Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Bogdan

Fantastycznie zorganizowane biuro podróży. Wspaniali Rezydenci i cudownie Animatorzy. Dziękuję serdecznie za zorganizowanie wspaniałego wypoczynku.

Bogdan

Wyjazd z Rainbow Tours to fantastyczne przeżycie. Biuro bardzo dobrze zorganizowane, profesjonalni Rezydenci i wspaniali Animatorzy. Byliśmy grupą 16 osobową w hotelu Lonicera Resort&Spa. Pragniemy serdecznie podziękować za tak wspaniale zorganizowany wypoczynek.

Marzena i Mariusz

Mamy jak najlepsze zdanie o Biurze Podróży Rainbow. Wszystko było w porządku. Rezydent bardzo pomocny, sympatyczny. Wiele opowiadał o Czarnogórze podczas podróży do hotelu, co bardzo nam się podobało, gdyż był to mądrze wykorzystany czas. Rezydent po spotkaniu ogólnym potem obecny w zapowiedzianych godzinach dyżuru. W drodze powrotnej (transfer na lotnisko) jechał z nami inny Pan, ale również bardzo miły i zaopiekował się nami jak należy. Po drodze opowiadał jeszcze wiele ciekawych rzeczy o kraju co nas mile zaskoczyło.

Dorota

Lecielismy 2 razy z tym biurem wszystko sprawnie i bez problemu wszystko tak jak w ofercie hotel piękny, blisko do plaży jedzenie dobre Hotel Playa Sól piękny , baseny zjeżdżalnie tak jak w opisie pokoje sprzątane co dziennie .W 1018 lecielismy na wyspy do Lanzarote tez piękny hotel wszystko tak jak w ofercie Dziękujemy myślę że na następny rok tez się nie zawiedziemy

Bartek

Witam stanowczo nie polecam biura podróży Rainbow: - otrzymaliśmy inną ville niż wykupiliśmy -inna odległość do morza i restauracji niż podana w umowie -transfer z pod Marko-Polo pd poszczególnych kwater trwał kilka godzin -wyżywienie brakowało go, było monotonne, brak jadłospisu, zupa podawana przez kilka dni ta sama - brak udogodnień dla dzieci np wypożyczenia łóżeczka lub krzesełko do karmienia sprowadzona na kolejny dzień ( jedno na kilka osób, -wykwaterowanie z małym dzieckiem o godzinie 10:00 wyjazd dopiero o 15:15 - na terenie ośrodka wystawały kable elektryczne, bród,smród i wiele innych problemów .............. STANOWCZO NIE POLECAM

Ana

Polecam. Obsługa bez zastrzeżeń. Jedynie mogło się obyć bez informacji, że zbiórka przy punkcie Rainbow. Niepotrzebnie szukaliśmy biura, okazało się, że z dowodami wystarczy iść do odprawy. Jak zwykle szwankujaca wszędzie komunikacja.

Alicja

organizacja wyjazdu profesjonalna, miła uprzejma obsługa, polecam

Wiktoria

Hotel (Havana Złote Piaski) bardzo dobry, dalabym za niego nawet wiecej niz wymagano!! Duzo lepszy niz opinie w internecie czy nawet opinia z biura. Jednak bardzo zawiodlam sie na organizacji - 0 opieki czy jakiejkolwiek pomocy na lotnisku ani poza nim, spozniony autobus, ktory wysadzil nas w obcym kraju pareset metrow od hotelu, ktorego nawet nie bylo widac i nie wiedzielismy gdzie isc, dobrze ze znajomosc angielskiego troche pomogla. Gdy potrzebowalam wizyty lekarskiej szanowna Pani rezydent nawet nie raczyla odpisac na sms, a co dopiero pomoc sie dogadac z lekarzem. Fatalne biuro, na pewno nie polece nikomu, ani sama wiecej nie skorzystam z uslug.

Jurek

Pobyt: Styczeń 2018

Krótkie podsumowanie. Biuro Rainbow Tours zostało pozwane do sądu za niespełnienie 10 warunków umownych.

Karol

Pomijając to ze wyjazd trwał 6 dni zamiast 7, wracając zostaliśmy sami w jakimś porcie bez opieki rezydentów, jeden odpłynął łódka a drugi uciekł jak tylko ludzie zaczęli się denerwować. Potraficie tylko wziąć pieniądze i na tym się wszystko kończy! Nie polecam !