6,5 / 10

Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 1953 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,9
  Ocena
  Organizatora

 • 6,4
  Ocena
  rezydentów

 • 6,3
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 10 / 10

  Elżbieta

  Pobyt: Grudzień 2019

  Miło spędziliśmy czas w fantastycznym hotelu w riwierze tureckiej: Palm Wings Ephesus. Bardzo polubiliśmy rezydentkę Rainbow, a także animatorów, zajmujących się naszymi dziećmi podczas prowadzonych przez siebie kreatywnych zajęć. Rainbow bardzo wybija się obsługą swoich gości podczas wyjazdu i chciałam wraz z mężem podziękować za ten miły wypoczynek tą właśnie opinią.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  dasia

  Pobyt: Sierpień 2019

  Masakra jednym słowem na reklamacje odpowiadają GOTOWCEM i stwierdzenia eksperta Pani odpisującej na reklamacje,PLEŚN w lazience stanowi tylko walory estetyczne/gdzie uczestnik jasno okreslil że jest mocno uczulony na plesn/smiać się czy płakać a może gratulować ekspertowi

  Opinia dodana:
 • 1,8 / 10

  KIK

  Pobyt: Listopad 2019

  Jestem bardzo zawiedziona poziomem usług tego biura. Opinia dotyczy wycieczki do Wietnamu organizowanej 3-15 listopada 2019 przez Rainbow Tours z Łodzi, ul. Piotrkowska. Już na lotnisku w Warszawie, przy okienku Biura, spotkaliśmy się z wyjątkową oschłością osoby obsługującej turystów. Poinformowała tylko ? które stanowiska są do odprawy, ale nikt się nie pofatygował, aby sprawdzić czy wszyscy uczestnicy się stawili, ani pokierować i pomóc w przemieszczeniu (dużo uczestników w wieku 65+). Dopiero w ostatniej chwili na lotnisku pojawili się przedstawiciele Biura, co nie zmniejszyło zamieszania przy załatwianiu formalności i wiz. Bezpośredni lot z Warszawy do Sajgonu trwa 11 godzin (bez przerwy). Dostaliśmy na pokładzie samolotu 2 ?posiłki?. Jeden miał być obiadem i zawierał w pojemniczku wielkości mydelniczki ? mięso z drobiu lub pasztet (do wyboru). Przed lądowaniem podano : bułkę, dwa plasterki wędliny raz po plasterku pomidora, ogórka i papryki. Do tego można było sobie zamówić kawę lub herbatę (po 5 zł). Załoga samolotu poinformowała nas, że to Rainbow Tours wynajął samolot z załogą i dał wytyczne co do posiłków. Na dodatek, przy locie w jedną stronę była nieczynna aparatura audio (obsługa przez cały rejs bez skutku próbowała ją uruchomić). Na nasze interwencje w tej sprawie urażona stewardesa zaproponowała żebyśmy ?zaśpiewali a ona zatańczy?. Jeszcze o programie. Koło Da Nang (ok. 35 km) jest słynny na cały świat ?Złoty Most?. Zamiast niego pokazywano nam mnóstwo obiektów, które były bardzo podobne do siebie. Czy nie warto zmienić tego programu zwiedzania? Nigdy więcej nie pojadę z biurem Rainbow Tours i innym nie polecam! Cena tej wycieczki to 8000 zł + 215 dolarów (na wstępy i napiwki). K.I.K.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Krystyna

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Autor nie dodał opinii tekstowej

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Damian Zoń

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wszystko wspaniale byle podpisać umowę. Wycieczka skrócona o 1 dzien. Nie zapowiedziane przesiadki. Powrót bez walizek. Winny przewoźnik biuro umywa ręce. Przecież podpisana umowa. Tłumaczenia paragrafy drobnym drukiem umowa zawiera 35 str. Format A4. Co innego podpisujesz co innego cie spotyka. Na każda ewentualność paragraf. Omijajcie jak możecie bo to biuro tylko do podpisania umowy jest wspaniałe. Dział reklamacji nawet nie odbiera tylko korespondencja na poziomie PAN podpisał paragraf 12 umowy. Wiadomo umowy trzeba czytać przed podpisem ale te umowy sa tak zrobione ze nawet jak nie dolecicie do celu to jest zapisane ze istnieje ryzyko. Odradzam wszystkim zastanowcie sie czy warto albo czy na własną rękę sobie nie organizować. Żaden profesjonalizm czysta sciema byle na ciągnąć na pieniądze.

  Opinia dodana:
 • 1,3 / 10

  Blazej B

  Pobyt: Październik 2019

  Bez komentarza na temat tego biura podrozy.. jedno z gorszych.

  Opinia dodana:
 • 9,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Jurek60

  Pobyt: Październik 2019

  Profesjonalnie i bezpiecznie. Jestem zadowolony z obsługi biura. .

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  mls

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Co się z tym biurem dzieje ? Arogancko nastawione do swoich klientów, nie przyjmuje krytyki oferowanych produktów, w ofertach ma nieprawdziwe opisy warunków w hotelach a prawdziwych opinii klientów nie zamieszcza. Ludzie od nich będą uciekać. Ja już na pewno nigdy nie skorzystam.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Magda

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Polecam 100%. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Wszystko zgodnie z ofertą.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Lika

  Pobyt: Październik 2019

  Wycieczka 9.11, dzwoniąc z zapytaniem 18 października czy wycieczka się odbędzie dostałam odpowiedź od konsultanta że decyzja będzie podjęta lada chwila, zapisane 12 osób i raczej marne szanse że w ogóle się odbędzie. Żeby nie stracic urlop zarezerwowałam wycieczkę dla 2 osób w innym biurze mimo że bardzo mi zależało na tym terminie i podróży z biurem rainbow. Teraz widzę status wycieczka potwierdzona, a pieniądze wpłacone u konkurencji. Bardzo szkoda:/

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 196
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią