Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Sprawdź oferty biura podróży Rainbow
  • Katar Śniadania
  • NEPAL Śniadania i obiadokolacje
  • SESZELE Śniadania
Zobacz wszystkie oferty Rainbow

Pobyt: Luty 2019

Masakra, koszmar, oszuści kupiłam wycieczka do Cancun a wywieźli nas do innego hotelu w dżungli 2 godziny drogi do Cancun do cywilizacji.. nigdy więcej rainbow!!!!! Pieniądze wyrzucone w błoto. Najgorsze wakacje w życiu...

Aneta

Pobyt: Kwiecień 2019

Witam Chciałam podzielic sie doświadczeniem z organizatorem Rainboow,niestety negatywnym.Mielismy grupa 10 osób zarezerwowane wczasy na wyspie Zakynthos juz w wrześniu 2018 na czerwiec tego roku.Pare dni temu dostajemy info ze hotel nie podpisal umowy z biurem i wczasow naszych nie ma.Co najlepsze chcieli nas przenieś do Holetu w innym miescie i o gorszych warunkach,co nam nie odpowiadowo kompletnie,inna oferta miala byc tylko na tydzien w tej samej cenie, a pierwotnie wczasy byly wykupione na 12 dni. Wiec uwazam ja i 9 pozostalych osob totalnie zla organizacja ,zero zaangażowania..jeszcze usłyszelismy zeby sie podzielic na grupy to łatwiej bedzie nas poupychac...Myslimy ze tez wiedzieli o tym wczesniej a celowo teraz jak sie wszedzie skonczyly znizki to nas poinformowali...Na szczescie zaliczki nam oddali.Jezdze czesto zawsze w opcji wczesniej taniej wykupuje i pierwszy raz takie cos mi sie przytrafilo z biurem Rainboow.

Kamil

Pobyt: Luty 2019

Rewelacyjny wypoczynek na Mauritiusie, zorganizowany przez Rainbow w hotelu Le Meridien Ile Maurice w hotelu Port Luis. Kuchnia w hotelu na najwyższym poziomie, obsługa też. Na wyjątkową pochwałę zasługuje rezydent, który był dostępny, życzliwy i pomocny, a także chętnie odpowiadał na nasze pytania. Polecamy też ten kraj na wypoczynek, jest przepięknie i znacznie taniej niż np. na Malediwach czy Arubie.

Jarek

Chciałbym podzielić się "wrażeniami "wycieczki objazdowo-pobytowej ESENCJA CEJLONU-Sri Lanka organizowanej przez Rainbow.O ile nie można mieć pretensji do części objazdowej ,to część pobytowa pozostawia wiele do życzenia. Zmiana hotelu o której dowiedzieliśmy się dopiero w trakcie próby zakwaterowania w hotelu docelowym na niby wyższy standard (bo brak miejsca),stan sanitarny łazienek(pleśń ,zardzewiałe krany-posiadam zdjęcia),pokój:stare zniszczone meble,zapleśniała i zardzewiała lodówka ,brak parasoli przeciwsłonecznych(biuro w odpowiedzi na reklamację stwierdziło iż mogliśmy chodzić na basen do hotelu obok,ok.250-300 m).Lot powrotny miał również trochę inny przebieg.Zamiast jednego międzylądowania w ZEA , zafundowano nam dodatkową atrakcję -międzylądowanie w Bukareszcie.Wydłużyło to lot powrotny z ok.11 godzin do ok.14,oczywiście samolotem standartowym z poczęstunkiem,kubek wody-pogratulować wyboru linii lotniczych na tak długiej trasie. Za te wszystkie niedogodności biuro Rainbow Tour zaproponowało nam całe 200 zł odszkodowania. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.Podejście biura do reklamacji oraz tłumaczenia są żenujące.

Sylwia

Irena

Pobyt: Marzec 2019

Jestesmy bardzo zadowoloni z wyjazdu do Egiptu < wycieczka objazdowa > Piloci wycieczki Abdul i Nagi wprowadzali nas w czar historii starożytnego Egiptu .Wszystko odbywało się według programu wycieczki . Byliśmy otoczęni smakiem dobroci uśmiechu i dużej wiedzy pilota Abdula.Na dojazd do lotniska Katowice Pyrzowice korzystaliśmy z firmy przęwozowej Rapid.net . warta uwagi i skorzystania z tej firmy. dojazd i przyjazd pod sam dom . wszystko ok Irena Wiesław Kraków

Patrycja

Nie polecam biura podróży RAINBOW, dwa miesiące przed planowanym wyjazdem dostaliśmy e-mail o odwołaniu wyjazdu. Wakacje wykupiliśmy w ofercie first minut i była to wycieczka na podróż poślubną. Wszystko zaplanowane a tu informacja, że rezerwacja odwołana. Propozycja zastępczych hoteli o dużo niższym standardzie, krótszy pobyt o 4 dni, termin, który nam nie pasuje i w kwocie, która była w umowie (planowany wyjazd wykupiony we wrześniu, hotel 4*, cena 8140 zł) NIE POLECAM!!!

