Opinie o hotelu Amar Sina
Egipt / Sharm el Sheikh

Amar Sina: basen, teren hotelu

Agata

• Zalety brak
    • Wady tragiczne jedzenie, beznadziejna obsługa hotelowa, brudne i cuchnące ręczniki, daleko położona plaża od hotelu

Najgorszy hotel w jakim byłam, biuro nie powinno sprzedawać wycieczki do tego "hotelu".Jedzenie tragiczne, ziemniaki, makaron i malutkie kawałeczki mięsa, które wydziela kelner, brak owoców, ciast, w zasadzie wszystkiego brakowało.Obsługa hotelowa zachowywała się jakby była tam za karę.Po kilku dniach z pomocą rezydenta Gabriela ( kompetentny)przenieśliśmy się do innego hotelu.Omijajcie szerokim łukiem Amar Sina.

Ireneusz Romanowski
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Brak brak brak
    • Wady Stary, brudny, zagrzybiony, zaniedbany i można by tak wyliczać wady bez końca.

Ja rozumiem tylko 3 gwiazdki. Nie spodziewaliśmy się luksusów ale na Boga jakiekolwiek warunki sanitarne powinny raczej obowiązywać. Niestety się przeliczyłem. Wszechobecny grzyb i smród w pokoju od którego bolała głowa to tam standard. Remontu od dziesięcioleci tam nie było. Spoko. Może to kosztuje ale żeby nawet nie odmalować ścian to już przesada. O jedzeniu nawet się nie wypowiem. Ogólnie masakra i nie polecam nikomu poza fanami survivalu.

Sylwia Marciniak
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Żadnych zalet.hotel pokryty grzybem. Po pieteszej nocy wymiotowalam z zatrucia. Bród wszędzie, kurz. Jedzenie na wydzial a do tego OBRZYDLIWE!!!!
    • Wady Wafa hotelu jest to ze w ogóle sie reklamuje

Tragedia!!!! Ludzie! Nawet NIE patrzcie w tym kierunku! W łagrach bylo lepiej

Jan

• Zalety Piękny , rodzinny hotel . Mili ludzie . Przyjemnie , bezpiecznie , bezproblemowo .
    • Wady Wyżywienie ! Niesmaczne ( jedna przyprawa -harisa do wszystkiego ) . Mało warzyw , ryby tylko duszone . mało mięsa - w większości mielone z kasza ... i z resztkami z poprzednich posiłków . Dlatego ocena obniżona . 2. Bus hotelowy jedzie na piękną plażę tylko 1 raz dziennie o 10.oo . Powrót o 14.oo

Tak jak wyżej - gdyby jedzenie było takie , jak w większości arabskich hoteli , ocena byłaby dużo wyższa. Wszędzie oszczędności . Bus miał turystów dowozić kilka razy dziennie na dwie plaże . Dowoził jeden raz- na jedną plażę . Plaża wąska , ale z rafą . Mało leżaków . Około 20 na dwa hotele . Brak intymności - jeżeli ktoś lubi poleżeć na leżaku . Jeżeli jest to miejsce do wypłynięcia do nurkowania to jest super. Ale reszta nam odpowiadała . Niewielki ! to zaleta , ładny . Nie ma szyb - jako jedyny w Sharm , ale są okiennice i ma to swój urok . Klima działa prawidłowo . Miły barman , Ogólnie polecam , ale nie dla rodzin z dziećmi . Obok fajny pub z muzyką .

George
    Pobyt: Marzec 2015

• Zalety hotel położony w cichym miejscu

Byliśmy w tym hotelu, kiedy był tylko w katalogu firmy Neckermann. Pokój dostaliśmy wtedy z jedynym balkonem jaki był w tym hotelu - z widokiem na całe patio z basenem, barem i kopulastymi wieżyczkami gdzie mieszkały ptaki. Obsługa na maksymalnym poziomie - wieczorem wynosiła wszystkie stoły dla gości przy basenie.Po kolacji sprzątane do środka. Od tego czasu zmienili się właściciele i już niestety poziom oceny skurczył się do minimum. Jeśli właściciel nie wymaga to i obsługa jest do niczego. Przy wyjeździe do domu zostawiliśmy album z zdjęciami z Synaju na stoliku przy recepcji - po miesiącu wyczekiwania trafił w Polsce z powrotem do naszych rąk ! Z tego hotelu sami organizowaliśmy wyjazd do Petry bo jeszcze nie było grupowych wycieczek. Byliśmy odwiedzić ten hotel w następnych latach ale niestety obsługa była już całkiem inna. To był nasz pierwszy wyjazd do Egiptu - dawno temu. Niestety - nie można wybrać roku - do dyspozycji są tylko 3 lata wyboru.

