Opinie o hotelu
HTop Planamar (Malgrat de Mar)

7.0
Dobry
98 opinii

2.9

1398 opinii

Hotel jako tak położenie hotelu jest w super otoczeniu ,ale co do pokojów to tragedia czasy PRL-U PÓZNY GIEREK !!! meble stare łóżka podwójne rozjeżdżające się narzuty stare łazienka tragedia stara za zżółknięta wanna zapachy odrzucające czuć stęchlizną ,balkony bez odgrodzenia od sąsiadów tylko metalowe barierki brak prywatności w pokoju ściany jak z papieru wszystko słychać co się mówi i robi u sąsiadów ,kucharze bardzo nie przyjemni jeden taki starszy kucharz to aż strasznie ordynarny głupie komentarze że turyści nie nażarci !!!

Pobyt bardzo udany, hotel spełnił nasze oczekiwania jak za taką cenę, obsługa bardzo miła , pokoje tak jak wcześniej były opisywane przez innych, ale nie było nieprzyjemnych zapachów i skrzypiącego łóżka, nie jest to miejsce dla osób super wymagających ale my byliśmy ekipą 18 osób i nikt nie narzekał, jedzenie też OK, każdy znajdzie coś dla siebie, lokalizacja super, w barze nie trzeba się prosić o jakieś napoje alkoholowe jak to bywało w innych hotelach ( Egipt), ogólnie polecam, pobyt 01-08.06.2026

Hotel stary, mimo to w miarę czysty, codziennie sprzątane pokoje, największym minusem jest jedzenie, monotonne, niewielki wybór, niesmaczne, obsługa uciągnięta. Fakt jakie pieniądze taka oferta. Ogólna ocena patrząc na cenę jest pozytywna

Hotel jest w dobrej okolicy bardzo ładny i przyjemny na zewnątrz, czysty basen, jedzenie dobre pokoje czyste, Standard zgodnie z iloscia 3 gwiazdek. Obsługa bardzo przyjemna i pomocna.

Nie polecam tego hotelu. Pokój mały z bardzo starym wyposażeniem .Pokój dla 2 osób na I piętrze bez żadnego widoku, bo na ścianę budynku mieszkalnego 7 piętrowego , gdzie przez cały pobyt 10 dniowy wywieszana była do suszenia przez okna odzież, tzw. gacie .Pokój ciemny i nawet w ciągu dnia trzeba było włączać oświetlenie. Wygląd łazienki- lata 70 ,czasy PRL. Bardzo stara wanna z foliową zasłoną do prysznica. Ogólnie tragedia. Takiej łazienki nigdzie już nie widziałam, a dużo wyjeżdżam i w Polsce i za granicą. Pierwszego dnia byłam załamana .Przy naszym pokoju był jeszcze klimatyzator ,bardzo często włączający się. Obsługa w recepcji bardzo niemiła , brak jakiejkolwiek pomocy. Oszukano nas ,że pokój będzie zamieniony . Tak jednak się nie stało. Brak programu wieczornego .Trzeba było chodzić do innych hoteli posłuchać muzyki mechanicznej lub koncertów wykonawców na żywo. Sytuację uratowała jedynie piękna pogoda i okolica. Codzienne wyjazdy i wyjścia poza fatalny hotel po śniadaniu i powrót wyłącznie na kolację oraz wieczorne programy artystyczne w sąsiednich hotelach pozwoliły jednak pozostawić miłe wrażenia z tego wyjazdu.

arrow left
arrow right

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

679 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Opis hotelu
Standard hotelu
Kod hotelu HOT22375
Nazwa  HTop Planamar (Malgrat de Mar)
Miejsce  Hiszpania / Costa Brava / Malgrat de Mar
Wyżywienie  śniadania
Udogodnienia  basen odkryty, na terenie sauna, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, fitness, tenis, bez paszportu, parking

Nasi klienci docenili

check

Szeroka plaża z animacjami i sportami wodnymi

check

Deptak z restauracjami i sklepami

check

Park Francesc Macià z atrakcjami dla dzieci

check

Połączenie kolejowe z Barceloną na wycieczki

Ocena

Zablokowanych opinii: 23

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Wakacje.pl

7.0
Dobry
98 opinii

Średnia ocena na podstawie Opinii zweryfikowanych i Opinii niezweryfikowanych. Nie wliczamy Zweryfikowanych opinii pracowników, Opinii z Tripadvisor i zablokowanych opinii.

Ogólne wrażenia
7.7
Hotel
7.2
Położenie
9.0
Pokoje
5.7
Wyżywienie
7.4
Atrakcje dla dzieci
5.7
Sport i rozrywka
5.7

Tripadvisor

2.9

Lokalizacja

Obsługa

Czystość

Pokoje

Jakość do ceny

Jakość noclegu

Opinie

Filtrowanie

Wyświetlono 98 wyników Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Średnia ocena dla przefiltrowanych opinii:
Wakacje.pl
7.0
6.7
R.D

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2026
Grupa znajomych

Hotel jako tak położenie hotelu jest w super otoczeniu ,ale co do pokojów to tragedia czasy PRL-U PÓZNY GIEREK !!! meble stare łóżka podwójne rozjeżdżające się narzuty stare łazienka tragedia stara za zżółknięta wanna zapachy odrzucające czuć stęchlizną ,balkony bez odgrodzenia od sąsiadów tylko metalowe barierki brak prywatności w pokoju ściany jak z papieru wszystko słychać co się mówi i robi u sąsiadów ,kucharze bardzo nie przyjemni jeden taki starszy kucharz to aż strasznie ordynarny głupie komentarze że turyści nie nażarci !!!

Zalety

miła obsługa w barze ,w rejestracji ,obiekt czysty zadbany w miarę możliwości ,dobrze położony wszędzie bardzo blisko do sklepów ,barów ,klubów, na plażę ,na autobus ,pociąg

Wady

pokoje w starym stylu , brak prywatności ,ściany cienkie bez wyciszen ,balkony bez odgrodzen od sąsiadów


7.5
Piotr

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2026
Grupa znajomych

Pobyt bardzo udany, hotel spełnił nasze oczekiwania jak za taką cenę, obsługa bardzo miła , pokoje tak jak wcześniej były opisywane przez innych, ale nie było nieprzyjemnych zapachów i skrzypiącego łóżka, nie jest to miejsce dla osób super wymagających ale my byliśmy ekipą 18 osób i nikt nie narzekał, jedzenie też OK, każdy znajdzie coś dla siebie, lokalizacja super, w barze nie trzeba się prosić o jakieś napoje alkoholowe jak to bywało w innych hotelach ( Egipt), ogólnie polecam, pobyt 01-08.06.2026


5.0
Bolek

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Maj 2026
Para

Hotel stary, mimo to w miarę czysty, codziennie sprzątane pokoje, największym minusem jest jedzenie, monotonne, niewielki wybór, niesmaczne, obsługa uciągnięta. Fakt jakie pieniądze taka oferta. Ogólna ocena patrząc na cenę jest pozytywna

Zalety

Położenie zaraz przy głównym deptaku

Wady

Zdecedowanie jedzenie


6.6
Monika

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Październik 2025
Rodzina z dziećmi

Hotel jest w dobrej okolicy bardzo ładny i przyjemny na zewnątrz, czysty basen, jedzenie dobre pokoje czyste, Standard zgodnie z iloscia 3 gwiazdek. Obsługa bardzo przyjemna i pomocna.

Zalety

Patio hotelowe szczególnie wieczorem bardzo sympatycznie i klimatycznie oświetlone .

Wady

troche słabe pokoje i łazienka ale czysto


4.1
Bożena

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Październik 2025
50+

Nie polecam tego hotelu. Pokój mały z bardzo starym wyposażeniem .Pokój dla 2 osób na I piętrze bez żadnego widoku, bo na ścianę budynku mieszkalnego 7 piętrowego , gdzie przez cały pobyt 10 dniowy wywieszana była do suszenia przez okna odzież, tzw. gacie .Pokój ciemny i nawet w ciągu dnia trzeba było włączać oświetlenie. Wygląd łazienki- lata 70 ,czasy PRL. Bardzo stara wanna z foliową zasłoną do prysznica. Ogólnie tragedia. Takiej łazienki nigdzie już nie widziałam, a dużo wyjeżdżam i w Polsce i za granicą. Pierwszego dnia byłam załamana .Przy naszym pokoju był jeszcze klimatyzator ,bardzo często włączający się. Obsługa w recepcji bardzo niemiła , brak jakiejkolwiek pomocy. Oszukano nas ,że pokój będzie zamieniony . Tak jednak się nie stało. Brak programu wieczornego .Trzeba było chodzić do innych hoteli posłuchać muzyki mechanicznej lub koncertów wykonawców na żywo. Sytuację uratowała jedynie piękna pogoda i okolica. Codzienne wyjazdy i wyjścia poza fatalny hotel po śniadaniu i powrót wyłącznie na kolację oraz wieczorne programy artystyczne w sąsiednich hotelach pozwoliły jednak pozostawić miłe wrażenia z tego wyjazdu.

Zalety

Jedynie położenie hotelu . Blisko dojście do morza , plaży. Blisko stacja pociągu do Barcelony i sąsiednich pięknych miejscowości.

Wady

Najgorszy standard hotelu w jakim byłam w swoim życiu w Polsce i za granicą. Wyposażenie pokoju -czasy komuny ,lata 70. Takiej łazienki już chyba nigdzie ma. Stara ,bardzo zniszczona wanna z foliową zasłonką do prysznica. Pokój na I piętrze bez jakiegokolwiek widoku na okolicę, bo na ścianę 7 piętrowego budynku mieszkalnego gdzie ciągle było wywieszane poza okna pranie tzw. gacie. Bardzo niemiła obsługa w recepcji, wręcz złośliwa.


9.6
Janusz

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2025
50+

Właśnie wróciliśmy z pobytu w hotelu Planamar. Jesteśmy zadowoleni. A opinie o tym hotelu można podsumować tym co kto oczekuje od hotelu 3 gwiazdkowego. Było ok.

Zalety

Bardzo fajne położenie. Deptak i hotele z jednej strony gdzie ludzi wieczorem tłum, a w drugą prawdziwe Malgrad de Mar z urokliwymi uliczkami i z życiem bardziej stonowanym. Widok z pokoju ale tylko od strony patio. Miła obsługa. Są animatorki. Pokoje są sprzątane na życzenie. Jedzenie trochę podobne każdego dnia ale da się najeść. Ma niepowtarzalny wygląd wśród tych nowych hoteli obok a takiego patio gdzie usiądziesz wśród roślin czy rano albo wieczorem nie widziałem przez te dni pobytu.

Wady

Pokoje dla czterech osób i być może dla trzech nie polecam, chyba że weźmie się dwie dwójki. Pokoje są nie za duże ale ja w dwójce uważam że da się żyć. Oczywiście hotel jest trochę stary i pokoje mogły być odnowione ale mnie to nie przeszkadzało. Mają to do czego zostały stworzone.


6.6
Monika

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2025
Rodzina z dziećmi

Mały pokój , brak wystarczającej liczby miejsc w jadalni w stosunku do zameldowanych osób

Zalety

Miła obsługa hotelu

Wady

Małe pokoje, kolejka do jadalni


9.3
Beata

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2025
Grupa znajomych

Lokalizacja idealna- blisko do plaży, sklepu spożywczego, kawiarenek oraz dworca kolejowego, skąd można dojechać do innych miejscowości na zwiedzanie. Pokoje sprzątane codziennie, obsługa komunikatywna. Jedzenie świeże, czysto podane, różnorodny wybór.

Zalety

Dobre jedzenie

Wady

Brak lodówki w pokoju


6.4
Asia

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2025
Rodzina z dziećmi

Hotel budżetowy dla mniej wymagających gości. Blisko kolejki, którą można pojechać do Barcelony.

Zalety

Smaczne jedzenie, każdy dla siebie coś wybierze. Miłe barmanki. Ciepła woda w basenie. Blisko morza.

Wady

Małe pokoje, skrzypiące łóżka. Mały basen. Słabe drinki.


