Opinie o biurze Ecco Travel

Ecco Travel

Dorota

W maju odbyliśmy wycieczkę do Gruzji z tej firmy. Wyjazd ciekawy. Wyobrażenie o kraju jak i o kuchni inne niż to co zobaczyliśmy, a w co wprowadzał nas przewodnik. Wyjazd nie jest bardzo intensywny, zawsze zostawał czas na wieczorny spacer po Batumi czy po Tibilisi. Jedzenie pyszne do trzeciego, czwartego dnia, później już następuję lekki przesyt Na wycieczce tej napewno się nie chudnie. Trafiliśmy na bardzo fajną grupę, albo też duży wpływ na 'gładkie' odkrywanie bez problemów, ale za to z dużym poczuciem humoru i frajdą ze zwiedzanego miejsca miała postać cudownie spokojnego Pana Viktora. Dla mnie najważniejsze na wyjeździe było zweryfikowanie jaka jest ta Gruzja naprawdę i nic więcej nie zdradzę. Trzeba przyjechać, zobaczyć i ocenić, ale jak powiedział przewodnik w pierwszy dzień ocenić dopiero po całym tygodniu. Wyjazd jest niedrogi, lecieliśmy bezpośrednio z Wrocławia więc każdy powinien sam ocenić.

Elżbieta W.

W czerwcu wróciłam z wycieczki do Gruzji. Moje wyobrażenia przed wyjazdem były dość skromne. To czego doświadczyłam przeszło najśmielsze oczekiwania. Piękne miejsca i niezwykle gościnni Gruzini. Super organizacja. Wszystko na czas. Kompetentni pracownicy Biura. Pragnę podkreślić rolę przewodnika Pana Krzysztofa Staszkiewicza. Ogromna troska o uczestników. Profesjonalizm i duża wiedza a przy tym spokój i niezwykle przyjazny sposób bycia. W czasie wycieczki, która odbyła się zgodnie z planem potrafił podążać za potrzebami uczestników dbając przy tym o poczucie bezpieczeństwa. To jedna z najlepiej zorganizowanych wycieczek na której byłam. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Elżbieta W.

Marek Sawicki

Wyjazd Ecco Travel do Izraela zorganizowany został profesjonalnie. Wszystkie zaplanowane punkty programu zrealizowano pomimo tego, że mieliśmy na lotnisku prawie czternastogodzinne opóźnienie. Pilot wycieczki pani Zuzanna Pyra jest wzorem dla wszystkich pilotów wycieczek. To energiczna, bardzo kompetentna, posiadająca nieograniczony zasób wiedzy na każdy temat. Pani Zuzo- Dziękujemy!!!!! Marek i Jola

Rafał

Pobyt: Kwiecień 2019

Byłem z tym biurem na wycieczce Cesarskie Chiny. Nie wiem skąd się biora dobre opinie o tej wycieczce. Po dwudziestu godzinach lotu zostaliśmy zapakowani do autokaru i pojechaliśmy zwiedzać. Pierwsze kilka dni wyglądało podobnie. Pobudka, śniadanie, autokar. Program napięty, ale jego realizacja w chińskich warunkach bardzo trudna. Z powodu korków i kolejek nigdzie nie mogliśmy być na czas, co powodowało, że do obiadokolacji bardzo często nie było szansy niczego przekąsić. W rezultacie chodziliśmy większość dnia głodni. Obiadokolacje są osobnym tematem, ponieważ byliśmy na nie wożeni do odległych restauracji. Zważywszy na korki w Chinach, wracaliśmy do hotelu późnym wieczorem i były marne szanse na samodzielny wyjazd do centrum. Jeśli chodzi o zapisane w programie hotele czterogwiazdkowe dobrej klasy, to organizator rozmija się z prawdą. Kilka hoteli było zwyczajnie słabych, a w jednym było skandalicznie brudno. Jedynym plusem wycieczki jest możliwość zwiedzenia kilku, rzeczywiście unikatowych miejsc natomiast sposób w jaki to się odbywa pozostawia wiele do życzenia. Wróciliśmy zmęczeni i z bardzo mieszanymi uczuciami. Zdaję sobie sprawę, że objazdówki są męczące. Nie była to nasza pierwsza objazdówka, natomiast zdecydowanie najsłabiej zorganizowana.

Natalia i Szymon

Wycieczka objazdowa Izrael z Jordanią to prawdziwa magia! Nasza pilotka Zuzanna Pyra najlepsza na świecie z ogromną wiedzą, pokazała nam piękno kraju oraz opowiedziała wspaniałe historie. Jeśli jechać na wycieczkę to tylko z Panią Zuzą. Hotele, jedzenie, autobusy wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Wspaniałe wspomnienia zostają w pamięci a my już szukamy kolejnego wyjazdu z biurem ecco!

JAN SZYMAŃSKI

Magia Izraela. Faktycznie magia, w ciągu sześciu dni zobaczyć to co najważniejsze w Palestynie i Izraelu, to po prostu wyczyn. Sprawny, klimatyzowany autokar, kierowca który zna drogi i swoją robotę jak mało kto, przewodniczka, pani Edyta Szott kompetentna, merytoryczna i charyzmatyczna. Cóż więcej potrzeba na udaną wycieczkę? Pogoda? Tam jest zawsze sprzyjająca o tej porze roku. Hotele jak hotele, każdy znajdzie plusy i minusy, podobnie jak wyżywienie. Uważam, że wycieczka została zorganizowana przez Ecco Travel optymalnie, wrażeń dla ducha i ciała było w sam raz ;)

Szczepan I Marzena

Wspaniała organizacja wycieczki.Przewodniczka Zosia obłędna.Wielka wiedza.Super kobieta .Atracje zapierające dech w piersiach.Byliśmy na objazdówce Chiny-dwie stolice.Dla każdego coś dobrego.jedzenie wyśmienite.pogoda bajońska.Hasło wycieczki:"Kto zna Szczepana".Grupa bardzo zdyscyplinowana-pozdrawiam Was bardzo serdecznie..Polecamy ten program bardzo serdecznie.

Dana

Opinia dotyczy wycieczki objazdowej do Gruzji w dniach 21-28 maja 2019. Osoba naszej przewodniczki p. ZUZANNY P. zasługuje na szczególną pochwałę. Dołożyła wszelkich starań, by każdy punkt programu zrealizować na najwyższym poziomie. Wiedza, takt, kultura osobista i charyzma p. ZUZANNY spowodowała, że wycieczka należy do jednych z najlepszych i godnych polecenia. Ogólnie mówiąc Ecco Travel przygotowal bardzo ciekawy program dostosowany do odbiorcy o różnorodnych preferencjach.

Uczestnik wycieczki

Nie polecam Cena nie adekwatna do oferty Wyjazd do NJ porażka Hotel poza miastem nie w centrum Starsze osoby z naszej grupy spędziły cały wyjazd w hotelu. Nikt ich nie poinformował że to wycieczka nie objazdowa tylko piesza. 20 km dziennie na nogach nie do pokonania dla starszych osób.

Gruzja od A do Z Super mega udana wycieczka !!! nic dodać do poprzednich opinii o Pani Zuzi -super przewodnik posiada dużą wiedzę i potrafi ciekawie opowiadać dzięki temu poznaliśmy uroki tak pięknej Gruzji widoki zapierające dech w piersiach. Jedyne czego żałowaliśmy to brak informacji z biura o możliwości przedłużenia pobytu w Batumi o dodatkowe 4 dni chętnie byśmy zostali bo jeden dzień to zdecydowanie za mało,:) polecam i koniecznie z Panią Zuzią Pyra . Pozdrawiam Ania