Opinie o hotelu Astir Beach
Grecja / Zakynthos

Astir Beach: basen

BEATA

• Zalety POŁOŻENIE - NA SAMEJ PLAŻY, BLISKO CENTRUM. JEDZENIE BARDZO DOBRE I SPORY WYBÓR. OBSŁUGA OK
    • Wady STARY STYL POKOI, ALE DLA NIEWYMAGAJĄCYCH W SAM RAZ

Trafiliśmy na pobyt w rozsądnej cenie. W tym roku ceny powalają. Ale hotel polecam jak najbardziej ze względu na położenie oraz jedzenie.

Adam

• Zalety Miła obsługa , czysto , przestronnie , dobre posiłki , blisko morza , cicha okolica .

Miła obsługa , czyste pokoje , duży wybór dobrych posiłków , bardzo blisko do morza , basen na obiekcie , duży living room na spędzanie wspólnego czasu

• Zalety Usytuowanie, widok na morze, dużo leżaków
    • Wady Ciasne łazienki ze słabą wentylacją

Byliśmy we wrześniu. Na plus niskie obłożenie hotelu. Sam hotel w świetnym położeniu, zadbany aczkolwiek wymagający remontu ponieważ styl to lata 90. Spory wybór jedzenia choć jakość nie powala. Minusem jest bardzo kiepska wentylacja w łazience.

Strong

• Zalety Tylko i wyłącznie położenie. Bardzo blisko morza, fajne baseny
    • Wady Bardzo brzydkie pokoje, mały wybór jedzenia i średnie w smaku, przy barze przy basenie trzeba die prosić i kanapki i sałatki (paskudne swoją drogą) , hotel zasługuje maksymalnie na 2 gwiazdki, w pokoju mrówki, winda stara i śmierdzi stęchlizną. Za tą cenę można znaleźć dużo ładniejszy pokój. Ogólnie nie polecam hotelu !!!! Bardzo żałowaliśmy wyboru. A kierowaliśmy się opiniami właśnie.... naprawdę nie wiem skąd się wzięły tak dobre opinie. Jestem bardzo rozczarowana

Marlena Brzezicha

• Zalety Bliskość morza, czysty basen.duża ilość leżało w., porządek w pokojach,sympatyczna obsługa.

Polecam hotel że względu na lokalizację i bliskości do Laganas i widok na przepiękna zatokę. Spacerując można zobaczyć miejsca gdzie żółwie składają jaja.wróciliśmy bardzo zadowoleni.Wakacje z Grecosem udane!!!

Wiesław

• Zalety blisko plaży,czysto ,miła obsługa
    • Wady brak animacji ,ogólny dostępna teren hotelu wszelkich handlarzy i naciągaczy , małe pokoje

Jeżeli chodzi o sam hotel to wszystko jest skromne począwszy od pokoi poprzez restaurację ,bar basenowy. Zaleta tego hotelu to czystość . Widać zaangażowanie w tym kierunku tak jak i w kierunku serwowanych posiłków. Śniadania trochę skromne i jednolite zaś obiady i kolacje różnorodne i przede wszystkim dobre

• Zalety położenie, obsługa

Położenie hotelu doskonałe, hotel kameralny, chociaż blisko Laganas, to okolica spokojna. Trochę kręcących się akwizytorów, ale niezbyt uciążliwych. Pokoje skromne, ale czyste, codziennie sprzątane, codzienna zmiana ręczników. Posiłki : bez zastrzeżeń, zawsze jest coś do zjedzenia,świeże, nawet urozmaicone. Bardzo miła obsługa hotelu. Urlop bardzo udany, polecam!

Kamil Paulina 30 latkowie

• Zalety Blisko do plaży, dobre położenie, bufet na śniadanie obiad i kolację, każda maruda coś sobie wybierze i głodna chodzić nie będzie, dobre desery, miła obsługa, czysto w pokojach, małe pokoje ale żeby się wyspać są w sam raz, tanie i wygodne nowe Hyundai'e i10 oraz i20 za 40 euro/dzień w przypadku dłuższego wynajmu nawet taniej (depozyt 500 euro) Leżaki przy basenie gratis, na plaży już 6?
    • Wady Mięso potrafiło być słabo ugotowane za krótko pieczone, smażone. Basen hotelowy tylko w godzinach 9:00-19:00 W przypadku silnego deszczu bar przy recepcji był do bani,

Wyjazd udany polecam hotel Zwłaszcza dla par bez dzieci gdyż dla dzieci nie ma tam zbytnio atrakcji. W sumie chętnie byśmy udali się tam ponownie, hotel nie jest nowiutki ale atmosfera Zakynthos przyciemnia takie drobnostki Najlepsze drinki na mieście w barze AngelsBar Panie sprzątały pokoje na życzenie nawet codziennie że zmiana pościeli ręczników itd. Trafiliśmy na 2 dni z silnym deszczem gdzie raz zamknęli bar na plaży i otworzyli przy recepcji, niestety drinki podane z tamtego baru były okropne Bar na plaży i jego obsługa całkiem spoko Polecamy mimo wszystko jeszcze raz

Natalia Kabzińska

• Zalety Lokalizacja przy plaży, pokoje sprzątane codzienne, duzo leżaków przy basenie, duża różnorodność posiłków, świeże owoce i desery.
    • Wady Monotonne śniadania, małe łazienki z wanną ( przy kąpieli pelno wody znajduje się na podłodze przez przeciekajaca zasłonę)

Wyjazd uznaje za udany, standard hotelu jesli chodzi o pokoje to trzy gwiazdki to trochę za duzo, ale napewno plusem była ich czystość. Jedzenie w miare dobre, można sie bylo najeść i nie mieliśmy żadnych dolegliwości żołądkowych. Jak najbardziej polecam ????

• Zalety Idealna lokalizacja. Plaża na wyciągniecie ręki. Czysty duży basen, nie zatłoczony. Pokoje nie za duże ale czyste, codziennie wymieniana pościel i ręczniki. Duże przestronne balkony , każdy z widokiem na morze. Przepyszne posiłki, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pyszne desery, owoce, pyszna kawa z ekspresu. Bardzo miła obsługa zarówno na recepcji jak i na sali bufetowej. Panie sprzątające zawsze uśmiechnięte i chętne do każdej pomocy.
    • Wady Brak podjazdu dla wózka przy wejściu do hotelu.

Atmosfera ogólnie bardzo miła i przyjazna. Mimo rozrywkowej miejscowości jaka jest Laganas hotel usytuowany jest w dogodnej odległości od życia nocnego co sprawia, że wieczorami można było odpocząć na tarasie upajając się cisza oraz widokiem morza. Wzdłuż plaży jest długi deptak po którym można spacerować godzinami, w szczególności jest to ułatwienie dla osób z dziećmi. Wzdłuż promenady jest dużo knajpek i restauracji wiec każdy może znaleźć coś dla siebie. Hotel Astir Beach jak dla mnie powinien mieć większa ilość gwiazdek. Wakacje były wspaniale i na długo pozostaną w moich myślach.