Opinie o biurze Ecco Travel

Ecco Travel

Dariusz

Pobyt: Styczeń 2020

Wycieczka objazdowa do Indii, bardzo udana polecam wszystkim.Na szczególne słowa uznania zasługuje pilot p. Ania, która była dobrym duchem naszej grupy. Program bardzo ciekawy, dobre tempo zwiedzania. Indie kraj kontrastów , ale warty zobaczenia.

Ewa i Sławek

Pobyt: Styczeń 2020

nasz wyjazd do Indii z Ecco Travel to strzał w dziesiątkę. Dodam, że z uslug tego biura korzystaliśmy po raz pierwszy. Świetna organizacja, bezpośredni lot z Warszawy do Delhi a wisienką na torcie była przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta i pomocna a przede wszystkim profesjonalna p. Ania Moller.

Irena Rachwalska

Pobyt: Styczeń 2020

To nie pierwsza i nie ostatnia wycieczka z Ecco Travel. Wycieczka do Indii - "Złoty trójkąt z tygrysem" przepiękna. Pani Ania przewodnik naszej grupy od samego początku do końca wycieczki opiekowała się grupą. Jej wiedza o Indiach przeogromna, życzliwa,serdeczna a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Szczerze polecam tę wycieczkę oraz biuro podróży. Wszystko zgodnie z ofertą

Pobyt: Styczeń 2020

Jestem bardzo zadowolony. Super ferie. Pilotka Ania zadbała o wszystko, opowiedziała i pokazała w Indiach dużo więcej niż oczekiwałem. Super osoba i wyjazd. Oby była jeszcze raz okazja do skorzystania z Jej fantastycznej wiedzy, dowcipu i uśmiechu. Same plusy. ????

Aneta

Pobyt: Styczeń 2020

Byłam z mężem na wycieczce do Indii, której pilotem, przewodnikiem i wspaniałym opiekunem była Ania. Fantastyczna osoba, życzliwa, serdeczna, uśmiechnięta. Zawsze pomocna i świetnie zorganizowana. Dzięki jej opowieściom Indie stały się zrozumiale i blizsze. Sama wycieczka- cudowna!

A,A,A,B,D

Pobyt: Styczeń 2020

?Magia Izraela? styczeń 2020: bardzo interesujący, obfity program wycieczki. Słowo ?Magia? odzwierciedla nie tylko tę wycieczkę, ale również osobowość przewodnika, którym była Zuzia Pyra. Pełen profesjonalizm, zdumiewająca wiedza, ciepło i poczucie humoru, które towarzyszyło nam na codzień. Serdecznie dziękujemy za ten magiczny czas i gratulujemy Twoim rodzicom takiej córki. Z pewnością przy następnym wyborze wycieczki będziemy kierowały się Twoją osobą Agata, Ania, Asia, Basia i Dorota

Mirka i Ola

Pobyt: Grudzień 2019

Wycieczka Izrael z Jordanią 01-08.12.2019 r. Wspaniała rezydentka Zuzia z ogromną wiedzą historyczną i zaangażowaniem. Plan zrealizowany w 200%, zobaczyłyśmy wszystko co obiecane i jeszcze więcej! Zostałyśmy zarażone kulturą tych krajów, wciągnięte w ich historię i pozostawione z chęcią powrotu i zobaczenia jeszcze więcej. Przepyszne chałwy, baklawy, mnóstwo przepięknych i niepowtarzalnych miejsc. Standard noclegów zadowalający, posiłki obfite. Polecamy z całego serca, wycieczka na którą zdecydowanie warto pojechać. Pozdrawiamy serdecznie Zuzię i życzymy niegasnącego entuzjazmu i zapału do pracy ????

lidia

Gruzja od Ado Z. Fatalna organizacja Pani przewodnik. Zmieniony plan wycieczki oraz pominięte zwiedzanie kilku miejscowości. Wszystko takie "na odwal" Bezsensowne przystanki na przydrożnych parkingach. Miała być wycieczka marzeń a wyszła porażka. Kierowałam się opiniami ale nie wiem skąd te zachwyty. NIE POLECAM tej wycieczki

Pobyt: Grudzień 2019

Właśnie wróciliśmy z Pekinu. Rewelacyjny program oraz przewodnik. Podziwiamy jego wiedzę i zaangażowanie oraz miła atmosferę. Dziekujemy!!

Pobyt: Listopad 2019

Jestem super zadowolony z wycieczki "Magia Izraela". Pilot, przewodniczka i kierowca autobusu stanowili zgrany zespół. Pani Agnieszka wykazała się dużymi zdolnościami organizacyjnymi i dużym zasobem wiedzy nie tylko turystycznej, którą potrafiła w sposób umiejętny przekazać. Dzięki jej i kierowcy autobusu nie traciliśmy czasu w korkach drogowych i kolejkach do zwiedzanych obiektów.Kierowca w bezpieczny sposób woził nas po najmniej dostępnych zaułkach ulicznych i krętych górskich drogach.Należy podkreślić, że to od przewodnika w szczególności zależą wrażenia przywożone z wycieczki. POLECAM !!!