Opinie o hotelu Brilliant Holiday Resort

Brilliant Holiday Resort: obiekt, basen

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Wylot z Poznania All Inclusive

Asia

Czytając poprzednie recenzje mieliśmy wiele obaw, czy hotel spełni nasze oczekiwania.. Na szczęście, wracam z urlopu w pełni usatysfakcjonowana. Hotel jest nowy, zadbany. Widoki zapierające dech w piersi. Ktoś kto narzeka na bardzo dużą ilość schodów, chyba nie doczytał opisu, gdzie jest wyszczególnione, że hotel położony jest na wzgórzu.. Pokoj bardzo ładny, codziennie sprzątany a ręczniki wymieniane były na świeże. Faktycznie łazienka dosyć mała, ale za to czysta (czy to jest istotne na urlopie, że cytuję " drzwi od łazienki ledwie się otwierają bo przeszkadza sedes.." litości ;)) Bardzo dobre jedzenie, pomocni i uśmiechnięci ludzie, świetny basen bez animatorów zmuszających do zabaw, blisko plaża. Zaletą hotelu jest również brak dzieci, idealne miejsce dla ludzi którzy szukają ciszy i spokoju. Hotel Brilliant Porto Demo połączony jest z sąsiadującym Saint George Palace, z którego również można korzystać. Generalnie jeżeli ktoś szuka tłumów i dyskotek w miejscowości Agios Georgios może się rozczarować :) Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy!

Żaneta

• Zalety +BRAK DZIECI +piękne widoki +przemiła obsługa +nowoczesny i schludny
    • Wady -brak prądu- wadliwa instalacja -często brak papieru toaletowego i brak ręczników w pokoju - OGROMNA ilość schodów

Na początku nie chciałam wierzyć tak negatywnym opiniom odnośnie tego hotelu ale niestety będę musiała się pod nie podpiąć, co nie zmienia faktu, że hotel sam w sobie ma zarówno minusy jak i plusy. Ogromnym plusem jaki można na początku stwierdzić jest BRAK DZIECI. Ten hotel przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla dorosłych co było niezwykle ważne przy wyborze miejsca wypoczynku. Plusem jest również to że hotel jest nowy i utrzymany w bardzo wysokim standardzie, pokoje są bardzo ładne, przestronne, łazienka jest w porządku jak na swoje wymiary no i te widoki...coś pięknego. Największym chyba minusem jest fakt, że są tam schody...i to nie kilka a setki. Schody rano, w południe, po południe i wieczorem, aby dostać się na posiłki trzeba przejść dużą ilość schodów- nie mówiąc już o bagażach ( na szczęście pomaga przemiły pan ze wniesieniem bagaży na samą górę), jeżeli chcecie poćwiczyć pośladki i uda to zdecydowanie miejsce dla was! Dla ludzi z problemami zdrowotnymi- odradzam. Wadliwie położona instalacja elektryczna...to kolejny duży problem- brak klimatyzacji czy światła a nawet ciepłych posiłków w długim odstępie czasu. Niestety ten problem nie da się tak łatwo rozwiązać.... a szkoda. Dużym również plusem jest położenie hotelu, jest on wysoko wybudowany a widoki z okna a nawet i w trakcie posiłków są niesamowite! Dużo też ludzi pisze o brzydkim zapachu na głównym basenie, to prawda ale nie jest to wina basenu jako takiego ale szamba które znajduję się za płotem dlatego w godzinach wieczornych jest nieprzyjemny zapach. Mam mieszane uczucia co do tego hotelu dałabym mu mocne 5/10 biorąc pod uwagę te niedogodności jakie trzeba znosić w trakcie pobytu. Ogólnie jeżeli chodzi o miejsce i wyspę to polecam. Korfu jest przepiękne i warto chodzić na długi spacery i odkrywać tą zielona wyspę :) UWAGA! Jest naprawdę dużo komarów...zaopatrzcie się w spray i gniazdka do kontaktu- można je kupić za kilka euro w sklepach :)

