Opinie o hotelu Cassells Al Barsha
Emiraty Arabskie / Dubaj

Cassells Al Barsha: basen

• Na dachu hotelu dostępny jest basen z tarasem i jacuzzi, z widokiem na wyspę Palm Jumeirah.
  • Obsługa hotelowa zapewnia transfer na plażę Jumeirah Beach w wyznaczonych godzinach.
  • Obiekt położony jest ok. 100 m. od stacji metra i ok 13km od centrum miasta.
  • W hotelu działa całodobowa recepcja.
  • Wylot z Katowic Śniadania
  • Wylot z Krakowa Śniadania

• Zalety Miła obsługa położenie blisko sklepów,bankomatów.
    • Wady Brak.

Super hotel transport na plażę bezpłatny i do centrów handlowych, kilka razy dziennie

Bardzo blisko stacji metra, co jest bardzo dużym udogodnieniem. Sklep spożywczy naprzeciwko wyjścia. Kilka restauracji w zasięgu krótkiego spacer. Obsługa miła i pomocna. Pokoje czyste, aczkolwiek wymagające bieżących remontów. W sezonie letnim, na basenie nieczynne barki. Być może zamknięte były z powodu zbyt wysokiej temperatury, nie wiadomo.

• Zalety Blisko sklepy , autobusy którymi można było jeździć na plażę bezpłatnie.
    • Wady Pokoje ok , ale łazienki brudne i kapało nam z sufitu. Mieliśmy mieć pokój z balkonem , a dostaliśmy bez balkonu.

Jeżeli ktoś chce się wybrać do Dubaju to naprawdę polecam .Piękne plaże mnóstwo miejsc do zobaczenia jestem pod ogromnym wrażeniem.

Typowy Janusz
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Dobre położenie

Hotel lata świetności ma za sobą, brakujące ręczniki, słabo sprzątane pokoje i możliwość otrzymania pokoi z widokiem na wentylację. Nie ma co się dziwić hotel w świetnej cenie, więc jeżeli ktoś go traktuje jako bazę wypadową to idealna opcja. Blisko do metra, dużo knajpek dookoła, blisko do wielkiego centrum handlowego z pięknym stokiem narciarskim w środku. Tak czy inaczej Dubaj trzeba zobaczyć, bardzo mili ludzie, piękne plaże i zachwycająca architektura. Ceny stołowania się na mieście jak w Polsce.

Mariusz

• Zalety Lokalizacja
    • Wady Niestety łazienki wymagały by małego remontu

Lokalizacja hotelu jest idealna żeby móc się dostać bez najmniejszego problemu w jakikolwiek zakątek Dubaju. Na trzy plaże (JBR,La Mer,Kite Beatch) kursują dwa razy dziennie bezpłatne busy z hotelu. Wokół hotelu dużo restauracji i barów na każdą kieszeń . Hotel adekwatny do swojej ceny.Polecam

Janusz
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Położenie to max atrybut od metra i busów oraz głównej ulicy.Sklepiki i bary obok !
    • Wady Hałas non stop -takie miasto podobnie jak inne, gdy w pobliżu jest główna arteria. .

To wycieczka bajeczna w krainę odległą, ale jak odimienna od europejskich obyczajów. Czystość hotelu ulic metra i wszędzie czysto higienicznie . To nie brudactwo i robactwo Paryża czy Rzymu ! Podziwiamy z żona ten perfekcyjny świat ,gdzie picie wody w metrze czy rzucie gumy grozi mandatem -ale tak czystego i nowoczesnego metra nie ma nikt ! Życzliwość na każdym kroku i bezpieczeństwo.Sami jechaliśmy i zwiedzaliśmy AbuDabi oraz prawie cały Dubaj-metrem ,tramwajem ,busami oraz taxi. . Każdy dzień- to przygoda i przecudne doznania świata arabskiego od kulinarnych po kulturę i sztukę oraz niespotykana architekturę ! Wszędzie sami bez znajomości angielskiego w wieku 60 lat ale z wigorem i nadzieją ,że -damy radę !. Nasze największe apogeum to pobyt(zwiedzanie ) Hotel Emirates Palace. Od 2005 r. najbardziej luksusowy hotel na świecie, znajdujący się w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w Abu Zabi. Koszt budowy wyniósł ponad 3 miliardy USD. Bajeczna kawiarnia ze złotymi lodami oraz złotą kawą ! Takiego przyjęcia jeszcze nigdy nie doznaliśmy !I tu zaskoczenie -wydaliśmy na cały tydzień pobytu - zwiedzania na parę niecałe 400 $. Polecamy ten hotel i zwiedzajcie od świtu po północ zwłaszcza Marinę oraz Burdz Kalifa . Śniadania są pyszne i bogate a czystość bez uwag . Po wielu podróżach Dubaj nas bardzo mile zaskoczył . Czasami jedynie trochę za gorąco w maju !

Asia
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety Bardzo dobre położenie,czysto, miła obsługa.
    • Wady Nie mam żadnych zastrzeżen.

Polecam z czystym sumieniem:)Bardzo ładny hotel dobrze położony,darmowy bus na plażę,w pokoju czajnik kawa cherbata cukier.Do stacji metra niecałe 100metrów.

Mateusz
    Pobyt: Sierpień 2011

Świeżo po powrocie z tego hotelu. Praktycznie same plusy. Hotel na żywo robi dużo lepsze wrażenie niż na zdjęciach z tej strony. Jedzenie bardzo dobre, obsługa wręcz doskonała. Mieliśmy standardowy pokój 2 osobowy, na recepcji zapytaki się czy chcemy z dwoma łóżkami czy z jednym lółżkiem "king size" :) Basen i jacuzi na dachu. Super siłownia, wszystko w cenie. Codzienne sprzątanie i uzupełnianie w pokoju kawki, mleczka do kawy i herbaty. Jest czajnik, waga, suszarka, ladówka i płaski TV, oczywiście cały hotel jest klimatyzowany. Jest 6 wind, i spokój. Dosłownie 100m od hotelu stacja metra którym można dojechać praktycznie wszędzie. Przy samym hotelu supermarket i klika restauracji. Polecam wszystkim!