Rezerwacja wycieczki nie została zakończona, masz na to jeszcze kilka minut wróć do rezerwacji

Ecco Travel

879 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Ukraina śniadania
    879 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

W dniach 15 - 23 października 2017 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wycieczce "Pekin i okolice" i jesteśmy z tego wyjazdu bardzo zadowoleni :) Wielkie podziękowania dla naszych opiekunów i przewodników: Rafała Brennera i Leo oraz dla wszystkich uczestników wycieczki. Dzięki Wam będziemy długo i z uśmiechem wspominać ten wyjazd! Rafał, wielkie dzięki za Twoje poczucie humoru, przeogromną wiedzę o Chinach, której nie znaleźlibyśmy w żadnych przewodnikach, cierpliwość dla nas i opiekuńczość, dzięki której czuliśmy się całkowicie bezpiecznie i z przyjemnością codziennie rano wyruszaliśmy na cały dzień przygody. Wycieczka była świetnie zorganizowana, tempo i kolejność zwiedzania - przemyślane i tak dopasowane, że mogliśmy się cieszyć z Chin bez nadmiernego zmęczenia, ze smakiem i ciekawością, ale też ze świadomością, że każdy upływający dzień był wyjątkowy. Zobaczyliśmy Pekin i Chiny z każdej różnorodnej strony, mieszkaliśmy w wygodnym hotelu, spróbowaliśmy smacznej kuchni, pośmialiśmy się, posłuchaliśmy super ciekawych opowieści, mieliśmy też czas na samotne wieczorne wyprawy po zaułkach chińskich uliczek i zrobienie zakupów. Byliśmy w Chinach po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni z tym biurem. Jednym słowem BYŁO SUPER! :)

Byliśmy z żoną w styczniu na wycieczce do Izraela (Magia Izraela) . Chcemy wszystkim jak najbardziej polecić to biuro. Wszystko zorganizowane i dopięte na ,,ostatni guzik". Impreza całkowicie zgodna z opisem z oferty. W hotelu pojawił się problem z ogrzewaniem , ale obsługa bezwarunkowo i bezdyskusyjnie na życzenie kwaterowała w innym pokoju. Specjalnie wyróżnić chcemy naszego rezydenta-przewodnika - Tomasza. Osoba o niesamowitej kompetencji, ogromnej wiedzy związanej z odwiedzanymi miejscami, obyczajami mieszkańców,aktualnej sytuacji politycznej i gospodarczej . Bez jego ciekawych opowieści oraz rzeczowej odpowiedzi na każde zadane pytanie, impreza z pewnością nie byłaby tak interesująca. To była świetna wycieczka, którą śmiało możemy określić : ,,Zobaczyć i Poznać". Było super, polecamy /Beata, Tomek z Koszalina

Dzień dobry, wróciłam wczoraj z wycieczki po Izraelu. Wycieczka trwała od 16.01. do 23.01.2018 r. Przewodnikiem był pan Tomasz Szatiło. W życiu nie spotkałam tak zorganizowanego i taktownego człowieka. Jego kunszt organizatorski i niesamowita wiedza o Izraelu spowodowało że następnym razem pojadę tylko z panem Tomaszem Szatiło -biurem Ecco Travel. Jestem urzeczona Jego osobą, Jego charakterem oraz łatwością opanowania nie raz i nie dwa sytuacji niełatwych. Dzięki Panu Tomkowi poznałam Izrael jakbym ponownie przeczytała książki o tym ciekawym państwie i ich mieszkańcach. Dziękuję biuru Ecco Travel za tak świetnego przewodnika jakim jest Pan Tomasz Szatiło, życzę wszystkiego dobrego. Daję 100 punktów na 10 możliwych. serdecznie pozdrawiam.

Magia Izraela wycieczka w dniach 2.12 2017 - 9.12.2017 zorganizowana przez Ecco Travel wróciliśmy bardzo zadowoleni. Wszystkie miejsca o których myśleliśmy udało się nam odwiedzić , program dosyć intensywny ale udało się też odpocząć np. nad Morzem Martwym oraz w Tel Awiwie . Hotele w porządku , autobus nowoczesny i świetny kierowa. Szczególne podziękowania należą się pani pilot - Zosi Gącarzewicz profesjonalistka w każdym calu z ogromną wiedzą która w doskonały sposób potrafiła nam przekazać . Organizację i pracę Zosi oceniamy na 6+ i dziękujemy za tak cudowną wycieczkę . Polecamy wycieczki z Zosią .

