Opinie o hotelu Golden Coast Family Resort
Grecja / Zakynthos

Golden Coast Family Resort

• Różnorodne menu

Szrajerova Klaudia

• Zalety Przy samym morzu, niesamowity widok na Kefalonie, nowe i czyste pokoje, pyszne jedzenie.
    • Wady Brak kawalka piasku dla dzieci na plazy, bardzo malutkie baseny, "duzy" prawie zawsze w cieniu, lody tylko przez godzine, drinki i alkohol w all okropny dla mnie.

Wyjazd na Zakhyntos byl dla nas bardzo udany - piekne widoki, cieplutko, woda w morzu jak marzenie. Jesli chodzi jednak o sam hotel to standard taki wystarczajacy ale niczym sie nie wyrozniajacy ;) My sporo zwiedzalismy, w hotelu bylismy calosciowo 3 dni i to zupelnie nam wystarczylo bo nie za bardzo bylo co robic. Morze piekne i te skaliste dno, widoki piekne az zapierajace dech. Super do snoorklingu. Ale z kolei dzieci same nie moga sie pluskac w wodzie bo nie ma kawalka lagodnego zejscia. Pokoje rodzinne sa dos male bo okolo 18 m, lazienka malutka - to cbyba najwiekszy minus. My mielismy suite 4 osobowy z dodatkowym pokojem i duzym tarasem z bocznym widokiem na morze. Ten byl dla nas wystarczajacy, schludnie urzadzony, sa siatki na komary w oknach itp. Sprzatanie super , nie mam zastrzezen. Jedzenie wspaniale, najwiekszy wybor byl zawsze na kolacje - stolowka za to troche malutka i pietro wyzej niz jedzenie. Byl tez taras ale rano bywalo bardzo wietrznie wiec wszystko zwiewalo :) Panie z recepcji tak sobie pomocne, obsluga w restauracji tez taka niczym sie nie wyrozniajaca ale to chyba taki grecki standard. Osobiscie nie pojechalabym tu w lipcu i sierpniu przy pelnym oblozeniu hotelu bo nie wyobrazam sobie jak moze sie na sniadaniu zmiescic wiecej niz 30 osob ale na wrzesien bylo dla nas ok. Mimo iz wyjazd uwazam za wspanialy to raczej nie wybralabym ponownie tego hotelu wracajac na Zakhyntos.

Przemysław

• Zalety widok z restauracji na morze
    • Wady -pełno niedoróbek szczególnie w łazience -po prysznicu powódź w łazience - woda w basenach zimna, w morzu jest cieplejsza - plaża kamienista, opłaca sie jechać busem hotelowym do Tsivili gdzie jest piaszczysta -jedzienie monotonne, w kółko to samo -trampolina dla dzieci ledwo trzyma sie kupy, reszta zabawek tez pozostawia wiele do życzenia - nie polecam wynajmu auta w recepcji tylko z bilbordu na przeciw wyjścia z recepcji -all inc alkoholowy to jakaś pomyłka - część leżaków przy plaży platna 6 euro

