Opinie o hotelu Landmar Playa La Arena (ex.Be Live Experience Playa La Arena)
Hiszpania / Teneryfa

Landmar Playa La Arena (ex.Be Live Experience Playa La Arena): basen, wakacjepl

• Tylko 100 m do publicznej, piaszczystej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcje dla najmłodszych: animacje, miniklub (4-12 lat), wydzielona część dla dzieci w basenie, zjeżdżalnia, pokój gier.
  • Ogród z widokiem na morze i wyspę La Gomera.
  • Świetnie ulokowany, ok. 500 m od centrum Puerto de Santiago z możliwością rozrywki.

Barbara
    Pobyt: Marzec 2018

• Zalety Przemiła obsługa, rewelacyjne posiłki, lokalizacja, jednym słowem rewelacja

Czytając w marcu wpisy jakie to złe posiłki i straszna obsługa przy drink barze z obawami jechałam na wakacje, specjalnie zwróciłam uwagę na wszystko co wyczytałam i cóż się okazało? że komentarz umieścił ktoś zmanierowany i po prostu szukający dziury w całym, ktoś kto powinien siedzieć w domu. Hotel rewelacja, w recepcji pomocni aż do bólu, posiłki, dzień w dzień 5 różnych potraw z mięsa i pięć różnych potraw z ryby, wyszukane sałatki , owoce , lody plus dodatki do lodów jednym słowem dla każdego wg upodobać. To że trzeba poczekać aż kelner naleje wina do obiadu czy kolacji .. to są wakacje a nie biznes posiłek w biegu. Dzięki uprzejmości wakacje. pl za niewielką dopłatą mieliśmy widok na morze a w pakiecie osobne stoliki na posiłkach , osobna kawiarenkę z drinkami i kawą , szlafroczki i drink barek w pokoju. Obsług sprzątająca - jestem pełna podziwu za sumienność , uczynna i zawsze uśmiechnięta. Polecam hotel każdemu, zarówno dla rodzin z dziećmi jak czynnie wypoczywającym - sala fitness do dyspozycji nieodpłatnie. Ogólnie to jest najlepszy hotel w tej części Teneryfy

Tom
    Pobyt: Marzec 2018

• Zalety Pokoje ładne, lokalizacja atrakcyjna, w hotelu czysto, dobre wino i tyle ...
    • Wady Przereklamowany, fatalna obsługa recepcji, jedzenie średnie, widok z okna albo na ocean , albo na ruiny, czego nie widać nigdzie... Wody w pokojach brak, lodówka pusta. Spa w innym hotelu, siłownia bardzo słaba zdjęcia tego nie oddają. Brak serwisu przy basenach, strefy VIP w wykupione wersji all inclusive moim zdaniem bardzo zły pomysł... Hotel raczej nie dla rodzin z dziećmi.

Mirosława
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Sam hotel i jego położenie ok,widoki piękne i to wszystko co ma hotel do zaoferowania
    • Wady Dojechaliśmy do hotelu w nocy i zaczęło się dziać,karty do pokoi nnie działały.Kolacja to trochę owoców i kilka ciasteczek,myślałam że może w nocy nie było komu przygotować,ale później nie było lepiej.Bar przy basenie to właściwie tylko napoje i po kilka plasterków sera i wędliny.Byliśmy w kilku hotelach na Wyspach Kanaryjskich i niestety ten był najdroższy i najgorszy

Nie polecam,są lepsze hotele.Myślę, że dyrekcja powinna bardziej zadbać o swoich klientów

Ewelina
    Pobyt: Listopad 2017

• Zalety lokalizacja: blisko plaży i sklepów, ładne widoki, animacje, ciepły basen
    • Wady WI-FI,

Lokalizacja bardzo dobra, blisko sklepy i plaża, dobre miejsce do zwiedzania wyspy (niedaleko Masca, Siam Park itd.) ładny widok z balkonu, animacje w hotelu też duży plus, jedzenie dobre, ale monotonne, do obiadu i kolacji nie można było samodzielnie brać napojów/alkoholu, tylko trzeba czekać na kelnera, co nie zawsze mi odpowiadało. Przy dużej ilości osób dłuższy czas oczekiwania. Na minus WI-FI, które w ofercie jest gratis, a po przyjeździe okazuje się, że gratis jest tylko w lobby. Dopłaciliśmy 20?/7 dni za możliwość korzystania w pokoju oraz przy basenie - nie zawsze działało. Niektóre pomieszczenia wymagają odnowienia. W pokojach brak KOŁDER, jedynie stare koce do przykrycia. Max. mogę przyznać ocenę 7/10.

Daniel
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Jedyny plus hotelu to tylko że ładnie wygląda i kolacje które są codziennie inne , blisko do plaży
    • Wady Brak napoi w lodówce trzeba sobie nalewać do butelek przy recepcji i nosić do pokoju i mieć na uwadze że dystrybutory koło północy zamykają czy w nocy człowiek się nie napije gorzej niż w Rumuni dramat, snack bar który nie istnieje a dokładnie znajdują się w nim kromki chleba plasterki sera i szynki i to są wszystkie przekąski, nie miła obsługa bardzo na burmuszona wkurzeni są już od samice początku jak do nich podjedziemy, bardzo slabe animacje byłem już w kilku miejscach i tu były nudne i najsłabsze, śniadania bardzo słabe, ogólnie jedzenie nie doprawione i wszystko smakuje podobnie, ogólnie nie wybrał bym tego hotelu jeszcze raz bardzo słaba jakość do ceny doradzał bym go, hotel nie wart tej ceny. Hotel nastawiony na Francuzów i Niemców ogólnie.

Zawiedziony za taka cenę spodziewałem się czegoś więcej żenada.

Oggy
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety duże i funkcjonalne pokoje, czystość w hotelu, dużo zieleni.
    • Wady - mała ilość leżaków przy basenie

Hotel polecam. Pokoje czyste, dobre jedzenie, miła obsługa. Spełnił nasze oczekiwania.

• Zalety Hotel przestronny, bardzo miła obsługa, nie odczuwało się, że przebywa w nim tak wielu gości
    • Wady W łóżku był zbyt miękki materac, ale to subiektywne odczucie

Mieliśmy poszerzoną ofertę o tzw. adults club - dostęp do oddzielnej strefy opalania przy basenie, baru itd. Jednak okazało się, że przy zameldowaniu nie zakodowano nam odpowiednio karty. Kiedy zgłosiliśmy ten problem, od razu dało się to naprawić. Mam nadzieję, że to był przypadek.

• Zalety piękne widoki, pyszne jedzenie, miła i pomocna obsługa,

Hotel godny polecenia. Pokoje czyste, pyszne jedzenie, miła obsługa, piękne widoki., fajny plac zabaw dla dzieci, świetne wycieczki fakultatywne.

waldemar

• Zalety Hol hotelowy bardzo ładny Super dobre jedzenie Miła obsługa Przestronny obiekt Ła Spokojne lokalizacja hotelu
    • Wady Brak darmowego WiFi w pokojach Słaby poziom animacji Widok z pokoju ba zburzony budynek

Ogólna opinia bardzo pozytywna Pomimo kilku wad pobyt okazał się bardzo udany Mile spędzony czas. Polecamy wycieczki fakultatywne

danuta
    Pobyt: Kwiecień 2017

hotel w 100 % spełnił moje oczekiwania, super położenie, wspaniałe widoki, na terenie dużo zieleni,basen z podgrzewaną wodą, przepyszne posiłki