Jesteśmy parą,która miała przyjemność uczestniczyć w wycieczce na Magię Izraela.Jesteśmy zauroczeni programem i tempem zwiedzania a także profesjonalizmem przewodniczki Zosi,osoby ciepłej,pomocnej i oddanej swojej pracy.Wyżywienie dobre w części palestyńskiej,lepsze w części izraelskiej.Pogoda dopisała.Przebywaliśmy w okresie strategicznym związanym z decyzją Prezydenta Trumpa,ale wszystko zakończyło się dobrze.Bardzo polecamy tą wycieczkę i jeszcze raz pozdrawiamy przewodniczkę Zosię za jej serce. Proszę umieścić opinię w rubryce o Magii Izraela.

W dniach od 20-30.11.br byłam wraz z córką uczestniczką wycieczki objazdowej "Indie w pigułce i Emiraty Arabskie organiz. przez Biuro Podróży Ecco Travel. W związku z powyższym pragniemy wyrazić swoje wielkie uznanie dla pracy pilota- pana WIKTORA .Wspaniały organizator z ogromną wiedzą i umiejętnością ciekawego przekazywania.Nigdy nie ograniczał czasu,niejednokrotnie kosztem własnego, Pasjonat z charyzmą. Dowcipny, z humorem i równocześnie z empatią. Pokazał Indie w wielu wymiarach. Natomiast przeciwieństwem okazała się pani Anna B. - pilot w Emiratach.Nie pojawiła się na lotnisku ani też w hotelu,gdzie sami borykaliśmy się z wieloma problemami. Do hotelu przybyła dopiero następnego dnia o godz10.oo. Miasta w Emiratach zwiedzaliśmy autobusem z prędkością 150km/h z krótkimi przerwami. Wymienione w programie 2 wycieczki fakultatywne w ocenie pilotki były niewykonalne. Powrót do kraju przebiegał także w nerwowej atmosferze, albowiem p.Anna również nie pojawiła się. Pani pilot swoją postawą zaniżyła standard wycieczki, a uczestnicy odczuli niesmak

Byłam już na wiosnę z Ecco Travel w Singapurze(pilot Pan Wiktor) a teraz Magia Izraela 22-27.11.2017. Program (objazdówka) bardzo bogaty. Pilot rewelacyjny-Pan Jacek Bukowski. Wiedza( i dzielenie się nią) ogromna. Opieka bez zarzutu. Rezydent i pilot cały czas nas liczyli i sprawdzali czy się ktoś nie zgubił-poza czasem wolnym. Jestem naprawdę zadowolona z wyjazdu. W sumie oba wyjazdy mogę polecić.

1. Przewodnik Wiktor - charyzma, wiedza, ciekawość, pomocny 2. Kuchnia w hotelu - Nie oczekiwałem kuchni ***** z restauracji lecz chyba moja słaba kuchnia z książką kucharską lepiej by to zrealizowała.. Słabe jedzenie, chleb , makaron łudeczki, ryż i kurczak z kością w ostrym sosie i tyle. Przez kilka nocy. Po cichu miejscowy jak to zobaczył to się usmiał. Natomiast lunch za własne środki mega wycieczka poznawcza ich smakó, pierożki, chlebki, sery kozie i etc. I za małe pieniądze. Więc pytanie o szacunek do organizatora...ponieważ zwykle to nie są pierwsze wyjazdy osób kupujących takie wycieczki i znają realia - byli zdegustowani 3. Brak osoby odpowiedzialnej do prowadzenia za rękę osó starszych w terminalach, w hotelach. Młodzi z językiem pomogli ale nie to męczy i często jak tylko była chwila dla siebie emeryci byli zostawieni na pastwę losu. Jedna osoba miała pecha. Wózek nie zawsze był na czas, w Dubaju się nie udało załatwić podobno, a 80 latek bez języka potrafił.... Poza tym jechaliśmy głownie dla tych miejsc i warto. NIe bać się Indii tylko organizatora. Brudny kraj czystych ludzi INDIE. Mega widoki

Byłam na wycieczce "Magia Izraela" wyjazd udany głównie, dzięki pilotowi p. Jackowi Bukowskiemu, który jest przesympatyczną , kompetentną osobą. Nie spotkałam do tej pory pilota , który z tak dużym zaangażowaniem opiekował się grupą turystów.

Wróciłam z wycieczki do Izraela = Magia Izraela w terminie 15.11.2017 - 22.11.2017. Mogę wszystkim chętnym na taki wyjazd ją polecić. Świetna organizacja od początku do końca. Pilot Pani Zuzanna rewelacyjna osoba z ogromną wiedzą.