Opinie o hotelu Brzet
Chorwacja / Dalmacja Środkowa

Brzet: okolica

Urszula

• Zalety Hotel położony przy samej plaży.Przejście przez mało ruchliwą jezdnię.Pokoje po remoncie posiadają standardowe wyposażenie na obecne czasy.Czysto i schludnie.Przemiła obsługa.Na plaży słyszy się jezyk chorwacki lub polski.Nie ma hałaśliwych Niemców.Pewnie wolą bardziej luksusowe hotele.Tutaj cisza spokój,piękna pogoda,ciepłe i krystalicznie czyste morze.
    • Wady Miałam wykupioną opcję HB. Owoce kupowałam w markecie, na stołówce brak owoców.

Jestem już trzeci raz w tym hotelu ze względu na lokalizację i spokój. Byłam we wrześniu i w czerwcu. Każdy termin jest dobry. Wiadomo w czerwcu dłuższe dni ,ale we wrześniu też była piękna pogoda i morze cieplutkie. Za 1 leżak na plaży 3 EURO. Polecam zabrać ze sobą matę, lub składany leżak .Ja zabieram i matę i leżaki. Buty do wody obowiązkowo ze względu na jeżowce!! Radzę zabrać też mały czajnik bezprzewodowy i żelazko.Nie ma go w wyposażeniu . Jeszcze raz podkreślam bardzo miłą obsługę. Czuje się sympatię Chorwatów do Polaków. Omis przepiekny. Dlatego wracam tutaj kolejny raz.

Robert

• Zalety Bardzo miła obsługa, hotel położony praktycznie nad samą plażą (przechodzi się przez uliczkę) , cisza i spokój,
    • Wady styl Narzekać mogłyby osoby zakwaterowane w budynku C, bo jest położony nieco na uboczu, dalej od restauracji i recepcji, ale tak samo blisko plaży pokoje są bardziej słoneczne. Właściwie brak wad.

Mój pobyt trwał 7 dni, z wersją wyżywienia HB. Jestem bardzo zadowolony, pokój był czysty, dobrze wyposażony, z klimatyzacją, lodówką i telewizorem. Sprzątanie codziennie, ręczniki wymieniane co drugi dzień. Wyżywienie wystarczające, smaczne, jednak trochę dziwne połączenia (risotto z ziemniakami :) ). W niedzielę zamiast dań jak zwykle podano nam ryby i owoce morza. W inne dni tygodnia dania wybierane dzień wcześniej z trzech. Do kolacji podawano wino w nieograniczonych ilościach i soki. Obsługa bardzo miła, wszystko dało się załatwić, nawet naukę języka :)

Dawid

• Zalety Bliskość plaży
    • Wady Brak animacji, niedobre jedzenie, mało jedzenia, mała różnorodność jedzenia, dużo emerytów

Nie polecam zdecydowanie hotelu przepełnionego czeskimi emerytami, którzy nie potrafią kulturalnie stać w kolejce po sałatki. W hotelu nie ma żadnych animacji, dodam, że hotel jest położony daleko od jakiegokolwiek centrum. Jedyną zaletą jest bliskość do plaży.

MAGDA

• Zalety spokojne otoczenie, własna plaża, przemiła obsługa, czysto, smaczne jedzenie
    • Wady przydałaby się nowsze wyposażenie pokoi i łazienek, brak leżaków w cenie pobytu- dodatkowo płatne 30 kun/dzień

wypoczynek generalnie należał do udanych. Nie spodziewałam się luksusów w pokojach hotelowych- więc się nie rozczarowałam, dla mnie najważniejsza była czystość i tu ukłon w stronę obsługi- codziennie panie sprzątające odwiedzały nasz pokój. Jedzenie smaczne- poza wspominaną przez większość kawą- ta serwowana do śniadania smakowała jak słaba zbożówka. Okolica spokojna, cicha, ale stanowiąca doskonałą bazę wypadową. W miejscowości ceny z kosmosu- wszystko dosyć drogie- ale my byliśmy w szczycie sezonu, więc trzeba było się z tym pogodzić. Widoki cudowne, pogoda fantastyczna, ciepła, błękitna woda- tyle wystarczyło do dobrych wakacji. Byliśmy na raftingu na rzece Cetina, wspięliśmy się na najwyższą fortecę w Omiszu, skosztowaliśmy kuchni chorwackiej w okolicznych restauracjach, sami pojechaliśmy podmiejskim autobusem do Splitu- Starówka nas urzekła. Polecam

karasiowa
    Pobyt: Sierpień 2013

• Zalety Dosc blisko slicznej mijscowosci Omis
    • Wady Typ pawilonu z lat 70.

Zdjecia z dawnych lat. Hotel z lat 70-tych, czysty. Nie ma widoku na morze, bo.....drzewa zdazyly urosnac. Ta lokalna ulica...jest bardzo ruchliwa. Plaza bardzo kamienista, bez lezaka lub materaca trudno sie polozyc. Omis ....sliczne miasto. Dobre miejsce na wypady, tylko komunikacja miejska dziala wg chorwackiego standardu "ne ma problema".

Ola i Tomek
    Pobyt: Styczeń 2014

Słabe jedzenie, z góry przypisane miejsce w stołówce - nie można było zjeść na tarasie jeśli usadowiono nas w sali. Niektórych kolacji nie dało się zjeść. Widać odmienne traktowanie Polak - Rosjanin. W pokoju dość czysto, największą makabrą była zagrzybiała klimatyzacja, którą niekoniecznie dało się ustawić w pozycji optymalnej. Hotel to raczej dom wczasowy z okresu socjalizmu. łazienka w pokoju, lodówka, klimatyzacja, tv. Omis w lipcu głośny, tłoczny i duszny, no ale to nauczka na przyszłość, aby faktycznie trzymać się sprawdzonych terminów poza sezonem. Znaleźliśmy super knajpkę prawie na końcu miasteczka, za plażą miejską, gdzie urzekła nas sałatka z chobotnic:) Plaża faktycznie mikro, do tego jeszcze przyczepiło się zapalenie pęcherza moczowego - tu ogromny plus za obsługę lekarską zorganizowaną przez biuro podróży. Wszystko szybko, sprawnie, lekarz Chorwat dobrze mówiący po angielsku. Do marketu trochę daleko, do tego pod górkę, ale zaopatrzenie we wszystko. Ogólnie Chorwacja zdominowana przez Polaków, piękna i godna dowiedzenia, ale na własną rękę i nie w sezonie.

Irena
    Pobyt: Sierpień 2012

Hotel ładnie położony, przy plaży. Plaża wąska, ale wystarczająca. Trochę tłoczna, ale jak wiemy w Chorwacji nie ma wielkich plaż i ta wypada na tle innych bardzo dobrze. Przesympatyczny i uczynny personel. Pokoje czyste i wystarczająco duże. Wyposażenie dobre.

bag
    Pobyt: Lipiec 2012

Hotel z czasów socjalizmu. Jedynie łazienka na dobrym poziomie. Kiepskie jedzenie, zero rozrywek. Przed hotelem (pod balkonami) na byłym trawniku jakieś wykopy, niczym nie zabezpieczone. Plaża blisko, ale wąziutka i kamienista, ale za to woda krystalicznie czysta. Ładna plaża w centrum- piaszczysta, łagodne zejście do morza, ale woda mętna. Omiś to urocze zabytkowe miasteczko- kiedyś siedziba piratów. Tam jest co robić.

jarek
    Pobyt: Maj 2011

Socjalizm po remoncie , śniadania na wzór francuski , na kolację zapisy ( wybór 2 dania bufet sałatkowy do woli . Jedzenie poprawne bez szału .Plaża obok hotelu (przez uliczkę) kamienista-wskazane butydo kąpieli , woda super .Do centrum 15 min , miejscowość fajna ( zabytki , atrakcje , połączanie z innymi miastami - do Splitu co godzia bus ( dalmatina ) lub autobus podmiejski . Łatwośzakupów - liczne markety i inne sklepy.

fajny hotel. blisko plazy. wieczorne posiłki mogłyby byc w formie bufetu a nie trzech dan do wyboru Omis to piekne miasto, zwłaszcza ujscie rzeki cetiny, wypływajcej z masywu gorskiego . blisko do splitu i trogiru. warto odwiedzic te miasta. poza tym warto pojechac do jezior plitvickich.chorwaci to przemili ludzie. raibow tours mogły zadbać o to żeby przyloty były do splitu a nie do dubrownika. dojazd do omisa z dubrownika zajmuje ponad 4 godziny ale za to jedzie sie ponad 200 km piekna droga mijajac przesliczne nadmorskie miejscowosci. chorwacja jest piekna . warto tam pojechac