Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2088 opinii

Jacek Górecki

Pobyt: Wrzesień 2020

Opis wycieczki a to co na miejscu to sa dwie różne rzeczy. Opieka ze strony biura żadna po prostu Cię zostawiają samego i część Chcesz mieć wcieczkę to sobie sam załatw w miejscowym biurze.Nie znasz języka obcego to twój problem Rezydent ma ciągle zajęty telefon to o co chodzi ma na głowie jeszcze inne 16 wycieczel WPolsce przed wyjazdem do końca jesteś informoway ze wszystko jest ok Powinni wspomnieć że aby jechać musisz zać najlepiej dwa języki i to dobrze bo inaczej zginiesz i nawet w hotelu się nie zameldujesz , bo znowu oczywiście jesteś sam a tu obsluga hotelu próbuje ci powidzieć gdzie twój pokój ,jak masz wziąść ręczniki itd.Jednym słowem dno.

Oszukana

Pobyt: Maj 2020

Sposób w jaki postępuje zarząd tej firmy to DNO I 5 METRÓW MUŁU. Nie chcą zwracać pieniędzy za imprezy, które się nie odbyły. Żadnego kontaktu z poszkodowanymi klientami - blokowane są maile z wezwaniami do zapłaty. Najpierw nie chcieli przyjąć zgodnego z prawem odstąpienia od umowy z powodu Covid 19, potem (po wysłaniu pocztą) kombinowali z datami przyjęcia i nie uznawali odstąpienia od umowy. Proponowane vouchery to po prostu kpina najpierw 105% potem 110% niewiadomo czego i na co. Najpierw chwalą się ogromnymi zyskami a za chwilę obniżają wartość udziałów. Panie prezesie Baszczyński czy sądzi Pan, że takie postępowanie zapewni Rainbow uznanie i szacunek klientów? Moim zdaniem to początek końca.

Katarzyna Miękina

Pobyt: Sierpień 2020

Super.Moja wycieczka trwała 12 dni byłam z rodziną na Zakynthos w bardzo pięknym hotelu white olive premium Laganas.Od początku byłam otoczona opieką przez pracownika biura Pana Aleksandra, kt?ry był profesjonalistą w każdym calu.Czułam się bezpiecznie i bezstresowo ruszyłam w piękną podr?ż.Hotel czyściutki,obsługa hotelu oraz pracownicy restauracji przemili jedzenie urozmaicone, bardzo dobre.pokoje komfortowe.Polecam to biuro w 100 procentach a szczeg?lnie biuro w Zabrzu w Centrum handlowym Platan.Katarzyna z Zabrza.

Anna Citak

Pobyt: Sierpień 2020

Biuro spełniło nasze oczekiwania. Wycieczka-stolice europejskie była wspaniała, bardzo dobrze zorganizowana. Na szczególną uwagę zasługuje nasz pilot i przewodnik, Pan Kamil, którego wyróżnia ogromna wiedza, kultura osobista, a także wielka troska o każdego uczestnika wycieczki. W trudnym czasie pandemii czuliśmy się bezpiecznie w każdej stolicy, a także w każdym hotelu, gdyż widzieliśmy, że wszyscy naprawdę przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Dziękujemy serdecznie i polecamy gorąco. Anna i Grzegorz.

Ada

Pobyt: Sierpień 2020

TOTALNI OSZUŚCI, którzy z premedytacją sprzedają oferty hoteli, które w sezonie 2020 są zamknięte z powodu Covid! Przykładem jest hotel Apollon Windmill (ex Boheme)a Kos,który jest nieczynny od kwietnia 2020 do października 2020. NICZEGO nieświadomi klienci na miejscu dowiadują się, że hotel jest nieczynny i zostają umieszczani w innym hotelu tego samego właściciela co hotelu Windmill czyli w hotelu Apollon,który zupełnie różni się od hotelu Windmil .Hotel Windmill jest małym, kameralnym hotelikiem dla osób ceniących ciszę i spokój natomiast hotel Apollon to duży ,glośny hotel i zupełnie nie ma nic wspólnego z tym co oferuje hotel Windmill! Tak właśnie w tym.sezonie funkcjonuje Rainbow Tours!!! Oczywiście na ich oficjalnej stronie takiej opinii nie da się umieścić z wiadomych względów! OSZUŚCI!!!!

Jerzy Studzinski

Pobyt: Wrzesień 2020

Pierwszy i ostatni nasz kontakt z Biurem Rainbow i jakim kolwiek innym polskim. Unia kazala NATYCHMIAST zwracac kase za loty ,ale Rainbow i inne maja to gdzies,zachecane przez piS.Rzad polski w ramach pomocy dal biourom az 180 dni na zwrot pieniedzy ale one doliczyly sobie do tego jeszcze regulaminowe 14 dni.!!!!!! A jesli sami zrezygnujecie z obawy przed wirusem i powtorka z powrotow,to urwa wam ejszcze czesc wplaty. NIKT nic nie wie,NIE MA zadnej strony,na ktorej mozna sprawdzic co z nasyzmi pieneidzmi. Sprawa nieslychana w skali swiata,zeby to klienci kredytowali wielka firme ,w dodatku BEZ odstek,bo rainbow odda czysta sume wplaty minut ew. potracenia,jesli zrezygnowales sam nawet na az 45 dni przed wylotem,bo wtedy urwa na dzien dobry 7 %. Zal mi neckermanna,bo oni oddawali be zproblemu calosc i natychmiast.

maube

Pobyt: Sierpień 2020

Profesjonalne biuro podróży. Oferta korzystna cenowo, ubezpieczenie Cocid-19 gratis. Wylot i powrót w godzinach podanych w ofercie. Na miejscu opieka rezydenta od lotniska do hotelu Ii odwrotnie podczas powrotu. Polecam.

Pobyt: Lipiec 2020

Ja wplaciłam pieniadze w lutym przed całą sytłacja COV-19. Wylot miał byc koniec lipca.Ale cos mnie tkneło i zaczełam sie dopytywac w maju czy wogóle sie odbedzie.Pani mówila,że czekaja na informacje. W polowie czerwca to samo.I na koniec czerwca pani mówi żebym poczekała do polowy lipca . Powiedziałam,że nie i że rezygnuje z wylotu .Przyjeli moja rezygnacje ale juz 7% powiedzieli ,że potracą.Powiedziałam ok byle wrucili reszte ,a nie jest to mała kwota bo za 3m osoby.I co sie okazalo wylotu w moim terminie nie było i całe szczescie ,że zrezygnowałam bo bym pewnie nic nie dostała-co prawda czekam na pieniadze. Kiedy zapytałam sie kiedy bede miec zwrot to dostałam informacje ze za 180dni . Jak zaczełam dyskusje na ten temat to dostałam informacje ,że maja zgode od panstwa zwiazku z cod-19 To jak to jest ,ze dalej sprzedawali wycieczki a zaraz odwoływali ?Co by od ludzi kase wyciagnac?Dlaczego panstwo nie pomysli o nas ,ze kazdy znas ma teraz zamrozone pieniadze na 180 dni. Co zrobili wtakim razie z moja kasa jak wylot sie nie odbył. Przez to nie mogłam dziecka zabrac na wakacje bo kasa lezy nadal u nich i tak polezy sobie do grudnia.

Wojciech Stępowski

Pobyt: Sierpień 2020

Przyczyną upadku, bankructwa biura Rainbow za max 3,4 lata nie będzie brak koniunktury, tylko obecny stan traktowania klientów. Tysiące klientów rozgoryczonych brakiem informacji, zwrotu pieniędzy na czas. Nikt z nich nigdy więcej nie wybierze tego biura i każdy z tych klientów będzie odradzał to znajomym. Za kilka lat będzie lament że zagraniczne biura wykorzystują swoją pozycję. TUI oddało pieniądze wszystkim w ciągu 2 tygodni. Ja na swoje wpłacone w lipcu, więc czas zwrotu 2 tygodnie, upłynął 2 tygodnie temu i co najlepsze Rainbow NIE WIE czemu nie oddało mi pieniędzy. Nigdy więcej Rainbow, ale widzę że i klienci Itaki mają podobną sytuacje to nie widzę w internecie takich opinii o Coral Travel, TUI i Exim Tours. Nasi rodzimi przedsiębiorcy nas robią w d...

Lech z Białegostoku

Pobyt: Sierpień 2020

Sprawdz dokladnie hotel do ktorego chcialbys jechac. Stare zniszczone i zaniedbale obiekty a w katologach zdjecia z poczatku ich swietnosci. Nie informujo o istotnych sprawach takich jak np. wiejacy ciagle silny wiatr, nad hotelem znajduje sie trasa podejscia samolotow do lądowania ok 250-400 m nad hotelem.