Opinie o biurze Onholidays

Onholidays

Elżbieta Malik

Właśnie wróciliśmy z pobytu na Rodos a konkretnie Kolimbia hotel Relax,jak sama nazwa wskazuje zrelaksowaliśmy się na maxa,hotel nie duży -kameralny,codziennie sprzątane pokoje-obsługa hotelowa bardzo miła i profesjonalna, jedzenie pyszne-jest w czym wybierać.Są trzy plaże do wyboru(piaszczyste,żwirkowe )Opieka naszej Pani rezydent Natalii M.bez zastrzezeń ,bardzo miła,ciepła,empatyczna młoda osoba.,zawsze do dyspozycji zarówno telefonicznie jak i osobiście.Wycieczka mega ciekawa-polecam choć jedną wykupić-zobaczy się więcej niż na własną rękę.Ogólnie polecam to biuro i na pewno skorzystam z niego w przyszłości.

Sienka

Wyjazd do Bułgarii z biurem onholidays był strzałem w dziesiątkę. Spokojna miejscowość, piękny hotel, smaczne jedzenie. Super organizacja od początku do końca wyjazdu. Rewelacyjna opieka rezydentki na miejscu.

Daria

Bardzo dobry organizator. Świetny stosunek jakości do ceny!!! Wszystkie informacje dotarły do nas czas. Miła i kompetentna obsługa. Odnośnie rezydentów- są w porządku, Jeżeli chodzi o ich brak przy meldowaniu czy wymeldowywaniu- to normalny standard. (Tak samo jest u konkurencji z tego co zauważyłam.) Rezydenci dostepni pod telefonem i na spotkaniach, reagują. Pamiętajmy, że nie jesteśmy małymi dziećmi tylko dorosłymi ludźmi i nie wszędzie nas trzeba prowadzić za rączkę. ;) Fajne wycieczki- polecam do Nessebaru i Sozopolu. Wszystkim mogę polecić tego organizatora i hotel Perla Royal, w którym byłam.

Marzena Siemiątkowska

Hotel Perla Gold Beach w Primorsko - byłyśmy tam z córką w okresie od 31.08-7.09.2018 r. Wybrałyśmy ten hotel ze względu na 5 gwiazdek, niewielką odległość od morza. Po przyjeździe otrzymałyśmy pokój dokładnie taki jak na zdjęciach z reklamy hotelu (duży piękny z tarasem, dużą łazienką z wanną i kabiną prysznicową). Jedynym mankamentem była zapach wilgoci w pokoju. Uznałyśmy, że jest to wina zagrzybionej klimatyzacji, którą wyłączyłyśmy, otworzyliśmy szeroko okna i drzwi na taras i poszłyśmy spać. Rano okazało się, że zapach nie wywietrzył się, ale się jeszcze nasilił. Po dokładnym obejrzeniu pokoju okazało się, że na suficie w łazience oraz za łóżkiem na ścianie w pokoju znajduje się grzyb. Zgłosiłyśmy ten problem na porannym spotkaniu rezydentce i ku naszemu zaskoczeniu, zamiast oczekiwanej pomocy z jej strony, usłyszałyśmy, że należy zgłosić to w recepcji hotelu. Okazało się, że problem nie dotyczy tylko nas ale jeszcze innych osób. Rodzina z dzieckiem została przeniesiona do hotelu obok (4 gwiazdki), nam po dużych perturbacjach udało się uzyskać zmianę pokoju na taki sam, tylko świeżo po remoncie i bez zapachu wilgoci ( myślę, że pomógł nasz upór oraz perfekcyjny język angielski córki). W trakcie wyjazdu córka miała problemy zdrowotne (tu ukłon w stronę ubezpieczyciela, który zadziałał błyskawicznie - lekarz, karetka itp.) oraz kolejny zawód jeżeli chodzi o pomoc rezydentki, do której zwróciłam się o pomoc w tłumaczeniu, gdyż pani doktor mówiła tylko po bułgarsku. Usłyszałam, że musimy sobie same poradzić, tak jak inni turyści. Dziwi mnie fakt, że rezydentka będąc w hotelu nie zechciała również wejść do pokoju w celu oceny warunków tam panujących. Ze zdziwieniem również obserwowałyśmy, że nasz dawany zagrzybiony pokój został przydzielony kolejnym turystom.

Zbigniew SZOSTAK

Na pierwszy raz OK. Jestem zadowolony z pobytu, polecam wszystkim, szczególnie rodzinom z dziećmi lub osobom poszukującym spokoju i relaksu.

Wczasowiczka

To jeż jeden wielki żart co to biuro proponuje. Pomijając fakt ,ze hotel cały się sypał nie mieliśmy opieki rezydenta a przed przylotem onholidays obiecało ze hotel jest w super stanie na miejscu zastaliśmy co innego . Po napisaniu reklamacji dostaliśmy odpowiedz ze biuro za noc nie ponosi odpowiedzialności . Jedynie 5% rabatu na kolejne wakacje z których na pewno nigdy już nie skorzystamy. Oszustwo , złodzieje i krentacZe. Nie polecam!!!!!!!!

Biuro i wycieczka w porządku, ale Pani Ewelina, rezydentka w Burgas, to jakaś porażka. Żadnego omówienia hotelu i miasta po przyjeździe, praktycznie niczym się nie interesowała cały wyjazd a na koniec przy powrocie do Polski, kiedy 50 osób czekało na spóźniony 50 minut autokar, jedyne co potrafiła powiedzieć, że nie jest już w pracy... w pracy powinna być dopóki ostatni gość nie opuści Bułgarii! Bardzo duże rozczarowanie, które przekłada się na ocenę samej wycieczki i biura, szkoda ...

Hanna L

biuro wywiązało się se swoich obowiązków, jesteśmy z mężem zadowoleni

Tomek

wycieczka udana, wszystko tak jak być powinno. Rezydent o dziwo pod telefonem. Kontakt emailem błyskawiczny.

Aneta

Polecam jak najbardziej to biuro podróży.Rezydentka codziennie dostępna w hotelu, miła i bardzo pomocna . Na pewno nie raz skorzystamy jeszcze z usług tego biura