6,6 / 10

Opinie o biurze Onholidays

Onholidays

Ocena na podstawie 110 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,3
  Ocena
  Organizatora

 • 5,7
  Ocena
  rezydentów

 • 6,9
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,7
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 6,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Dorota

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Po przylocie na lotnisko w Burgas, usłyszeliśmy o zmianie hotelu, bez wcześniejszego powiadomienia nas. Na szczęście dzięki miłej obsłudze i pomocy rezydentki Basi, sprawa została pozytywnie załatwiona. Ostrzegam, żeby być czujnym na zmianę hotelu w momencie przylotu na lotnisko.

  Opinia dodana:
 • 8,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Anna

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Dobre biuro ale radzę zatrudnić lepszych kierowców w Bułgarii.

  Opinia dodana:
 • 2,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Milena

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Najgorsze biuro z jakim miałam stycznośc. Zmiana hotelu po przybyciu na miejsce, brak możliwości podjęcia decyzji czy mogę zrezygnować. Rezydent nic nie wie. Turnus przed nami jak i kolejny tez zmian hotelu bez możliwości dogadania się, negocjacji. Wykupiona wycieczka nie odbyla się, mimo 2 godzinnego oczekiwania na bus przed hotelem, po kontakcie z rezydentka okazało się że odwołali. W ramach rekompensaty znizka 20% do Aqua parku:) i obiecane zabiegi spa, na miejscu okazało się że spa jest już nieczynne. Nie polcam, chyba że ktoś lub takie niespodzianki

  Opinia dodana:
 • 7,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Zbigniew

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Sama organizacja przebiegła sprawnie. Mam jedynie uwago co do obecności rezydentów. Obserwując inne biura rezydenci towarzyszą podróżnym przy odprawie i służą pomocą w razie problemów. Jest to istotne zwłaszcza dla osób słabo znających język angielski. Tutaj rezydent pojawił się tylko przy wylocie i raz w hotelu. Myślę że to należy dopracować.

  Opinia dodana:
 • 9,3 / 10

  Agnieszka i Darek z Łukowa

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Spędziliśmy niezapomniany wakacyjny tydzień w Primorsku.Wczasy kupiliśmy w biurze Wakacje.pl w Łukowie.Onholidays zaoferowało nam pobyt w hotelu Perla Beach położonym 2min.do plaży w dwupoziomowym apartamencie z widokiem na morze. On inclusive spełniło nasze oczekiwania. Polecamy

  Opinia dodana:
 • 1,3 / 10

  Ilona

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Śmieszne ze biuro nie pozwala dodac prawdziwych opini...komentarz który zamieściłam wogole sie nie ukazal..Stanowczo nie polecam. Bylam na wakacjach w Bułgarii opis a to co zastslismy odbiegalo od rzeczywistości, rezydenci niczym sie nie interesowali...a all inclusive to jakaś pomylka..przez 7 dniowy pobyt chodziliśmy glodni.Ostatni raz korzystam z usług tego biura.

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  JANUSZ

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Bardzo dobry kontakt z biurem, szybka i rzeczowa odpowiedź na zadawane pytania. Polecam.

  Opinia dodana:
 • 1,5 / 10

  Martyna

  Pobyt: Lipiec 2017

  NIE POLECAM!!!! Pierwszy raz korzystaliśmy z biura podróży on holidays w 2017 roku. Rezydenta widzieliśmy tylko raz na lotnisku, przy powrocie na lotnisku okazało się, że wszystkich podróżujących z tego biura nie ma na liście pasażerów. Po dłuższym czasie sytuacja została wyjaśniona, ale kosztowało nas to bardzo dużo nerwów. Dwa lata pózniej postanowiliśmy dać biuru jeszcze jedną szansę. Ponieważ chcieliśmy wyjechać na wakacje razem ze znajomymi wybraliśmy dwie wycieczki i przelaliśmy za nie pieniądze. Po około godzinie dostaliśmy telefon z biura, że źle podali daty wylotu i mogą nam zaproponować wymianę na inną wycieczkę (droższą). Doplacilismy, ale jak się okazało tylko jedna wycieczka została zarezerwowana i jeśli chcemy z niej zrezygnować to biuro podróży zwróci nam 20% wpłaconych pieniędzy.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Mordeczka

  Pobyt: Sierpień 2019

  To byly najgorsze wakacje w moim zyciu.Nie polecam tego biura..ludzie którzy go prowadza niech najpierw sprawsza gdzie wysyłka swoich klientów!w raz z kolezanakami zakupiliśmy wycieczkę do Bułgarii spaliśmy w hotelu bayla beach resort ..hotel nie powinnien otrzymać ani jwdnej gwiazdki..obsluga pijana,wszędzie brud a w pokojach mrówki ..Wycieczka all inclusive nie byla ta która zostala nam przedstawiona..chodziliśmy glodni i na własny koszt musieliśmy sie zywic.Rezydencji byli nie mili a kłamstwa ktorymi nas zwodzili przekraczaly wszelkie granice..Stanowczo odradzam to biuro jezeli nie chcecie wtopic pieniedzy w bloto!!!!!

  Opinia dodana:
 • 5,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Artur Lipowicz

  Pobyt: Sierpień 2019

  Organizacja przelotów, bardzo dobra. Organizacja w hotelu może być , Rezydentka a zarazem animatorka porażka.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 11
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią