Rainbow
Biuro podróży

Rainbow

Sprawdź oferty biura podróży Rainbow
  • Malezja Free Drinks
  • Ekwador Śniadania i obiadokolacje
  • Izrael Śniadania
Zobacz wszystkie oferty Rainbow

Tomek_B

Pobyt: Luty 2019

Wyjazd narciarski Andora Grandvalira - hotel Montecarlo, Encamp, luty 2019. Zastrzeżenia do przewoźnika lotniczego tudzież obsługi naziemnej lotnika w Pyrzowicach. Wraz z córką byliśmy spakowani w jedną dużą walizkę, natomiast buty narciarskie znajdowały się w dwóch małych torbach, których łączna wielkość stanowiła około 50% normatywnej drugiej walizki. Niestety dla pani w okienku ważniejsza niż masa oraz kubatura bagażu okazała się ilość pakunków i zażądała dopłaty 88zł. Pomijając całą dyskusję, finalnie udało się tego uniknąć w wyniku interwencji u jakiegoś kierownika zmiany. Na przyszłość należy spakować się w dwie duże walizki i wozić w środku dużo powietrza, widocznie WIZZ-AIR ceni takie rozwiązania. W mojej ocenie tak kiepski przewoźnik lotniczy psuje wizerunek organizatora całości wycieczki. Poza tym incydentem żadnych innych problemów nie było, na miejscu wszystko OK, zgodnie z ofertą. Cena Andory do niskich nie należy, natomiast standard hotelu przekraczał deklarowane 2 gwiazdki, więc nie mam żadnych uwag.

Rose

Pobyt: Luty 2019

Teneryfa, hotel Playa Real Resort, wczasy - organizacja bez zarzutu, hotel całkowicie spełnił nasze oczekiwania, czysty, zadbany, personel miły i uczynny. Śniadania mogłyby być trochę bardziej urozmaicone, ale i tak było bardzo dobrze. Rezydentka bardzo miła i pomocna.

Pobyt: Luty 2019

Kilkukrotnie uczestniczyliśmy w imprezach organizowanych przez Rainbow. Zawsze bez zastrzeżeń, bardzo kompetentni piloci, z dużą odpowiedzialnością za przekazywane informacje. program ciekawy, nieprzeładowany zbędnymi informacjami, wstępy w cenie. Zastrzeżenia tylko do pilotów, którzy są rezydentami w odwiedzanych krajach, np Kuba( pani Ula), czy Panama (Pani Elżbieta) są zupełnie odrealnione. Przekazywane prze nie wiadomości mocno propagandowe, co lekko frustruje.

Robert

Dobra i sprawna organizacja. Zdecydowanie polecam Rainbow.

Maria

Wycieczka objazdowa do Indii 11-25.01.19 Polecam! Pozostały same dobre wspomnienia. Wycieczka objazdowa, hotele czyste i zadbane, o bardzo dobrym standardzie, jedzenie w hotelach świeże i bardzo dobre. Wspaniały pilot, p. Łukasz Przewłocki, z ogromną wiedzą, profesjonalizmem, kulturą osobistą, poczuciem humoru, służący pomocą. Po raz kolejny korzystam z usług tego biura Rainbow i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników wycieczki i dziękuję za miłe chwile.

Iwona O.

Po 1 w ofercie jest napisane-opieka przedstawiciela biura na lotnisku przy wylocie...ta opieka to poinformowanie że nalezy iśc oddać bagaż i pobrać bilet {informują że trzeba być przy stanowisku biura 2 godz wcześniej} Po 2 przyleciałam do Hurghady koło 14 i spokojnie rejs mógł się zacząć na drugi dzień,ewentualnie następny dzień powinien być na zwiedzanie Hurghady z pilotem...stracone 1,5 dnia Po 3 hotel w Hurghadzie taki sobie pod względem jedzenia,reszta ok Po 4 program zrealizowany w 100% i jak czytam opinie ludzi że pilot brał ich np do manufaktury alabastru ,czy perfumerii bo chciał zarobić za naganianie turytów to wątpię czy czytali program wycieczki,te miejsca są w legalnym programie wycieczki Po 5 pilot {Abdul} naprawdę świetnie mówił po polsku,który łatwym językiem nie jest,miał dużo wiedzy ,był naprawdę obiektywny ,starał się odpowiedzieć na wszystkie pytania i miał boską cierpliwość dla maruderów.Taktowny i z dużym poczuciem humoru. Po 6 punkty do zwiedzania będące w programie były super dobrane ,zobaczyliśmy wszystkie najważniejsze zabytki Po 7 i tu jeden minus dla biura...wycieczki fakultatywne nie powinny się nakładać czasowo Ogólnie jestem bardzo zadowolona z rejsu.Biuro poleciła mi moja córka ,która tylko z nim jeździ.

Antoni

Bardzo dobrze oceniam usługi biura Rainbow podczas naszej podróży i pobytu zorganizowanego przez nich w Egipcie. Martwiliśmy się jak to będzie, to był nasz pierwszy wyjazd tak daleko, ale rezydentka wykazała się ogromnym zrozumieniem dla naszej sytuacji i pomagała nam, do tego była autentycznie serdeczna. Wypoczynek przebiegał w sposób niczym niezmącony.

Z Rainbow zaliczyłam wypoczynek na Bali. Bardzo polecam to miejsce, jest pełne magii, owiane tajemniczą religią, wierzeniami, zapachami i smakami. Przeloty, zakwaterowanie i hotel super, bez żadnych problemów. Rezydentka dostępna praktycznie cały czas, chociaż my nie korzystaliśmy za bardzo. Polecam wypożyczyć skuter i pojeździć po wyspie, niesamowita przygoda.

Taduesz

Na każdym kroku niezgodność oferty z planem wycieczki. Stosunek jakości do ceny poniżej przeciętnej, zapłaciłem 65 tyś - 2 osoby dorosłe plus 3 dzieci. Od początku problemy, czarter zmieniony w ostatniej chwili, hotele z lat 70tych, rezydent naciągający na wycieczki po wygórowanych cenach, lunche w przydrożnych barach. Wycieczka Argentyńskie tango i samba Rio de Janeiro, przełom grudnia i stycznia.

TADEUSZ