Ecco Travel

• NAMIBIA Śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

Przemek

Pobyt: Marzec 2019

Magia Izraela - marzec 2019 Wycieczka, która całkowicie odmieniła moje pojęcie na temat tego kraju. Jeżeli ktoś lubi poszerzać swoje horyzonty, to trudno będzie znaleźć coś lepszego. Wycieczka, która w idealny sposób łączy zwiedzanie obiektów sakralnych, historycznych, oraz miejsc, których sama prezencja zapiera dech w piersiach. Bardzo dobra organizacja wycieczki jako całokształt. Nie było czasu się nudzić. Czas zorganizowany od wczesnych godzin porannych, do wieczora. Dla ludzi lubiących zapierające dech w piersiach widoki, wycieczka fakultatywna do Masady - pozycja obowiązkowa. Hotele bardzo dobre, czyste, łóżka wygodne, kuchnia europejska z domieszką lokalnej. Autobus, jak i kierowca - pierwsza liga. Wszędzie na czas, spokojnie, nie nerwowo. To samo w kwestii lokalnego przewodnika. Jak wiadomo, w bardzo dużej mierze, o tym, czy wycieczka była udana, czy też nie, stanowi jej pilot. Miałem przyjemność przebyć swoją podróż po Izraelu pod pilotażem Pana Sławka. Człowiek o wręcz anielskiej cierpliwości, dopasowujący się do grupy, dbający o nią niemal przez cały okres trwania wycieczki. Rzeczowy, przygotowany merytorycznie, bardzo zorganizowany. Mam nadzieję, że będzie mi dane coś z Panem Sławkiem zwiedzić w przyszłości.

Pobyt: Marzec 2019

Wycieczka Magia Izraela marzec 2019. Cudownie spędzony czas w czym duża zasługa pilota Pana Sławka. Opanowany, rzeczowy, zorganizowany na każdym kroku. Grupa nie składała się z młodzieży ale tempo w jakim zwiedzalismy P. Sławek idealnie dopasowal. Nie biegalismy po zwiedzanych obiektach, każdy w spokoju mógł zobaczyć i zrobić zdjęcie, nikogo nie poganial. Hotel czysty, jedzenie smaczne, kierowca też idealnie wszędzie na czas. Jedyny minus - że się już skończyło.

Renata

Magia Izraela - styczeń 2019 r. Wycieczka spełniła moje oczekiwania, a nawet je przerosła. Odwiedziliśmy wszystkie zaplanowane w programie miejsca oprócz Masady (ale nie z winy organizatora, była wycieczka zastępcza). Pilotem był pan Michał, który w zajmujący sposób przekazywał nam informacje o historii, kulturze, zwyczajach, religii Izraelczyków i Palestyńczyków.. To profesjonalny i sympatyczny przewodnik, który nie pierwszy raz oprowadzał wycieczki w tym regionie, ale absolutnie nie było widać "zmęczenia materiału", za to wszystko było dograne i organizacyjnie zapięte na ostatni guzik. Hotele ok, czyste, jedzenia pod dostatkiem, choć trochę monotonne. Autokar, którym poruszaliśmy się na miejscu oklejony polskimi barwami z dostępem do WiFi, czysty, kierowca doświadczony. Dodatkowo dopisała nam pogoda, cały czas było ciepło i słonecznie. Polecam zarówno wycieczkę, jak i biuro podróży!

malgorzata

Pobyt: Luty 2019

Wycieczka Magia Izraela - luty 2019. Program został zrealizowany, hotele spełniały oczekiwania, transport bardzo dobry. Jest tylko jeden ale jakze znaczący minus. Pilot. Pani Ania. Niezbędne informacje podała, coś tam mówiła, nikogo z grupy nie zgubiła. Więcej zalet nie miała. Mówiąc krótko Pani po prostu była w pracy która raczej nie jest Jej pasją.Podsłuchując opowieści innych pilotów odczuwałam ile tracimy. Było znośnie ale żadnej magii nie bylo. Brak opowieści o regionie, realiach, jakichś ciekawostek. Sugestii co można zobaczyć w czasie wolnym. Absolutne minimum podane sucho i bez polotu. Ani kropeczki ponad ścisły program. Odklepane.