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że hotel zrobiony na odwal aby szybko oddać i z przeznaczeniem dla "Polaczków" i w zasadzie tak tutaj się czuliśmy. Zanim czegoś się złapiesz, np. poręcz przy zejściu na plaże przy dużym basenie, sprawdź czy jest przymocowana. Zarezerwowaliśmy hotel na termin wrzesień, ponieważ owszem miał być kameralny na uboczu ale z przeznaczeniem dla dzieci z dmuchańcami i innymi atrakcjami. Owych atrakcji dla dzieci bardzo mało, trampolina ledwo trzymająca sie kupy, jakaś bujawka, kilka zabawek na 1 do 2 euro i to tyle, dmuchańce oczywiście zepsute i zostały usunięte chyba w już w sierpniu. Restauracja dolna z tarasem, górna balkon - ciekawe rozwiązanie ? z widokiem na morze. Jedzenie świeże natomiast bardzo ubogie i po 3 dniu robi się monotonne tj. w kółko to samo. Do jadła kawa, napoje colapodobne, wino białe i czerwone z dystrybutora(??) . Pokoje czyste, sprzątane codziennie: porządnie jak zostawisz 5 euro i na odwal jak przez pomyłkę zapomnisz zawiesić ?do not disturb? ? wniosek bez kasy nie ma ładnie. Baseny są dwa jeden przy recepcji płytki dla dzieciaków, w nim dwie zjeżdżalnie ale nie polecam dzieciakom bo ktoś zupełnie minął się z pojęciem SAFETY FIRST w tym przypadku, a drugi basen duży z frontu budynku przy morzu z wydzielonym kwadratem dla dzieci. W obu woda zimna jak lód ? polecam kąpiel w morzu jest cieplej. Plaża taka sobie ? kamienista- tutaj oczywiście obuwie, my jezdzilismy do Tsivili busem hotelowym(w stanie agonalnym) na plaże ? jest piaszczysta i przede wszystkim więcej sklepów, barów. Dla chcących wynająć auto polecam reklame naprzeciw wyjścia z recepcji bo jest na medal, my popełniliśmy błąd i wzielismy w recepcji, wynik auto niezgodne z zamówieniem w dodatku zepsute i po podpisaniu umowy kazano nam czekać na mechanika, który ma przyjechać naprawić. Na naszą odmowę pani mocno zdziwiona zadzwoniła do biura i ?załatwiła? nam auto, przyjechało brudne, zmęczone życiem, wszystko pukało w nim - a my z dzieckiem ? tragedia ale jakoś udało się dojechać. Coś w stylu polaczek łyknie wszystko? All inc ograniczony do 1 piwa i 4 mixów z listy i ewentualnie vodka plus coś tam reszta oczywiście płatna i w godzinach 11-23. Lody w all tylko 16-17. Przekąski w postaci paru tacek ciasta i kilku smętnych kanapek. Wszystko zatrzymało się na etapie ?lód i piana przyjaciel barmana?. Leżaki przy plaży w części płatne 6 euro, a tam gdzie darmowe oczywiście z samego rana ?oszczane? ręcznikiem przez sprytnych, dobrze że nie było gdzie parawanu rozbić. Generalnie nie wiem czy polecać, każdy indywidualnie zdecyduje czy chce się tam pchać. W podobnych pieniądzach bywaliśmy w zdecydowanie lepszych hotelach.

Jarosław

• Zalety Przepiękny widok, niestety tylko z jednego budynku
    • Wady mały basenik tylko dla dzieci, plaża kamieństa, płatne leżak na plaży, all w barze to porażka alkohole rozwodniane

pobyt w tym hotelu to porażka nie za takie pieniądze, brak możliwości kapieli, basen malutki tylko dla dzieci, w morzu kamienie wejście i próby pływania kończą się urazami, ogólnie nie polecam

Jakub Brukwicki

• Zalety +Przy plaży +obiady razem z kolacją i deserami pyszne i różnorodne, codziennie coś innego +mila obsługa w restauracji i recepcji
    • Wady -biedne "all inclusive", wybór 4 drinków które smakuja tak samo... Kiedy poprosilismy o białe wino.. Barman wyciągnął szampana i kazał sobie za niego zapłacić -barman, który ma wzrok zabójcy.. Uważa się za jakiegoś boga przy barze -daleko od miasteczka (taxi 11?) -śniadania ciągle monotonne, codziennie to samo - raz lepiej smakowalo, raz gorzej - płatne lezaki przy hotelu, nawet dla gości hotelowych - co jest śmieszne -bar "widmo" w budynku recepcji przy baseniku dla dzieci - nikogo tam nie ma, napoje są ochydne.. Jeszcze gorsze niż podawane w barze lub w restauracji

Ogólnie rzecz biorąc, gdyby nie wypożyczenie auta i wykupienie wycieczek na wrak i wyspę żółwi w portach to ten wyjazd byłby największą porażka .. Hotel w teorii 4*, który wygląda i zasługuje na conajmniej 3.. Dla rodzin z dziećmi ten nie Polecam ze wzgledu na słabe atrakcje dla młodych, zabawki jedna kolo siebie, większość popsuta..

