Opinie o hotelu Fortaleza Praia
Brazylia / Ceara

Fortaleza Praia

ITAKA POMYŁKA

samolot spóżniony 9 godzin !!!!!!! Podróż trwała 36 godzin !!!!!! KOSZMAR , na miejscu brudne pokoje bo Itaka kupuje co najtańsze i nie ma sensu tam jechać , dobrze że to był tylko tydzień

ITAKA NACIĄGACZE

ITAKA I WAKCJE TO PEWNE KOMPLIKACJE !!!! Na 8 dni przed wylotem do Brazylii ......odwołano imprezę !!!1 RAZ Zadnej imprezy alternatywnej a 30 dni przed wylotem żądali dopłaty paliwoej mimo że Itak wiedziała że impreza będzie odwołana !! Przebookowałem bilety na tą smą imprezę za sześć miesięcy , sprawdzałem w necie regularnie co z nią i ........odwołali 2 RAZ !!! I to ja pilnowałem Itaki a nie odwrotnie ........uzykałem odpowiedz że kasę zwrócą że rzeczywiście odwołali ją jeszcze razi zapomnieli jeszcze mnie zawiadomić !!!! Przez pól roku ponad 10500 złleżało na nieprocentowanym koncie !!!! Nikt nie reagował Pan PIOTR HENICZ - rzecznik prasowy a zarazem CZŁONEK zarządu nie raczył odpowiadać na me maile !!! To bank a nie biuro podróży !!! Z nimi tylko last minute !! I to na 7 dni przed wylotem !!!!!!

Piotr cc

Dla mnie minusem jest to że w hotelu jest po prostu nudno. Byłem tutaj tydzień. Co do opinii o jedzeniu jak poniżej. Wspaniała plaża, na której można i poszaleć i spokojnie zażywać kąpieli słonecznych. Dojazd do centrum busem. Pokój przyjemny, raczej standardowy jak na 3*. Może trochę zbyt ciasny. Klimatyzacja chodziło ok, choć w nocy uciążliwie buczała. Hotel idealny dla mało wybrednych i szukających czegoś za mniejsze pieniądze.

Marzena cc

W sumie to nie polecam. Można za tą samą cenę trafić znacznie lepiej. Mi jedyne co przypadło do gustu to plaża przy hotelu. Szeroka i piaszczysta. Posiłki dobre, ale monotonia jest dobijająca. W drugim tygodniu pobytu woleliśmy jeść na mieście. Ludzie w Brazylii bardzo rozrywkowi ale z różnymi charakterami. Trzeba uważać na kogo się trafi. Całkiem niezłe alkohole. Po zmroku przy hotelu kręcą się dziwni ludzie. Na dachu hotelu bar. Raz w czas organizowane są tam dyskoteki.

Artur cc

Hotel przeciętny. Najlepiej wrzucić Torby, nie słuchać się rezydentów bo chcą nas okroić z kasy. Najlepiej wynająć auto i zobaczyć co nas interesuje. Pokoje w miarę przyzwoite, jedzenie słabe. Obsług miła. Poziom sprzątania na zadowalającym poziomie. W ogrodzie można odpocząć a w okolicy hotelu można dostać po łbie. Hotel polecam nie wymagającym, umiejącym samemu sobie zorganizować czas.

Hotel słaby dla niewymagających klientów. Jednak jeśli komuś nie zależy na spędzaniu czasu na terenie hotelu i chce mało zapłacić, to polecam ten obiekt.

brygida i grzegorz

pierwotniaczek
    Pobyt: Luty 2007

Jedynym minusem tego hotelu są posiłki - w smaku dobre, ale ciągle to samo. Bardzo fajna plaża. Całość adekwatna do ceny

ola

andrzej
    Pobyt: Luty 2007

Niebezpieczna okolica natomiast wspaniała plaża i w można ogrodzie wspaniale odpocząć. Dojazd do centrum bez problemu (top bus).Jedzenie bez ograniczeń choć trchę monotonne. Alkohole miejscowe podawane w barze hotelowym niezłe i w dużych ilościach jak ktoś lubi. Zaprzyjaźnieni turyści z hoteli w centrum Fortalezy przyjleżdżali do naszego hotelu na plażowanie.Hotel trochę zniszczony lecz całość adekwatna do ceny