Opinie o biurze Grecos

Grecos

Sławek

Pobyt: Sierpień 2020

Dzień dobry. Napiszę tak jak poprzednicy, sprzedają oferty, których po prostu nie ma, nie odpisują na maile a dodzwonić się graniczy z cudem.

A.A.

Pobyt: Lipiec 2020

Biuro sprzedaje oferty, które nie istnieją. Oszuści! 3 dni przed wyjazdem informują o konieczności zmiany oferty, bądź anulacji istniejącej, zrzucając winę na sytuacje związana z COVID-19. Z najmniejszą łatwością udało się ustalić, ze hotel do którego mieliśmy wykupione wakacje jest zamknięty od pół roku i nie będzie otwarty, a mimo to sprzedawali tam wakacje. Problem ze zwrotem pieniędzy. Nie polecam!

Dorota D

Pobyt: Lipiec 2020

Na 48 godziny przed wylotem na wakacje poinformowano mnie poprzez e-mail że moje wakacje w Grecji ( Santorini ) nie odbędą się. Zupełny BRAK UZASADNIENIA . Telefoniczny kontakt nie mozliwy , Czas oczekiwania na połączenia z konsultantem 1.5 h . SKANDAL !!Nie miało to znaczenia że wakacje były zamówione 10 miesięcy wcześniej . Nigdy wiecej wakacji przez tą firmę !!!!

Inga P.

Pobyt: Czerwiec 2020

Jestem bardzo mile zaskoczona odpowiedzialnością oraz profesjonalizmem pracownicy w firmie Grecos Pani Natalii Bortlisz . Uprzejmość i natychmiastowa pomoc jaką mi okazała nie spotyka się na codzień i pragnę za to bardzo podziękować. Gratuluję firmie Grecos, za tak miła obsługę , jak Pani Bortlisz ... Życzę Udanego sezonu 2020 .

Helen

Bardzo udane wakacje. Byłam z chłopakiem na Krecie i mogę szczerze polecić tą destynacje z Grekosem. Bardzo łatwy proces rezerwacji, wszytsko klarowne i jasne, brak problemów na lotniku albo z dojazdem do hotelu. Pani rezydent miła, duży wybór atrakcji w okolicy i wycieczek. To był mój drugi wyjazd z grekosem i na pewno nie ostatni. Nie ma co się słuchać negatywnych opinii innych, polecam samemu pojechać i zweryfikować, bo super organizacja za adekwatne pieniądze. Polecam

Waldemar

na 48 godzin przed wylotem poinformowano mnie, że brak jest miejsc w hotelu. opłatę wniosłem dwa lub trzy miesiące wcześniej. Sprawa w sądzie. Nigdy więcej grecos !!!

Dominik Delijewski

Byliśmy na Rodos w sezonie 2019 Hotel hotelem... jak to w Grecji... Ale biuro podróży Grecos na najwyższym poziomie! Rezydentka , animatorzy ! 10/10 Polecam

Rafał Popek

Wszystko ok....ale Rezydentka powinna już zmienić zawód- słabe zaangażowanie...w sumie 1/10

Teresa Janusz

Pobyt: Styczeń 2020

Biuro najgorsze , oferty niezgodne z opisem oszukują ludzi , Dzięki zakwaterowaniu mnie i mojej rodziny w slumsach w hotelu Kleila na Zakyntos przezyłam koszmar który nie kończy się do dziś... Sprawa w sądzie!!!

Plastuś

Wszystko zgodnie z ofertą. Nie można się sugerować z oceną turystów , bo trzeba by zostać w domu. 4 gwiazdki w Grecji to oczywiście nie to samo co w Polsce, ale trzeba się z tym liczyć i się douczyć , a nie narzekać. My chcemy mało wydać , ale warunki na 6 gwiazdek co najmniej. Wyjazd mój był we wrześniu 2019 . Oczywiście , że zgodnie z opinią wycieczki fakultatywne w mieście są tańsze niż oferowane prze Grecos. Ja bym nie zamieniłabym na inne niż z Grecosa, bo nasza Przewodniczka była Cudowna . Bardzo kompetentna. Wiedza merytoryczna i na temat zwyczajów Greków. Byłam na 4 wycieczkach w ciągu 7 - dniowego pobytu i było wspaniale. Autokar podstawiony punktualnie , klimatyzowany. Wszystko zorganizowane zgodnie z harmonogramem. Nie pamiętam imienia Przewodniczki , ale pochodziła z Poznania. Rewelacja. Pobyt na Zakhyntos był moim prezentem urodzinowym. Nigdy go nie zapomnę. Dziękuję