Opinie o biurze Grecos

Sprawdź oferty biura podróży Grecos
  • Cypr All Inclusive
  • Grecja All Inclusive

Katarzyna Smijska

Biuro super animatorzy super ale najlepszy był chłopak nie pamiętam imienia ale był z Kujaw jeśli chodzi o dzieci zajęcia prowadził z wielką precyzją podejście do dzieci super. Hotel super obsługa też Ztynkos jako miasteczko też można się zakochać morze przepiękne woda i widoki super było poprostu exstra polecam te biuro pełna 100%

Miki

Grecos oferuje Hotel 3* jako 4*. Nie uznaje żadnych reklamacji, pomimo oczywistych zaniedbań i niedogodności. Pierwszy i ostatni raz polecieliśmy z tym Biurem podróży.

Małgorzata Sajda

To mój pierwszy wyjazd z Grecosem ale mam nadzieję ze nie ostatni. Cała organizacja na medal. Minusy to cena wyjazdu . Odkąd pamiętam centy wakacji tego biura były wyższe od innych i stąd powód dla którego nie wyjeżdżaliśmy z biurem Grecos. Ale teraz już wiem warto dołożyć kilka złotych i nie martwić się o podróż. Począwszy od smsów z informacjami o wylocie , nr lotu i co ważne samolotem rejsowym a nie czarterem który często sprawia wrażenie ze po starcie straci skrzydło albo coś innego. Zero opóźnień, fantastyczna obsługa. Do tego wszystkiego 100/100 dla rezydenta z wyspy Eretria - hotel Miramare- Pana Jakuba N.!! wspaniały, charyzmatyczny człowiek. Ciekawie opowiada, nie chce za wszelka cenę sprzedać wycieczki tylko po prostu zaciekawia. Bardzo pomocny, życzliwy, uśmiechnięty. Gratuluje firmie takiego pracownika :)

ElaTrend

nie mam zastrzeżeń, oferta zgodna z opisem, miło spędzony czas, ośrodek Mitsis jest super polecam wszystkim

Witam. Pobyt w almyra hotel & village na krecie od 06.10 do 16.10. Urlop jest średnio udany mamy mieszane uczucia. Pierwszy tydzień był fajny jednak w drugim już widać, że psuje się jakość usług. Hotel widać, że potrzebuje dalszych inwestycji jednak baseny recepcja i ogólne główny budynek są bardzo ładne. Pokoje są o różnych standardach niby ten sam typ pokoju a pokój dla Polaków jest w gorszym standardzie i wyglądzie nizeli ten dla niemcow i innych obcokrajowców. Nasz pokój jezeli chodzi o wyposażenie to nie różni się od pokoju prezentowanego na zdjeciach jednak widać że nie jest pierwszej nowości i nie był w ostatnich latach remontowany A dodatkowo trafiła nam się non stop psujaca spłuczka i mamy dodatkowych gości w postaci mrówek cały czas w pokoju jest ogrom chodzących mrówek i zapach z kanalizacji niestety przedostaje się do pokoju przez co po powrocie z basenu wita nas nieprzyjemny zapach niestety rowniez posciel daje dużo do życzenia A najbardziej śmierdzący koc, którym zakryte jest łóżko w dniu przyjazdu chyba od początku sezonu nie był prany. Jeżeli chodzi o jedzenie to w pierwszym tygodniu było super jednak gdy wyjechali niemcy i większość innych zagranicznych turystów A w to miejsce przyjechało więcej Polaków to niestety jakość jedzenia już daje dużo do życzenia. Posiłki są coraz gorsze i ubogie, soki są rozwodnione A nawet bardziej to woda o posmaku soków. Brakuje animacji wieczorami i w ciągu dnia niestety jak się samemu nie zapewni rozrywki to nie ma co robić. W obu basenach jest zimna woda A w dodatku można kąpać się tylko od 10 do 18. Dużo do życzenia pozostawia również Pani Rezydent, która jest bardzo nie miła A spotkanie z nią jest celem czysto marketingowym gdzie namawia tylko do zakupu wycieczki niestety ta kobieta chyba już dawno wypalila się zawodowo i teraz pracuje tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Dużo jest też tutaj głodnych kotów, które wręcz blagaja o jedzenie aż serce się kraje na taki widok.

Adam

Bardzo miła obsługa ,profesjonalne podejście do klienta .Nawet przy zamianie hotelu nie odczuwaliśmy dyskomfortu - całość odbyła się bardzo sprawnie z profesjonalną obsługą rezydenta .

Jacek

Biuro Grekos można uznać za dobre biuro, ma wswoich szeregach bardzo dobrą rezydentkę o imieniu Monika która wykonuje swoją pracę z pasują i jest bardzo dobrym przewodnikiem po wyspie Korfu.

Mateusz N

Byliśmy z Grecosem ba wakacjach na wyspie Kos i wyspie Rodos wakacje świetne wszystko zgodne z opisem było super A więc w tym roku wybraliśmy się ponownie na wakacje z Grecosem ponieważ biuro konkretne i wiarygodne i tu psikus i wielkie rozczarowanie , wybraliśmy wyspę ZAKYNTOS wyspa przepiękna i to nam wynagrodziło pobyt chotel SUN GARDEN nie wiem czy GRECOS zdaje sobie spraw? i zna całą sytuację co w tym pseudo 3* chotelu się wyprawia i jakie dla poszczególnych gości czyli np.Polaków są tam warunki i w jaki sposób się nas tam traktuje nie jestem osobą wybredną szukając problemów ale ten chotel ,pokoje ,all inclusive,itp.to katastrofa.GRECOS powinien doborze się przyjżeć warunkom jakie tam panują oczywiście w starej części hotelowej gdzie kwateruje się POLSKICH Turystów w moim przypadku wyjazd rodzinny z 8- śmio miesięcznym dzieckiem to był koszmar zdjęcia nie wiarygodne do przedstawionej oferty nie jest adekwatna i prawdziwa do żeczywistość jaka jest naprawdę więcej informacji i dokumentacja (zdjęcia) na priv.

Jacek

wszystko ładnie zorganizowane, przelot, transfer, hotel i dodatkowe rozrywki

Justyna

Wszystko było zorganizowane dobrze. Rezydenci mili.