Opinie o biurze Ecco Travel

• Kostaryka Śniadania
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

EMP

Pobyt: Kwiecień 2019

W dniach 23 kwietnia 2019 do 8 maja 2019 wykupiliśmy wycieczkę objazdową Cesarskie Chiny. Wyjazd był doskonale zorganizowany przez Biuro Ecco Travel. Była to świetna okazja do zapoznania się z innym kręgiem kulturowym. Pilot Pan Marek Piasta okazał się osobą o doskonałym zmyśle organizacyjnym oraz osobą z dużą i przydatną wiedzą. Jego kultura osobista oraz sposób kontaktowania się z uczestnikami wycieczki zbudowała przyjazną więź i atmosferę w grupie. Mieliśmy okazję poznać historię Chin oraz współczesne życie obywateli tego kraju. Wyczerpany został cały program wycieczki. Gratulujemy pilota.

Pobyt: Luty 2019

W lutym uczestniczyłam wraz z dziećmi w wycieczce ?Chińska przygoda?, która dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń. Bez świetnej organizacji czasu i super pilota P. Marka nie udałoby się zrealizować założonych przez organizatora punktów programu. Wycieczka bardzo wymagająca zarówno dla uczestników, jak i pilota, urozmaicana również zwiedzaniem miejsc spoza obowiązkowego programu. Pilot chętnie dzielił się z nami swoją wiedzą na temat Chin, pomagał w odkrywaniu nieznanych nam smaków pysznego jedzenia. Aż chciałoby się jeszcze raz przeżyć taką chińską przygodę...

Turysta 2019

Pobyt: Kwiecień 2019

Magia Izraela 30.04-07.05 2019 r.lot z Warszawy Dwa różne odczucia biuro podróży jak większość biur organizuje pobyt w kraju Arabskim czyli w Palestynie konkretnie w Nazarecie a tu standard i wygody nie takie jak powinny być za tą cenę a przede wszystkim wyżywienie i komfort pokoi. Hotele żywią turystów z całego świata więc żywność uniwersalna i monotonna zimna i co dziennie taka sama i jak jest tak samo przez siedem dni?. Program dość ciekawy i to to drugie odczucie bo jak się ma takiego pilota jak nasza Pani Agnieszka Cywka to te wcale nie małe niedociągnięcia można puścić w nie pamięć. Pani pilot żyje tym co robi posiada dość dużą wiedzę a po nadto potrafi to ciekawie opowiedzieć. Potrafi zadbać o wizerunek biura i wycieczkowicza bo jak dostaliśmy pokój poniżej wszelkim oczekiwaniom potrafiła zadziałać i zmienić mam pokój dzięki czemu nam zapewniła w miarę przyjemny pobyt a pracodawcy totalną krytykę. Pozdrawiam panią Agnieszkę i jej podobnych Pilotów bo gdzieś możemy się spotkać.

Alicja i Jurek

Pobyt: Kwiecień 2019

W dniach 24.04 do 03.05 uczestniczyliśmy w wycieczce Chiny - Dwie Stolice (Pekin,Szanghaj)i jesteśmy bardzo zadowoleni: bogaty, ciekawy program,znakomite hotele i wszystko realizowane precyzyjnie jak w zegarku. Miły,sympatyczny i kompetentny pilot,który przekazał nam mnóstwo informacji o współczesnych Chinach i ich niedawnej historii. Czegóż potrzeba więcej? Polecamy!

Alicja

Pobyt: Kwiecień 2019

Na przełomie kwietnia i maja uczestniczyłam w wycieczce objazdowej Chiny-dwie stolice. Była to moja pierwsza przygoda z biurem Ecco Travel i muszę przyznać, że byłam bardzo mile zaskoczona całą organizacją od strony technicznej jak i przygotowaniem merytorycznym oraz wiedzą naszego Pilota-Pana Marka, na temat Chin i odwiedzanych miejsc. Wszystko było na wysokim poziomie.

