Opinie o hotelu Golden Coast Family Resort

Golden Coast Family Resort

Ola Kamińska
    Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety - ładna oferta z Itaki, która NIE POKRYWA SIĘ z rzeczywistością
    • Wady - beznadziejny i biedny all - brak atrakcji dla dzieci, kilka płatnych zabawek - zimna woda w basenie - mała i ciasna stołowka - małe i ciasne pokoje - nastawiony na zarabianie poza all

Bardzo źle oceniam ten hotel. To nowość w ofercie ITAKI, której należy unikać. Niby hotel ładny bo nowy, ale źle pomyślany i nastawiony na zarabianie. Dla dzieci nie ma nic, smętne animatorki z Itaki udają że przez godzinę pracują. Jak zwykle ITAKA ma tylko ładny folder i obietnice bez pokrycia. Odradzam całkowicie!

Jerzy

• Zalety brak
    • Wady - brak animacji dla dzieci - skąpy all - niemiła obsługa - słaba infrastruktura - brak rozrywki dla dzieci - małe pokoje - na odludziu

Najgorszy ze wszystkich hoteli. Widok na przystanek w ciasnym pokoju. Brak atrakcji dla dzieci, tylko mały basenik z lodowatą wodą. kamienista plaża z płatnymi leżakami. WSZECHOBECNE BŁOTO I SYF! Alkohol i przekąski w all najgorsze z możliwych! Tanie i beznadziejne! NIE POLECAM!

Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety - tylko widok (ale z kilku pokoi) reszta ma widok na POLE!
    • Wady - bardzo słaby all (nigdy tak słabego nie spotkałem) - jedyny hotel w tej okolicy, wystarczy zobaczyć mapę - nie ma żadnych atrakcji dla dzieci, family tylko w nazwie - maleńkie pokoje - brak wifi

Ten hotel jest przeznaczony dla bezdzietnych par z niskimi oczekiwaniami. Nie ma nic dla dzieci (barak z zabawkami na euro) to jakieś nieporozumienie, lata 80 dawno minęły. Brak plaży, pseudo piasek i bród. All najsłabszy. Leżaki płatne 6 euro, drinki strasznie niedobre. Lody tylko od 16 do 17 i to najgorsze z możliwych. Stołówka przeznaczona dla 30 osób, a w hotelu 120! Duszno, bez klimatyzacji. Za te pieniądze można wybrać coś o wiele lepszego Nigdy w życiu.

• Zalety brak zalet
    • Wady - nie ma żadnych atrakcji dla dzieci - bardzo słaby all - malutkie pokoje - mały basen z zimną wodą - niemiła obsługa - brak animacji

Nie polecam, zresztą inne opinie potwierdzają moje odczucia. Hotel nie ma ŻADNYCH ATRAKCJI DLA DZIECI. Jedynie JEDNA MAŁA PLASTIKOWA ZJEŻDŻALNIA, która nie spełnia norm bezpieczeństwa. Napoje BEZNADZIEJNE, wszystko nastawione na to żeby dodatkowo płacić. Pokoje malutkie, obsługa beznadziejna. NIE JEDŹ TAM! Jest o wiele więcej lepszych hoteli.

Szrajerova Klaudia

• Zalety Przy samym morzu, niesamowity widok na Kefalonie, nowe i czyste pokoje, pyszne jedzenie.
    • Wady Brak kawalka piasku dla dzieci na plazy, bardzo malutkie baseny, "duzy" prawie zawsze w cieniu, lody tylko przez godzine, drinki i alkohol w all okropny dla mnie.

