Opinie o hotelu Exotica
Grecja / Zakynthos

Exotica: basen, sport i rekreacja

• Idealny zarówno dla osób nastawionych na wypoczynek jak i dla tych, którzy chcieliby zwiedzić wyspę.
  • W odległości 20 m od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego dojechać można do oddalonego o 4 km miasta Zakynthos.
  • Położony zaledwie 450 m od pięknej, piaszczystej plaży.

Agata
    Pobyt: Wrzesień 2020

• Zalety Jedzenie, lokalizacja, czystość

Bardzo dobre jedzenie. Chciałabym wiedzieć co na co dzień jadają osoby, które narzekają. Śniadania faktycznie codziennie dają to samo ale nikt nie każe jeść codziennie tego samego i chyba nie każdy ma tyle miejsca w brzuchu.. do wyboru na śniadanie jajka na twardo, jajka sadzone, jajecznica, fasolka, kiełbaski, musli, owoce, ciasta, sery, wędliny, owoce i warzywa. Kolacje to codziennie wybór sałatek, mięs, ryb/owoców morza, makaronów/ryżu, frytki/ziemniaki, zupa, lasagne lub inne zapiekanki i oczywiście owoce, desery lody. Snaki przy basenie - pyszne naleśniki, frytki,pizza, a'la burgery, owoce i sałatki. All incusive zawiera wszystko - nie ma listy drinków, za które chcą dodatkowej opłaty. Obsługa bardzo miła - nie zauważyliśmy jakiej kolwiek faworyzacji. W hotelu 90% to nasi rodacy. Hotel położony ok. 400m od plaży - bardzo miły spacer polną drogą. Cicho i spokojnie. Pokoje czyste, jedynie rozwiązanie łazienka to poprawy - ale jest czysto.

Teresa
    Pobyt: Wrzesień 2020

• Zalety Bardzo blisko lotniska,czysto,bezpiecznie.Jedzenie pyszne,codziennie można smakować coś z innego również greckiej kuchni,sympatyczna obsługa,ciasta,ciasteczka,lody do wyboru,napoje,owoce również

Wrzesień 2020 Bardzo udany pobyt.Czysto,smacznie i bezpiecznie.Piękna pogoda.Obsługa hotelu bardzo sympatyczna,goście pozdrawiają się wzajemnie (oczywiście nie wszyscy}.Widać bardzo duże starania,dezynfekcja,maski rękawice.warto zrozumieć,że czasy są trudne.Pokoje sprzątane na życzenie,tak samo wymiana ręczników Po 23.00 jest już cisza..Bardzo duży wybór pysznego jedzenia,tradycyjne i typowo greckie.Do plaży spacer wskazany z dziećmi też warto,bo woda wyjątkowo ciepła i płytko do ok.70 metrów,duże zasolenie,warto zabrać okulary do wody i krople do oczu coś na odczulenie.Polecam hotel było super.Wycieczki gorąco polecam, warto wybrać polskie biura nas zachwyciło Magic tour -tu wszędzie jest pięknie.

Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety dobre położenie, wspaniała i uprzejma obsługa, pyszne jedzenie
    • Wady nie zauważyłam żadnych.

dobre położenie, wspaniała i uprzejma obsługa, pyszne jedzenie. jestem bardzo zadowolona z wyboru.

Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety pyszne jedzenie, bardzo miła i szybka obsługa. naprawdę nie ma się do czego przyczepić. położenie bardzo dobre. blisko piaszczysta plaża. cudnie! jestem bardzo zadowolona z wyboru.
    • Wady nie ma

Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety Fajny kameralny hotel, niekoniecznie dla rozwiń z dziećmi, blisko do sklepików i knajpek, jedzenie pyszne, każdy znajdzie coś dobrego dla siebie, czysto, brak kolejek, nie trzeba rezerwować leżaków o 7 rano
    • Wady Internet niedostępny w pokoju

Polecam ten hotel dla par, dzieci raczej będą się nudzić. Blisko do plaży.

