Opinie o biurze Oasis Tours

Oasis Tours

Edyta K.

Bardzo żałuje ze wybrałam to biuro. Od początku nie zapowiadało się dobrze. Najpierw brak informacji od organizatora dot. wylotu, brak kompetentnych osób pracujących na infolinii, pan miał oddzwonić niestety nie doczekaliśmy się odpowiedzi na zadane pytania. Na miejscu brak opieki rezydenta- nie skorzystaliśmy z żadnej wycieczki fakultatywnej, bo panie rezydent raz się nie stawiły na umówione spotkanie a drugi raz zmieniły miejsce spotkania bez poinformowania kogokolwiek), organizator nie pofatygował się poinformować gdzie jest informacja o wylocie (dodam ze katalog formatu a4 W którym była informacja o powrocie był schowany w rogu recepcji na półce z książkami). Kiedy zadzwoniłam do biura i czekałam na informacje odnośnie imprezy usłyszałam ?ku*wa czy cały dzień będzie tak w Warszawie na*ierdalac deszczem?. Zgodność opisu imprezy co do jej faktycznego stanu to żenada. Podobno hotel był 4* natomiast na miejscu zastaliśmy: klejące stoły od brudu, dziwny zapach na terenie całego hotelu, chamska obsługę (bez tipow nie dostaniesz nawet papieru toaletowego), zapiaszczona windę z dziura w podłodze, grzyb na ścianach w łazience, zakrwawione ręczniki i pościel, dziury w fotelu, przypalone papierosami zasłony, brudne obrusy i serwetki w restauracji, jedzenie z ostrymi kośćmi, niedobre codziennie to samo zeschnięte bułki i wiele innych przykrych niespodzianek.

Koleżanka koleżance

Buiro jako biuro może jest ok. Acz kolwiek pracownicy nie do końca kompetentni..pani zajmująca się nasza wycieczka nie do informowała nas o pewnych rzeczach. Nie odp na wiadomości na czas...co skutkowało na koniec dodtakowymi kosztami. Niestety koleznka zamiast nie całe 1800zl za wycieczkę zapłaciła prawie 3000tys.Przykre jest to że pracownicy biur są po to by pomagać a okazuje się że czasem robią chyba wszystko aby zaszkodzic lub aby Buiro zarobilo,lub też mają zbyt dużo pracy i nie dają sobie rady.

Olga Denkiewicz

Brak zastrzeżeń do biura OASIS TOURS. Wakacje udane jak zawsze z tym biurem. Z pewnością skorzystam z ich usług jeszcze nie raz! Jedynie rezydentka okazała się jakąś porażką. Zero pomocy z jej strony. Brak kultury osobistej i odstrasza wyglądem. Ta Pani wyglądała jakby ktoś ją za karę wysłał do Tunezji. Proponuję przeprowadzać jakąś selekcję w wyborze rezydentów. Jeszcze jedno zastrzeżenie: Nie każdy potrafi porozumiewać się w języku angielskim czy innym... Służyłam na wakacjach jako tłumacz dla wielu turystów a wydaje mi się że to rezydent powinien służyć pomocą w recepcji hotelowej czy na lotnisku. Rezydent Powinien także poinformować turystów o panujących zwyczajach w danych krajach tym bardziej w krajach arabskich.

Zero kontaktu. Na lotnisku brak rezydenta, po około 30 minutach szukania znalazł się jakiś pan który powiedział że nas zawiezie do hotelu... W hotelu byliśmy o 10.00, doba hotelowa zaczynała się o 14.00, a pierwszy posiłek z jakiego mogliśmy skorzystać to była kolacja o 19.00 !!!

EMI

Oferta nie do końca zgodna z opisem, brakowało przekąsek w opcji all Inc, mimo zapewnień rezydentki, że sie pojawią.

Dominik Borowski

Wszystko w porządku. Szkoda ze hotel był beznadziejny

Aleksander

Rezydentka nie poinformowała o przysługujących w ramach opcji all inclusive uprawnieniach ( butelka wody mineralnej na każdy dzień na pokój, możliwość skorzystania raz na pobyt z restauracji a la carte, popołudniowe przekąski) a skupiła się głównie na oferowaniu wycieczek, które i tak były znacznie droższe niż u innych oferentów. Moja uwaga co do mankamentów w pokoju i tak nie została do końca pobytu załatwiona

Turysta

Biuro ok, oferta tez zgodna z opisem, ale Pani rezydentka nie spelnia swojej roli, nie jet pomocna, a w dodatku zachowuje sie niekulturalnie do ,,swoich,, klientów, jak i osob obsługujących inne biura.

PIOTR

No opóżniony samolot ok 1.5 h. nie maja wpływu - ale należy zabezpieczyć posiłek. No a zakładki wizowe to proszę wzór po polsku bo ja dałem radę i z doświadczenia wiem że( można wpisać imię kota lub psa z adresem daty rewolucji i będzie ok) ale to duży problem - tak ogólnie. Proszę TEŻ aby szefowie zobaczyli hotel i coś ,,pysznego zjedli,,Chyba jedynie włoska restauracja była inna ale nie dla nas ?! Gorszy sort czy co ? ...teraz taki przykład. ... Jedziemy pociągiem w Tunezji - młody chłopczyk rozdaje cukierki miętowe każdemu w wagonie a w drodze powrotnej zbiera co łaska. Ja też dałem. Proszę przemyśleć ?!

Godne polecenia biuro. Miło ,rzetelnie, pełen profesjonalizm. Pani rezydentka pomogła nam w bardzo trudnej sytuacji :)