Średnia ocena
Chorwacja / Zatoka Kvarner

Ad Turres

Iza

• Zalety - blisko supermarkety - przyjemne powietrze ze względu na sosnowy las
    • Wady - obiekt bardzo zaniedbany - w pokojach brudno - często brak ciepłej wody - posiłki są niesmaczne, brak napojów do obiadokolacji

Obiekt dla lubiących sporty wyczynowe - zejście do plaży strome, do jadalni trzeba wspinać się pod górę. Jedzenie niedobre, trzeba się dożywiać na mieście. Brak napojów do obiadokolacji, jeśli się chce napić, trzeba u nich kupić - nie można wnieść swojej wody, piwa czy wina. W pokojach brak czajnika, lodówki, klimatyzacji i TV. Łazienka brzydka, pokoje zaniedbane i brudne. Pawilony obskurne. W budynkach i lesie w którym się znajduje można by kręcić horrory. Niewątpliwie wiele lat temu obiekt mógł być całkiem przyjazny, jednak na dzień dzisiejszy wymaga generalnego remontu i zmiany mentalności osób zarządzających, chociażby dawać naprawdę dobre jedzenie.

iwona sznura

• Zalety Pokój z widokiem na morze mieliśmy.
    • Wady Wygląd zewnętrzny hotelu nie nastraja optymistycznie. Na balkonie głównym zamiast jakiejkolwiek rośliny ozdobnej rosło ziele . Balkon brudny niesprzątany wogóle. Odpadający tynk .Do morza 800 m pod stromą górę co w upale 30 stopni naprawdę jest męczące i człowiek przeklina źe wybrał taki hotel. Sniadania non stop te same.Kolacje urozmaicone .

Powyźszą ofertę wybrałam ze względu na cenę i wolny termin.

Zmartwiona54
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety dużo jedzenia
    • Wady pokoje z lat prl\\\'u, bez tv. Tylko lozko i wc.

Na pewno zaleta pobytu jest jedzenie, sa to szwedzkie stoly, mozna sie najesc. Bez limitu. Basen przy hotelu maly, ale woda czysta. Strome wejscie do hotelu - nie polecam starszym ludziom, samo wyjscie nad morze kosztuje bardzo duzo wysilku. Codziennie wymieniaja reczniki, wiec jest ok, aczkolwiek pokoje to tylko lozko, lustro i wc. Nic wiecej, zero tv, klimatyzacji, wi-fi. Po paru dniach kapieli nie ma co czlowiek ze soba zrobic, rezydentka tez sie nie wysila jezeli chodzi o jakies rozrywki.. raczej nie polecam. Bede szukac czegos na przyszly rok z wieksza iloscia gwiazdek, na pewno nie sa to ' ** ' .

monika
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Dobre położenie. Blisko do plaży.
    • Wady Brak lodówki

Wczasy adekwatne do ceny ale nie polecam znajomym ponieważ standard jest bardzo skromny zwłaszcza dla rodzin z dziećmi

ROMUALD
    Pobyt: Lipiec 2012

Pobyt: Lipiec 2009

Hotel położony jakieś 800 metrów od wąskiej plaży.Strome zejście.Miła obsługa recepcji. Brak animacji dla gosci w hotelu. Pokoje skromnie urzadzone, ale czyste. Brak klimatyzacji w pokojach nie powoduje dyskomfortu. Posiłki mało urozmaicone,oraz już godzinę po rozpoczęciu posiłku brakowało podstawowych składników. Obsługa restauracji bardzo nie miła.Basen mały i obleżony od rana do wieczora.

Maria
    Pobyt: Lipiec 2008

Moim skromny zdaniem:) warunki dobre, jak również na jedzenie nie trzeba było narzekać. Warunki adekwatne do ceny.

Haaa
    Pobyt: Czerwiec 2007

Teddi
    Pobyt: Grudzień 2006

Uwaga na ten obiekt obsługa chamska .W ofercie biura Adriatica ani słowa ,że do morza jest bardzo strome zejście nawet jak na Chorwacje .Zdecydowanie nie polecam

WK
    Pobyt: Lipiec 2007

Prawdziwa odległość od morza - 800m na wysokiej skarpie, powroty są bardzo męczące, hotel to typowy skansen lat 70-tych. Biuro Adriatyk nas nabiło w butelkę poleciło jako hotel ** , a ma w rzeczywistości * jedzenie bardzo monotonne, brak rezydenta i możliwości kontaktu w razie problemów, miejscowość bardzo ładna. Polecam inne hotele blisko morza, no i nie przez w/w biuro.