Pobyt: Lipiec 2020

• Zalety położenie
    • Wady Wyposażenie

Exotica hotel & Spa By zante Przyjechałam z biura Grecos. Na plus hotel 10 minut od lotniska. Super szybki dojazd. Nie wiem, dlaczego ten hotel ma tak pozytywne oceny ? Każdy pokój ma łazienkę stworzoną ze szklanej szyby, oddzieloną od sufitu 20 cm. To sprawia, że każdy widzi jak z niej korzystasz, w nocy świeci światło, nie wspomnę, że  wszystko słychać. Zero prywatności !  Z prysznica leci woda na podłogę bo nie ma brodzika czy kotary, dlatego ręczniki kładliśmy na brzegi pseudo łazienki. Hotelowy płyn do mycia w przestarzałych dozownikach.  Dla mnie to nie do przyjęcia w Europie. Wyżywienie. Bardzo słabe. Na śniadania np jajecznica z proszku, sadzone jajka -tłuste, jogurt, marmolada -Fuj, tosty z maszynki - miękkie. Pseudo soki z dystrybutora -sama chemia. Chociaż kawa była pyszna Na plus  barmani robili pyszne Frappe i shejki z lodów. Obiady kolejna porażka, ciągle to samo a byłam dwa tygodnie.  Smażony kurczak na blaszce zawsze przesolony, jak inne mięsa przygotowane w ten sposób. Makaron po bolońsku wymienny z carbonarą. Pure ziemniaczane z proszku. Podobno owoce i warzywa są z ich sadów. Nie wiem dlaczego pomidory były niedojrzałe w sezonie, fasolka obrzydliwa .I do tego serwowano kukurydzę z puszki ! Arbuzy białe bez smaku .Dla mnie hitem były jabłka sprowadzane z Chile ;) haha , a tymczasem w Grecji był sezon na pyszne brzoskwinie, których nigdy nie było -sama sobie kupowałam w sklepie w cenie zwykłych jabłek. Oczywiście wiedziałam, że obsługa nakłada jedzenie. Tylko ciężko było się porozumieć a potrawy były byle jak serwowane na talerze . Kupiłam all inclusive i bardzo żałuję! Rozumiem czas pandemii. Personel był bardzo uprzejmy. Wszyscy pracownicy chodzili w maseczkach i rękawiczkach. Sprzątanie trzeba było zgłosić poprzedniego dnia. Można było co dwa dni. Czajnik był na życzenie- dostałam Tylko wodę trzeba kupować bo z kranu leci odsalana. Niby hotel extra ale nie dostaniesz wody pitnej, chyba jak przyniesiesz swoją plastikową butelkę ! Przy okazji zaznaczę, że jak masz wyjście z hotelu możesz zamówić lunch packet i tam dostaniesz butelkę 0,5 litra wody, kanapkę z tosta oraz pomarańczę lub jabłko.  Można codziennie to taki LIFE HACK. Lodówka w pokoju działała Wi-fi działo przy lobby, w pokoju już nie. Kupiłam  kartę na 15 GB za 15 euro w Zakynthos. Przy okazji taxi do tego miasta to 10 euro. Można dojechać lokalnym autobusem ale godziny są niedogodne. Sejf w pokoju płatny 35 euro za dwa tygodnie. Plaża prywatna, piękna, płatne 2 leżaki z parasolem - 7 euro. Bar czynny przy basenie od godziny 11, chociaż przy recepcji była informacja, że od godziny 10 .Wiem czas Koronawirusa... Ale standardy trzeba trzymać, jeśli hotel ubiega się o 4 gwiazdki. ogólnie nie polecam hotelu.

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, ładne położenie, cicha okolica.
    • Wady Łazienka, brak brodzika i cały czas mokro w łazience. Brak animacji dla dzieci.

Atutem tego hotelu jest bardzo dobre jedzenie, fajna miejscowość dla rodzin z dziećmi, super plaża, bardzo daleko od brzegu płytka woda. W hotelu przede wszystkim Anglicy i Polacy, bardzo uprzejma obsługa, pokoje codziennie sprzątane.

PATKA

• Zalety Jedzenie, obsluga

Wspaniała zawsze uśmiechnięta obsługa, jedzonko palce lizać, pokoje bardzo czyste. Lecieć, korzystać, odpoczywać.

Robert

• Zalety bardzo dobra jakość w stosunku do ceny, pyszne jedzenie, bardzo miła i pomocna obsługa hotelu. miejsce godne polecenia :)
    • Wady poza tzw. greckim wieczorem, który był naprawdę ciekawy, animacje mogłyby być lepsze

lokalizacja w ciszy i spokoju (początek października), w pewnej odległości do plaży ale przyjemnie, akurat na kilkuminutowy spacer :) polecam raczej dla par a nie rodzin z dziećmi

Dorota

• Zalety Bardzo miła obsługa, pyszne posiłki, blisko plaży, blisko centrum miejscowości, pokoje dosyć duże, ładnie urządzone
    • Wady Brak wad

Hotel naprawdę wart polecenia szczególnie dla par,pyszne posiłki,wspaniała obsługa,blisko plaży, blisko centrum, czyste pokoje,czyste baseny i otoczenie hotelu.