Opinie o hotelu Exotica
Grecja / Zakynthos

Exotica: basen, sport i rekreacja

• Idealny zarówno dla osób nastawionych na wypoczynek jak i dla tych, którzy chcieliby zwiedzić wyspę.
  • W odległości 20 m od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego dojechać można do oddalonego o 4 km miasta Zakynthos.
  • Położony zaledwie 450 m od pięknej, piaszczystej plaży.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Posiłki obsługa
    • Wady Łazienki, brak rozrywek , odległość od plaży

Hotel godny polecenia, mógłby być lepiej sprzątany , łazienka do wymiany , słaba klimatyzacja

Jacek

• Zalety kameralny, spokojny , w dobrym stanie technicznym, czysto , skuteczna klimatyzacja
    • Wady brak oddzielenia brodzika na posadzce

bardzo miła obsługa, szczególnie barman Kostas, nawet mówi trochę po polsku, doskonałe warunki, smaczne atrakcyjne posiłki, jedynie ok 400m do plaży ale można korzystać z drugiego hotelu Klelia, który należy do sieci , 100 m od plaży i też świetne jedzenie. Poza tym polecam wypożyczenie samochodu i podróż do zatoki wraku od strony lądu, cudowny widok. Atrakcją Kalamaki są lądujące nad plażą nisko samoloty. Polecam Laganas dla młodzieży chcącej się wyszumieć. Jacek ( 6 raz w Grecji)

• Zalety bardzo miła obsługa
    • Wady brak animacji

Lokalizacja hotelu bardzo dobra- blisko do głównej ulicy, sklepów. Hotel trochę za spokojny, mało animacji. Minusem zdecydowanie łazienki- brak kabin prysznicowych, albo jakiejś przesłony ( wszystko mokre). Ogólne wrażenie dobre.

• Zalety - czysty - 2 baseny -przepyszna kuchnia -miła obsługa - piękna plaża
    • Wady moim zdaniem brak

Hotel czysty, nowoczesny, położony ok 8 min spacerkiem od piaszczystej plaży. Pokoje przestronne, łazienka jak to w Grecji mała, bez brodzika, ale nie był to problem. W hotelu są dwa baseny, jeden większy z mostkiem przy barze, drugi mniejszy. Jedzenie w hotelu bardzo dobre( czytając komentarze o monotonnych śniadaniach trochę się dziwię, ponieważ na śniadaniach było zwykle 10 bemarów z ciepłymi daniami , nie mówiąc o innych produktach typu pieczywo, sery,wędliny, płatki, mleko, suszone owoce, bułeczki drożdżowe itp.) Plaża ładna, piaszczysta, woda przejrzysta, ciepła. W hotelu byliśmy ok 8 rano, od samego wejścia mieliśmy dostęp do wszystkiego , ok 10 dostaliśmy pokój. Zakynthos jest przepiękną wyspą, warto wykupić wycieczki , rejsy i zwiedzić wyspę. W hotelu głównie Anglicy i Polacy.

• Zalety Cichy i spokojny hotel w małej miejscowosci, czysty, jedzenie świeże, w miare blisko piaszczysta plaża, miła obsługa
    • Wady Łazienka z przeszklonymi drzwiami. Odsalana woda w nalewaku w restauracji i w sokach.

Hotel położony w cichej miejscowości. Goście głównie Polacy i Anglicy, trochę Greków. Dla nas to duży plus, dla szukających atrakcji wieczornych pewnie wada. Dla nas główną zaletą był pokój z prywatnym basenem. Polecamy dopłacenie do tej opcji. Przy głównym basenie miejsce można było znaleźć nawet po śniadaniu, chociaż "rezerwacje" ręcznikami można było niestety zaobserwować. Czuć, że woda w basenach i w łazience jest odsalana - nam to nie przeszkadzało. Jedzenie świeże i smaczne, chociaż subiektywnie uważam, że do 4* trochę brakuje. Na minus serwowanie gościom do picia odsalanej wody (kupowaliśmy zgrzewki wody w pobliskich sklepikach ). Dość blisko piaszczysta plaża (5-7 minut spacerem z dziećmi), która jest miejscem lęgowym żółwi Caretta. W hotelu nie ma animacji, są wieczorne atrakcje (karaoke, wieczór grecki), które kończą się o 23. Ogólnie do polecenia na spokojne i ciche wakacje .

MAREK

• Zalety bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa

wszytko tak jak w opisie, bardzo dobre i miłe wspomnienia - polecam

• Zalety Rodzinny, wysoki standard serwowanych posiłków i napojów. Klimatyzowane obszerne pokoje dla gości. Wszyscy mili i sympatyczni dla turystów. Pobyt oceniam na bardzo udany.
    • Wady Polozenie od morza

Razem z narzeczonym w zeszłym roku w czerwcu spędziliśmy tydzień w tym hotel i serdecznie polecamy! Hotel jest częściowo odnowiony, my trafiliśmy na przestronne pokoje w nowoczesnej aranżacji. Jedzenie jest dobre chociaż niektórzy twierdzili, że monotonne, mimo to było smaczne i każdy mógł wybrać coś dla siebie - żadne z nas nie chodziło głodne przez tydzień. Dla nas dużym plusem był mniejszy basen przy budynku, w którym mieliśmy pokój. Szczerze polecamy hotel!

• Zalety bardzo miły personel,zorganizowane wieczory dla wypoczywających
    • Wady szklane drzwi do łazienki z wolną przestrzenią nad i pod nimi ,inne osoby w pokoju wszystko widzą i słyszą co się dzieje w łazience

Wspaniałe wakacje ,hotel położony w cichej ,spokojnej okolicy ,jednocześnie blisko do okolicznych atrakcji _morze z piaszczystą plażą ,możliwość rejsów wycieczkowych ,w tym również oglądania żółwi

• Zalety Wspaniała, rodzinna atmosfera, naprawdę świetna kuchnia,uśmiechnięty personel.W tym hotelu czujesz się jak oczekiwany,miły gość. Pełen odpoczynek.

W hotelu panuje wspaniała atmosfera, personel uśmiechnięty,bardzo pomocny, wyluzowany. Dobre położenie-mały spacerek na nadmorska plaże jest ok. Pokoje spore, czyste, wysprzątane.Na pewno tam wrócimy. Polecam z całego serca.