Opinie o biurze Itaka

Itaka

superpaula

Pobyt: Sierpień 2020

Super biuro!! Nasze wakacje były bardzo super i ja nie wiem skond tyle hejtu. Wyszystko dostosowane do dzieci, cena bardzo dobra, piękne wakacje polecam

rxs123

Pobyt: Lipiec 2020

Nie mam nic do zarzucenia biuru Itaka, wakacje były bardzo udane, jedzenie w hotelu bardzo dobre, sam hotel komfortowy. Całość organizacji przebiegła bardzo sprawnie :) Polecam

Lucyna

Pobyt: Wrzesień 2020

Nie mam nic do zarzucenia. Wyjazd był bardzo przyjemny, rezydenci mili i pomocni, tak samo z pracownikami biura. Zdecydowanie polecam wyjazdy z biurem ITaka.

Pobyt: Wrzesień 2020

Lubie jeździć z Itaką i robię to od kilku lat. Nigdy mnie do tej pory nie zawiedli i często mnie zastanawia skąd tyle negatywnych opinii. Z mojej strony zawsze było wszystko w porządku i bezproblemowo przebiegała wycieczka, gdziekolwiek by to nie była.

Łukasz

Pobyt: Sierpień 2020

Raczej bez żadnych przeszkód i problemów odbyła się wycieczka. W trakcie pandemii wydawałoby się, że może byc to bardzo mocno utrudnione, ale biuro dało radę. Polecam wykupić u nich ubezpieczenie, przynajmniej człowiek bezpieczniej się czuja z myślą, że ma coś "zapasowego".

Łukasz

Pobyt: Sierpień 2020

Jak najbardziej wszystko na 5+. Wydawać się można, że w trakcie pandemii nie można podróżować - a jednak się da i to naprawdę bezpiecznie.

Dominika

Pobyt: Sierpień 2020

Byliśmy w tym roku w Grecji i jesteśmy zadowoleni z chłopakiem. Wszyscy nas straszyli, zeby nie jechać, bo koronawirus, a okazało się, że cała wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana :p

Pobyt: Marzec 2020

Z przykrością muszę bardzo negatywnie ocenić Itakę i ostrzec potencjalnych klientów tego Biura. Biuro to nie przestrzega obowiązującego prawa. Nie dotrzymuje prawem zapisanych uzgodnień. Obecnie pomimo upływającego terminu zwrotu należności za nie wykonaną usługę odmawia tego zwrotu. Totalnie lekceważy swoich klientów. ( UWAGA - pracownik Itaki poinformował mnie, że Zarząd nie pozwala zwrócić Panu pieniędzy - taki kaprys - szok ). Byłem wieloletnim klientem tego biura - po sposobie działania w ostatnim czasie - jestem zdegustowany i ostrzegam innych przed tym Biurem. Krzysztof

Doma

Mega zadowolona byłam z każdej wycieczki, gdy byłam razem z Itaką. Wszystko było w jak najlepszym porządku! I rezydenci mili, dodatkowe wycieczki również bardzo fajne. Byłam chociażby na Korfu razem z Itaką. Super miejsce, przepiękne! Jedzenie cudowne, rezydenci mili.

Amela