Opinie o hotelu Alpsky

512 zł 7 dni / os. Sprawdź

Gab
    Pobyt: Grudzień 2014

• Zalety Miła obsługa recepcji
    • Wady Zdecydowaną wadą hotelu są posiłki.

Chorowaliśmy 2 dni i noc nieprzespana... na 5 dniowy wypad na narty to dużo zmarnowanego czasu. .... jedzenie odniosłam wrażenie było zdecydowanie "wczorajsze". Zamiast jeździć na nartach, siedzieliśmy w bólach w małym pokoju... tragedia! Chciałabym polecić choć jeden ciepły posiłek ale z czystym sumieniem tego nie zrobię, szkoda zdrowia. . .. wiem,że nie można się spodziewać cudów po 3* ale byłam w wielu miejscach o podobnym standardzie i były o niebo lepsze. .. Szpindlerowy Młyn jest urzekający, jednak podstawą jest trafić w dobry hotel z wyżywieniem lub wybrać taniej i wziąć ze sobą prowiant :(

Piotr Rabiej

Parking nieodśnieżany, śliski, trudno dojść do hotelu. Winiarnia nieczynna. Reczniki nie zmieniane, nawet jak na podłogę rzucone tuż obok kartki, żeby te do wymiany zostawiać na podłodze. Zimno - kaloryfery czynne tylko kilka godzin na dobę. Pościel według standardu schroniska młodzieżowego. Do terenów narciarskich za daleko by dojść w butach i z nartami w ręku (około 700 m), trzeba jeździć samochodem lub taxi. Zakwaterowanie w budynku bocznym, który nie ma nic wspólnego z budynkiem głównym, choć też ma niby 3 gwiazdki - w ogóle nie pokazany na zdjęciach. Armatura sanitarna niczym z promocji z Biedronki - uchwyt na prysznic urwany. Położenie tuż przy drodze, ale ruch nie przeszkadza.

Honorka
    Pobyt: Grudzień 2005

Największym plusem hotelu są posiłki. Największym minusem dojazd na stok (ok. 300 m) - nie ma możliwości dostania się skibusem, można co prawda zjechać na nartach, ale tylko pod warunkiem, że droga jest zaśnieżona i nie posypana żwirem. Z powrotem jest gorzej, bo pod górkę. Musieliśmy brać taksówkę bo po całym dniu na nartach nie dawaliśmy rady wrócić piechotą.