Opinie o hotelu Babylon
Czechy / Góry Izerskie

Babylon: obiekt

• Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu
  • Dużo udogodnień dla dzieci
  • Dużo możliwości uprawiania sportu

karolina
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety Dużo atrakcji.
    • Wady hotel cały zamknięty. brak możliwości wywietrzeniia pokoju. klimatyzacja bardzo średnia. Potwornie goroco w pokojach

Nigdzie nie pojawiła się opinia, o tym, że całe miejsce utrzymane jest w kulcie satanistycznym. Na każdym kroku malowidła i obrazy diabłów, pol-ludzi i pol- zwierząt, z kopytami zamiast nóg. Miejsce dla dzieci, a dekoracje rodem z piekła. Odradzam- dzieci po pobycie w hotelu miały koszmary w nocy. Popatrzcie na zdjęcia, trzeba zwracać uwagę na szczegóły.

Nie rozumiem innych dlaczego dają takie, a nie inne komentarze no ale mają prawo. Jedzenie bez zastrzeżeń widać jeśli jest do posiłku 4 rodzaje mięsa na obiad a na śniadanie jest pełny wachlarz to znaczy że mają .... 4 gwiazdki, a czy to jest ważne? czy jedziemy do hotelu ze względu tylko na gwiazdki. Powiem tak było super wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi - mnóstwo atrakcji.

MAREK
    Pobyt: Luty 2012

• Zalety Aquapark i wesołe miasteczko na miejscu
    • Wady Małe pokoje, dawno nie remontowane

Aquapark i wesołe miasteczko na miejscu , Małe pokoje, dawno nie remontowane

Pobyt: Styczeń 2013

• Zalety Aquapark, lunapark, iqpark, dojazd z hotelu na stoki, tanie karnety ze zniżką hotelu
    • Wady Płaci się za parking

Super hotel szczególnie dla rodzin z dziećmi, do centrum bardzo blisko, na stoki jeździ za darmo bus lub autokar. Byłam dwa razy i jeszcze się wybiorę.

MIKES
    Pobyt: Luty 2010

oeliks17
    Pobyt: Styczeń 2012

Pobyt: Listopad 2011

abmulak
    Pobyt: Sierpień 2009

W BABYLON,BYLIŚMY OD 31.08. DO 07.09.2009,W POKOJU :SEJF,MINI BAREK,TV,W ŁAZIENCE SUSZARKA.W OKNACH ROLETY,POKÓJ CODZIENNIE SPRZĄTANY I WYMIENIANE RĘCZNIKI.W OKRESIE KIEDY BYLIŚMY W HOTELU BYŁY PUSTKI-TYLKO W WEEKEND DUŻO Z ZEWNĄTRZ GOŚCI.OBSŁUGA BARDZO MIŁA I ZYCZLIWA,JEDYNIE POSIŁKI SZCZEGÓLNIE ŚNIADANIA TROCHĘ MONOTONNE-ALE BARDZO OBFITE I SMACZNE-WSZYSTKO W FORMIE BUFETU.DO CENTRUM OKOŁO 500M-DUŻO SKLEPÓW,KNAJPKI, ZABYTKOWA STARÓWKA MINUSY-WG MNIE JEST TO KLUB DLA DZIECI JEST OD 3 LAT-A ANIMATORZY SA TYLKO W J.NIEM I CZESKIM, A 2 MINUSEM ŻE ŁOŻKO PIĘTROWE DLA DZIECI BYŁO BARDZO WYSOKIE

Iwona
    Pobyt: Czerwiec 2008

Hotel super, atrakcje, obsługa też ekstra. Jedyny minus to rzeczywiście kłopot ze znalezieniem miejsca na parkingu, tłok na basenie fakt, nie polecam też wykupywania w hotelu obiadokolacji. Można zjeść w innym miejscu. Śniadania pyszne. Co do basenu to my korzystaliśmy od godziny 19:00 wtedy się przejaśnia i można spokojnie nawet z małym dzieckiem pobawić się w wodzie wiec nam to nie sprawiało problemu. Pakiet wellness trochę drogi ale warto :) poza tym goście hotelowi mają wstęp gratis wszędzie, co nam najbardziej odpowiadało. za pomocą karty hotelowej wchodziliśmy i wychodziliśmy gdzie chcieliśmy i ile razy na dobę mieliśmy ochotę. Syn wtedy 3 letni zachwycony wszystkimi atrakcjami, my również. Polecam z całego serca.

monika
    Pobyt: Grudzień 2008

Witam właśnie dzisiaj wrócilismy z hotelu Babylon i juz planujemy wyjazd na lato poprostu rewelacja i wcale nie mielismy problemu dogadac sie w jezyku polskim jedzenie bardzo dobre i DUŻO żadnych wielkich kolejek nie da sie tego opisac jesteśmy pod wielkim wrażeniem jezeli ma ktos jakieś pytania z miłą chęcią odpowiem pozdrawiam Monika nr gg 7823288