Patrycja Kurzawska

• Zalety Przy plaży Czyste pokoje
    • Wady Małe pokoje - z łazienki wylewa się woda do pokoju W okolicy nic nie ma Niemiła obsługa All inclusive a wiele rzeczy dodatkowo platnych Zatrucia po jedzeniu Mały basen okupowany przez dzieci - brak części dla dorosłych

Zarezerwowalismy pokój rodzinny oraz pokój standardowy z dostawka. Pokoju rodzinnego nie otrzymalismy - Pani w recepcji jest bardzo niemiła i zupełnie nie pomaga, otrzymaliśmy tylko informacje, że nie ma. Po reakcji rezydentki otrzymalismy możliwość wprowadzenia się do pokoju rodzinnego, nie skorzystaliśmy, bo był to ostatni pokój w ostatnim budynku - hotel ma kilka budynków, tylko jeden z nich ma ładny widok, reszta ma widok na ulice i pola. Drugi pokój z dostawka był dla 3 dorosłych - dostawione lozko polowe do pokoju w sposób, że ledwo można było się przemieszczać, dodatkowo przy włączeniu klimatyzacji całość wiala właśnie na dodatkowe łóżko tak, że osoba śpiąca na nim na wyjeździe była chora (oczywiście można było jej nie włączać, ale to skutkowalo ogromnym upalem i dusznościa). Przyjechaliśmy w nocy i dostaliśmy kolację na talerzu - oczywiście wszystko zimne i niesmaczne. Z łazienki w prysznica wylewa się woda na korytarz. W opisie jest informacja, że leżaki są bezpłatne na plaży- jest ich kilka I nie ma możliwości ich zdobyć, bo są zajęte cały czas ( nawet w nocy ręczniki są porozwieszane) - resztą płatne 6 euro za dwa. Ręcznik dodatkowo płatny 5 euro. W basenie dorośli nie są w stanie popływać, bo okupują go dzieci grając w piłkę i strzelając pistoletami na wodę. Nie jest to hotel dla dorosłych bez dzieci, w okolicy nie ma nic, można wziąć taksówkę albo autobus do pobliskich miasteczek. Drinki w all to 5 rodzajów, alkoholu prawie w ogóle nie czuć. Wycieczki z Itaka nie zawierają żadnego jedzenia. Można zamówić śniadanie, które składa się z jabłka i dwóch kawałków murzynka. Lunch box dodatkowo płatny, więc gdzie tutaj all inclusive? Kwintesencją całości jest fakt, że większość osób w ostatni dzień dostała zatrucia pokarmowego (część samolotu wymiotowalo) - osoba od nas była w tak złym stanie, że musiał zostać w szpitalu dodatkowo spędziła 2 dni, żeby móc polecieć. Cena nieadekwatna do warunków. Rodzice z dziećmi również nie byli zadowoleni.

Wojciech

• Zalety Pięknie położony hotel nad czystym i ciepłym morzem. Hotel nowy, czysty, miła obsługa. Wyśmienite i zróżnicowane jedzenie. Wystarczająca ilość leżaków z parasolami. Miejsce, w którym zwalnia czas, można cieszyć się ciszą, spokojem i cudownymi widokami.
    • Wady Brak całodobowego dostępu do wody do spożycia. Wystarczyłoby, aby przy recepcji był dostępny do całodobowej dyspozycji saturator w barze samoobsługowym (jest tylko do ok. 22.00). Dodatkowo jego dysze powinny być częściej czyszczone. Bardzo dobre kanapki mogłyby być w boxie-śniadaniowym, a nie jabłko, dwa kawałki babki i małe, suche ciasteczka.

