Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

31

8.7

20 opinii

Opis oferty

Biuro podróży (przedsiębiorca): Ecco TravelKod oferty: WAK247690

Hotel

  • Oferty egzotyczne

Opinie

Jolanta
Użytkownik Wakacje.pl
Listopad 2023 ·

Singiel

Dodano: 18.11.2023

8.5

Tytuł wycieczki - "Indie w pigułce" mówi wszystko. Hotele przyzwoite, najlepszy w Jaipur, pozostałe hotele - typowe dla objazdówki.

Zalety

To była moja czwarta wycieczka objazdowa z Ecco Travel. Wiele biur oferuje podobne programy wycieczek, ale największą zaletą wyjazdów z Ecco Travel są małe grupy - w Indiachgrupa liczyła 13 osób.

Wady

Zwiedzanie wszelakiego rodzaju warsztatów i fabryczek: wytwórni dywanów, fabryki tkanin, szlifierni kamieni jubilerskich - dla mnie to strata czasu, ale być może ta część programu jest narzucona przez lokalnego kontrahenta i polskie biuro nie ma na to wpływu.

Największą wadą wycieczki był brak przerwy na lunch w centrum miasta, dzięki czemu każdy uczestnik mógłby zjeść lunch w wybranym przez siebie lokalu, których przecież nie brakuje w centrum miasta.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Pogoda

27°C
20°C
25°C
11

Przed podróżą

Nie są wymagane żadne szczepienia.
Paszport ważnego przynajmniej 6 miesięcy po zakończeniu podróży, zawierający przynajmniej dwie wolne strony.
Obywatele polscy udający się do Indii są objęci obowiązkiem wizowym.

Indyjska e-wiza pozwala na wykonanie całej procedury wizowej online, w tym dokonanie płatności i wydruk wizy bez konieczności składania wizyty w konsulacie. Program obejmuje tylko osoby ubiegające się o wizę w następujących kategoriach: turystyka, biznes, udział w konferencji oraz w związku z leczeniem.

Program e-wiza obejmuje tylko osoby ubiegające się o wizę w następujących kategoriach: turystyka, odwiedziny, krótkoterminowa opieka medyczna, bądź krótkoterminowa podróż służbowa w celach biznesowych.

Ponadto, posiadacze e-wizy mogą przekroczyć granicę Indii przy wjeździe tylko na terenie 28 portów lotniczych: Delhi, Mumbai, Chennai, Kolkata, Thiruvananthapuram, Bengaluru, Hyderabad, Cochin, Goa, Ahmedabad, Amritsar, Gaya, Jaipur, Lucknow, Trichy, Varanasi, Calicut, Mangalore, Pune, Nagpur, Coimbatore, Bagdogra, Guwahati, Chandigarh, Visakhapatnam, Madurai, Bhubaneswar, Port Blair a także na terenie 5 portów morskich: Mumbai, Cochin, Mormugao, Chennai, New Mangalore.

Opuszczenie Indii z e-wizą jest możliwe w dowolnym punkcie granicznym, z wyłączeniem obszarów ograniczonego ruchu turystycznego, na które trzeba uzyskać osobne pozwolenie.
Szczegóły programu oraz opis procedury uzyskania e-wizy są dostępne na stronie: zobacz więcej.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej