Opinie o biurze Itaka

Itaka

Klient

Ostrzegam wszystkich przed tym biurem!!! Byliśmy z nimi tylko na jednym wyjeździe i nigdy więcej!!! Warunki, w jakich spędziliśmy urlop, to tragedia. Na wakacje od wielu lat jeździmy z różnymi biurami podróży, ale z takim chamstwem, bezczelnością i niewywiązywaniem się z umowy, nie spotkaliśmy się jeszcze nigdy. Zdewastowany pokój, koszmarna obsługa, brak restauracji, posiłki na obiadokolacje dowożone z zewnątrz w podejrzanych warunkach i rezydentka, która nie była zainteresowana, żeby nam pomóc. Złożyliśmy reklamację - zgodnie z warunkami umowy, tabelą frankfurcką itp. Biuro zaproponowało 500 zł voucher! Nie pozostaje nam nic innego, jak wkroczyć na drogę sądową.

AMBROŻY

Przeżyłem perfekcyjne wakacje dzięki biurze ITAKA. Wypad do Tunezji okazał się fantastyczną okazją do miłego spędzenia czasu, a do tego nie zrujnował naszych portfeli. POLECAMY.

Zdzisław Żytkiewicz

Jest wiarygodne i dobrze zorganizowane. Można też polegać na pomocy rezydenta.

Magdalena

Wakacje z biurem Itaka okazały się koszmarem - hotel Los Zocos na Lanzarote był pełny karaluchów, pruskaów, myszy i robactwa. Nawet na stołówce między talerzami z jedzeniem chodziły prusaki i karaluchy. Jedzenie najgorszy sort, najtańszy, pełny chemii i konserwantów. Pokoje sprzatane bardzo słabo, posciel nie zmieniona przez 2 tygodnie pobytu, ograniczało się do polania chlorem umywalki i wc, po czym konieczne było kilkugodzinne wietrzenie pokoju. Nigdy wiecej tego biura podróży i tego hotelu. Odradzam - CAŁKOWITA STRATA PIENIĘDZY I CZASU, I PRZEDE WSZYSTKIM DUŻO STRESU DLA CAŁEJ RODZINY.

Dariusz

Wszystko ok,. Pani Rezydent stanęła na wysokości zadania. Hotel ok. Jedyne co to brak imprez wieczornych. Przez tydzień tylko dwie i bez szału.

Jacek

Podzielilem sie swoja opinia na temat hotelu . Mialem dostac na maila potwierdzenie do aktywacji mojej opini. Do tej pory cisza a minlo juz kilka dni. To jakas sciema !!

ZJ

Biuro wywiazało się z umowy bez zarzutu. Pani Magdalena A. na Zakynthos (Grecja) okazała się świetną przewodniczką. Energetyczna, uśmiechnięta, życzliwa i pomocna. Najlepsza przewodniczka, jaką w życiu spotkałem, a mam już sporo lat.

Maria Z.

Dla mnie bardzo dobre biuro podróży. Mam swoje lata i dla mnie wcale nie jest tak łatwo latać z walizą po lotnisku. Rezydenci z Itaki spełniają swoje zadanie, pomagają się ze wszystkim odnaleźć i są mili. Sama musiałam tez korzystać podczas jednych wakacji z lekarzem - wszystko odbyło się bez problemu. Hotel Sousse w Tunezji okazał się być wspaniały i tak piękny jak pokazywały zdjecia w ofercie internetowej. Nie było rozczarowania, była za to piękna pogoda, sprawny transport, mili ludzie na miejscu i sporo pysznego jedzonka.

Jarosław

Polecam bardzo wycieczki z biura podróży ITAKA. Oferta bardzo profesjonalna, rezydenci pomocni.

Waldi

Wszystko ok.,poza lotniskiem gdzie nie było kogoś kto informował by grupę o wylocie, który był opóźniony.