Opinie o biurze Ecco Travel

• Gruzja Śniadania i obiadokolacje
  • Chiny Śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

Beata Jasińska

Przecudownie zorganizowana wyprawa. Profesjonalizm w każdej minucie. Program wycieczki zgodny z umową, a nawet więcej. Pilot, Pani Ania, ciepła, serdeczna i miła osoba...skarbnica wiedzy i pokłady cierpliwości. ,,Złota Rybka", która spełniała każde nasze marzenie. Piękne wspomnienia.

Marika Jasińka

Jestem bardzo zadowolona z biura jak i z profesjonalnej obsługi. Wyjazd wspominam bardzo dobrze, szczególnie Panią Anię. To człowiek ze złota, pogodna, ciepła , pomocna, otwarta i przede wszystkim pokazała nam to co najważniejsze i to co chcieliśmy. Wyjazd jak i biuro oceniam i polecam na 10! :)

Najmrocka

Byłam z mężem na wycieczce w Izraelu od 10-17.09.2019. Piękna wycieczka i cudowna Pani Patrycja. Przewodniczka z wielką kulturą osobistą, przeolbrzymią wiedzą, spokojem i urokiem osobistym. To co zobaczyliśmy zrobiło na nas ogromne wrażenie. Polecamy ten kierunek i Panią Patrycje. Dziękujemy za cudny tydzień. Pozdrawiamy i do zobaczeniu na następnej wyprawie.

Janusz Smoczyński

Super pilot Pani Ania i Pan Robert! Cała wycieczka bardzo na plus!

Katarzyna Olszewska

Jakiś czas temu byliśmy na wycieczce w Gruzji. Wrażenia niesamowite. Wycieczka zorganizowana superrrrr. Pani Ania przewodniczka idealnie wprowadziła nas w Gruzińskie klimaty. Ogrom wiedzy który nam przekazała pamiętamy do dziś. Dziękujemy za wszystko i mamy nadzieję na kolejną wspólną wieczkę.

Lidia i Ryszard Pietras

Dziękujemy Pani Ani M. - jako rezydentowi wycieczki do Gruzji w terminie 18-25 maja b.r. za udany pobyt. Przez te tylko 8 dni dowiedzieliśmy się tak wiele o Gruzji w sposób bardzo interesujący i ciekawy. Wspaniałe opowieści i legendy. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia na szlaku.!!! Lidia i Ryszard Pietras Radom.

Andrzej M.

26 czerwca -10 lipca 2019 ?Cesarskie Chiny? ? super wycieczka. Od początku do końca bardzo dobra organizacja. Plan zwiedzania dość intensywny ale dostosowany do uczestników wyprawy w różnym wieku. Każdy plan dzienny wycieczki w pełni zrealizowany. Hotele bez zastrzeżeń ? czysto; codziennie świeże ręczniki i inne akcesoria łazienkowe; wszędzie windy. Śniadania i obiadokolacje wystarczające. Autokary wygodne, klimatyzowane (codziennie butelka wody mineralnej 0,5l. dla każdego wycieczkowicza gratis) W autobusie można napoje dokupić (woda, piwo, ew.cola) oraz dokonać wymiany waluty ( dol.amer. na juany). Wycieczki fakultatywne przemyślane. To po Izraelu moja druga wycieczka z Ecco Travel. Serdecznie polecam. Najważniejsze !!! Nasz pilot ? Jacek Bukowski. PROFESJONALISTA w każdym calu. Zawsze uśmiechnięty, miły, wyrozumiały, bardzo wysoka kultura osobista, W razie potrzeby zawsze służy pomocą, wykazuje dużą dbałość o całą grupę. Olbrzymia wiedza i sposób jej przekazywania zasługują na najwyższe uznanie. To co robi, to nie tylko jego praca ale również pasja.

Andrzej Rzepecki

Poleciłem je już kilku znajomym.Zaznaczyłem,że specjalizuje się w organizacji wycieczek do Gruzji.

Elżbieta

Moge polecic. Rezydentka bardzo starala sie zreizowac program.Gruzja jest odmienna od tego co wiedzialam,ale wazne ze zobaczylam.

Ja

Lipiec to nie czas na zwiedzanie Indii - ale okazuje się, że jednak ma też swoje zalety - mniej turystów .Nasza grupa liczyła tylko 11 osób i to był największy plus. W Internecie straszyli, ze hotele to tragedia, Przygotowaliśmy się na najgorsze a tu miłe zdziwienie. Oczywiście to inny standard po wierzchu czysto a po kontach się nie zagląda - dla tych co lubią sterylność istotnie to może być przeszkoda. Jedzenie oryginalne-regionalne i jeżeli ktoś lubi w miarę ostre i wyraziste w smaku, często wygląd nie współgrał ze smakiem ale to było w sumie fajną przygodą kulinarną. I najważniejsze to opieka pilota, przewodnika, kierowcy i jego pomocnika - widać było, że nawet kiedy byli zmęczeni to i tak nasza "wycieczkowiczów" frajda była najważniejsza.