Opinie o hotelu Evelyn Beach

Evelyn Beach: obiekt

• Zalety Położenie - blisko centrum, przy plaży Basen Spokojny, czysty hotel - codziennie sprzątane Pokoje podstawowe - łóżko, tv, szafa, lodówka, balkon.
    • Wady Płatne napoje/woda/kawa/herbata do obiadokolacji (wersja HB) Problematyczna łazienka Drogie leżaki na plaży i tylko 1 prysznic

Do hotel Evelyn Beach przyjechaliśmy we wrześniu 2016. Hotel ma idealne położenie, jest przy plaży i oferuje wspaniałe widoki. Podczas wieczornego spaceru można było spokojnie zwiedzić całe wybrzeże od jednego kościółka do drugiego. Bogaty wybór sklepów, restauracji, barów, marketów. Jedzenie codziennie świerze, szeroka gama produktów ; każdy mógł znaleźć coś dla siebie - śniadanie słodnie, słone, English Breakfast, płatki, ryż na mleku, owoce, warzywa, kawa,herbata,soki ; obiadokolacje - mięsa, ryby i owoce morza, warzywa, surówki; owoce, desery, lody - jedynie brakowało możliwośći wzięcia darmowych napoi do kolacji (choćby wody). Pokoje skromne, standardowo wyposażone - łóżko, malutki telewizor, szafa, lodówka, suszarka, lustro. Łazienka czysta i dość duża - jedynym problemem była"pływająca podłoga" podczas prysznicu woda wraz z całym mydłem/szamponem/piaskiem wypływała połączeniem(odpływem) które było w podłodze przez co po każdym prysznicu podłoga pływała. Plaża duża i czysta - kamienistow-żwirowa ( dobrze wziąć sobie buty do pływania); płatne leżaki na plaży; możliwość skorzystania z atrakcji - skuterów, rowerów wodnych etc. Hotel godny polecenia dla osób które chcą odpocząć w pięknym miejscu i nie oczekują luksusowego standardu pokoi.

Pobyt: Październik 2013

• Zalety Położenie.
    • Wady Brak klimatyzacji. Brak kablówki w pokojach. Nie działające radia. Fatalne wyposażenie łazienki. Brak basenu w hotelu. Brak jakichkolwiek rozrywek w hotelu. Dramatycznie fatalne jedzenie, skandalicznie małe ilości i monotonia. To na pewno nie jest poziom gwiazdek 3+ (sam hotel określa siebie na 4 gwiazdki!)

Brak klimatyzacji. Brak kablówki w pokojach. Nie działające radia. Fatalne wyposażenie łazienki. Brak basenu w hotelu. Brak jakichkolwiek rozrywek w hotelu. Dramatycznie fatalne jedzenie, skandalicznie małe ilości i monotonia. To na pewno nie jest poziom gwiazdek 3+ (sam hotel określa siebie na 4 gwiazdki!) Zdecydowanie NIE POLECAM. No chyba że ludziom poszukującym spokoju i nie mającym żadnych innych wymagań co do wyjazdu urlopowego.

Christina
    Pobyt: Lipiec 2013

Nie polecam. Hotel mało komfortowy nawet jak na swoje 3,5*. Brak basenu, brak animacji, brak rozrywek organizowanych przez hotel, klimatyzacja jedynie w nocy, posiłki niesmaczne, mało urozmaicone i wręcz "wydzielane" przez personel. Zdecydowanie hotel dla niewymagających.

Byliśmy z żoną w tym hotelu we wrześniu 2013.Nie polecamy, chyba, że ktoś jest naprawdę mało wymagający.Brak basenu, brak rozrywek na miejscu w hotelu, niesmaczne i mało urozmaicone jedzenie, sprzątaczki raczej udają niż sprzątają pokoje, brak klimatyzacji w ciągu dnia (nawet w upały). Hotel na pewno nie spełnia wymogów 4 (tak siebie sami ocenili) czy 3,5 gwiazdki.

Położenie rewelacyjne. Czystość przeciętna. Jedzenie - fatalne. Klimatyzacja - tylko w nocy (!) , nawet przy 35st ani w dzień ani wieczorem nie włączają klimy !!! Brak basenu, bar przy "restauracji" hotelowej okropny.Plaża przy hotelu brudna i mała. Tylko dla niewymagających.

Zebra
    Pobyt: Wrzesień 2013

Plusem dla tego hotelu jest niewątpliwie jego położenie. Na uboczu, ale 5 min spaceru i jesteśmy na głównej ulicy miasta. Dalej już tylko większe lub mniejsze minusy. Klimatyzacja w sezonie (!) tylko kilka godzin i to tylko w środku nocy. Osoby z chorym sercem mogą dostać zawału wypoczywając w pokoju bez klimy, kiedy na zewnątrz jest 35 st.C. Sprzątaczki raczej markują porządki w pokojach. Jedzenie w "restauracji" hotelowej - kompletna porażka. Nieurozmaicone, niesmaczne, gorące posiłki przynoszone już ledwie ciepłe. Notorycznie kończące się potrawy często nie są donoszone, jeśli się o to nie poprosi. prosiliśmy o bułki na śniadaniu, o ser żółty, o wędlinę. Na kolacjach grupki ludzi biegały za personelem dopominając się o doniesienie frytek czy pomidorów. Z owoców przez 2 tygodnie były tylko arbuzy, melon i czasem winogrona. TV teoretycznie jest , ale w pokojach tylko 4 programy : 2x rosyjskojęzyczne, 1xniemieckojęzyczny i CNN (ang.). Radia nie działają. Bar hotelowy jest tak obskurny, że szkoda czasu na pobyt w nim. Hotel ocenia siebie na 4*. Jest jednak naciąganym 3*.

Maciek
    Pobyt: Czerwiec 2010

Hotel hmm...przeciez Kreta znajduje sie w UE wiec jesli myslisz, ze hotel*** powinien jakies standardy spelaniac to w przypadku EVELYN BEACH bardzo sie mylisz. Na miejscu nie ma mowy o zadnej uprzejmosci ze strony obslugi wlaczajac w to menagera. Barman to miejscowy burak w jego wypowiedziach nie brakuje sformulowan typu: posprzataj po sobie, na co sie gapisz?, czy nawet nazwie Cie "kutasem". Posilkami zachwyceni beda jedynie fani tanich barow i jadlodajni bardzo rzadko zdazylo sie cos zjadliwego nie mowiac o tym, ze przez pierwsze dni naszego pobytu byla awaria i wszystkie napoje byly na bazie morskiej wody. Basenu brak; klimatyzacja raz dziala, a raz nie; w hotelu zero rozrywki. Hotel polecam jedynie Grekom, ktorzy w nim pracuja.

Na dzień dobry w hotelowej łazience powitał nas 6 cm karaluch. Wyżywienie dużo poniżej przeciętnej, o jakości kiepsko gotującej kucharki na wyżywieniu domowym. Forma All Inclusive w tym przypadku jest pomyłką, gdyż po obiedzie wystawiane było tylko jedno ciasto, wino nalewane z kartonu o temperaturze pokojowej!! Wszystko zrobione po absolutnie minimalnych kosztach. Obsługa restauracji bardzo niemiła. Hotel nie posiada własnego basenu. Można korzystać z basenu znajdującego się obok, ale dla nas przejście otwierane było dopiero ok. 10.30. Basen dla nas płatny: 3€ za osobę za każdy dzień pobytu!!! Plaża dość brudna (mnóstwo niedopałków) teoretycznie darmowa, gdyż trzeba zapłacić 3€ za leżak i 2€ za parasol za każdy dzień, a nie ma miejsca na rozłożenie nawet własnego ręcznika. Fatalna obsługa rezydenta, który pojawił się tylko jeden raz, pod koniec pobytu informując o dwóch rzeczach: podał numer telefonu do siebie (SIC!!) oraz termin wyjazdu. Zdecydowanie odradzam ten hotel.