5.3
Lodka

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2025
50+

Jestem malo zadowolona pokoje malutkie słychać sąsiadów za ścianą. Jedzenie ok ale nie można sobie przyjść od 8 do 10 tylko jest wyznaczona godzina np.8:40 do 9:20 Basen malutki moze leżaków obok basenu moze 40 bo tyle sie zmieści

Zalety

Dobra lokalizacja blisko morza i stacji pkp

Wady

Stare pokoje głośne maly basen


8.3
Anna

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Maj 2025
Rodzina z dziećmi

Hotel budżetowy, dla mniej wymagających turystów, czysto chociaż wyposażenie nie należy do najnowocześniejszych. Dobre jedzenie. Idealna lokalizacja do zwiedzania okolicznych miejscowości i Barcelony, kilka kroków od stacji kolejowej. Polecam dla osób, które bardziej nastawiają się na zwiedzanie niż spędzanie czasu w hotelu.

Zalety

Lokalizacja przy stacji kolejowej. Dobre i świeże jedzenie.

Wady

Brak - hotel adekwatny do swojej kategorii


9.1
Marcin

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Maj 2025
Rodzina z dziećmi

Hotel ogólnie fajny, miła obsługa, dobre jedzenie, blisko morza. Basen oraz dziedziniec bardzo ładny. Ma też wady, wyposażenie pokoju nadaje się do wymiany a łazienki do remontu. Potwierdzam również skrzypiące łóżka co jest bardzo irytujące. Poza tym ok.

Zalety

Lokalizacja, dobre jedzenie, ładny teren przy hotelu oraz basen, miła obsługa. Doskonała lokalizacja na zwiedzanie okolic, odległość od plaży.

Wady

Skrzypiące łóżka, łazienki wymagają remontu, wyposażenie pokojów z dawnych lat.


5.6
Magda

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Kwiecień 2025
Rodzina z dziećmi

Hotel z zewnątrz bardzo ładny, kameralny. Dostaliśmy pokój w niskim standardzie, brzydko pachnący. Łazienka błaga o remont, i o porządne sprzątanie. Odpływ wanny był brudny, fugi brudne, za drzwiami łazienki brud. Dostaliśmy poplamiome koce. Plusy: Woda ciepła i pod dobrym ciśnieniem. Obsługa miła i pomocna, dobre śniadania i obiadokolacje, duży wybór, jeśli chodzi o jedzenie. Z hotelu kilka minut na dworzec pociągowy, skąd można dostać się do Barcelony i Girony.

Zalety

Widok na morze, niezłe posiłki, miła obsługa. Bliskość dworca kolejowego i plaży, basen.

Wady

Pokoje i łazienki wymagają remontu, niemily zapach w pokoju, brudna łazienka, brudne koce :-(.


4.9
Dotota

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Październik 2024
Grupa znajomych

Wystrój PRL, ale czysto zarówno w pokoju jak i całym hotelu. Jedzonko raczej monotonne, ale nie było to problemem. Personel miły, pomocny. Do plaży blisko, sklepów dookoła sporo z pamiątkami i spożywczych. Stacją kolejowa nieodpisana. Dobrze skomunikowana z Barceloną. Godzina jazdy. Trzeba pamiętać, że droga powrotna może być utrudnieniem, bo już w Barcelonie wsiadasz, o ile uda ci się wsiąść w ogóle do już przepełnionego pociągu.

Zalety

Blisko morze, sklepy, dworzec.

Wady

Słaba jakość jedzonka. Codziennie to samo. Pokój od strony basenu nie jest dobrym wyborem. Wieczorami głośna muzyka zakłóca odpoczynek, spanie. Pierwszy raz spotkałam się z tak okropnie smakującymi drinkami przy wersji all inclusive podawanymi w barze w plastikowych kubkach. Lodówka w pokoju, ale nie włączona. Chyba za dodatkową opłatą. Nie wiem gdzie można było zjeść pomiędzy posiłkami, bo nie miałam takiej potrzeby. Wersja all inclusive tylko w godz 10-23. Info na wakacje.pl mówią, że do 24


6.1
Monika

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Październik 2024
Para

Lokalizacja hotelu super .natomast pokoje w bardzo zlym stanie .Dobry hotel jako baza wypadowa ale na pewno nie na odpoczynek przy basenie All inclusive .Bardzo mila obsluga w recepcji ,restauracji i barze .

Zalety

Dobra lokalizacja

Wady

Wymaga gruntownego remontu ...na juz


5.4
Krzysztof

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Październik 2024
Rodzina z dziećmi

Myślę że hotel zasługuje na 3 gwiazdki , ani więcej ani mniej. Jeśli ktoś nastawia się na bierny odpoczynek , może być zawiedziony. Jeśli będzie traktowany jako baza wypadowa i ewentualny odpoczynek między dniami zwiedzania , jak najbardziej ok. Dobre piwo.

