Opinie o biurze Itaka

• Oman All inclusive
Zobacz wszystkie oferty Itaka

Artur

Pobyt: Listopad 2019

Wszystko było zorganizowane na piątkę :) Naprawdę wszystko zagrało. Nie było z niczym problemu. Organizacja wszystkiego na wysokim poziomie. Fajny rezydent i hotel.

Artur W.

Pobyt: Listopad 2019

Malediwy to przepiękne miejsce. Byliśmy z żoną zachwyceni. Wszystko jest jeszcze piękniejsze i lepsze na żywo. Naprawdę ITAKA zorganizowała super wycieczkę. Bardzo fajny hotel, też lepszy niż na zdjęciach ;) Rezydent w porządku. Taki wygadany i zawsze serdeczny. Zwiedziliśmy wszystkie fajne miejsca.

Ola

Gorąco NIEpolecam biura Itaka! Sprzedają pięknie wakacje ale tylko w opisanie.. na miejscu zastajesz grzyba w łazience i klimatyzacji, połamane deski w łóżku, alkohol rzekomo importowany firmy HOLIDAY i mocno rozjechaną rzeczywistość! Składasz reklamacje i przepychasz się już kolejny miesiąc mailami! Oto cała prawda o firmie kogutek zwanym Itaka! Chętnie pokaże wszystkim zainteresowanym zdjęcia pokoju 5* który został nam Sprzedany przez Itakę. Obsługa pracowników Itaki w momencie pojawienia się problemu na poziomie zerowym, chamscy i kpiący z Klienta!

Jacek

Oszuści i tyle. Pokoje w hotelu brudne,zarobaczone,pleśń i grzyb w łazience. Zgłosiłem reklamację i po trzech miesiącach dostałem odpowiedź od ich mecenasa,że wszystko było super i właściciele hotelu powiedzieli mu przez telefon,że w pokojach jest czysto i nie śmierdzi. Ostatni raz dałem się tak poniżyć a do sądu i tak pójdę

Witek

Pobyt: Listopad 2019

Piękna Kuba!!! Wycieczka była rewelacyjna. Wszystko zagrało. Będę ją długo wspominał.

Karol

Pobyt: Listopad 2019

Wykupiliśmy drogą podróż poślubną na Malediwy. Hotel nie przygotował dla nas obiecanej niespodzianki, nie otrzymaliśmy również miejsca w samolocie obok siebie (w obie strony). Nie polecam biura ITAKA.

Karol

Pobyt: Listopad 2019

Zakupiłem drogą podróż poślubną na Malediwy. Tragiczna obsługa klienta: nie otrzymaliśmy obiecanego prezentu od hotelu, a w samolocie dano nam oddzielne miejsca. Odradzam wszystkim ITAKĘ. Fatalny organizator.

Oszukana

Pobyt: Listopad 2019

Odradzam wszystkim którzy chcą mieć udany urlop. Całkowity brak odpowiedzialności za to co wciskają klientom.! Ocena to 0.

Arkadiusz

Odradzam wszystkim ITAKĘ. Miały być wczasy w 3-gwiazdkowym hotelu z wszelkimi udogodnieniami. Na zdjęciach rewelacja, w rzeczywistości hotel to rujna wokół bród i smród. Podczas snu po twarzy chodziły nam karaluchy. Byliśmy pogryzieni przez te owady. Obsługa nie reagowała, oczywiście rezydenta brak. Posiadamy bardzo dużo zdjęć i filmów karaluchów na pościeli i całego stanu hotelu. Przeżywaliśmy horror każdej nocy walcząc z karaluchami. Pomijam mrówki bo nie gryzły. W odpowiedzi na przesłane zdjęcia do Itaki otrzymaliśmy, że tam jest taki klimat i karaluchy mogą atakować. W odwołaniu również odpowiadają podobnie. Podsumowując Itaka uporczywie oddala wszelkie reklamacje pozostaje postępowanie sądowe a na to trzeba miecz czas i zdrowie. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia z wakacji z ITAKĄ

Arkadiusz

Pobyt: Listopad 2019

Jestem bardzo zadowolony z wakacji do Meksyku z tegoż biura. Itaka spełniła moje oczekiwania z 100%.