Wyjazd na Zakhyntos byl dla nas bardzo udany - piekne widoki, cieplutko, woda w morzu jak marzenie. Jesli chodzi jednak o sam hotel to standard taki wystarczajacy ale niczym sie nie wyrozniajacy ;) My sporo zwiedzalismy, w hotelu bylismy calosciowo 3 dni i to zupelnie nam wystarczylo bo nie za bardzo bylo co robic. Morze piekne i te skaliste dno, widoki piekne az zapierajace dech. Super do snoorklingu. Ale z kolei dzieci same nie moga sie pluskac w wodzie bo nie ma kawalka lagodnego zejscia. Pokoje rodzinne sa dos male bo okolo 18 m, lazienka malutka - to cbyba najwiekszy minus. My mielismy suite 4 osobowy z dodatkowym pokojem i duzym tarasem z bocznym widokiem na morze. Ten byl dla nas wystarczajacy, schludnie urzadzony, sa siatki na komary w oknach itp. Sprzatanie super , nie mam zastrzezen. Jedzenie wspaniale, najwiekszy wybor byl zawsze na kolacje - stolowka za to troche malutka i pietro wyzej niz jedzenie. Byl tez taras ale rano bywalo bardzo wietrznie wiec wszystko zwiewalo :) Panie z recepcji tak sobie pomocne, obsluga w restauracji tez taka niczym sie nie wyrozniajaca ale to chyba taki grecki standard. Osobiscie nie pojechalabym tu w lipcu i sierpniu przy pelnym oblozeniu hotelu bo nie wyobrazam sobie jak moze sie na sniadaniu zmiescic wiecej niz 30 osob ale na wrzesien bylo dla nas ok. Mimo iz wyjazd uwazam za wspanialy to raczej nie wybralabym ponownie tego hotelu wracajac na Zakhyntos.

Przemysław

• Zalety widok z restauracji na morze
    • Wady -pełno niedoróbek szczególnie w łazience -po prysznicu powódź w łazience - woda w basenach zimna, w morzu jest cieplejsza - plaża kamienista, opłaca sie jechać busem hotelowym do Tsivili gdzie jest piaszczysta -jedzienie monotonne, w kółko to samo -trampolina dla dzieci ledwo trzyma sie kupy, reszta zabawek tez pozostawia wiele do życzenia - nie polecam wynajmu auta w recepcji tylko z bilbordu na przeciw wyjścia z recepcji -all inc alkoholowy to jakaś pomyłka - część leżaków przy plaży platna 6 euro

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że hotel zrobiony na odwal aby szybko oddać i z przeznaczeniem dla "Polaczków" i w zasadzie tak tutaj się czuliśmy. Zanim czegoś się złapiesz, np. poręcz przy zejściu na plaże przy dużym basenie, sprawdź czy jest przymocowana. Zarezerwowaliśmy hotel na termin wrzesień, ponieważ owszem miał być kameralny na uboczu ale z przeznaczeniem dla dzieci z dmuchańcami i innymi atrakcjami. Owych atrakcji dla dzieci bardzo mało, trampolina ledwo trzymająca sie kupy, jakaś bujawka, kilka zabawek na 1 do 2 euro i to tyle, dmuchańce oczywiście zepsute i zostały usunięte chyba w już w sierpniu. Restauracja dolna z tarasem, górna balkon - ciekawe rozwiązanie ? z widokiem na morze. Jedzenie świeże natomiast bardzo ubogie i po 3 dniu robi się monotonne tj. w kółko to samo. Do jadła kawa, napoje colapodobne, wino białe i czerwone z dystrybutora(??) . Pokoje czyste, sprzątane codziennie: porządnie jak zostawisz 5 euro i na odwal jak przez pomyłkę zapomnisz zawiesić ?do not disturb? ? wniosek bez kasy nie ma ładnie. Baseny są dwa jeden przy recepcji płytki dla dzieciaków, w nim dwie zjeżdżalnie ale nie polecam dzieciakom bo ktoś zupełnie minął się z pojęciem SAFETY FIRST w tym przypadku, a drugi basen duży z frontu budynku przy morzu z wydzielonym kwadratem dla dzieci. W obu woda zimna jak lód ? polecam kąpiel w morzu jest cieplej. Plaża taka sobie ? kamienista- tutaj oczywiście obuwie, my jezdzilismy do Tsivili busem hotelowym(w stanie agonalnym) na plaże ? jest piaszczysta i przede wszystkim więcej sklepów, barów. Dla chcących wynająć auto polecam reklame naprzeciw wyjścia z recepcji bo jest na medal, my popełniliśmy błąd i wzielismy w recepcji, wynik auto niezgodne z zamówieniem w dodatku zepsute i po podpisaniu umowy kazano nam czekać na mechanika, który ma przyjechać naprawić. Na naszą odmowę pani mocno zdziwiona zadzwoniła do biura i ?załatwiła? nam auto, przyjechało brudne, zmęczone życiem, wszystko pukało w nim - a my z dzieckiem ? tragedia ale jakoś udało się dojechać. Coś w stylu polaczek łyknie wszystko? All inc ograniczony do 1 piwa i 4 mixów z listy i ewentualnie vodka plus coś tam reszta oczywiście płatna i w godzinach 11-23. Lody w all tylko 16-17. Przekąski w postaci paru tacek ciasta i kilku smętnych kanapek. Wszystko zatrzymało się na etapie ?lód i piana przyjaciel barmana?. Leżaki przy plaży w części płatne 6 euro, a tam gdzie darmowe oczywiście z samego rana ?oszczane? ręcznikiem przez sprytnych, dobrze że nie było gdzie parawanu rozbić. Generalnie nie wiem czy polecać, każdy indywidualnie zdecyduje czy chce się tam pchać. W podobnych pieniądzach bywaliśmy w zdecydowanie lepszych hotelach.

Jarosław

• Zalety Przepiękny widok, niestety tylko z jednego budynku
    • Wady mały basenik tylko dla dzieci, plaża kamieństa, płatne leżak na plaży, all w barze to porażka alkohole rozwodniane

pobyt w tym hotelu to porażka nie za takie pieniądze, brak możliwości kapieli, basen malutki tylko dla dzieci, w morzu kamienie wejście i próby pływania kończą się urazami, ogólnie nie polecam

Jakub Brukwicki

• Zalety +Przy plaży +obiady razem z kolacją i deserami pyszne i różnorodne, codziennie coś innego +mila obsługa w restauracji i recepcji
    • Wady -biedne "all inclusive", wybór 4 drinków które smakuja tak samo... Kiedy poprosilismy o białe wino.. Barman wyciągnął szampana i kazał sobie za niego zapłacić -barman, który ma wzrok zabójcy.. Uważa się za jakiegoś boga przy barze -daleko od miasteczka (taxi 11?) -śniadania ciągle monotonne, codziennie to samo - raz lepiej smakowalo, raz gorzej - płatne lezaki przy hotelu, nawet dla gości hotelowych - co jest śmieszne -bar "widmo" w budynku recepcji przy baseniku dla dzieci - nikogo tam nie ma, napoje są ochydne.. Jeszcze gorsze niż podawane w barze lub w restauracji

Ogólnie rzecz biorąc, gdyby nie wypożyczenie auta i wykupienie wycieczek na wrak i wyspę żółwi w portach to ten wyjazd byłby największą porażka .. Hotel w teorii 4*, który wygląda i zasługuje na conajmniej 3.. Dla rodzin z dziećmi ten nie Polecam ze wzgledu na słabe atrakcje dla młodych, zabawki jedna kolo siebie, większość popsuta..

Patrycja Kurzawska

• Zalety Przy plaży Czyste pokoje
    • Wady Małe pokoje - z łazienki wylewa się woda do pokoju W okolicy nic nie ma Niemiła obsługa All inclusive a wiele rzeczy dodatkowo platnych Zatrucia po jedzeniu Mały basen okupowany przez dzieci - brak części dla dorosłych

Zarezerwowalismy pokój rodzinny oraz pokój standardowy z dostawka. Pokoju rodzinnego nie otrzymalismy - Pani w recepcji jest bardzo niemiła i zupełnie nie pomaga, otrzymaliśmy tylko informacje, że nie ma. Po reakcji rezydentki otrzymalismy możliwość wprowadzenia się do pokoju rodzinnego, nie skorzystaliśmy, bo był to ostatni pokój w ostatnim budynku - hotel ma kilka budynków, tylko jeden z nich ma ładny widok, reszta ma widok na ulice i pola. Drugi pokój z dostawka był dla 3 dorosłych - dostawione lozko polowe do pokoju w sposób, że ledwo można było się przemieszczać, dodatkowo przy włączeniu klimatyzacji całość wiala właśnie na dodatkowe łóżko tak, że osoba śpiąca na nim na wyjeździe była chora (oczywiście można było jej nie włączać, ale to skutkowalo ogromnym upalem i dusznościa). Przyjechaliśmy w nocy i dostaliśmy kolację na talerzu - oczywiście wszystko zimne i niesmaczne. Z łazienki w prysznica wylewa się woda na korytarz. W opisie jest informacja, że leżaki są bezpłatne na plaży- jest ich kilka I nie ma możliwości ich zdobyć, bo są zajęte cały czas ( nawet w nocy ręczniki są porozwieszane) - resztą płatne 6 euro za dwa. Ręcznik dodatkowo płatny 5 euro. W basenie dorośli nie są w stanie popływać, bo okupują go dzieci grając w piłkę i strzelając pistoletami na wodę. Nie jest to hotel dla dorosłych bez dzieci, w okolicy nie ma nic, można wziąć taksówkę albo autobus do pobliskich miasteczek. Drinki w all to 5 rodzajów, alkoholu prawie w ogóle nie czuć. Wycieczki z Itaka nie zawierają żadnego jedzenia. Można zamówić śniadanie, które składa się z jabłka i dwóch kawałków murzynka. Lunch box dodatkowo płatny, więc gdzie tutaj all inclusive? Kwintesencją całości jest fakt, że większość osób w ostatni dzień dostała zatrucia pokarmowego (część samolotu wymiotowalo) - osoba od nas była w tak złym stanie, że musiał zostać w szpitalu dodatkowo spędziła 2 dni, żeby móc polecieć. Cena nieadekwatna do warunków. Rodzice z dziećmi również nie byli zadowoleni.

Wojciech

• Zalety Pięknie położony hotel nad czystym i ciepłym morzem. Hotel nowy, czysty, miła obsługa. Wyśmienite i zróżnicowane jedzenie. Wystarczająca ilość leżaków z parasolami. Miejsce, w którym zwalnia czas, można cieszyć się ciszą, spokojem i cudownymi widokami.
    • Wady Brak całodobowego dostępu do wody do spożycia. Wystarczyłoby, aby przy recepcji był dostępny do całodobowej dyspozycji saturator w barze samoobsługowym (jest tylko do ok. 22.00). Dodatkowo jego dysze powinny być częściej czyszczone. Bardzo dobre kanapki mogłyby być w boxie-śniadaniowym, a nie jabłko, dwa kawałki babki i małe, suche ciasteczka.

Pobyt bardzo udany, wspaniałe wrażenia. Warto wybrać się do Zatoki Wraku oraz do Zatoki Laganas podziwiać żółwie. Wycieczki fakultatywne godne polecenia, ale liczba ich uczestników powinna być zdecydowanie mniejsza (Zatoka Wraku - na jeden rejs statkiem przyjechało 8 autokarów, na Wieczór grecki w pięknie położonej tawernie - 3 autokary). W związku z brakiem miejsc na wycieczkę fakultatywną organizowaną przez Itakę, aby zobaczyć żółwie, wybraliśmy z biurem Magic Tours - super kameralna wyprawa, świetnie zorganizowana. Polecamy !!! Podsumowując - super wakacje!