Opinie o biurze Itaka

Itaka

Bartek

Pobyt: Marzec 2020

Brak kontaktu, odwolany lot brak zwrotu, porażka, czekaja na regulacje nie wiem na jakie, nie polecam

natalia

Pobyt: Kwiecień 2020

Itaka zabiera pieniądze - to jest kpina jak biuro traktuje swoich klientów. totalni oszuści. Nie wybierajcie nigdy tego biura bo to banda oszustów.

Gość

Pobyt: Kwiecień 2020

Baaardzo ciezko o zwrot pieniedzy za odwolany wyjazd..... firma zrobi WSZYSTKO zeby zatrzymac kase przy sobie, NIE POLECAM ! Tylko nerwy sobie zszargałam z nimi niepotrzebnie

Piotr Datta

Pobyt: Czerwiec 2020

tylko resztki mojego wychownia . nie pozwalaja mi powiedziec co o was mysle!!! napewno juz nie skorzystam z waszego biura. trzymacie moje pieniadze nie zgodnie z umowa. prawo nie moze dzialac wstecz!!

Jaskier

Super wycieczki last minute. Hiszpanię z Itaką wspominam do dziś :) Atrakcyjne ceny, wszystko zgodne z opisem, rezydenci sympatyczni. Nic dodać, nic ująć, polecam.

Pobyt: Czerwiec 2020

Czekam na zwrot moich pieniedzy. Ustawowe 14 dni minelo, a nikt sie ze mna nie kontaktuje oraz nie oddaje pieniedzy. Uwazam ze to skandal i nie zamierzam nigdy juz skorzystac z uslug tego biura.

Anton

Pobyt: Marzec 2020

Firma która w ustawowym terminie nie zwraca pieniędzy za odwołany wyjazd!! Powołuje się na względy formalno-prawne i oczekiwanie na przyszłe(!!) ustawy. Wnioski nasuwają się same - nigdy więcej z ITAKA!!!

Renata Nowak

Pobyt: Kwiecień 2020

czekam na odpowiedź już od kilku dni na podanie podstawy prawnej bo wstrzymali mi zwrot pieniędzy za odwołana przez biuro wycieczkę ,niestety brak odzewu ... nie spodziewałam się takiego traktowania klienta przez takie znane biuro. jestem mocno zawiedziona i czuje się oszukana prze biuro bo w pierwszej wiadomości poprosili o podanie nr konta do zwrotu pieniędzy a jak je podałam wycofali się z tego bez podania przyczyny. nigdy więcej nie skorzystam z usług takiej instytucji bo bezprawnie przetrzymują pieniądze klientów. zgodnie z ustawą jest 14 dni na zwrot pieniędzy jak biuro odwoła wycieczkę. brak odpowiedzi odbieram jako oszustwo i kradzież moich pieniędzy.

Zuzanna Krzywy

Pobyt: Marzec 2020

Mam opłaconą wycieczkę na Fuerteventura w marcu która z powodu pandemii oczywiście się nie odbyła.Po konsultacji drogą meilową napisałam rezygnację i miałam otrzymać zwrot pieniędzy do 14 tu dni.Po monitach dostałam dostałam na pocztę linki ,że mam sobie wybrać inne podróże tylko na kiedy???aż biuro ogłosi upadłość?czy umrę z powodu którego nie chcę wymieniać?Na wycieczkę oszczędzalam kilka lat i czuję rozgoryczenie,Nie wiem czy mam szansę na odzyskanie moich pieniędzy?

Pobyt: Lipiec 2020

OSZUSCI!!! Odstapilem od umowy i zgodnie z nia i prawem ustawowym mieli mi zwrocic w ciagu 14 dni zaliczke potracona o koszty manipulacyjne!!! Pieniedzy nie chca zwrocic pomimi tego ze nie maja zadnych podstaw prawnych!!!