robert
    Pobyt: Marzec 2013

• Zalety brak
    • Wady wszystko!!!! do tego nie ma co jeść

Jeżeli ktoś postawi na obóz przetrwania za małe pieniądze,to polecam,ale trzeba żywić się samemu,miejsc nie brakuje

katarzyna
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety okropny
    • Wady brudny, śmierdzący, zaniedbany do remontu kapitalnego

okropne omijać z daleka bo nawet reczników nie chcą dawać

L.
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety - nietypowa architektura, nawiązująca do egipskiej wioski - rafa koralowa na plaży - kameralność
    • Wady - obsługa kelnerska, barowa fatalna, a właściwie wszystko związane z kuchnią i barem - woda pitna z baniaków miała smak chloru, taki sam jak woda z kranu - plaga komarów (zwalczają je paląc ropę - hotel ginie w chmurach spalin, robi tak więcej hoteli i to w tym samym czasie) - odległość do plaży, beznadziejny dowóz - leżaki na plaży ustawione ciasno jak fotele w kinie, dozwolone palenie papierosów na plaży - plaża należy co najmniej do dwóch hoteli dlatego tłok, ten drugi zajmowany przez Rosjan - jakiś tubylec, "zarządca plaży" wyznacza miejsca na leżaku, mam wrażenie że wskazuje np. miejsce w słońcu aby dostać pieniądze za otrzymanie lepszego miejsca - brak stref dla palących w hotelu, dlatego częsty smród papierosów - bardzo głośna klimatyzacja, chłodzenie ma niewiele wspólnego z nastawioną temperaturą

Spędziłem w tym hotelu dwa tygodnie w maju z żoną. Wady i zalety powyżej. Hotel sprawia wrażenie jakby nikt nim nie zarządzał, albo zupełnie mu na tym nie zależało. Obsługa hotelowo-barowa fatalna, do zwolnienia w całości. Obsługa na recepcji i sprzątający ok. Na posiłkach człowiek czuje się jak intruz (all inklusive), a do poproszenia o coś w barze musiałem się zmuszać. Dość to męczące i niekomfortowe dla gości. Częściowo rozumiem sytuację, kryzys, obłożenie hotelu może 10%, prawie brak napiwków dla obsługi itd. Byliśmy przed wyborami, obsługa wciąż głośno dyskutowała o generale Sisi, ubrani w koszulki z jego podobizną głośno wyrażali poparcie. Mały bus na plażę o godz. 9.30 i 10.30 powrót 13.30 i 16.30, możliwość dojazdu i powrotu w zasadzie tyko przed południem. Potem tylko taksówka lub pieszo, ale piechotą w ciągu dnia bardzo męczące, próbowaliśmy, nie polecam. Zdjęcia hotelu z czasów świetności, piramidy za hotelem zachowane, ale ogród wyżarty przez kozy. Gdyby nie to że było takie małe obłożenie, sprawy związane z plażą (leżaki, dowóz byłby koszmarem). Polecam ludziom lubiącym kameralność, potrafiącym zaakceptować wiele niedogodności, spędzającym czas nie na leżakach, tylko snoorkując. Pozostałym odradzam.

jacek
    Pobyt: Październik 2012

Hotel przyzwoity, spokojny bez hałaśliwych ruskich.

magda
    Pobyt: Październik 2012

Hotel posiada niesamowitą architekturę, duże pokoje z kopułami. Kolacje podawane są przy basenie i mają niezwykle romantyczny klimat a uroku dodają egipskie animacje (m.in. kobra show z udziałem gości hotelowych). Na tyłach hotelu znajdziemy piramidy (i nie tylko) w miniaturze. No i oczywiście piękne rafy..... Jedynie ZOO to nieporozumienie ... to kilka kóz Polecam wycieczki z lokalnym biurem Wielkopolska (Jerozolima z pobytem nad m. Martwym oraz p. Anią jako pilot)