5,7 / 10

Opinie o biurze Itaka

Itaka

Ocena na podstawie 2677 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,4
  Ocena
  Organizatora

 • 5,4
  Ocena
  rezydentów

 • 6,0
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,0
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Itaka
 • Egipt All inclusive
  1 899 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Grecja All inclusive
  2 949 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Tanzania 2 posiłki
  3 789 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Itaka

Opinie

 
 • 4,3 / 10

  Natalia Pawlowska

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Witam... Kupiliśmy wycieczkę z Itaki na Gran Canaria na kobiec sierpnia. To były nasze pierwsze wakacje z rocznym synkiem. Po przyjeździe do hotelu w nocy gdzie temperatura była wysoka w recepcji okazało się że nie działa klimatyzacja... I to w całym hotelu.. Dostaliśmy pokój na parterze gdzie z balkonu było wyjście na taras do którego dostęp miał każdy tzn nie było możliwości otwarcia okna na noc by choć trochę ochlodzilo się w pokoju. Przez cały nasz wyjazd 8dni klimatyzacja wogole nie działała. To były nasze najgorsze wakacje... Naprawdę... W dzień temperatura była na dworze tak wysoka i do tego ukrop w pokoju.. Brak powietrza dosłownie.. Nasz synek spał bez pampersa gdyż się pierwszy raz odparzyl w nocy jak spał.. Przez wysoka temperaturę. Ja rozumiem.. Brak przez 1,2 dni klimatyzacji w pokoju a tu nie było w całym hotelu.. Pani rezydenta zgłosiła ten problem do biura Itaki.. Kazali nam pisać reklamację.. Tzn częściowy zwrot kosztów.. Po miesiącu Itaka napisała nam że dadzą nam bon o wartości 500zl. Który mosimy wykorzystać do roku. Kpina!!! Za taka reklamację powinno biuro podróży zwrócić 20 %kosztów czyli 1200zl. Przypomnę że zapłaciliśmy 6tys... Za pobyt a wiedząc o takim problemie czyli braku w taki upał klimatyzacji w całym hotelu nie zapłaciła um żadnych pieniędzy.. Nie polecam. ITAKI niestety nie stanęli na wysokości zadania...

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Nikodem

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wszystko fajnie. Wycieczka mega ciekawa i dobrze zorganizowana. Ni było żadnych problemów. Fajny i rozgadany rezydent ze sporą wiedzą. Było bardzo sympatycznie.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Łucja

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Były to pierwsze nasze wakacje z biurem podróży Itaka i jesteśmy zadowolenia. Wszystko przebiegło prawidłowo, tak jak było w umowie. Nie mamy zastrzeżeń.

  Opinia dodana:
 • 2,5 / 10

  Marcin Fronczak

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Zmiana godzin lotu w ostatniej chwili przez co straciliśmy praktycznie cały dzień i musieliśmy wstawać o 3 rano na wylot i powrót. Specjalnie wybraliśmy taką wycieczkę żeby tego uniknąć . Rezydentka nie pojawiała się na dyżurach lub zmieniała godzinę w ostatniej chwili nikogo nie informując (p. Monika w Side). Podczas transferu na lotnisko czekaliśmy godzinę na starszych ludzi,bo rezydentka ich nie poinformowała, że maja zmieniony lot. Skutkiem było budzenie ich o 4 rano i z nakazem pakowania sie w kilka minut. Tak wściekłych ludzi dawno nie widziałem.

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  Honda

  Pobyt: Kwiecień 2019

  Biuro niestety nie szanuje klientów. Od kwietnia odwolujemy się ś sprawie wakacji. Mieliśmy wykupione dwutygodniowe wakacja cała rodzina na wyspach zielonego przylądka. Po 3 dniach otrzymaliśmy notkę do pokoju że nasz lot jest odwołany a następnego dnia informację przekazana bez empatii przezcrezydentke że wracamy po tygodniu ponieważ nie ma samolotu żeby nas ściągnąć z powrotem. Itaka oddała nam kwotę jaką była różnica ceny za 1 i za 2 tygodnie wakacji według ich katalogu. Po prostu kpina.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Marta

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Rezydenci olewają klientów. Podczas problemów mówią, że nic nie mogą i nagle znikają. Np. podczas zgłaszania uszkodzonego bagażu, zostaliśmy pozostawieni samo sobie, pani rezydentka poszła plotkować z kolegami. Nie oferowana nam pomocy w związku z tym. Pierwszego dnia zostaliśmy zakwaterowani w innym hotelu, rezydenci tylko się z tego śmieli, że to fajna przygoda, mimo że straciliśmy dwa dni przez to. Nie potrafili załatwić na czas transportu z jednego hotelu do drugiego.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Elżbieta Janiszewska

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Jeżdżę z tym biurem już kilka ładnych lat i jestem.zadowolona.Polecam,pewne nie boję się upadłości tego biura!

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Xyz

  Pobyt: Sierpień 2019

  Oferta biura różni się znacząco od oferty tego co znajduje się w hotelu, sprzedają wycieczke na 12 dni, ucinając 1 na lot, ostatni na lot i na dodatek wykwaterowując nas przedostatniego dnia o 12 z hotelu, nic nie informując przed zakupem wycieczki. czyli wyszło na to że wypoczynek zamiast 12 dni trwał 9. Nigdy więcej z tego biura. Poza transferem samolot-lotnisko-hotel, nic nie było tak jak powinno. Nie polecam.

  Opinia dodana:
 • 9,0 / 10

  Anna Józwiak

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Biuro w porządku. Rezydentka niestety krótko dostępna. Ogólnie jednak polecam to biuro.

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Roman

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wspolprace z biurem podrozy oceniam bardzo pozytywnie. Tresc oferty pokryla sie z tym, co zastalismy na miejscu. Cena adekwatna do jakosci. Kompetentna i sympatyczna rezydentka.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią