Opinie o hotelu Diamond Beach

Diamond Beach: obiekt, zjeżdżalnia

• Udogodnienia dla dzieci: 2 brodziki, miniklub (4-12 lat), animacje, plac zabaw, możliwość wypożyczenia wózka.
  • Dla aktywnych: siłownia, sauna, łaźnia turecka, szachy, siatkówka plażowa, aerobik, animacje, wstęp do dyskoteki.
  • Bogata oferta rekreacyjna: basen kryty, 3 baseny odkryte, 2 zjeżdżalnie wodne (otwarte w wyznaczonych godzinach).
  • Tylko 250 m do piaszczystej plaży.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

Radosław

• Zalety zakryte wadami
    • Wady złodzieje hotelowi menager ich kryjący nie działający monitoring

Wiatm, byłem w tym hotelu w okresie od17.11.2018 do 24.11.2018. to co chce przekazać w tej opinii na temat tego hotelu, proszę potraktować jako poważne ostrzeżenie. Zostałem tam dwukrotnie okradziony, zginęła mi spora gotówka, kamera gopro i kilka mniej znaczących drobiazgów. Sprawa jak każda inna.., pomyślałby ktoś.. "zdarza się", ale to co powala na kolana to reakcja szefostwa hotelu, managera, kierownika i całej reszty..., widziałem bowiem, kiedy do włamania do naszego hotelu doszło, a było to dość łatwe precyzyjne do określenia, bowiem ,przed samym wyjsciem na saunę liczyłem gotówkę, godzina między 15.30 a max 18, ktos buszował w naszym pokoju, i dlaczego wspominam o tej godzinie, bowiem, o tej już kobiety sprzątające pokoje juz nie pracują...odrazu udaliśmy sie do lobby, zgłaszając sprawę i została wezwana policja.., jakież było nasze zdziwienie, kiedy okazała sie że to już nie pierwszy taki numer do którego żandarmeria , została wezwana.okazało się że nie ma możliwosci prześledzić zapis monitoringu bo..., nie i już. Ostrzegam, wszystkich tam jadących, że działa tam szajka ludzi okradających gości hotelowych, menager tego hotelu nie kiwnął palcem by spróbować chociaż sprawę wyjaśnić.. Wezwanie rezydenta z WEZYRA trwało 3, !!!!!! dni!!!! Zero pomocy, kompletne olanie tematu, latam już dobrych parę lat w różne strony , ale z takim podejściem, nie spotkałem się jeszcze nigdzie !!!! Mam przekonanie graniczące z pewnośćią, że złodzieje hotelowi z działu technicznego , działają w zgodzie i porozumieniu z szefostwem, popełniając tego typu czyny. Ostrzegam raz jeszcze, uważać na pozostawione tam rzeczy i mieć oczy dookoła głowy

Edyta

• Zalety Hotel i obsługa ok, pokoje czyste, pościel i ręczniki czyste.
    • Wady Posiłki słabe, niesmaczne, zimne, brak owoców sezonowych, chleb i bułki stare jakby je wieziono wielbłądami z Istambułu. Nawet Niemcy narzekają na jakość posiłków.

Hotel i obsługa ok, pokoje czyste, pościel i ręczniki czyste. Posiłki słabe, niesmaczne, zimne, brak owoców sezonowych, chleb i bułki stare jakby je wieziono wielbłądami z Istambułu. Nawet Niemcy narzekają na jakość posiłków.

Edyta

• Zalety Czyściutko. Pokoje rewelacja. Posiłki jeszcze lepsze. Bardzo duży wybór i o każdej porze. Driny zawsze i wszędzie. Plaża ok. Nawet bliziutko. Leżaków sporo. Dużo animacji. Bazary obok. Polecam.
    • Wady Nie stwierdzam

Polecam serdecznie. Nie mogę przyczepić się do czegokolwiek.

Barbara
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Hotel zadbany ,czysty,sprzątany regularnie.obsługa miła,uprzejma.
    • Wady Wad nie widzieliśmy,a gdyby nawet to odpuszczamy!

W Turcji bywamy często,lubimy ten kraj,Lubimy uśmiechniętych ludzi,którzy pracują po to aby wczasowicze byli zadowoleni.A hotel - ,hotel czysty,zadbany.obsługa miła,pomocna,kelnerzy uśmiechnięci.Animacje świetne.Plaża czysta,spacerkiem 10 min.Na plaży bar z lodówkami zimnej wody,jedzeniem,piwem.Obsługa donosząca materace na leżaki SUPER!!!

Jacek K-ce

• Zalety Położony blisko ładnej plaży, hotel czysty
    • Wady nie zauważyłem

Jedzenia i napojów nie brakuje przez cały dzień ! nie trzeba martwić się o nic. Czysto - godny polecenia!

Renata
    Pobyt: Listopad 2016

• Zalety Niedaleko bardzo ładnej piaszczystej długiej plaży, jedzenie różnorodne każdy znajdzie coś dla siebie , dużo ryb i owoce morza , warzyw i owoców , alkohole lokalne ale całkiem zjadliwe
    • Wady Chyba jedynie to że baseny były bardzo zimne chociaż jeden mógłby być podgrzewany ale morze mimo że to listopad było ciepłe i był basen kryty. Od listopada nie było już lodów i zamknięte były zjeżdżalnie do basenu.

Byliśmy z mężem dwa tygodnie koniec października i połowa listopada , pogoda super ciepełko , morze ciepłe , drinki dobre , pokoje ładne sprzątane , codziennie barek w lodówce uzupełniany , jedzenie smaczne dużo owoców , warzyw , ryb ..... w zasadzie nie ma się do czego doczepić . nie daleko do plaży ale dla leniwych lub chorych dowoził busik , plaża piękna piaszczysta morze ciepłe. Zaraz po wyjściu z hotelu bazary i można całkiem niedrogo kupić ciekawe rzeczy. Serdecznie polecam ten hotel .

Malgorzata
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety Duży basen ,ładne pokoje,dobre jedzenie
    • Wady Kiepska obsługa hotelowa

Pokoje ok. ,wyżywienie dobre ale bez rewelacji ,brak Polaków w hotelu ogólnie polecam ale to nie jest 5 gwiazdek

AGA
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Hotel fajny,pokoje czyste codziennie sprzatane:)jedzenie MEGA pyszne
    • Wady słaby internet

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA:)JEDZENIE PYSZNE ,CZYSTO,BAZAREK TUZ PRZY HOTELU ,NA PLAZE 5MIN PIECHOTA LUB BUSIKIEM -BYLO SUPER

Artur
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety Lokalizacja tylko 45 min od lotniska blisko plaża 250 m duży bazar czysto dobre posiłki
    • Wady Słabe animacje dość mały bały basen

Ogólnie hotel do polecenia dobra jakość za rozsądna cenę dla normalnych ludzi bez wygórowanych wymagań my byliśmy już szósty raz w Turcji i jak na 5 gwiazdek to trzyma poziom dla ludzi którzydobrze się bawią w swoim towarzystwie :-)

Pobyt: Czerwiec 2010