Pobyt bardzo udany, wspaniałe wrażenia. Warto wybrać się do Zatoki Wraku oraz do Zatoki Laganas podziwiać żółwie. Wycieczki fakultatywne godne polecenia, ale liczba ich uczestników powinna być zdecydowanie mniejsza (Zatoka Wraku - na jeden rejs statkiem przyjechało 8 autokarów, na Wieczór grecki w pięknie położonej tawernie - 3 autokary). W związku z brakiem miejsc na wycieczkę fakultatywną organizowaną przez Itakę, aby zobaczyć żółwie, wybraliśmy z biurem Magic Tours - super kameralna wyprawa, świetnie zorganizowana. Polecamy !!! Podsumowując - super wakacje!

• Zalety Hotel przy plaży, w spokojnej okolicy, idealny dla rodzin z dziećmi, jedzenie bardzo dobre, obsługa miła

Jeśli ktoś szuka spokojnego miejsca na wyjazd z dziećmi to polecam. Wyspa piękna idealna do zwiedzania.

• Zalety Hotel położony w spokojnej okolicy. Nowy i zadbany. Choć widać że wykańczaniu w pośpiechu.
    • Wady W nazwie Family jest troszkę mylące. Atrakcji dla dzieci niewiele a animacje bardzo ubogie.

Ogólnie ok ale na nazwę Family trzeba troszkę popracować i wzbogacić ofertę. Może jak troszkę hotel na siebie zarobi to właściciel zainwestuje :).

• Zalety 1. cicha okolica (rano budzi kogut z okolicznych ogródków) 2. przy samej plaży 3. dobre i urozmaicone jedzenie 4. część obsługi zorganizuje wszystko za nas
    • Wady 1. Sprzątaczki traktują jako napiwek wszystko co znajdą na łóżku. Potrafią wyciągnąć kasę z książki (mieliśmy 5 euro jako zakładkę) lub z saszetki. Nam \\\"zwinęły\\\" 5 euro, znajomym 50... 2. All inclusive to niestety kabaret. Po 20.00 w barze kolejka na kilkanaście osób 3. Piwo podają w szklankach 0.3 ml i nie wiem czy ma ono choć procent alkoholu 4. drinki w all.. w jednym stylu. 5. Basen mały i bez ratownika - nie zostawisz dzieci bez opieki. 6. Parasole przed hotelem - 17 sztuk - tylko 3 za darmo, reszta po 6 euro (na szczęście z boku hotelu jest masa darmowych, hotelowych. 7. Z częścią obsługi ciężko się porozumieć nie znając greckiego.. 8. Sprzątanie pokoi polega na wyrzuceniu śmieci i złożeniu prześcieradła w kokardę. Ręczniki wymieniają jak chcą, mały za duży, albo zabiorą i nie dadzą nowego... trzeba chodzić i się prosić. 8. Na pokój na cały tydzień przypadają dwa mydełka, dwa szamponiki i dwa żelki pod prysznic. Po zużyciu nie dają kolejnych, chyba, że się upomnimy w recepcji 9. Napoje dla dzieci w systemie all... słabo, sam cukier, nektary i cola. Jak któregoś napoju braknie uzupełniają go w 3-4 dni. 10. All inclusive w podsumowaniu: 10-12 nic do jedzenia, 14:30-16:00 nic do jedzenia, 17-19 nic do jedzenia 11. Mimo systemu all... jeżeli jedziesz na wycieczkę i zgłosisz chęć otrzymania breakfastboxu, znajdziesz tam: jabłko, 1 cm szerokości kawałek ciasta i 4 ciasteczka (średnica 2 cm). masakra......