• Zalety położenie, dla dorosłych-cisza

hotel położony na wzgórzu, piękne widoki, czysto, b.dobre posiłki, wewnątrz duża ilość schodów do pokonania, dla zdrowego dorosłego bez problemów

anita

Pobyt przełom czerwca i lipca. Hotel widmo. Przyjeżdżamy stoi budyek recepcji bez nazwy i bez gwiazdek. dostajemy opaski z napisem Porto Demo i otrzymujemy klucze. Nikt nas nie prowadzi i nie pomaga przy walizkach. A pokoje dostępne po pokonaniu mnóstwa schodów, które wieczorem są bardzo niebezpieczne. Bez oświetlenia i bez oznakowania. Poruszaliśmy się szurając nogami, żeby wiedzieć, gdzie kończy się schód.Pokoje nieskończone, łóżko ładne, czyste i estetyczne.Szafki bez gałek, szafa bez półek i wieszaków, lodówka w półce, której się nie da zamknąć. Największą porażką jest łazienka. Wchodząc drzwiami uderzasz w sedes. Nie ma półeczki na kosmetyki. Kabina tak wąska,że kąpiesz się bokiem. Klimatyzacja super. Przy basenie nie ma prysznica. Jest kran, ale, trzeba kucać, żeby się wypłukać.Czułam, się jak na działce.Kolejne rozczarowanie,to wyżywienie. Każde śniadanie takie same, zero zmian. Obiady i kolacje smaczne, ale stale czegoś brakowało. Ciągle widziałeś puste michy.Owoce w plasterkach. Obsługa super. Kelnerzy pracowici, mili, estetycznie ubrani.Stale dbali o czystość na stoliku. Kończąc.... 3 razy nie było prądu. Nikt nie zaproponował nawet świeczki. Przy górnym basenie śmierdziało szambem. Nie dało się siedzieć, a szkoda, bo widoki przepiękne

Radosław

• Zalety *Położenie (piękne widoki i z pokoi i z restauracji) *Jedzenie *Cisza i spokój *Bardzo miła i pomocna obsługa
    • Wady Dla Nas chyba brak

Były to Nasze pierwsze wakacje All Inclusive więc nie mamy porównania z innymi ofertami. Po pierwszych opiniach byłem przerażony ale wiadomo strach ma wielkie oczy - i co? i typowy Janusz to nawet w HILTONIE znajdzie niedociągnięcia. Grecy to mega przyjazny naród i radze zabrać ze sobą trochę dystansu i pozytywnego nastawienia:) Fakt może tych schodów trochę było i łazienka ciut mała ale czy to aż takie utrapienie? widoki wynagradzają wszystko, cisza i spokój gdzie faktycznie można odpocząć, przyjaznie nastawiona obsługa, wieczorami można było usłyszeć w barze polskie utwory (wystarczy poprosić barmana). Załapaliśmy się na wieczorki tematyczne itp. Jedzenie dla Nas wyśmienite choć wiadomo że to rzecz gustu (+ kilka KG na wadze przybyło:P). Tak więc polecam jak nabardziej - dobra baza wypadowa by zwiedzić wyspę szczególnie okolice hotelu i pólnoc. Tak więc wiadomo, że wszystko zależy od danej osoby ale My jesteśmy zadowoleni i jeżeli wrócimy na CORFU(przepiękna wyspa) to na pewno tylko tam.

Dorota

• Zalety -piekne położenie -czystośc -dbanie o Klientów :mila obsługa ,pomocna -jedzenie b.smaczne,róznorodne .
    • Wady -zapach na głownym basenie; nieprzyjemny zapach kanalizacji.Do wytrzymania le napewno do poprawy -plasikowe kubki przy korzystaniu \" na wynos\"

Moje greckie wakacje uważam za udane.Hotel spełnił moje oczekiwania /pomimo,ze pierwsze dwie opinie były przerażajace :( / Okolice piękne do zwiedzania.Plaża piaszczysta. Miła ,uśmiechnięta obsługa .Polecam ; wypoczynek ze zwiedzaniem bo warto!!

