Fantastyczny

• 10 Możliwości komunikacyjne

• 10 Ilość
    • 10 Jakość i smak
    • 10 Obsługa/serwis
  • Atrakcyjna lokalizacja: na południu Teneryfy, na Costa Adeje, w pobliżu plaży Duque.
  • Bogata oferta rekreacyjno-sportowa: 4 baseny, jacuzzi, centrum SPA, łaźnia rzymska, sauna fińska, siłownia, kort tenisowy.
  • Blisko pół golfowych Costa Adeje (dojazd ok. 15 minut).
  • Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu

Joanna Brach

Duży, majestatyczny hotel. Robi wrażenie już od samego wejścia. Piękne widoki, przepyszne jedzenie i miła obsługa. Pokoje i łazienki duże w ślicznych pastelowych kolorach. Baseny w ciekawych kształtach, mosteczki, wielkie szachy i wodospady. Naprawdę rewelacja!

Adam vv

Personel był kurtuazyjny, uprzejmy. Ośmielę się pójść dalej w moich rozważaniach i stwierdzić że zdobyliśmy tam paru przyjaciół. Bardzo, ale to bardzo ekskluzywna i elegancka restauracja. Na śniadaniach była długa lista warzyw, serów, wędlin, sałatek, owoców, deserów, dań na ciepło. Kolacje, to dnia mięsne, ryby, pasty, pizze dla mniej wybrednych ( chociaż i my z przyjemnością się nią uraczyliśmy). Pokoje znakomite, dodając jeszcze piękny widok można by je nazwać perfekcyjnym.

Tomek
    Pobyt: Sierpień 2006

Hotel polozony stosunkowo blisko plazy (ze wzgledu na charakterystyke zabudowy nie ma mozliwosci aby być jeszcze bliżej). Sama plaza jest zupelnie dobra (jak na Kanaryjskie warunki). Basemy hotelowe są ladne, jednak mimo opisu, ze dwa z nich sa ogrzewane - woda byla zbyt zimna. Szczegolnie dziwilo to w stosunku do brodzika dla dzieci, w ktory z tego powodu stal zupelnie nieuzywany. Generalnie we wszystkich basenach ludzie niezbyt chetnie sie kompali, prawdopodobnie z uwagi na temperature. Pokoje hotelowe są bardzo obszerne i komfortowe. Niedociagniecia ktore zauwazylem to brak szklanek, co dziwi - poniewaz jest minibar. Na moja prosbe o dostarczenie do pokoju przyniesli nam - ale tylko jedną sztukę :-). W pokojach trafiaja sie tez nieliczne miejsca, do ktorych nie dotyka sie serwis sprzatajacy. W moim przypadku byly to drzwi do ubikacji oraz okolice lodowki - lepily sie od brudu. Jednak trzeba przyznac, ze to drobiazgi. Generalnie bylo bardzo czysto. Jesli chodzi o jedzenie to polecam rozwiazanie typu BB. W hotelu warto jadac tylko sniadania. W okolicach jest olbrzymia ilosc wysmienitych restauracji, ktorw w naturalny sposob zapewniaja wieksza roznorodnosc w wyborze menu oraz swobode godzin posilkow. Opisalem tylko to co zaslugiwalo na nagane. Nie ma co rozwodzic sie nad tym co dobre. Ogolna ocena hotelu jest bardzo pozytywna.