Ogólnie jestem zadowolony z pobytu jako całości, ale zaważył na tym urok samej wyspy. Sam hotel jest nowy i ma masę braków i niedoróbek Nasza wyprawa zaczęła się o 2:00 w nocy z Wrocławia. Byliśmy w hotelu o 6 z kawałkiem i co ? Doba hotelowa zaczyna się o 14.... pokoii nie ma.... Sprzątaczki pracują w takim tempie, że nóż się w kieszeni otwiera (zresztą wszyscy grecy tak pracują). Zresztą za każdym razem kiedy dojeżdżała grupa o 6:00 musiała czekać na pokój do 13:00. Super sprawa dla małych dzieci będących na nogach od 22:00 dnia poprzedniego (lub wogóle bez snu). Wylot w piątek następnego tygodnia o 3 rano, kiedy doba jest opłacona do 12.... Itaka naciąga jak tylko może. Czytajcie wszystko. Na naszym wyjeżdzie była para, która zamówiła pokój z basenem a otrzymała bez..... System all inclusive to 3 posiłki dziennie 8-10 sniadanie, 12:14:30 obiad i 19-21 kolacja ( tu nie ma się czego przyczepić) Poza tymi godzinami jest podwieczorek 16-17:00. O 17:01 dziecko jak chce loda płaci 2 euro.... Wygląda to tak, jakby musieli to robić a nie chcieli. Drinki są mocno ograniczone. Podawane od 11 do 23. Do 19 jakoś to idzie, jest dwóch barmanów i mało chętnych. Kiedy wieczorem chętnych jest więcej, barman zostaje jeden a kolejka sięga 15 metrów.... Z innej beczki. Sprzątanie pokojów. Niby codzienne. Zawsze wchodzą, ale głównie po to żeby zobaczyć czy na łóżku nie zostawiliśmy jakiejś kasy. Wszystko co tam leży traktują jako napiwek. Nawet, jeżeli zostawimy saszetkę z kasą, zabiorą wszystko. Cały kraj jedzie na napiwkach. Za co nie zapłacimy i tak wyciągną łapę. Kierowcy autobusów, sternicy na statkach, wszędzie koszyczki.... To i sprzątaczki korzystają. Nam zarypali 5 euro z książki, koledze 50 euro wyciągnęły z saszetki. Ogólnie mimo położenia i pysznego jedzenia, wyczuwa się chęć zaspokojenia klienta jak najtańszym kosztem... Dla mnie hotel spalony. Grecja nie, Zakhynthos cudowny.... Sami zdecydujcie. PS. Wycieczki z ITAKI, strzeżcie się. Jak już zapłacicie nie macie prawa głosu. Program może zmienić się dowolnie. Lepiej podjechać do portu i wykupić indywidualnie. Taniej i jakościowo o niebo lepiej. To tyle. Życzę samych udanych wyjazdów. (oby nie z Itaką)

• Zalety Hotel nowy, pokoje czyste i ładnie wykończone nie za wielkie ale dla rodziny 2 + 1 wystarczające.
    • Wady Hotel troszkę "betonowy" więc z greckim klimatem nie ma za wiele wspólnego ale też nie ma co narzekać bo jest on funkcjonalny i czysty. Jedzenie smaczne, obsługa miła. Bar przy basenie przeciętny ale jak ktoś nie oczekuje szampana to podstawowe lokalne napoje dostępne przez cały dzień. Jeżeli ktoś się sugeruje nazwa "family" może poczuć się rozczarowany bo dwie dmuchane niewielkie zabawki, stół do ping-ponga i kilka samochodów samolotów za 1 euro to troszkę mało. Animacje też bardzo przeciętne, tutaj dużo do poprawy. Hotel położony w małej wsi więc o nocnych imprezach nie ma mowy ale do sklepu i fajnej tawerny 15 min pieszo.

Hotel godny polecenia chociaż 4 gwiazdki nieco na wyrost.