Opinie o hotelu Copacabana Mar
Brazylia / Rio de Janeiro

Copacabana Mar

Wioleta cc

W sumie poleciłbym przyjacielowi. Trzeba tylko uważać gdzie się kto zapuszcza. Hotel to dwa betonowe bloki nic powalającego na kolana. Blisko słynnej plaży copacabana. Widok z pokoju też nie za ciekawy, ale hotel leży w środku miasta. Dwie restauracje, basen na dachu z małym tarasem. Pokój był duży, wystrój trochę lata ' 80 ale było wygodnie, przestronnie i czysto. Tv, garderobianka, łazienka, codziennie ręczniki.

Iwona cc

Bez żadnych rewelacji. Niezły widok z dachu hotelu, gdzie znajdował się niewielki basen. Hotel nie posiada baru z prawdziwego zdarzenia. Wieczorami nie było gdzie posiedzieć chyba że udaliśmy się gdzieś poza hotel. Z wychodzeniem poza hotel też nie jest tak kolorowo, bo trzeba chodzić tylko głównymi ścieżkami, ulicami. Sympatyczna plaża. Okolica zgodzę się jednak całkowicie bezpieczna. Restauracja gdzie podawali śniadania znacznie większa od tej która znajdowała się na dole.

Henryk cc

Musicie się kiedyś wybrać do Brazylii podczas trwania karnawału. Niesamowita atmosfera. Hotel położony 100 metrów od plaży. Znajdował się w dwóch blokach. Pokój był prosto umeblowany, wygodny. Duża łazienka, świetny prysznic. Od razu jak odkręcało się kurek, leciała ciepła woda z mocnym ciśnieniem. W hotelu znaleźliśmy pomocny personel. Jedzenie nie jest znakomite i to trzeba otwarcie sobie powiedzieć. Jednak każdy przeciętny człowiek powinien sobie coś znaleźć.

Seweryn cc

Wraz z trzema znajomymi postanowiliśmy wybrać się do osławionego Rio. Pokój, standardowa 3, była w miarę czysta. Większość personelu posługiwała się znośnym angielskim. Basen na dachu niezbyt zachęcający. Jedzenie ok. Choć lustra za bufetem uważam za nie trafiony pomysł. Na śniadania w sumie standard. Jajka, owoce, sporo pieczywa. Z początku myśleliśmy że nie prądy w pokoju. Okazało się że trzeba włożyć kartę do gniazdka i wtedy jest zasilanie.

WANDA cc

My potraktowaliśmy hotel jako bazę wypadową. Nie zapuszczaliśmy się jednak w mało uczęszczane okolice idąc za radą recepcji. W pokoju chcieliśmy mieć czysto, wygodne łóżko i łazienkę. Wszystko to było więc nie mieliśmy powodów do narzekania. Wyżywienie w hotelu jak na tę kategorię w porządku. Najbliższa okolica hotelu jest w miarę bezpieczna z dużą ilością sklepów, restauracji i plażą oczywiście.