Czesław Kołpak

Pobyt: Kwiecień 2019

Wycieczka pt. ?Gruzja od A do Z ? to rzeczywiście trafna nazwa bo przy super pogodzie udało się nam obejrzeć najciekawsze i zarazem ważne miejsca historyczne. Przesympatyczna atmosfera podczas wspólnego biesiadowania przy Gruzińskich tańcach, muzyce i smacznych lokalnych potrawach. ( chociaż z czasem mogą się nie którym przejeść z uwagi na monotonię serwowanych dań choć za każdym razem smakuje inaczej ???? mam na musli region ) Przepiękne krajobrazy szczególnie na trasie ?Droga wojenna? ( góry urzekną każdego, a szczególnie widok na Kazbeg. Nie chciałbym zanudzić opisem bo trzeba to zobaczyć samemu. A nasza pilotka Agnieszka i po stronie Gruzińskiej Daria to już naprawdę super team. Swietnie się uzupełniały. Dziewczyny z pasją. A i ekipa czyli uczestnicy The best ???? życzę wszystkim takiej ekipy i wycieczki. Polecam????????

Marcelina

Pobyt: Kwiecień 2019

Witam. Byliśmy na objeździe Gruzja od A do Z 6-13.04.2019 . Wycieczka bardzo ciekawa, przy okazji jedna wielka "uczta kulinarna":-) , program bardzo przyjemny i zrealizowany w całości. Wspaniała przewodniczka Agnieszka z Wrocławia... duża wiedza, kultura i poczucie humoru.. z Agnieszką owa wycieczka ,pomimo pięknych miejsc i widoków, nabrała jeszcze wiecej barw.. dziękujemy...

Jolanta

Pobyt: Kwiecień 2019

Dobra organizacja ,pomoc ,świetni przewodnicy (Pan Paweł oraz jego chiński przewodnik"Jon")

Pobyt: Kwiecień 2019

1. Bezpieczeństwo przede wszystkim! I tego bezpieczeństwa zabrakło, to jedyny i największy minus tego wyjazdu. Rozumiem, ze wyjazd w cenach ekonomicznych, ale warto zapłacić 50-100zł więcej żeby jeździć bezawaryjnym i bezpiecznym autobusem, a nie tureckimi rozklekotanymi Temsami, którym palą się hamulce. W sumie mieliśmy 5 autobusów w ciągu 3 dni, dopiero MAN został z nami już do końca. Poza tym wszystko ok: 2. Wyważony program (zwiedzanie i trochę odpoczynku)- z mojego punktu widzenia Wadi Rum powinno być w programie, a zwiedzanie twierdz/pałaców może być fakultatywne, spacer nocą po Ammanie za 25$ to skandal! 3. Hotele dobrej jakości, trzeba pamiętać, że do kolacji nie serwują napojów (trzeba płacić, nawet 30zł za piwo), jedyne rozczarowanie nad M. Martywm- syf na prywatnej plaży- ale trzeba przyznać że p. Monika zrobiła z tego powodu aferę samemu Dyrektorowi:) 4. Rezydentka Monika - obrotna i przesympatyczna kobieta, naprawdę reagowała na każdy problem, starała się tematami dobrze zarządzić, dodatkowo mieliśmy przewodnika lokalnego Polaka-Jordańczyka, oprócz tego, że mówił po polsku, to ciekawie opowiadał o rodzinie, religii, bardzo zaangażowany, młody człowiek- fajne to było- DZIĘKI Salem!:) 5. Kwestia obiadów nieco nieprzemyślana- super, że jedliśmy lokalne jedzenie za małe pieniądze! szkoda, że trzymano nas czasem z obiadem aż do późnych godz. popołudniowych 6. Generalnie wycieczkę oceniam dobrze, prócz punktu 1- na bezpieczeństwie nie wolno oszczędzać!!!

Andrzej i Alicja

Pobyt: Kwiecień 2019

Właśnie wczoraj wróciliśmy z wycieczki CESARSKIE CHINY od 26,03 do 09,04.2019. Super wyprawa. Polecam Firmę i imprezę. Profesjonalnie przygotowana i prowadzona z dbałością o szczegóły.. Specjalne podziękowania dla Pana Michała pilota za wyjątkową wiedzę i wysoką kulturę. SUPER.