Opinie o hotelu Blue Star

Blue Star: basen, wakacjepl

• Najpiękniejsza plaża w regionie - plaża Kleopatry - oddalona niecałe 500 m od hotelu.
  • Świetne położenie - do centrum miasta ok. 1,5 km.
  • Dla dzieci: miniklub, minidyskoteka, plac zabaw, brodzik.
  • Sport i wellness: sauna fińska, sauna parowa, hammam, sala fitness.
  • Wylot z Rzeszowa All Inclusive

madziuja
    Pobyt: Maj 2006

mysza

Krzysztof M.

Monia
    Pobyt: Kwiecień 2006

Hotel jak najbardziej godny polecenia, miła obsługa,bardzo dobre jedzenie. Myślę że pojechałabym tam jeszcze raz.

Pobyt: Kwiecień 2006

Hotel godny polecenia, wszystko co opisano w katalogu sprawdziło się w rzeczywistości, bardzo dobre urozmaicone jedzenie spełni wymagania najbardziej wybrednych gości. Obsługa bardzo miła zawsze uśmiechnięta. Bardzo przydatna jest także opcja All Inclusive w barze na plaży. Na plażę co 15 min kursuje hotelowy bus który gości wozi za darmo, ale my woleliśmy po śniadaniu przejść się na pieszo / tylko 10 do 12 min /. Wszystkie pokoje są z balkonami, klimatyzacja sterowana indywidualnie pozwoliła nam właczyć ją wtedy, kiedy sami zadecydowaliśmy / w większości hoteli sterowana centralnie przez obsługę hotelu co nam nie odpowiada /. Jeżeli ktoś jedzie na wypoczynek 14 dniowy to gorąco namawiam na wycieczkę fakultatywną do Kapadocji 2 dniowa ale warto obejrzeć te unikatowe krajobrazy nie do opisania. Najlepiej jechać w 1-wszym tygodniu niedziela/poniedziałek po trzech dniach opalania przerwa dobrze podziała na skórę, a po powrocie mamy jeszcze przeszło tydzień aby wypocząć i się opalić. Zakupy na bazarze czynnym w piątki wcale nie są tańsze aniżeli w sklepach a wręcz przeciwnie duszno i tłoczno, a w sklepach komfort klimatyzacja i brak tłoku, a ceny te same, a nawet taniej. Jeżeli zdecydujemy się jeszcze raz pojechać do Turcji to bez chwili wahania wybiorę Hotel BLUE STAR. Jeżeli wybiera się organizatora wyjazdu to często się zdarza, że w tym samym hotelu i tej samej opcji /czytaj rodzaj wyżywienia / ceny różnią się dość znacznie np. Turcja miejscowość Alanya Hotel EFTALYA RESORT pobyt 14 dniowy w pocji ALL wykupiony w Scan Holiday jest o 432 zł/osobę droższy aniżeli w GTI. Jest to różnica znaczna. Za tę różnicę ceny można pojechać do Kapadocji, jak i Pamukkale.
    Bardzo tanie są wyroby ze skóry.

ANIA
    Pobyt: Kwiecień 2006

Bardzo fajny hotel !!! W pokojach czyściutko, jedzenie bardzo dobre, miła obsługa. Animacje-extra, szef animatorów Jusu przemiły. Fotusz, Begiumm, Saważ, Czaki i Mochamet + 2 animatorki zajmujące się dziećmi-młodzi i bardzo sympatyczni ludzie. Wymyślają przeróżne konkursy, zabawy, wieczorem śmieszne animacje nie sposób z Nimi się nudzić(bardzo się z nimi zaprzyjaźniliśmy). Polecam ten hotel .Piechotą do Portu jest 20 min do pół godz. Przy hotelu jest dużo taniej niż w centrum Alanyi. Myślę, że jeszcze tam wrócimy z mężem.

Mezi
    Pobyt: Kwiecień 2006

Hotel rewelacyjny!!!! Polecam zarówno młodym osobom jak i rodzinom z dziećmi.

Ibis Andrzej

Agata
    wyjazd firmowy
    Pobyt: Marzec 2006

Dariusz Niemiec
    Pobyt: Kwiecień 2006

Fantastyczne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Szczególnie polecam wyjazd w kilka rodzin lub ze znajomymi.
    Turcja jest „droga” ale tylko dla tych, którzy się nie targujš. W większoœci miejsc ceny wyjœciowe sš trzykrotnie zawyżone. Po taki stargowaniu obie strony powinny być zachwycone po transakcji.
    Bardzo polecam Rafting (spływ pontonami górska rzekš) ale odradzam Jeep Safari (nuda)
    Mam nadzieję, że wybiorę się tam przynajmniej jeszcze jeden raz.