Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 1931 opinii

Sławka

Za zorganizowanie nam wczasów w warunkach totalnie niezgodnych z umową w wyniku złożonej reklamacji biuro przyznało nam 100 zł. (czyli1,5 % kosztów) rekompensaty w formie talonu na następne od nich wczasy. Porażająca bezczelność.

To był mój pierwszy wyjazd z biurem podróży, byłem sceptycznie nastawiony przez jednak dość dużą liczbę negatywnych opinii n.t biura Rainbow,a także i innych biur. Na szczęście moje obawy były niepotrzebne i spędziłem chyba najbardziej udane wakacje ever. (Podróżowałem z dziewczyną) Już od momentu kontaktu w sprawie oferty o wszystkim byłem bardzo dokładnie informowany. Kiedy przybyliśmy na lotnisko w Salonikach zostaliśmy poinformowani, że hotel który zamówiliśmy nie jest dostępny. Oczywiście tutaj lekki szok, ale Pani rezydent szybko wytłumaczyła nam, że dostaliśmy nowy hotel i do tego 5 gwiazdkowy podczas gdy zapłaciliśmy za hotel 3 gwiazdkowy. Byliśmy w szoku i oczywiście baliśmy się, że będzie wymagana od nas jakaś dopłata ale nic takiego nie miało miejsca. Biuro Rainbow załatwiło za nas wszystkie formalności i dzięki temu spędziliśmy wspaniałe wakacje w hotelu Alia Palace. Na miejscu odbyło się spotkanie z miła Pania rezydent, która to bardzo szczegółowo tłumaczyła jak będzie wyglądał nasz pobyt w hotelu, a także przedstawiła ofertę wycieczek. Mogę zdecydowanie polecić biuro podróży Rainbow.

Skorzystałam z oferty rainbow kolejny raz i nie rozczarowałam się. Tegoroczne wakacje były bardzo udane. Biuro godne polecenia.

IWONA TYRAŃSKA

Rewelacja, POLECAM GORĄCO HOTEL I MIEJSCE. SUPER HOTEL , JEDZENIE I PLAZA ORAZ MIEJSCOWOŚĆ.

Marek S.

Straciło u mnie wiarygodność. Na prośbę Rainbow w dniu 20 września zamieściłem opinię o hotelu Starlight w Turcji gdzie byliśmy w kilka osób. Niestety opinia jest mocno negatywna, gdyż zaserwowano nam warunki totalnie odbiegające od wspaniałego opisu na stronie biura i zawartej umowy. W dniu 24 września biuro przysłało informację, że opinia jest zatwierdzona i opublikowana oraz podano link do niej. Ponieważ jednak nie została opublikowana, zadałem pytanie kiedy to nastąpi. Tego samego dnia dostałem odpowiedź, że się pomylono z tą akceptacją i dalej ona trwa. W dniu 26 września ponownie zapytałem, czy trwająca akceptacja to tak naprawdę cenzura niewygodnej dla biura opinii. Minęło dwa tygodnie, opinii nie opublikowano, odpowiedzi mi nie udzielono na pytanie. Wiem, że trwa sprzedaż już przyszłorocznych wczasów i moja opinia może zasiać niepokój u potencjalnych kupców. Na stronie biura w czołówce same pozytywne opinie o przedmiotowym hotelu, nawet te z ubiegłego roku, a z września tego roku brak.

Jagoda

Pierwszy i mam nadzieję ostatni raz z Rainbow...Moze i hotel nie byl najlepszy, nie spodziewaliśmy sie cudow w Grecji, ale rezydentka..Pani Kasia,nigdy wiecej ...Zachowywala sie jakby nic nie wiedziala..nie byla w ogole pomocna i wrecz zbywala ludzi..a apogeum braku jakiejkolwiek empatii bylo gdy ppdczas jednej z wyecieczek okradli w grupie starsza Pania..ktora prosila Pania Kasie,zeby pomogla jej przy zalareianou spraw na policji..ukradli jwj kaert kredytowe i pieniadze..ale Pani Kasia stwierdzila,ze bedzie ciezko zalatwic cos i sie nie oplaca..Dramat.Nie polecam.

GB

Najbardziej profesjonalne biuro podroży w naszym kraju.

Mieczysław Kamiński

Dotychczas uczestniczyłem w 9 wycieczkach organizowanych przez Biuro Podróży Rainbow. Wszystkie były objazdówkami i wszystkie zaliczam do bardzo udanych, również tę ostatnią na Kretę i Santorini, która odbyła się w dniach 18.09.-25.09.2019 r. Dzięki niej bliżej poznałem uroki pięknej wyspy Krety, szczególnie północnej części (m.in. miasta Chania, Rethymnon, Heraklion i Agios Nikolaos). Bogaty program wycieczki obejmował również wiele innych atrakcji, takich jak np. zwiedzanie wykopalisk w Knossos, rejs na wyspę Spinalonga , czy wycieczkę na Santorini - wyspę o niepowtarzalnym i naturalnym pięknie. Wycieczka była dobrze zorganizowana i sprawnie przeprowadzona. Jest to w dużej mierze zasługą pilota wycieczki, p. Doroty Nowak-Szymczyk, która dysponowała bogatą wiedzą o wyspie i umiała ją przekazać wycieczkowiczom, a przede wszystkim była bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę. Wycieczkę na Kretę i Santorini polecam tym wszystkim, którzy interesują się malowniczymi krajobrazami, piękną i różnorodną architekturą oraz którym jest bliska historia regionu M. Śródziemnego, gdzie rodziła się nasza cywilizacja.

Waldek

Nigdy więcej z wami. Zepsute wakacje. Szkoda gadać. Byliśmy z nimi pierwszy i ostatni raz. Oferta w ogóle niezgodna z tym co nam zaserwowano na miejscu. Niby 5 gwiazdkowy hotel w Turcji okazał się 21 metrowym pokoikiem bez balkonu z okienkiem na tyły budynku. Hotel ten porzuciła wcześniej Itaka gdyż miała tyle skarg. W sumie wyciągnięto od nas 1750 euro za dwie osoby w pokoju góra trzygwiazdkowym, podczas gdy turyści z Niemiec mieli luksusowe pokoje w głównym budynku za 1500 euro od pary. Będziemy składać skargę i ewentualnie pójdziemy na drogę sądową.

Mirek

Zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez biuro. Za 3500 od osoby mieliśmy mieć luksusowy pięciogwiazdkowy hotel dla wymagających klientów w Turcji. Mieliśmy 21 m norę bez balkonu z oknem na klatkę schodową w kategorii 2 gwiazdek. Po dwóch nocach wymieniono nam na większą norę 3 gwiazdkową z defektami i balkonem z którego nie można było skorzystać. Rezydent jest bezsilny wobec recepcji. Do Turcji już nie polecę, a nad Rainbow się zastanowię..... Byliśm w Starlight Hotel w Kizilagac we wrześniu 2019.