Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2073 opinii

Katarina

Pobyt: Sierpień 2020

Wycieczka wypoczynkowa na wyspę Zakynthos w sierpniu tego roku, mimo całej nagonki koronowirusowej niezwykle udany. Hotel, opieka rezydentki, wszystko w jak najlepszym porządku. Wyspa przepiękna, cudne plaże i wspaniałe żółwie carreta carreta. Polecam wyspę jak i usługi biura Rainbow.

Pobyt: Sierpień 2020

Byliśmy w Grecji i w hotelu w Lewkadzie czekaliśmy po godz.16.00 ponad dwie godziny na wydanie pokoju, który nie był posprzątany. Bardzo byliśmy zmęczeni i zestresowani. Pomimo naszych interwencji na miejscu nikt nie reagował. Proklama biura: Archipelag beztroski to ironia, zawłaszcza że biuro bezdusznie odrzuciło naszą reklamację w liście pełnym fałszywych uprzejmości.

Piotr Bielsko-Biała

Pobyt: Wrzesień 2020

Biuro dobrze zorganizowane. Dobra opieka i kontakt z rezydentami.

XD

Pobyt: Wrzesień 2020

Wszystko w najlepszym porządku, poza zniknięciem pamiątek w autokarze zostawionych w torbie, pozdrawiam złodzieje, pamiątki były dla dziecka, wstyd i tyle????????????,

Kalina Kasprzak

Pobyt: Wrzesień 2020

Tragedia i koszmar, kompletnie niekompetentna rezydentka, zero pomocy i opieki. To niewiarygodne jak można komuś zepsuć pobyt przez to że ktoś mnie zawozi w inne miejsce lub podczas wycieczki fakultatywnej nie mówi kiedy mamy wysiąść z rejsu, nie dopilnowuje tego, puka w czoło że to moja wina i ma gdzieś co dalej ze mną i córką i jak mam dostać się do hotelu. Znów taksówka, tym razem nie przyjechała i obca kobieta o wielkim sercu zawozi nas do hotelu bo jakiś taksówkarz stwierdził, że tam nie pojedzie. Od czego jest rezydentka w tym biurze ja się pytam, za co ona bierze pieniądze skoro nie umie niczego zorganizować jest bezczelna i trakuje wczasowiczów jak problem, czy ona jest na wakacjach? Może ona tak, ja już jednak z pewnością NIE.

Jacek Górecki

Pobyt: Wrzesień 2020

Opis wycieczki a to co na miejscu to sa dwie różne rzeczy. Opieka ze strony biura żadna po prostu Cię zostawiają samego i część Chcesz mieć wcieczkę to sobie sam załatw w miejscowym biurze.Nie znasz języka obcego to twój problem Rezydent ma ciągle zajęty telefon to o co chodzi ma na głowie jeszcze inne 16 wycieczel WPolsce przed wyjazdem do końca jesteś informoway ze wszystko jest ok Powinni wspomnieć że aby jechać musisz zać najlepiej dwa języki i to dobrze bo inaczej zginiesz i nawet w hotelu się nie zameldujesz , bo znowu oczywiście jesteś sam a tu obsluga hotelu próbuje ci powidzieć gdzie twój pokój ,jak masz wziąść ręczniki itd.Jednym słowem dno.

Oszukana

Pobyt: Maj 2020

Sposób w jaki postępuje zarząd tej firmy to DNO I 5 METRÓW MUŁU. Nie chcą zwracać pieniędzy za imprezy, które się nie odbyły. Żadnego kontaktu z poszkodowanymi klientami - blokowane są maile z wezwaniami do zapłaty. Najpierw nie chcieli przyjąć zgodnego z prawem odstąpienia od umowy z powodu Covid 19, potem (po wysłaniu pocztą) kombinowali z datami przyjęcia i nie uznawali odstąpienia od umowy. Proponowane vouchery to po prostu kpina najpierw 105% potem 110% niewiadomo czego i na co. Najpierw chwalą się ogromnymi zyskami a za chwilę obniżają wartość udziałów. Panie prezesie Baszczyński czy sądzi Pan, że takie postępowanie zapewni Rainbow uznanie i szacunek klientów? Moim zdaniem to początek końca.

Katarzyna Miękina

Pobyt: Sierpień 2020

Super.Moja wycieczka trwała 12 dni byłam z rodziną na Zakynthos w bardzo pięknym hotelu white olive premium Laganas.Od początku byłam otoczona opieką przez pracownika biura Pana Aleksandra, kt?ry był profesjonalistą w każdym calu.Czułam się bezpiecznie i bezstresowo ruszyłam w piękną podr?ż.Hotel czyściutki,obsługa hotelu oraz pracownicy restauracji przemili jedzenie urozmaicone, bardzo dobre.pokoje komfortowe.Polecam to biuro w 100 procentach a szczeg?lnie biuro w Zabrzu w Centrum handlowym Platan.Katarzyna z Zabrza.

Anna Citak

Pobyt: Sierpień 2020

Biuro spełniło nasze oczekiwania. Wycieczka-stolice europejskie była wspaniała, bardzo dobrze zorganizowana. Na szczególną uwagę zasługuje nasz pilot i przewodnik, Pan Kamil, którego wyróżnia ogromna wiedza, kultura osobista, a także wielka troska o każdego uczestnika wycieczki. W trudnym czasie pandemii czuliśmy się bezpiecznie w każdej stolicy, a także w każdym hotelu, gdyż widzieliśmy, że wszyscy naprawdę przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Dziękujemy serdecznie i polecamy gorąco. Anna i Grzegorz.

Ada

Pobyt: Sierpień 2020

TOTALNI OSZUŚCI, którzy z premedytacją sprzedają oferty hoteli, które w sezonie 2020 są zamknięte z powodu Covid! Przykładem jest hotel Apollon Windmill (ex Boheme)a Kos,który jest nieczynny od kwietnia 2020 do października 2020. NICZEGO nieświadomi klienci na miejscu dowiadują się, że hotel jest nieczynny i zostają umieszczani w innym hotelu tego samego właściciela co hotelu Windmill czyli w hotelu Apollon,który zupełnie różni się od hotelu Windmil .Hotel Windmill jest małym, kameralnym hotelikiem dla osób ceniących ciszę i spokój natomiast hotel Apollon to duży ,glośny hotel i zupełnie nie ma nic wspólnego z tym co oferuje hotel Windmill! Tak właśnie w tym.sezonie funkcjonuje Rainbow Tours!!! Oczywiście na ich oficjalnej stronie takiej opinii nie da się umieścić z wiadomych względów! OSZUŚCI!!!!