Zalety

Dobre jedzenie, miła obsługa, świetnie położony. Dobrze skomunikowany z Barceloną i resztą Costa Brava.

Wady

Przydałoby się odświeżenie. Dużo głośnych gości z Wielkiej Brytanii ( co akurat nie jest do końca winą hotelu). Niezbyt smaczne drinki. Mały basen z zimną wodą.


5.5
Marta

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2024
Para

Pobyt udany piękny hotel, choć nasza łazienka wymaga remontu, ale mieliśmy czysto hotel wyróżniał się od innych tymi niebieskim okiennicami i blisko morza sklepików stacji kolejowej

Zalety

Hotel od zewnątrz, roślinność pięknie zielono

Wady

Łazienka i mały balkon


6.7
Robert

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2024
Para

Dopłaciłem za pokój od strony basenu i szybko pożałowałem. Głośna muzyka przez cały dzień oraz imprezy do północy były dla mnie nie do zniesienia. Na szczęście w wyniku mojej prośby przeniesiono nas na drugą stronę budynku. Pokoje w hotelu są stare i małe ale czyste. Zawiedziony byłem wielkością balkonu. Sam hotel położony blisko plaży oraz stacji kolejowej. Jedzenie jak na trzy gwiazdki było dość dobre. Zawsze można coś dla siebie wybrać. Mnie szczególnie smakowały ryby. Desery bez rewelacji. Ogólnie hotel polecam dla osób planujących zwiedzanie choć wiele osób korzystało z opcji all inclusive . Personel miły i profesjonalny. W tym okresie praktyki mieli polscy studenci z AWF z Warszawy więc nie miałem problemów z komunikacją.

Zalety

Dobre położenie. Personel.

Wady

Stare, małe pokoje. Trzeszczące łóżka. Hałas.


6.3
Gosia

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2024
Rodzina z dziećmi

Obsługa bardzo pomocna, mówiąca po polsku. Mieliśmy opcję śniadania i kolację ale co nas miło zaskoczyło darmowe obiady za niewykorzystanie kolacji w dniu przyjazdu. Hotel czysty, sprzątane codziennie pokoje wg życzenia. Wieczorna muzyka na żywo przy basenie. Teren zielony pięknie obsadzony, basen i leżaki. Jedzenie smaczne. Pokoje stare, łazienki również przydałby się remont ale czyste i bez robaków. Lokalizacja super. Dobra baza wypadowa do Barcelony, lorret de mar, tossa de mar i wiele innych miejscowości.

Zalety

Obsługa, czystość i lokalizacja.

Wady

Stare pokoje i łazienki.


9.3
Zuzanna

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2024
Grupa znajomych

Hotel super , cudowna obsługa również z Polski - jeżeli ktoś nie zna angielskiego na pewno nie będzie miał większych problemów z zameldowaniem czy zamówieniem swojego ulubionego drinka;) hotel wymaga remontu pod względem pokoi ale uważam , że jest to najlepszy hotel tutaj w tej lokalizacji. Jedzenie bardzo dobre , są wyznaczone tury posiłków ale zupełnie to nie przeszkadza. Codziennie albo muzyka na żywo albo dyskoteka ;) blisko do morza i pięknej piaszczystej plaży co prawda z dużymi falami ale morze jest bardzo przyjemne. No i na plus przepiękny palmowy ogród w którym można odpocząć od słońca ;) bardzo blisko kolejka do Barcelony oraz statku który zabiera do innych miejscowości ;)

Zalety

- jedzenie ( również owoce morza takie jak krewetki, mule oraz homarce - tradycyjne potrawy z Katalonii - plus polska obsługa - bardzo blisko morza - pokoje z widokiem na morze przecudowne - bliskość sklepów i sklepików - ogród - animacje codzienne - mega czysto - codzienie cały hotel sprzątany

Wady

- małe pokoje wymagające remontu chociaż one też nie przeszkadzają bo nie siedzi się w pokoju .


Pokaż opinie z Tripadvisor


Mapa

HTop Planamar (Malgrat de Mar)

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.