Opinie o hotelu Amilcar

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Ewelina Rulacka

piteer
    Pobyt: Lipiec 2008

LUDZIEEEEEEE!NIE, JESZCZE RAZ NIEEEEEEE!

Rafał
    Pobyt: Grudzień 2006

Aga
    Pobyt: Czerwiec 2006

.......

Nie Polecam.

...Patiii....
    Pobyt: Wrzesień 2007

Beznadziejny hotel :(( nie polecam go nikomu ,, Jak go pierwszy raz zobaczyłam pomyślałam że sie rozsypie :/ Najgorsza była łazienka brak prądu w gniazdku i ......... KARALUCHY fujjj......jedzenie też do kitu :( no i plaża straszna!!!!

Anty amilcar

Rezydent Hanial zal mi go

monia
    Pobyt: Lipiec 2007

Hotel nie spełnia żadnych norm saniano-epidemiologicznch oraz budynek nadaje się do rozbiórki lub kapitalnego remontu.
    Sprzątaczi śmiecie z pokoi wyrzucają do szbów wetyacyjnych, które to są już nimi wypełnione do wysokości 4piętra,ponadto wejścia do szybów nie są zabezpieczone przed otwarciem, w wyniku czego można przez nieuwagę wpaść.Śmieci magazynowane w ten sposób wydzielają odór, który czuć w łazienkach.Wszędzie na terenie hotelu można znaleść odchody ptasie, a nawet martwego gołębia.Na plaży panuje syf,nikt jej nie sprząta.Z plaży i basenu(który nie ma brodzika ani lżaków) korzystają miejscowi, osoby nie będące gośćmi hotelu.Na stołówce panuje brud, są brudne stoły, obrusy,talerze,szklanki i widelce, obsługa jest niechlujna.Jeżeli chodzi o wyżywienie to nie było o jeść, każdy praktycznie przynosił na posiłki wlasne jedzenie nabyte w sklepie. W jadłodajni dochodziło do potyczek werbalno-szarpanych pomiędzy gośćmi a obsługą.Przedmiotowy obiekt jes placówką związków zawodowych (hotel robotniczy), sytuacja panująca w nim przypomina nasze hotele pracownicze z lat 80-tych.W hotelu nic nie dziao się, nie było animacji,kawiarni,sklepiku,mini klubu niczego co było gwaranowane w opisie.Ten pobyt to była jedna wielka wtopa,myślałam że jest to jakiś koszmar, który śni mi się,pierwszy raz dałam się tak nabić w butekę,czułam się jak na jakmiś obozie prztrwania.

Zawiedziona
    Pobyt: Lipiec 2007

Tydzień temu wróciliśmy z tego hotelu i naprawdę nie polecam go osobom o nawet niewygórowanych wymaganiach. Hotel jest zniszczony, wymagający generalnego remontu. Pokoje bardzo skromne, ale z klimatyzacją. Najgorsze wrażenie zrobiła na nas plaża, która była bardzo brudna, wszędzie leżały puste butelki, papierosy i inne śmieci, brak było leżaków, a często przychodzili na nią mieszkańcy miasteczka. Nie wyobrażam sobie być tam z małym dzieckiem. Drugim wielkim minusem była stołówka. Na śniadanie przez dwa tygodnie dostawaliśmy dżem (jeden smak), jajka, pomidory, ogórek i kiełbasę (o ile dostatecznie wcześnie się wstało). Kolacje na początku nawet nam smakowały, ale tylko do czasu-ile można jeść kurczaka. Inną sprawą był syf, jaki tam panował. Czasami naprawdę odechciewało się jeść. Zawdzięczaliśmy to Arabom, którzy stanowili jakieś 70 % mieszkańców hotelu, i którym nie przeszkadzało to, że np. jedzą z obrusu, a nie z talerza. Z czystym sumieniem muszę jednak przyznać, iż wielkim plusem było położenie hotelu, który leży na pograniczu Kartaginy i miasteczka Sidi Bou Said, dwóch naprawdę pięknych miejsc. Nie ma porównania z innymi hotelami, które mieliśmy okazję widzieć w różnych rejonach Tunezji. Jest to miejsce nie dla szukających rozrywki, ale spokojnego odpoczynku. Hotel nie zapewnił żadnych atrakcji, nawet wieczorem nie było sie gdzie pobawić.Nie można też w trakcie dnia kupić nic do jedzenia. Jest jeden mały punkt, ale kupiona tam pizza nadawała się tylko do wyrzucenia. Za cenę jaką zapłaciliśmy nie oczekiwaliśmy żadnych luksusów, ale ten hotel z pewnością nie zasługuje na 3 gwiazdki. Zresztą jak sie dowiedzieliśmy, tak naprawdę jest to 2- gwiazdkowy hotel robotniczy.