Opinie o biurze Itaka

Itaka

Bogdan

Pobyt: Lipiec 2020

Moje ulubione biuro podróży maja dobre ceny tanie wakacje last minute

Beatka

Pobyt: Sierpień 2020

Super biuro! Korzystaliśmy z mężem wiele razy i zawsze wakacje były na najwyższym poziomie :)

Monia

Pobyt: Sierpień 2020

Spędziliśmy z mężem i dziećmi wspaniałe wakacje :) polecam

Oksana melnychuk

Pobyt: Październik 2020

Rezydent oszukuję, i nie należy wykupywać u niego żadnych wycieczek ponieważ kłamię na temat jakości tych wycieczek jest to stracony czas i stracone pieniądze

Aneta i Mirek

Pobyt: Wrzesień 2020

Bardzo udane wakacje :) Super kontakt z biurem, piękny hotel, pyszne jedzenie, z moją kobietą jesteśmy bardzo zadowoleni. Mam nadzieje, że będziemy mieli jeszcze okazje korzystać z usług tego biura, szczególnie, że bardzo dobrze zadbali o warunki w obecnych czasach pandemii.

śmigło

Pobyt: Luty 2020

Dzięki itace znalazłem swoje ukochane miejsce na ziemi, a powiem Malediwy... co to za piekne miejsce.. niesamowicie wszystkim polecam sie tam wybrac..

irek

Pobyt: Wrzesień 2020

Fal nie ma fal nie ma fal.... Tak bym napisał, ale z Itaką naprawdę są fale!! Mega super przyjemni rezydenci i hotel, jak najbardziej wszystko tak jak napisane było w ofercie, Super.

Natalia

Pobyt: Sierpień 2020

Jak najbardziej wybierajcie się z Itaką na wyjazdy All Inclusive, wszystko jest świetnie zorganizowane, a wyjazd to sama przyjemność!

Pobyt: Wrzesień 2020

Wycieczka udana, bez problemów. Mili rezydenci, fajne wycieczki dodatkowe wykupione - super :)

MDobrzyński

Pobyt: Wrzesień 2020

CHORWACJA! MEGA POLECAM! Najpiękniejsze plaże na świecie, a wyjazd we wrześniu to najlepsza z możliwych decyzji!!