Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2088 opinii

Grzeg

Pobyt: Wrzesień 2020

Biuro w czasie pandemii naciąga klientów. Mimo złożonej rezygnacji ignorują wszelkie monity i nie udzielają żadnych informacji o sposobie załatwienia sprawy. Dla mnie banda złodziei wykorzystujących sytuację. Nawet jak kiedyś pandemia się uspokoi nie spojrzę na ofertę tego biura. Szczerze życzę im bankructwa i ostrzegam przed wpłacaniem jakichkolwiek pieniędzy.

Sławomir Kwaskiewicz

Pobyt: Kwiecień 2020

Proszę aby wszyscy którzy chcą podróżować z tym biurem , mocno się zastanowili. W czasach kiedy światem rządzi COVID odstąpiliśmy od umowy z powodu NNO. Ustawa i umowa wyraźnie nakazują zwrot pieniędzy z zaliczki w całości. Niestety , rzeczone biuro zaproponowało nam przeksięgowanie zaliczki na inną imprezę turystyczną , tylko my na razie nigdzie się nie wybieramy. Rainbow zaś bezczelnie nagabuje nas do jak najszybszej rezerwacji nowej podróży , abyśmy mogli odzyskać swoją zaliczkę, nawet nam voucherów nie zaproponowali , tylko mamy jechać już teraz. Świadome działanie aby wydusić z klienta świeżą kasę , odwołać wycieczkę i nie oddać zaliczki. W związku z tym wszystkich jeszcze raz ostrzegam przed tym biurem !!!

Tomek

Pobyt: Sierpień 2020

Insrttucjonalne traktowanie klienta reszta brak słów 3 godzinyzmarnowanr na kontakcie z konsultantem rainbow i bankami -efekt nic nie załatwione i nerwy,które popsuły radość wyjazdu

Jarek

Pobyt: Sierpień 2020

Witam. Czy ktoś z Państwa zrobił ostatnio rezerwacje na którąkolwiek imprezę a ta następnego dnia została odwołana????????? Za wycieczkę która się nie odbyła dostałem w kwietniu voucher. Obawiając się upadłości biura zdecydowałem się na Norwegię, wylot 17 sierpnia. Ponieważ termin do imprezy krótki kazano mi wpłacić całą kwotę ( ponad 12 tyś ) Z chwila zaksiegowania kwoty w biurze Rainbow natychmiast dostałem wiadomość że impreza się nie odbędzie. Moim zdaniem firma sprzedaje wakacje których nie ma . Żeruje na wpłatach klientów żeby potem obrać naszymi pieniędzmi . Jeżeli ktoś z Państwa miał podobną sytuację proszę o wpis

Małgosia

Pobyt: Lipiec 2020

Rozumiem, że jest covid, ale robienie łaski klientom, którzy mimo wszystko nie zabrali pieniędzy to już szczyt wszystkiego. Ofertę zmieniali nam 3 razy - pierwotną zarezerwowaliśmy w grudniu - dwa tygodnie na Gran Canarii. Zarówno na stronie, jak i w panelu klienta podane są numery kontaktowe - tylko, że panie, które odbierają telefony nie odpowiadają na żadne pytanie - odsyłają do sprzedawcy lub wprost mówią, że one tylko sprzedają. Tak więc z 15 dni, po przesunięciach terminów mogliśmy polecieć tylko na 11 dni i to idąc do pracy 10 godzin po przylocie. Za każdym razem wykupowaliśmy miejsca w samolocie, żeby na 6 i 3 dni przed wylotem dowiedzieć się, że nie ma rezerwacji miejsc, a biuro zwróci pieniądze, jeśli miejsca były opłacone - a niby jak mogły być nie opłacone. I teraz najlepsze - z Warszawy do Chani lot trwa ok. 2, 5 godziny. Polecieliśmy przez Katowice, najpierw czekając 30 minut na start, potem lot do Katowic, wszystkie procedury lądowania, zabranie pasażerów, procedury startu i już tylko 2,5 godziny na Kretę. Wylot był o 6,50, tak, jak w najbardziej gorącym sezonie. Oczywiście pasażerów z Katowic było znacznie mniej niż z Warszawy, ale może biuro uważa, że są lepsi i nie mogą dojechać do Warszawy, a ci z Warszawy są gorsi, więc mogą latać z dosiadkami. Na pieniądze związane z różnicą w cenie wczasów i rezerwacjami miejsc w samolocie oczywiście czekamy - na maila z pytaniem kiedy nastąpi zwrot biuro oczywiście nie odpowiedziało.

Gabi

Pobyt: Wrzesień 2020

Niestety, mam problem z odzyskaniem zaliczki za wycieczkę do Maroka we wrześniu. Maroko nie przyjmuje turystów, jest tam stan wyjątkowy, a RT twierdzi, że wycieczka się odbędzie .

Rafi

Pobyt: Lipiec 2020

Wpuszczają turystów w maliny jeśli chodzi o hotel willas Plat w Plat. Kurwa Żenada

Sebastian

Pobyt: Marzec 2020

Dopóki wszystko idzie z planem biuro się sprawdzało. Przyszedł koronawirus, nie chcieliśmy jechać na wycieczkę, tym bardziej, że biuro skazało nas na 9 godzin czekania na przesiadkę w Rzymie, ale biuro się nie zgodziło (możemy zrezygnować tracać wpłacone pieniądze, czyli 28 tys zł), twierdząc że realizacja wycieczki nie jest zagrożona, a Rzym bezpiecznym portem przesiadki (mimo że GIS nie zalecał już wtedy podróży do Włoch). Więc polecieliśmy. Udało się zrealizować 4 dni z 14 dniowej wycieczki, resztę spędziliśmy na lotniskach. Po powrocie odpowiedź biura na reklamacje: nie nasza wina, nie mogliśmy tego przewidzieć. Ja mogłem skoro jeszcze kilka dni wcześniej prosiłem o odwołanie, ale oni nie mogli przewidzieć? Co ciekawe biuro nie zwróciło nawet gotówki zbieranej na napiwki i bilety wstępu, które nie zostały kupione, bo nigdy do tych miejsc nie dojechaliśmy...

Janek

Pobyt: Lipiec 2020

Rainbow. Kiepska firma, do tego mało solidna. Hotele na objazdówkach to jakis koszmar. /byłem trzykrotnie/. niezłe programy. Kanciarze biora mase pieniedzy w euro, których nikt nie kwituje i nie rozlicza. Maja lewe dochody w miliony. kto na to pozwala. i jeszcze ich ratowac. kpina.

Gostyn

Pobyt: Wrzesień 2020

Oszukali mnie bandyci. Stanowczo nie polecam. Nie chcą mi oddać pieniędzy, bo mówią że zarazy nie ma ale przez zarazę chcą oddać kasę dopiero za 194 dni