Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Olga

W te wakacje skorzystałam z usług biura podróży RegoBis po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Zostałam bardzo miło obsłużona, wszystko zostało mi jasno przedstawione, a na moje wiadomości odpisywano niemal od razu. Polecam

Nabrany

Tragiczne biuro które wysyła ludzi do chlewu i jeszcze każe sobie za to płacić i być zadowolonym.podczas naszego wyjazdu z 16 osób 12 zmieniło hotel na inny więc to nie jest nasza fanaberia, inne osoby które przyjechały wcześniej także były oburzone takim poziomem usług za które zapłaciły.pozytywne opinie na temat tego biura to jeden wielki żart a takie same wpisy mają za zadanie ukryć niewygodne recenzje tego biura dla przyszłych osób które dadzą się nabrać na to co oferuje to biuro.arogancja pracowników biura na reklamację usługi świadczy o niskim poziomie jakie świadczy to biuro.

Świetne biuro, organizuje wakacje na najwyższym poziomie.

Damian

Dobrze przygotowana oferta, dostałem to czego oczekiwałem, udanych wakacji oraz ładnych widoków w rozsądnej cenie. Polecam

Jola

Pobyt: Maj 2017

Jeśli chodzi o samą obsługę klienta, biuro działa na bardzo dobrym poziomie. Miałam przyjemność wraz z mężem uczestniczyć w wycieczce objazdowej do Hiszpanii. Organizacja jak najbardziej na plus, jednak przyznam szczerze, że wszystko działo się zbyt szybko. Dużo było nadrabiane w autokarze. To było kilka lat wstecz. Poleciłabym to biuro każdemu, kto lubi dużo zwiedzać i jest ciekawy świata. Cena przystępna jak na Hiszpanię i wycieczki, które są oferowane w cenie. Serdecznie polecamy.

Klient

Tragedia nic nie było tak jak trzeba . Brud syf i malaria w Albanii

ZP

Pobyt: Listopad 2019

Bardzo dziękujemy za rewelacyjnie zorganizowany wypoczynek:) Wszystkie punkty oferty zostały zrealizowane, hotele pięciogwiazdkowe o wysokim standardzie . Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, wszystko świerze i smaczne. Bardzo zadowoleni jesteśmy z opieki rezydenta Feizy rewelacyjnie mówiący po polsku Turek, bardzo ciekawie opowiadał o tradycji zabytkach historii i geografii Turcji. Polecamy serdeczniejsze

ZP

Adriana

Hotel polecił nam pracownik obsługi klienta tego biura. Powiedział, że był tam, jest super i będziemy zachwyceni... hotel 4* w Macedonii na all in. Grzyb atakuje spod prysznica, a po zgłoszeniu na recepcji sufit umyto i za 2 dni znowu było to samo. Generalnie brud i awarię. Notorycznie brakowało też nakryć na posiłkach. Reklamowaliśmy po powrocie. Mamy odpowiedź na reklamację: Pani prawnik twierdzi, że to co opisałam należy do lokalnego standardu 4* i że we wrześniu może brakować nakryć bo jest wysoki sezon turystyczny. Reklamacja odrzucona 2 razy. Dziwne, że pan sprzedający nam wakacje przez tel. się o tym nie zająknął. Nauczka prosta - wakacje z dużym biurem a jakieś Rego Bis.

Janusz P

Pobyt: Listopad 2019

Byłem uczestnikiem wycieczki do Turcji w okresie od 09.11.2019r do 16.11.2019r. Wykupiłem wraz ze znajoma opcje HB, czyli śniadanie i obiadokolacje. Zapłaciłem za wyjazd jednorazowo pełną kwotę parę tygodni przed terminem wyjazdu. Jakie było moje zdziwienie, gdy po przyjeździe na miejsce dowiedziałem się od pilota wycieczki, że ja mam opłaconą wersję tylko ze śniadaniem. Jeżeli chce korzystać z obiadokolacji muszę dopłacić 135 euro. Na szczęście miałem zaświadczenie z biura przez które wykupiłem pobyt, że mam wersję HB. Oczywiście nie otrzymałem opaski uprawniającej mnie i moją znajomą do korzystania z pełnej opcji mojego wyjazdu. Pilot stwierdził, ze musi sprawę wyjaśnić z organizatorem. Proszę sobie wyobrazić niedziela 10.11 i poniedziałek 11.11. wolne dni, nikt nie pracuje. Tylko dzięki dobrej woli i uprzejmości pilota turka z pochodzenia mogliśmy korzystać z pełnego wyżywienia do czasu wyjaśnienia całej tej sytuacji. Dopiero we wtorek otrzymaliśmy opaski, które uprawniały nas do korzystania z pełnego wyżywienia. Jestem zbulwersowany całym tym zajściem, co by się stało gdybym nie posiadał potwierdzenia i wpłaty za wyjazd ? Gdybym trafił na innego pilota? Miałbym wtedy tylko opcje albo nie korzystać z obiadokolacji albo zapłacić po 135 euro za posiłki? Nie rozumiem jak można traktować tak klienta? Ciekawe czy ktokolwiek z biura organizatora tego wyjazdu, przeprosi za zaistniała sytuacje. Podsumowując moj wywód nie polecam usług biura Rego-Bis, korzystałem z ich usług pierwszy i ostatni raz.