• Zalety Wiem jak ważna jest opinia przy wyborze swojego pobytu na czas urlopu. Kżdy ma inna percepcje.Napiszę wg mojego spojrzenia( wiele podróżuję i obiektywnie odbieram otoczenie) Uważam ,ze najważniejsze to zabrać ze soba optymizm i wiedze( nawet w małej ilosci) na temat Grecji ,nawyków i zachowań mieszkanców ,kultury .Malkontencji w kazdym miejscu będą czuli sie żle . Ale do celu; -jedzenie : wyśmienite,róznorodne ,smaczne .Greckie potrawy.Napoje regionalne . Uczucie błogiej sytosci ( nie tylko widoków) będzie Ci towarzyszył przez cały czas pobytu, -pokoje; czyste ,codziennie sprzatanie łazienka-mała ale czysta -baseny czyste -obsługa profesjonalna ,uśmiechnięta -blisko do morza ( ulicą ) Zwiedzaj okolice, kąp sie w lagunach, uśmiechaj sie i greckie wakacje będziesz powtrzała /a :)
    • Wady Do poprawy-kanalizacja.Wieczorem przy głownym basenie,zapach to nie bryza morska ale do wytrzymania :) Wadami sa napotkania malkontenci narzekajacy na kolory ścian w pokojach ,na dużą ilosc schodów .

Zabierz ze sobą -humor -okrycie głowy -dobre buty ( ale nie do wspinaczek wysokogórskich) ,jeżeli chcesz zwiedzac okolice pieszo po wzgórzach a warto!! -lekka przewiewna koszula z glugim rękawem na taka wyprawe też się przyda ( ochorna przed slońcem) -uczęszczaj na wieczorki muzyczne .Mile doświadczenie

Dorota

• Zalety Pięknie położony, widok z bakonów hotelu, z restauracji wprost na zatokę - super. Blisko na plażę. Jedzenie dobre. Obsluga miła i pomocna.
    • Wady Dopiero co oddana część hotelu, ciągle coś fachowcy kończą. Drinki tylko w plastikowych, nieekologicznych jednorazowych kubkach. Wiele funkcjonalności w pokojach, łazience nieprzemyślanych pod względem projektowym, więc nieergonomiczne. Materiały z ktorych wykonane są pokoje, łazienki - marmury, granity - piękne!

Ładny hotel z dużym potencjałem w małej miejscowości z piękną plażą i widokiem wprost na zatokę Porto Timoni.

sylwia

• Zalety położenie
    • Wady cała reszta, hotel nowy , a właściwie w budowie, liczne usterki, skąpe menu, oszczędność właściciela na każdym kroku . Nie polecam !

Stracone pieniądze ! Hotel znacznie odbiega od opisu !

Aleksandra

• Zalety położenie i widok na zatoke z niektórych miejsc w hotelu, nowe leżaki, ładnie wyglądające łóżko w pokoju, fajny dj (raz na pobyt)
    • Wady cała reszta. Uwaga!!! zdjęcia hotelu w ofertach BARDZO odbiegają od rzeczywistości!

słaba obsługa recepcji i serwisu, wszędzie schody i wszedzie daleko (wycieczka do baru przy basenie głównym z basenu polożonego niżej to min 10 min), nie wykończony - jest jak na budowie, trawa wypalona zaniedbana, wylweająca się kanalizacja w pokoju, część posiłków przerabiana na obiad ze sniadania a z obiadu na kolację, słaby bar i drinki i ciągle coś się psuło), Wczasy warte góra 3 tys za dwie osoby (na tydzień) - jeśli ktoś wyda więcej będzie bardzo rozczarowany.