Opinie o biurze Itaka

• Grecja All inclusive
  • Tanzania 2 posiłki
Zobacz wszystkie oferty Itaka

Natalia Pawlowska

Witam... Kupiliśmy wycieczkę z Itaki na Gran Canaria na kobiec sierpnia. To były nasze pierwsze wakacje z rocznym synkiem. Po przyjeździe do hotelu w nocy gdzie temperatura była wysoka w recepcji okazało się że nie działa klimatyzacja... I to w całym hotelu.. Dostaliśmy pokój na parterze gdzie z balkonu było wyjście na taras do którego dostęp miał każdy tzn nie było możliwości otwarcia okna na noc by choć trochę ochlodzilo się w pokoju. Przez cały nasz wyjazd 8dni klimatyzacja wogole nie działała. To były nasze najgorsze wakacje... Naprawdę... W dzień temperatura była na dworze tak wysoka i do tego ukrop w pokoju.. Brak powietrza dosłownie.. Nasz synek spał bez pampersa gdyż się pierwszy raz odparzyl w nocy jak spał.. Przez wysoka temperaturę. Ja rozumiem.. Brak przez 1,2 dni klimatyzacji w pokoju a tu nie było w całym hotelu.. Pani rezydenta zgłosiła ten problem do biura Itaki.. Kazali nam pisać reklamację.. Tzn częściowy zwrot kosztów.. Po miesiącu Itaka napisała nam że dadzą nam bon o wartości 500zl. Który mosimy wykorzystać do roku. Kpina!!! Za taka reklamację powinno biuro podróży zwrócić 20 %kosztów czyli 1200zl. Przypomnę że zapłaciliśmy 6tys... Za pobyt a wiedząc o takim problemie czyli braku w taki upał klimatyzacji w całym hotelu nie zapłaciła um żadnych pieniędzy.. Nie polecam. ITAKI niestety nie stanęli na wysokości zadania...

Nikodem

Wszystko fajnie. Wycieczka mega ciekawa i dobrze zorganizowana. Ni było żadnych problemów. Fajny i rozgadany rezydent ze sporą wiedzą. Było bardzo sympatycznie.

Łucja

Były to pierwsze nasze wakacje z biurem podróży Itaka i jesteśmy zadowolenia. Wszystko przebiegło prawidłowo, tak jak było w umowie. Nie mamy zastrzeżeń.

Marcin Fronczak

Zmiana godzin lotu w ostatniej chwili przez co straciliśmy praktycznie cały dzień i musieliśmy wstawać o 3 rano na wylot i powrót. Specjalnie wybraliśmy taką wycieczkę żeby tego uniknąć . Rezydentka nie pojawiała się na dyżurach lub zmieniała godzinę w ostatniej chwili nikogo nie informując (p. Monika w Side). Podczas transferu na lotnisko czekaliśmy godzinę na starszych ludzi,bo rezydentka ich nie poinformowała, że maja zmieniony lot. Skutkiem było budzenie ich o 4 rano i z nakazem pakowania sie w kilka minut. Tak wściekłych ludzi dawno nie widziałem.

Honda

Pobyt: Kwiecień 2019

Biuro niestety nie szanuje klientów. Od kwietnia odwolujemy się ś sprawie wakacji. Mieliśmy wykupione dwutygodniowe wakacja cała rodzina na wyspach zielonego przylądka. Po 3 dniach otrzymaliśmy notkę do pokoju że nasz lot jest odwołany a następnego dnia informację przekazana bez empatii przezcrezydentke że wracamy po tygodniu ponieważ nie ma samolotu żeby nas ściągnąć z powrotem. Itaka oddała nam kwotę jaką była różnica ceny za 1 i za 2 tygodnie wakacji według ich katalogu. Po prostu kpina.

Rezydenci olewają klientów. Podczas problemów mówią, że nic nie mogą i nagle znikają. Np. podczas zgłaszania uszkodzonego bagażu, zostaliśmy pozostawieni samo sobie, pani rezydentka poszła plotkować z kolegami. Nie oferowana nam pomocy w związku z tym. Pierwszego dnia zostaliśmy zakwaterowani w innym hotelu, rezydenci tylko się z tego śmieli, że to fajna przygoda, mimo że straciliśmy dwa dni przez to. Nie potrafili załatwić na czas transportu z jednego hotelu do drugiego.

Elżbieta Janiszewska

Jeżdżę z tym biurem już kilka ładnych lat i jestem.zadowolona.Polecam,pewne nie boję się upadłości tego biura!

Xyz

Oferta biura różni się znacząco od oferty tego co znajduje się w hotelu, sprzedają wycieczke na 12 dni, ucinając 1 na lot, ostatni na lot i na dodatek wykwaterowując nas przedostatniego dnia o 12 z hotelu, nic nie informując przed zakupem wycieczki. czyli wyszło na to że wypoczynek zamiast 12 dni trwał 9. Nigdy więcej z tego biura. Poza transferem samolot-lotnisko-hotel, nic nie było tak jak powinno. Nie polecam.

Anna Józwiak

Biuro w porządku. Rezydentka niestety krótko dostępna. Ogólnie jednak polecam to biuro.

Roman

Wspolprace z biurem podrozy oceniam bardzo pozytywnie. Tresc oferty pokryla sie z tym, co zastalismy na miejscu. Cena adekwatna do jakosci. Kompetentna i sympatyczna rezydentka.