5,7 / 10

Opinie o biurze Itaka

Itaka

Ocena na podstawie 2481 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,4
  Ocena
  Organizatora

 • 5,4
  Ocena
  rezydentów

 • 6,0
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,0
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 7,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Michał

  Pobyt: Lipiec 2019

  Nie ma co do nich żadnych zastrzeżeń.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Joasia

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Wybieramy Itakę bo faktycznie ta baza miejsc gdzie można wybrać się na wypoczynek z dziećmi jest bardzo szeroka i atrakcji dla nich nigdy nie brakuje, animatorzy są zawsze profesjonalni i potrafią przyciągnąć uwagę naszych pociech więc też my możemy sobie bez wyrzutów sumienia pozwolić sobie na chwilę dla siebie ):)

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Łukasz

  Pobyt: Lipiec 2019

  W naszym przypadku wszystko jak najbardziej na wysokim poziomie . Polecamy i dziękujemy

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Ewa Labudda

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Gorąco polecam wycieczkę "W poszukiwaniu zaginionej Arki" z przewodnikiem Vołga Kaya. Jest super!!! Moja ocena nie 10, lecz 100.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Nigdy więcej ITAKA

  Pobyt: Lipiec 2019

  Pierwszy i ostatni raz z tym biurem. Omijajcie ich szerokim łukiem jak chcecie mieć udane wakacje. Idą na ilość nie na jakość. Najważniejsze dla nich to sprzedać byle co byle sprzedać i koniec. Jestem teraz na wakacjach w Turcji. Hotel Aventura masakra!!!!!!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Mick

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Najgorsze biuro podróży, nie polecam nikomu. Zależy im tylko na kasie, a klient nie interesuje ich wcale. Fatalne warunki, zero kontaktu i zero pomocy. Jakiś horror. Nigdy więcej!!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Podróżny

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Odradzam zakup WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH w ITACE! Podczas pobytu w hotelu na Sycylii, wykupiliśmy u rezydentki Itaki wycieczkę fakultatywną Rejs na Wyspy Liparyjskie dla 4 osób w tym małych dzieci 1 rok i 3 lata. Wyboru dokonaliśmy po szczegółowym dopytaniu rezydentki (przy obecności innych turystów, którzy słyszeli nasze wyraźne pytania i odpowiedzi rezydentki) o czas trwania rejsu w jedną stronę oraz czy ta wycieczka w ogóle jest przeznaczona dla małych dzieci. Zapewniła nas, że takie małe dzieci wypływają w ten rejs, trwa o max 1,5 godz. w jedną stronę. Ok zdecydowaliśmy się. Rezydentka wystawiła rachunek, zapłaciliśmy ponad 800 zł i po prostu nas okłamała. Okazało się , że w trakcie rejsu zawijaliśmy do portu Capo d?Dorlando aby zabrać a w drodze powrotnej wysadzić innych turystów. W związku z tym rejs na wyspy trwał 2 godz. 45 min. a z powrotem ponad 3 godz. Gdyby poinformowano nas o rzeczywistym czasie rejsów, nie zdecydowalibyśmy się na zakup tej wycieczki fakultatywnej. Zafundowaliśmy sobie całodzienną gehennę z wymiotującymi dziećmi i ogólnym przemęczeniem (powrót do hotelu po 21). Chęć rezydentki dokonania jak największej sprzedaży (przedstawicielki Itaki) oraz zysku, przeważyła nad uczciwością i zdrowym rozsądkiem. Po powrocie do kraju rekalamowaliśmy wykupioną za pośrednictwem rezydentki wycieczkę falultatywną, której biuro nie uznało. Itaka stwierdziła, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wycieczki fakultatywne a rezydent jedynie POMAGA klientom w ich zakupie. Po czym tłumaczyli, że powodem długiego rejsu miała być rzekoma awaria jednego z silników statku, o czym nikt w ogóle nie wspominał podczas rejsu. Proste- proste. Przestrzegam zatem przed zakupem wycieczek fakultatywnych, szczególnie gdy biorą w nich udział małe dzieci. ITAKA wystawiła rachunek, skasowała pieniądze i umyła ręce.

  Opinia dodana:
 • 5,3 / 10

  Paweł

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Hotel Orangea położony przy ujściu rzeki. Sam teren bardzo ładny i zadbany. Jedzenie w porządku. Podczas drugiego dnia wyjazdu zostaliśmy z żoną okradzeni przez sprzątaczkę. Wartość skradzionego sprzętu i perfumy nie była wcale dla nas najważniejsza, bo nie była też duża. Natomiast oburzające jest zachowanie rezydentów Itaki. 3 razy upominałem się u rezydentki, podając informacje nawet na temat sprzątaczki, bo dobrze wiedzieliśmy, która to zrobiła (później już u nas nie sprzątała). Przy trzeciej rozmowie rezydentka powiedziała, że przekaże info rezydentowi, bo on tu dłużej działa i że ona jest 3 tyg. i jeszcze się nie spotkała z kradzieżą. Udałem się więc na rozmowę z rezydentem. Oznajmił mi, że zgłosił sprawę do menadżera hotelu. Na tym sprawa się skończyła. Dodam tylko, że ostatnia rozmowa była już 4 dni po kradzieży. Pomoc rezydentów porażająca. Zamietli sprawę pod dywan. Madagaskar 3 świat rozumiemy biedę ale w naszym bungalowie mieliśmy jeszcze kamerkę GoPro i laptopa, co wiązało się z chowaniem wszystkiego w rozmaity sposób, bo pewności do końca wyjazdu nie było czy wszystko w pokoju jest. Dlatego też ocena rezydentów pozostawia wiele do życzenia i przede wszystkim to, że zapomnieli iż są dla gości tam a nie dla lokalsów.

  Opinia dodana:
 • 1,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Niezadowolony

  Pobyt: Lipiec 2018

  Najgorsze biuro . Nigdy więcej. Zawsze najgorszy pokój, ostatnio musieliśmy zmieniać. Lot jak zwykle opóźniony. Nie polecam i nigdy już nie skorzystam.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Emilia Binek

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Super opieka, rzetelne informacje, wszystko punktualnie i zgodnie z opisem a nawet lepsze. Hotel 5* w pełni zasługuje na nie. Cudowna i pomocna obsługa hotelowa i przepyszne jedzenie.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią