Opinie o biurze Euro Pol Tour

Euro Pol Tour

Jola

> > Witam ! > > Kilka dni po powrocie z imprezy "Najpiękniejsze zakątki Europy - Bałkany" w terminie 21-29 września br., chciałam przekazać podziękowania dla Państwa Biura za profesjonalizm w przeprowadzeniu tej wycieczki. Podobało nam się wszystko: program, przystępna cena, transport (bardzo dobrzy kierowcy), zakwaterowanie (szczególnie pobyt w Orebić - rewelacyjny hotel). Szczególne słowa uznania dla Pani BARBARY - pilotki, która z empatią starała się przekazać uczestnikom jak najwięcej informacji i tych praktycznych i tych związanych z programem wycieczki oraz czuwała nad uczestnikami. > Życzymy dalszych udanych imprez realizowanych przez Państwa Biuro. > > z pozdrowieniami > > Jolanta i Zbigniew Zajączkowscy

Bylismy w Bibione w Lido del Sole autokarem. Oferta bardzo fajna i tania. Minus to: autokar z małą ilosci? miejsca miedzy fotelami. Plus to, że autokar nie byl pelny i mielismy w 1 strone po 2 miejsca dla siebie. Apartament rewelacyjny 3 pokojowy i 2 poziomowy. Minusem bylo to, że od 25.09 był już zamkniety basen!! Tak byc nie powinno, bo skoro sprzedają oferty do 28.09 to do tego dnia powinien być basen czynny. Nie wiem czy biuro Euro Poul Tour o tym wie. Wykupowalismy apartament z basenem a nie bez. To byl jedyny mankament w zasadzie, bo Pani z obslugi pozwolila nam (ze wzgledu ze to byl ostatni turnus) zostac ostatniego dnia zamiast do 10, aż do 18.00. Ułatwiło to nam sprawe, bo wyjazd do Polski byl dopiero o 19.20. Poza tym trzeba sie liczyc z tym, ze 2 polowa wrzesnia jest chlodniejsza i nie wszystkie sklepy otwarte. Polecam bazar w Bibione we wtorek oraz wycieczki do Wenecji, Padwy, Werony i Sirmione nad jez. Garda. Wspaniala organizacja tych wycieczek. Ogolnie bardzo fajny pobyt

Bolesław B.

Byłem uczestnikiem wczasów w Karlobagu od 6 - 15 września 2019 roku, w ramach których w cenie były trzy wspaniałe wycieczki. Nasza opiekunka ze strony Biura, pani Wiola, zawsze była do dyspozycji uczestników, a w czasie wspomnianych bardzo trudnych z różnych względów wycieczek wykazywała się wyjątkowymi umiejętnościami organizacyjnymi. Ponadto mieliśmy bardzo dobrych kierowców, z którymi bezpiecznie przejechaliśmy szmat nie zawsze prostej drogi. Hotel Zagreb, klasy turystycznej w Karlobagu, całkowicie spełnił moje oczekiwania pod każdym względem. Wspaniale wypocząłem korzystając z plaży, kąpiąc się jeszcze w ciepłym morzu, spacerując po pięknym, ale niezbyt dużym Karlobagu, a najwięcej radości dało mi zwiedzanie w ramach wycieczek znanych mi już z przeszłości trzech miejscowości na Istrii (Poreč, Rovinj i Pula) oraz Jezior Plitwickich, a także wyspy Krk z miasteczkami Krk, Vrbnik i ?błotnej plaży?, na której obowiązkowo umorusany świetnie bawiłem się. Teraz oglądając filmy i zdjęcia z rozrzewnieniem wspominam piękne chwile spędzone na tych wczasach świetnie zorganizowanych przez Biuro Turystyczne Euro Pol Tour.

seba

Wycieczka zgodna z opisem. Z pewnością jeszcze skorzystamy z tego biura. Polecamy

Slawek

Parę dni temu wrócilismy z imprezy z Chorwacji do Karlobagu. Jestem pod wrażeniem miejsca pobytu oraz pięknej pogody. Hotel Zagreb okazał się przytulnym, fajnym miejscem na spędzenie końca lata. Jedzenie dobre, chociaż śniadania trochę monotonne. Za to na obiadokolacje codzienne było coś innego. Dziękuję bardzo naszej pilotce-rezydentce pani Wioli za opiekę podczas podróży i na miejscu, była super, dużo się dowiedzieliśmy od niej o pięknej Chorwacji, a w hotelu była dostępna dla wczasowiczów przez cały turnus. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się z nią podczas podróżowania po świecie. W sumie polecam biuro Euro Pol Tour, oraz Panią Wiole. Tak trzymać!!

Przemek Chwistecki

Wakacje IX 2019, Bułgaria, Warna, Hotel Exotica. Szczerze? Może nie "Same plusy" ale 9/10 z pewnością - od autokarów - gdzie w stronę "do" mieliśmy 6 foteli dla siebie (jak większość wycieczki), przez sposób prowadzenia przez kierowców, no może Pan pilot nie popisał się, jak nie zapowiedział wejścia gburowatego celnika bodajże Rumuna i trzeba było na biegu szukać dokumentów a ten stał chrząkał nad nami, powrót też bez ścisku i dobra Pani pilot, tylko te cholerne i koszmarne filmy klasy G straszenie drażniły, puszczane po dwa pod rząd niemiłosiernie głośno - 1600 km i bez tego było trudne. Hotel bardzo ładnie odremontowany, choć pamięta czasy tow. Żiwkowa, czyste, sprzątane codziennie pokoje, słoneczne, przestronne z klimą, każdy z balkonem, z dużą łazienką, wyglądające na świeżo po remoncie, ładna jadalnia, basen czysty, duży, z pełnym wyposażeniem plażowy (bez ręczników), zadbany, przy basenie bar - kilka rodzajów czystej, kilka rodzajów whisky, kilka rodzajów piwa, itp, ceny doskonałe - lane piwo 2lev, butelka 2,5 leva, cola 0,5 1,5lev, lepsza wódka czy tequila 5lev. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szefostwo ciągle na miejscu, kelnerzy zawsze w pogotowiu, czekający, żeby zadbać o gości - nie było mowy o brudnych talerzach, czy nawet filiżankach na stołach, czy przy basenie - zaraz sprzątnięte, czyste stoły w jadalni i na basenie, myte zaraz po każdym kliencie, obsługa dobrze znająca angielski, część rosyjski i niemiecki, trochę polski, recepcja czynna 24/7 i naprawdę pomocna. Jedzenie smaczne, choć śniadanie monotonne, ale bogate ilościowo, obiadokolacje rewelacja - bufet składający się z kilku dań obiadowych, ale i typowo kolacyjnych, oczywiście wszystko na miejscu robione przez ich szefa kuchni. Dużo owoców. Jeść można było do syta. Można było zamówić coś między posiłkami z bogatego menu za bardzo rozsądne pieniądze typu hamburger z frytkami z 6leva, czy normalny obiad poniżej 10leva, kawa 1,5 leva.

Jacek Wójcik

syf kiła i mogiła wakacje 2019 sv filip i jakov chorwacja odradzam wakacje z tym czymś co nazywa się biurem podróży w slamsach chyba jest większy porządek.Co innego oferują niż jest na miejscu oszukują i naciągają ludzi ODRADZAM WSZYSTKIM JAK NAJDALEJ OD TYCH NACIĄGACZY OSZUSTÓWI NIEUDACZNIKÓW

Wczasy w Pesaro bardzo udane, hotel skromny lecz przy tej cenie Grand Hotelu się nie spodziewałam. Wyjazd powrotny mógłby być wcześniej niż o 14.00 skoro autokar i kierowcy był od rana. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń, miejscowość, plaża i morze przepiękne, polecam. Monika

Krystyna

Zarezerwowaliśmy autobusową wycieczkę do Albanii była podtwierdzona organizatorem Za dzień przed wyjazdem otrzymałam sms "przeprzszamy, ale wyjazd tylko z Katowic rano o 8" (miała być Warszawa, nie było nabrana wystarczająca liczba osób) druga osoba z którą miłam pojechac ze mną jeszcze nie przyjechala do polski i oczywiśćie nie zdążyła byś przyjechac do tych Katowic rozmiawialiśmy z wakacje.pl jak można rozwiązać problem organizator mógł byś poczekać na nas tylko 15 minut! w końcu nie pojechaliśmy ni gdzie....wakacje.pl przekerowywali środki na inne wycieczki które też się okazywały już nie dostępne i tak 6 razy...my już nie mieliśmy cierpliwośći i poprosili o zwrot środków, ale dostaliśmy dopiero za 5 dni (kiedy urpop się skończył) więc zostaliśmy bez wakacji, dzięki wakacjom.pl oraz europol.tour nie polecam

Klient

Wyjazd z Pesaro do Rzymu w godzinach nocnych, przez Rimini co zabiera sporo czasu, 24 godziny na nogach tak klienci biura jak i kierowcy którzy muszą stać koło metro w upale 10 godzin. Wyjazd z pod hotelu o godzinie 2,powrot przed 1, na śniadanie kanapka i woda mineralna. Człowiek zmęczony po gonitwie przez Rzym na kolacje dostaje zimne mięso i ziemniaki. Obsługa hotelowa miła, codziennie sprzątająca, jedzenie dobre, rezydent miła i pomocna, kierowcy również. Polecam biuro podróży, nie polecam wycieczki do Rzymu