Opinie o hotelu Iberostar Bellevue
Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska

Iberostar Bellevue: teren hotelu

• Udogodnienia dla dzieci: animacje, mini disco, plac zabaw.
  • Tuż przy hotelu piaszczysta plaża.
  • Dla aktywnych: zajęcia w basenie, boiska sportowe: do koszykówki, siatkówki plażowej oraz korty tenisowe.
  • Rozrywka: animacje wieczorne dla dorosłych, darts, pokazy folklorystyczne oraz tematyczne.

PW

• Zalety Dobre jedzenie, czysto,
    • Wady Przy dużym obłożeniu ciężko o leżaki na basenie, w pokoju zatykał się odpływ w prysznicu.

Ogólnie polecam, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi.

• Zalety ladna plaza, pokoje przestronne, czyste. Posilki smaczne i roznorodne. Bardzo przyjazny personel
    • Wady slabe Wi Fi

spedzilismy tam jeden tydzien 1-8 lipca. Pokoje bardzo przestronne i czyste (pokoj z bezposrednim widokiem na morze 6 pietro). Jedzenie zadawalajace i roznorodne. Swieze ryby i mieso przyrzadzane na biezaco. Plaza zadbana z lezakami za dodatkowa oplata. Personel bardzo mily i pomocny. Hotel godny polecenia. Jesli ktos narzeka na widok z okna to trzeba wybrac odpowiednia wersje pokoju przy rezerwacji (ceny sa zroznicowane)

Marzena i Mariusz

• Zalety pomimo wielkości kompleksu hotelowego nie odczuwało się tłoku ani przytłoczenia budynkami, miła obsługa na każdym stanowisku, basen kryty z ciepła wodą, świeże, smaczne urozmaicone posiłki, sympatyczna obsługa animacyjna (tańce, aranżacje, przedstawienia, lekcje tańca), ciekawe wycieczki, bardzo fajny, sympatyczny, pomocny i z inicjatywą rezydent
    • Wady plaża-wąski widok na morze (zatoka), gęsto ustawione płatne leżaki i parasole, poza parasolami nie było cienia na plaży,

Byliśmy pierwszy raz w tym hotelu i w ogóle w Czarnogórze. Zarówno kraj ten jak i hotel bardzo nam się podobał. Sympatyczni ludzie, piękne widoki, smaczne jedzenie- codziennie świeże ryby, mięso z grilla i nawet super kosmetyki. Ważny był dla nas basen kryty i sala fitness. Ogólnie szyk, styl i elegancja, czuliśmy się luksusowo ;) Były propozycje ciekawych wycieczek np w kaniony, rejs po Zatoce Kotorskiej, do Albanii. Mieliśmy z biura Rainbow bardzo sympatycznego, pomocnego rezydenta Pana Maćka, którego serdecznie pozdrawiamy. Byliśmy sceptykami jeśli chodzi o animacje, ale okazało się, że mile zostaliśmy zaskoczeni. Ekipa świetna, można było się trochę rozerwać ;)

Edyta

• Zalety wspaniała obsługa.pyszne jedzenie.lokalizacja ,piękny ogród,świetny program rozrywkowy i zespół animacyjny
    • Wady ?

