Opinie o biurze Itaka

Itaka

Maria Neldner

Polecam . Kompetentni rezydenci, bardzo dobra organizacja, dobry wybór hotelu. Punktualnie ,z uśmiechem i odpowiedzialnie.

Barbara Cz

Witam, odbywawałam podróż z ITaką w dniach 17 06-01 07 2019 r-Atlantycka ślicznotka-objazdówka Portugalii.Przepiękna wyprawa, duże uznanie dla przygotowania i profesjonalizmu przewodnik pani Agnieszki bardzo profesjonalna osoba wykonująca właściwą profesję-widać i czuć pasję wykonywanego zajęcia,zaangażowanie mega by wszystko dopiąć i zrealizować tak by miało to korzyść i zadowolenie dla wszystkich.Duża wiedza,której trzeba pochylić czołą, kultura osobista.Mieliśmy jako grupa dużo szczęscia bo udało nam się zwiedzić nawet te miejsca, które innym się nie udają,taki mały bonus od przeznaczenia-pewnie byli na niej magiczni ludzie-czasami tak się zdarza.Dzięki wsapniałemu kierowcy ,panu Antoniemu,było super bezpiecznie ,pogoda idealna na zwiedzanie 24, 25 stopni,było mega sympatycznie-ludzie kulturalni,spokojni,wytrawni podróznicy..Hotele super,wysoki standart,jedzenie skromniejsze.Zostałam jeszcze na pobytówce z koleżanką Zofia w Cabanas Park-30 km od Tawiry-super miejsce, super hotel,symatyczny szef kuchni i dobre jedzenie -lepzse niż na objazdówce, okolica i ocean czekają, polecam i Portugalię i te miejsca , o których piszę-trzeba być trochę samodzielnym, zorganizowanym,trochę znać języka i powinno się udać,pozdrawiam,Barbara.

Marzena

Hotel zgodny z opisem Byliśmy mile zaskoczeni. Jednak podróż powrotna była istnym koszmarem Na lotnisku w Turcji koczowaliśmy prawie dobę przez opózniony samolot. Biuro nie interesowało się nami, po prostu nas olali Nikt nie pofatygował się żeby do nas przyjść i udzielić jakiejkolwiek informacji Byliśmy zdani sami na siebie Po powrocie tłumaczyli się tym, że po przejściu odprawy odpowiedzialność za pasażerów bierze przewoznik Wielka porażka

Filip

Nieprofesjonalne podejście do Klienta. Kiepska organizacja pracy i pracowników. Nie wyszkolony i niekompetentny personel. Skandaliczne warunki transportu. Nigdy więcej nie pojadę na Wakacje z Itaką. Pierwszy i ostatni raz.

Byliśmy z Itaką w tym roku po raz 2 na Maderze. Przeloty, transfery, organizacja bez zastrzeżeń. Natomiast w tym roku oferta zawierała informację o noclegu w 3 osobowym studio, na miejscu okazało się, że jest to zwykły pokój dwuosobowy, w którym dwa łóżka są standardowe a trzecie jest mniejsze - zwykła dostawka, na dodatek stara, sporo mniejsza od pozostałych. Byliśmy jako 3 osoby dorosłe, płaciliśmy tę samą cenę. Może mieliśmy losować, kto ma spać na tym najmniejszym? To duży minus i czuliśmy się oszukani. składamy reklamację. Na plus: hotel był 3 gwiazdkowy, przeciętny, ale czysty i obsługa miła.

Wioletta Kubaszek

Super biuro i extra wycieczka objazdowa orient Expres.Wszystko na medal.????????????????Tylko przewodnik Hasan ????????????najlepszy !!????????????Polecam każdemu, wakacje życia!????????????Na pewno pojadę jeszcze z Itaka..

Marzenna Danecka

W tym roku po raz kolejny zawiodłam się tym biurem podróży . 3 lata temu nie było nas na liście uczestników wyjazdu na Teneryfę . W listopadzie zeszłego roku Pani rezydentka na Lanzarote zapomniała wpisać nas na listę uczestników wycieczki łodzią podwodną . Gdy zadzwoniliśmy do niej co się dzieje , że nas nie odebrano ? Pani stwierdziła ,że zapomniała nas wpisać na listę , a najlepsze z tego , że ona miała do nas pretensje "dlaczego tak późno Państwo dzwonią "... ha ha ha .... bo my wróżkami jesteśmy !!!??? W tym roku kolejna porażka .... Hotel Club Portinatx . Po przybyciu okazało się , że nie ma pokoi dla 3 par /lot z Warszawy/ Jak później się okazało kolejne rodziny przylatujące z Polski miały podobny problem . Pan rezydent nie udzielał prawdziwych informacji . Pan oprowadzający nas po mieście Ibiza/ wycieczka Ibiza nocą / wielka porażka.Jedyne co ratowało to jedzenie i obsługa .Hotel podobno dostał żagiel Itaki.Brudno , brak miejsc przy basenie , kolejki na kolacje. Ogólnie nie polecam Itaki

Agata

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego biura podróży. Zdecydowanie najlepiej zorganizowane wakacje na jakich byłam do tej pory. Podobało mi się bardzo w miejscu które wybraliśmy z chłopakiem. Hotel zadbany i zgodny z opisem oferty.

Artur

Hotel Theatre Best Live w Bodrum, to jena wielka katastrofa zwłaszcza pokoje na parterze, grzyb, niesprawny prysznic, cztery gwiazdki to żart. Omijajcie ten hotel z daleka oraz Itakę.

Lobo

Moje ostatnie wakacje z tym biurem. Drugi rok z rzędu przesuwanie lotów na godziny poźnowieczorne/nocne tak, że jeden dzień ucieka. Dodatkowo lot opóźniony o 3h?! Jakiś żart. Nie ma zastępczych samolotów? Żenada. Nigdy więcej.