Arvaniti Andrzej

Nie pojechałem z biurem do Gruzji zatem wycieczki nie mogę ocenić, Natomiast OSTRZEGAM. W razie problemów biuro chce naciągać klientów. Na 100 dni przed wylotem musiałem zrezygnować z wycieczki wykupionej dla 3 osób (pozostałe 2 osoby nie rezygnują). Biuro za karę żąda 1650zł. Nadmienię, że bilet kosztuje tylko 1000zł i można z niego zrezygnować u przewoźnika za 230zł. Innych strat biura nie widzę (pokój zostaje 2 osoby lecą). Reasumując biuro usiłuje wyłudzić pieniądze i to w kwocie rzędu 1400zł. Radzę się 2x zastanowić jadąc z tym biurem.

Strzał w dziesiątkę. Magiczne miejsca. Rewelacyjna opieka. Pilotka Pani Zuzanna była najmocniejszym ogniwem.

Daniel

Wspaniała wycieczka : ) , wzruszeń bez liku , podróż po Ziemi Świętej śladami Jezusa, Mojżesza , wiele miejsc związanych ze Starym I Nowym Testamentem , ukradkowe łzy wzruszenia....tego nie da się do końca opowiedzieć słowami... Jednak wszystko byłoby niczym bez barwnej , bardzo rzeczowej opowieści wspaniałej przewodniczki Zuzy Pyry . Nie dość , że świetnie radzi sobie z organizacją czasu w podróży , to wiedza jej na tematy związane z regionem jest imponująca , tak z zakresu historii , jak i współczesnych problemów bliskiego Wschodu , dziękujemy

URSZULA

Izrael w listopadzie,wycieczka dla uczestników z Bełchatowa.Dla mnie wyjazd niezapomniany, wycieczka życia,pełna wzruszeń,gdy podążaliśmy śladami Jezusa. Wspaniałe krajobrazy,zabytki,piękna pogoda.No i nieoceniona,błyskotliwa,bardzo opiekuńcza,z ogromną wiedzą pani pilot Zuzanna P.Bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę historyczną i omówienie ciekawostek Izraela.Będę długo wspominać ten wyjazd.

Magia Izraela - z Panią Zuzanną P. Wycieczka życia- cudne widoki, mam poczucie, że zobaczyłam bardzo wiele, a przy tym rys historyczny oraz ciekawostki od Pani Zuzanny. Pierwsza Rezydentka z powołania w moim życiu, bez niej nie dowiedziałabym się tak dużo- Państwa biuro ma wielkie szczęście mając ją w swoich szeregach. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze z Nią podróżować:). Co do programu- aktywny ale skrojony na miare- bardzo prodesjonalny kierowca, oraz Pilot lokalny. Ze swojej strony gorąco polecam, podróżując samemu nie zobaczy się nawet połowy tego co mają w programie a już na prwno nie w takim budżecie. Mimo tego, że całe dnie byliśmy w drodze bardzo odpoczęlam i za to Państwu bardzo dziękuję.

Sabina

Magia Izraela z Ecco Travel listopad 2018- wycieczka wspaniała;zwiedzasz dużo w krótkim czasie;niestety zostaliśmy gorzej potraktowani (wylot z Katowic)od grupy z tego samego biura , w tym samym czasie (wylot z Warszawy) - mieliśmy gorszej jakości autobus w Izraelu (brak klimatyzacji tylko nawiew); spaliśmy (poza Betlejem) w gorszej jakości hotelach'; przewodnik - grupa warszawska p. Jacek -świetny, komunikatywny, pełen humoru, dobry organizator;grupa śląska przewodnik p.Patrycja - wiecznie zmęczona, spóźniona jakby pomyliła pracę z urlopem