Kmieciu

Wypoczynek w Tajlandii, Pattaya, Cholchan Pattaya Resort: wyjątkowo piękne wakacje, we wspaniałym resorcie. Bardzo przyjemny lot, wszystko poszło gładko i bezproblemowo. Przedstawiciel biura na miejscu także miły i pomocny. Spędziliśmy rewelacyjny urlop. Dodam jeszcze, że wycieczka kupiona niemalże po kosztach.

Pobyt: Marzec 2019

Piekna i ciekawa wycieczka po Izraelu i Egipcie. Niestety przewodnicy zawiedli. Pan Wiktor okazal sie slabym organizatorem. Mimo ogromnej wiedzy i inteligencji pozwalal kierowac grupa panu Jozefowi, ktorego glownym celem bylo bysmy wydali jak najwiecej pieniedzy u znajomych i kolegow. Wiktor nie dbal o turystow w nalezyty sposob. Wielu z nas posluguje sie tylko polskim jezykiem. Zostawil nas z problemem wypelniania deklaracji wjazdowych. Znikal zajmujac sie soba, nie nami. Najwiekszym problemem byl jednak Jozek. Bardzo nerwowy, wladczy czlowiek. Ciagnal nas po sklepach gdzie na sile musielismy przebywac nic nie kupujac. Posilki tez organizowane byly w bardzo drogich miejscach, nie restauracjach. Po drodze mozna bylo zjesc o polowe taniej. Jozek nie odpowiadal na pytania a wrecz wysmiewal je. Krzyczal na nas i lekcewazyl. Natomist p rezydent Magda w Sharm to bardzo rzeczowa i kompetentna osoba. Swietnie zorganizowana. Dziekujemy. Tak samo mili i kompetentni byli nasi lokalni przewodnicy. Panowie odpowiedzialni, posiadajcy duza wiedze, ktorzy chceli nam jak najwiecej pokazac i przekazac.

Beduin

Wycieczka Oto Ameryka - styczeń/luty 2019. Stany Zjednoczone nas zachwyciły. Niestety mieliśmy pecha trafić na niekompetentną pilotkę - panią Joannę, która nie posiadała wiedzy na temat miejsc, w których byliśmy (wiadomości czytała monotonnie z tabletu). Pilotka nie zrealizowała znacznej części programu (m.in. nie było wybuchu wulkanu przy hotelu Treasure Island w Las Vegas, nie było przejazdu drogą 17 Mile Drive, nie było fok ani pelikanów w Monterey, nie obejrzeliśmy Badwater w Dolinie Śmierci, nie widzieliśmy gór Sierra Nevada, nie było przejazdu przez Beverly Hills i część L.A., gdzie usytuowane są domy gwiazd filmowych, takich jak Keanu Reeves, Courtney Cox...)...... Zwiedzanie z panią Joanną to: "pójdziecie tam (niedbałe wskazanie ręką), spotykamy się przy autokarze za 20 (30, 40...) minut" lub "postój 5 minut na fotki", bez jakiegokolwiek komentarza. Zwiedzanie Wielkiego Kanionu zostało przez pilotkę fatalnie zorganizowane. Najpierw bardzo długo czekaliśmy na lot helikopterem, a potem w olbrzymim pośpiechu odwiedzaliśmy przystanki w Kanionie (w sumie z trzech udało nam się pobieżnie zobaczyć dwa). Biuro podróży Rainbow, mimo złożenia reklamacji, nie raczyło nawet przeprosić za zaistniałą sytuację ani wytłumaczyć, dlaczego tak dramatycznie obniżyło poziom usług. Jeśli komuś zależy na dobrej jakości usług, to zdecydowanie NIE POLECAMY tej wycieczki ani tym bardziej biura podróży Rainbow, które za ogromną cenę zafundowało nam chaos, brak organizacji i bardzo, bardzo słabą pilotkę.