Opinie o biurze No limits by Itaka

• Tunezja 3 posiłki
  • Wyspy Zielonego Przylądka Wyżywienie zgodnie z programem
Zobacz wszystkie oferty No limits by Itaka

Pat13

Akademia fotografii na Maderze. Na plus: - Świetna atmosfera, świetni ludzie. - Świetna samodzielna organizacja na miejscu inicjowana przez fotografa National Geographic - Adama Brzozę. Itaka powinna być mu dozgonnie wdzięczna, bo uratował imprezę. - Doskonały hotel (O Colmo) ze świetną kuchnią, położony na uboczu, więc "mało atrakcyjny". Ludzie z innych hoteli narzekali. Na minus: - 2 wycieczki "w cenie" - żałosny spęd totalnie niedostosowany do potrzeb fotografujących, przewodniczka-cerber przeganiająca bydło z jednego pastwiska na drugie, żałosne. Lepiej, gdyby Itaka nie kompromitowała się podobnym badziewiem. - Rezydentkę widziałem tylko raz. Może i dobrze. - Oferta Itaki na miejscu - słaba i droga. - Zrealizowanie programu podanego przez Itakę wymagało "dorzucenia" ok. 500 EUR/osobę. Do przeżycia, ale zapomniano o tym wspomnieć przed wyjazdem.

Magda C.

Pobyt: Październik 2015

Pierwsza w życiu wycieczka trekkingowa i wróciliśmy z koleżanką zachwycone! Cudowne szlaki piękne tereny bajkowe krajobrazy. Program wycieczki zrealizowany w 100% wszystko bardzo profesjonalnie i zapięte na ostatni guzik. Polecam