Opinie o hotelu Blue Star

Blue Star: basen, wakacjepl

• Najpiękniejsza plaża w regionie - plaża Kleopatry - oddalona niecałe 500 m od hotelu.
  • Świetne położenie - do centrum miasta ok. 1,5 km.
  • Dla dzieci: miniklub, minidyskoteka, plac zabaw, brodzik.
  • Sport i wellness: sauna fińska, sauna parowa, hammam, sala fitness.

Dżuli
    Pobyt: Lipiec 2003

Hotel bez zarzutu, jednak należy zaznaczyć, że składa się on z dwóch oddzielnych budynków. Starszy, o ile go nie odnowili, był dość słaby jak na 4*. Nowy, zgadzam się super.
    Kolacje podane dosłownie jak na wesele, wybór niesamowity i pyszne. Do tego słodycze w każdej postaci, kremy, torty, owoce w syropie, owoce świeże..
    Jedynym mankamentem, jak dla mnie, była okolica hotelu. Wokół nie ma żadnej knajpy. Także do centrum raczej taksówką. Szczególnie, że nocą można narazić się na zaczepki.

Alicja

Mariusz

aga

krzysiek
    Pobyt: Październik 2005

agnieszka

Marek Werulik
    Pobyt: Sierpień 2005

Bardzo dobry hotel, choć cztery gwiazdki są lekko naciągane. Do ślicznej plaży jest ok. 500 metrów. Co 30 minut jeździ darmowy busik spod hotelu na plażę i z powrotem. Dwa razy dziennie jeździ też do centrum miasta. A jeśli da się napiwek kierowcy to i o innych godzinach, niż te w rozkładzie jazdy,zawiezie na miejsce. Do centrum można też się przejść pieszo - jest nie więcej niż 30 minut drogi.
    Obsługa w hotelu bardzo życzliwa, jedzenia mnóstwo, choć potrawy są niezbyt urozmaicone (zwłaszcza śniadania). Baseny czyste i całkiem spore jak na tureckie hotele. Ręczniki były wymieniane codziennie, podobnie jak i sprzątanie pokoi odbywało się każdego dnia. Animatorzy bardzo mili i śmieszni, choć szkoda, że "wieczorki" były nudne, często połączone z zakupami i na ogół po niemiecku.
    Ogólnie hotel bardzo polecam, gdyż miałem możliwość przebywania w trzech innych hotelach w Turcji i ten był zdecydowanie najlepszy!

grzeka
    Pobyt: Sierpień 2005

Hotel składa się z dwóch budynków ja byłem w tym nowszym okrągłym. Polecam! Jedyny minus hotelu to "dyskryminacja osób niepaląych" - pali się tam wszędzie, wszędzie stoją popielniczki, aby przejść do jadalni dla osób niepalących trzeba przejść przez dużą salę dla palących. Ale można to jakość wytrzymać, w Turcji wszyscu palą i tak już jest.

limesik
    Pobyt: Maj 2002

Stary budynek, uwazam, ponizej standardu 4*, nie wiem jak nowy, bo kiedy tam bylam wlasnie go konczyli meblowac ;-).
    Poza tym wszystko, a szczegolnie żarcie, super :-) Polecam.