Opinie o biurze Onholidays

• Bułgaria sniadania+obiadokolacje
    693 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Onholidays

Mateusz

Świetne biuro, nie było żadnych problemów, same pozytywy.

BEATA

Wyjazd z Onholidays udany ,bez żadnych zastrzeżeń, rezydent dostępny i pomocny .Polecam i na pewno skorzystam jeszcze raz z ofert tego biura podróży.

Arkadiusz Ośmiałowski

2 dni temu wróciłem z wakacji, oferte wybrałem po wielu godzinach spędzonych przy przeszukiwaniu ofert, trafiłem na hotel IMPERIAL RESORT w Bułgarii i juz od początku oczarował mnie zdjęciami.mimo obaw zdjęcia były w 100% realne, wysoki standardt, pokoje czyste, regularnie sprzątane.Jeżeli chodzi o jedzenie to mimo, że jestem niejadkiem nie mam na co narzekac, jedzenie różnorodne, ilości wręcz nie do przejedzenia. Cały hotel jak i baseny i teren około hotelu czyste, obsługa pomocna i uprzejma. Pan rezydent Konrad - na jego temat można napisać poemat: pomocny, konkretny, rzetelny i przede wszystkim dostępny w każdym czasie. Miła, ale rzeczowa rozmowa z Konradem upewniła mnie w tym, co chce zobaczyć w Bułgarii, Pozdrawiam

Żaneta

Po negatywnych opiniach bałam się jechać, ale wszystko było w porządku, Pobyt w Bułgarii, hotel z pokojem promocyjnym ok, rezydentka mało wiedząca o miejscowości i knajpach za to 1 gwiazdka mniej. Transfer na lotnisko punktualny, szkoda tylko że już bez rezydenta, ale generalnie na plus!

Jolanta

Wszystko sprawnie zorganizowane. W Grecji bardzo pomocna i opiekuńcza pani Natalia. Biuro na medal. Jedyny minus to ciężkie i monotonne jedzenie w ofercie all in claousive, reszta super!

Paula

Oferta przedstawiona przejrzyście i jasno (jedynie do opinii dot. wyżywienia mieliśmy obiekcje). Rezydent super - pomocny i dostępny na każdy telefon. Byliśmy zachwyceni. Wczasy załatwione sprawnie, dobra organizacja. Małe minusy: autokar w stronę powrotną w innym miejscu (targaliśmy walizki przez szutrowy parking "na hura"). Wszystko w tempie zbyt szybkim jak dla rodziny z niemowlęciem (brak czasu na przewinięcie i nakarmienie), gdyż autokar dotarł na lotnisko na ostatnią chwilę. Miejsce w stronę powrotną w samolocie - tuż przy wyjściu awaryjnym na skrzydłach, bez dodatkowego miejsca na nogi (przy małych dzieciach to istotne). Za tę cenę spodziewaliśmy się odrobinę lepszych warunków, jednak generalnie jesteśmy zadowoleni z urlopu.

Mariola

Organizacja wyjazdu przebiegła pomyślnie i bez żadnych niemiłych niespodzianek. Bardzo miła Pani rezydent ze świetnym podejściem do wczasowiczów, która zawsze służyła pomocą. Szczerze polecam biuro Onholidays

Anna J.

Pierwszy raz korzystałam z usług tego biura. Polecam. Prawie wszystko bez zarzutu. Pani rezydentka bardzo miła, chętna do pomocy, choć nie umiała odpowiedzieć na wszystkie pytania zadawane przez uczestników. Podała np. niewłaściwą godzinę opuszczenia pokoju hotelowego (okazało się, że pośpiech nie był konieczny), nie było jej też na zakończenie turnusu (inne biura żegnają swoich turystów i służą pomocą na lotnisku). Pobyt w Perla Plaza cudny! Warunki w pokojach bardzo dobre, jedzenie znakomite, obsługa bardzo miła.

Rodzina Walczak

Wszystko na plus. Byliśmy w hotelu Serenity Bay, hotel godny polecenia. Animacje hotelowe na plus. Animacje w polskim języku. Opieka rezydenta wspaniała. Pan Konrad jest rezydentem godnym polecenia. Jedzenie bardzo dobre, dużo i nawet za dużo. Pokoje bardzo dobre, wygodne łóżka i czystko w pokojach.

Bardzo miła obsługa. Wszystko było dopracowane. Polecam to biuro.