Alek
    Pobyt: Czerwiec 2008

Plusem hotelu jest niewątpliwie położenie. Hersonissos to bardzo głośne i ruchliwe miasteczko, więc cisza i spokój, dla osób, które przyjechały odpocząć-bezcenne. Pokoje czyste, dzięki nad wyraz uprzejmym i miłym pokojówkom. No, ale w wakacje w hotelu się przecież nie siedzi, więc wyjdźmy na zewnątrz. Plaza wyjątkowo blisko, wystarczy przejść ulicę. Ale strasznie tam ciasno! Poza tym drogo: 8 euro za "set", czyli dwa leżaki i parasol. W ostatnich dniach chodziliśmy z samymi ręcznikami by nie płacić :-) Obsługa restauracji niezadowalająca. Nie wymagam, by się uśmiechali cały czas do mnie, ale żeby chociaż byli bardziej uprzejmi i odpowiadali na "dzień dobry". Przez to nie miałem ochoty, na jakiekolwiek konwersacje z obsługą. Jedzenie nierówne. Na łopatki rozłożyły mnie plasterki wołowiny polane keczupem i musztardą. Niemniej jednak, zawsze coś można wybrać dla siebie. Mankamentem jest brak basenu, ale spokojnie chodziliśmy do basenu należącego do innego hotelu i nic nie trzeba było płacić. Hotelu zdecydowanie nie polecam osobami z dziećmi. Nie ma żadnych dla nich warunków. Dla młodych jak najbardziej. My wynajęliśmy samochód i zjeździliśmy Kretę od Matali po plażę Vai. Ta pierwsza-nie do zapomnienia!

P
    Pobyt: Czerwiec 2008

HOTEL W DOBRYM MIEJSCU Z DALA OD RUCHLIWEJ ULICY I GŁOŚNYCH IMPREZ BLISKO "PLAŻY" BRAK BASENU, BARDZO UPRZEJMA OBSLUGA Z WYJĄTKIEM JEDNEGO BARMANA, KTÓRY ROBI ŁASKE, ŻE ŻYJE...A PRZY TYM SZCZERZY ZĘBY DO WSZYSTKICH..KOBIET!POZOSTALI DO RANY PRZYŁÓŻ!MILI SYMPATYCZNI UCZYNNI!CZĘŚĆ POKOJI W HOTELU NADAJE SIĘ NA POMIESZCZENIA NA GRABIE WIĘC PRAWDZIWA RULETKA - JAK SIĘ MA SZCZĘŚCI TO MOŻNA TRAFIĆ JAKIŚ PRZYJEMNY POKOIK Z WIDOKIEM NA MORZE Z ŁÓŻKA.WŁAŚCICIELE HOTELU(PROWADZI GO RODZINA)ZAWSZE STARAJĄ SIĘ ZAMIENIAĆ POKOJE TAK ABY PO KILKU NOCACH W KIEPSKIM POKOJU OTRZYMAĆ JAKIŚ Z ŁADNYM WIDOKIEM!JEDZENIA DUŻO I UROZMAICONE A, ŻE NIE WSZYTKO TAK SAMO SMACZNE - TO JUŻ KWESTIA GUSTU... HOTEL WART UWAGI JEDNAK SAMO MIEJSCE NA POBYT DŁUŻSZY NIŻ 7 DNI RACZEJ NIE WARTO! BRAK ROZRYWEK I ATRAKCJI OPRÓCZ BARU I PLAŻY NA, KTÓREJ ZA LEŻAKI TRZEBA PŁACIĆ 8 EURO/DOBA (2 ŁÓŻKA I PARASOL). RODZINY Z DZIECMI RACZEJ NIE ZNAJDĄ NIC DLA SIEBIE!