Piękny hotel we wspaniałym ogrodzie(ogród absolutnie perfekcyjny),naprawdę dobre jedzenie,świetne drinki,Zawsze uśmiechnięta,przemiła obsługa,Bardzo czysto,ładne pokoje(aczkolwiek dość małe).Wspaniałe rozwiązanie z dozownikami-ekologicznie i wygodnie-jest nawet krem do ciała doskonały po opalaniu .Rozrywka na wysokim poziomie-taneczne show,ludowe,komediowe,liczne gry i zabawy,Animatorzy młodzi ,pełni entuzjazmu i życia(pozdrowienia dla Farsa i Maxa) wciągają do zabawy każdego.Personel mówi przeważnie po angielsku,ale można mówić po polsku.Serbski(czarnogórski) to język słowiański jest dość podobny do naszego,można łatwo się porozumieć. Bardzo dobre ALL-jedzenie świeże i pyszne,zupy,mięsa,owoce morza,ryby;znajdzie się też wegetariańskie.Doskonałe owoce,smaczne ciasta,W ALL są świeże soki z owoców i warzyw .Szczerze powiedziawszy Bellevue to najlepszy hotel w jakim byliśmy a konkurencja duża.Przeważnie nie jeździmy w te same miejsca,ale dla Bellevue chyba zrobimy wyjątek .A prawda wycieczki-Kaniony Czarnogóry absolutnie zapierająca dech w piersiach.Efekt WOW!Wizualnie Czarnogóra rzuciła nas na kolana, to trzeba zobaczyć!!!Połączenie -do Budvy busem za 1 euro albo piechotą nadmorską promenadą ok 30-40 min,Budva dość ciekawa- fajna starówka i pyszna kawa,spróbujcie też czegoś z plazmą-ciekawy smak.Z pogodą trafiliśmy pół na pół -padało,ale było też dużo słońca-zdążyliśmy się dobrze opalić.Naprawdę polecam hotel i piękną Czarnogórę

Damian

• Zalety Położenie, widoki, wyżywienie, baseny

Hotel rewelacyjnie położony przy samym morz, widoki z restauracji głównej na morze i góry przepiękne. Blisko do pięknej Budvy i Kotoru. Wyżywienie bardzo dobre, posiłki bardzo smaczne, bogaty all inclusive, napoje alkoholowe importowane. Hotel zdecydowanie godny polecenia

Damian

• Zalety Cudowne położenie, bogaty All Inclusive

Hotel super położony, z pięknymi widokami na morze i góry, szczególnie widok z restauracji głównej robi wrażenie. Pyszne posiłki, bardzo duży wybór, i bardzo dobrej jakości jedzenie. Importowane alkohole w barach których też jest kilka na terenie hotelu. Duży basen z barem, mniejsze dwa baseny dla dzieci. Hotel tak na prawdę dla każdego, pary, rodziny, każdy będzie zadowolony:)

ANDRZEJ

Poza niewątpliwymi zaletami Czarnogóry i samej Budvy oraz hotelu największym plusem jest rezydent Pan Ernest . Jeździmy kilka razu w roku za granicę i z tak kompetentnym i miłym rezydentem jeszcze nie mieliśmy okazji się spotkać nigdzie i z żadnego biura!!! Pozdrowienia dla Pana :-)

• Zalety Bardzo miła obsługa, niewielka odległość od plaży, bardzo dobre posiłki, piękna i zadbana zieleń, ciekawe animacje.
    • Wady Na początku pobytu trochę przytłacza jego wielkość.

Jesteśmy bardzo zadowolone z pobytu w tym hotelu i z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić. Większość tych posiłków które zdążyłam spróbować była bardzo dobra. Piszę o większości ,bo nie sposób spróbować wszystkiego. Wspaniałe widoki ,jest gdzie pójść na spacer.Obsługa bardzo dobra. Sama Czarnogóra to piękny kraj ,warty zwiedzenia.

Mika

• Zalety Same zalety

Cudownie spędzony czas! Piękne miejsce, cudna okolica. Hotel na b. wysokim poziomie. Sieć Iberostar jest jedną z lepszych sieci hotelowych i spodziewałam się wysokiego poziomu, niemniej jednak zaskoczyła mnie ilość i różnorodność posiłków. Nie wspomnę o jakości. Przyznam, że niejeden hotel 5* gwiazdkowy w tym zakresie pozostaje daleko w tyle. Codziennie różne gatunki ryb, serów, oliwek, mięs. Kuchnia lekka. Wszystko na 5 + . Obsługa życzliwa, mnóstwo atrakcji, piękna okolica. Gorąco polecam. Czysto i przyjemnie. To hotel, do którego kiedyś wrócę.

barbara

• Zalety bardzo ladne polozenie.
    • Wady bardzo drogie lezaki. Dosyc duzo Polakow a w recepcji nikt nie rozmawia po polsku.Dosyc monotonne jedzenie.

Hotel bardzo ladny.Mila obsluga. Baseny bardzo ladne i czyste. Posilki mogly by byc troche lepsze.