!!!

Porządne biuro, mili rezydencji, żadnych większych problemów nie było. Stosunek jakości do ceny na optymalnym poziomie, dużo kierunków do wyboru - chętnie skorzystam ponownie o ile będę miała taką możliwość.

Organizator nie do polecenia za tą cene. Rezydenci prowadza spotkania byle jak, nie przedstawiają wycieczek a w ciagu dnia telefon do nich jest wyłączony.

Wakacje jak najbardziej udane.Jak na pazdziernik to pogoda byla wysmienita (idealna do opalania,ale tez bez upalow po 35C).Przebywalismy w hotelu Olive Garden.Z zewnatrz piekny i zadbany (codziennie rano mozna bylo spotkac panie ktore sprzataly i wymienialy posciele i reczniki).Jezeli chodzi o pokoje to troche bylo czuc wilgoc w lazience i nieprzyjemny zapach :/ .Druga sprawa to jedzenie-jezeli w ofercie all inclusive jest sniadanie,obiad i kolacja to powinni urozmaicic kuchnie, a nie obiad ktory zostal podawany byl pozniej (codziennie spaghetti). Rozumiem ze 3 gwiazdki ale jednak brakowalo kawalka dobrego miesa (raj dla wegetarianinów :) ).Obbsluga hotelowa bardzo mila.Okolica spokojna (polecam wynajac auto badz podrozowac autobusem ktory wychodzi duzo taniej).