Opinie o hotelu Dana Palace

Dana Palace

Sprawdź oferty z Twojego miasta
  • Wyjazd z Częstochowy Pełne wyżywienie
  • Wyjazd z Kielc Pełne wyżywienie
Zobacz oferty z innych miast

JestemSuper

• Zalety Basen, blisko sklepy, blisko do plaży. Pokoje nie najgorsze, fajne balkony.
    • Wady Zimne jedzenie. Łazienka dramat. Dużo ciapatych, nieprzyjemnych typów.

Hotel jest przeciętny. Personel w porządku, każdy zajmuje się swoimi zadaniami. Idzie się dogadać po polsku, ale lepiej znać podstawowe słówka chociaż z języka angielskiego.

darek
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety same minusy -----------------
    • Wady jedzenie zimne ciagle to same obsługa sprzataczki kradną alkohol z pokoju hotel brudny zaniedbany kibel wiecznie zapchany 1 klucz pasuje do wiekszości pokojów

a czemu sa tu zdjecia pokazane z 2 hoteli? bo dana palace jest ok ale dana palace park to jedna wielka ściema ten sam właściciel tych hoteli a dwa rozne standardy ODRADZAM DANA PALACE PARK

Miniu
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety animacje - jedyny plus
    • Wady jedzenie, hałas, nikt nie mowi po angielsku, wszystko z baru - syf i chemia, zimne niesmaczne jedzenie, brudna woda w basenie

Głośny, brudny, pokoje sprzatane raz na tydzien przez rumunskie sprzataczki, ani slowa po angielsku. Kuchnia tragiczna, syf w restauracji, zimne jedzenie, ciagle to samo, nic sie nie marnuje, co niezjedzone ze sniadania idzie na obiad itd. Kelnerzy to jakies chlopki wziete niewiadomo skąd, w brudnych koszulkach i spodniach. Basen brudny, hotel od strony ulicy glosny bardzo. Wifi platne, z reszta caly dzien nie dziala, jedynie w nocy mozna cos zrobic. All Inclusive to wodka o smaku zmywacza do paznokcji, a gin pachnie jak choinka o zapachu sosny do kibla. Jedyny plus - duzo animacji. Poza tym JEDEN WIELKI MINUS!!!

Hanna Grzywacz
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety Basen dobre położenie
    • Wady Jedzenie obsługa

Bardzo miło spędzony czas , wiele atrakcji , hotel w miarę zadbany , obsługa z znajomością języka polskiego .

maaarta2012
    Pobyt: Wrzesień 2013

W hotelu Dana Palace byłam w połowie września i jestem zachwycona. Przemiła obsługa, do plaży rzut beretem, posiłki przepyszne, hotel raczej spokojny. Na dole sklep z najpotrzebniejszymi artykułami, bar. Nawet nie trzeba iść na "miasto" żeby się zresetować. :) Pokoje i wyposażenie w porządku. Na balkonie stolik i krzesełka. Jedyny minus za brak ciepłej wody. Podobno mieli dwie czy trzy pory w których podgrzewali wodę, ale jakoś osobiście trafiałam zawsze na zimną :) no i sprzątaczki nie ruszają łazienki. Po zameldowaniu się, musiałam sama sprzatnąć łazienkę, bo nie dało się z niej skorzystać :) ale ogólne wrażenia baaaardzo pozytywne :) obsługa bardzo miła. Pani Diana z recepcji jest skarbnicą wiedzy, wie wszystko :) Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. Osobiście, jesli kiedyś wrócę do Piasków, to tylko do hotelu Dana Palace :) Acha....jeszcze jeden minus za basen....na dnie były liście, woda jakaś dziwna, ale może dlatego, że byłam praktycznie w koncówce sezonu?

skóra
    Pobyt: Lipiec 2012

Hotel w całości dla imprezowiczów. Mam świetne wspomnienia z tego miejsca, jednakże nie opłaca się wykupować posiłków. Jedzenie jest mdłe i bez smaku. Codziennie poddają to samo. Naprawdę dobrze poimprezować można nawet nie wychodząc z hotelu dlatego polecam go głównie osobą młodym lub nastawionym na zabawę. Jest to hotel polski. Pełno jest w nim Polaków nawet animatorzy są Polakami. Napisy w hotelu również są w języku polskim.

Jagoda

Pobyt: Czerwiec 2011

Mery
    wyjazd firmowy
    Pobyt: Lipiec 2010

Hotel dla imprezowiczow-polecam! : )