Fantastyczny

• Wylot z Wrocławia All inclusive

Lesław

• Zalety ??????????????
    • Wady Nie

Jedzenie bardzo smaczne, wybór ogromny! Przede wszystkim jest czysto a czytałam wiele różnych opinii na ten temat ;) animatorzy tutaj są świetni,organizują świetne imprezy konkursy... Podsumowując miejsce cudowne, ludzie niesomowoci, jedzenie przepyszne Na pewno tu wrócę

Herbert

• Zalety Polecam
    • Wady Nie

Hotel zaskoczył pozytywnie. Każdy znajdzie rozrywki dla siebie. Aquapark i zjeżdżalnie sprawią frajdę dla dzieci i dorosłych. Plaża ok, dosyć daleko w morze płytka woda. Obsługa pozytywna i pomocna na każdym kroku

Daniel

• Zalety Animatorzy
    • Wady ????

pobyt przez blisko dwa tygodnie. Sam hotel bardzo czysty. Miła obsługa która porozumiewa się praktycznie w każdym języku. Polacy bardzo kochani w tym hotelu. Jedzenie? Nie ma na co narzekać. Codziennie coś innego i bardzo smacznego. Bardzo mili animatorzy którzy umilają dzień. Baseny czyste - codziennie czyszczone. Obsługa jest przemiła i bardzo pomocna. Codzienne sprzątanie pokoju - świeże ręczniki a także butelkowana woda

Bożidar

• Zalety ??????????????
    • Wady Nie

Razem z dziewczyna siedzieliśmy udany wyjazd, pokoje dokładnie czyszczone, warzywa i owoce w restauracji świeże, gościnność na wysokim poziomie, menadżera wyjaśnił szybko problem który się pojawił.

Bazilye

• Zalety Polecam resort
    • Wady Polecam

Animatorzy pierwsza klasa, rozweselaja wszystkich w kazdym wieku, wielojezyczni z kazdym sie porozumieja, kazdego wieczoru inne atrakcje, dziewczyna z Polski, ktora swietnie prowadzi minidisco, polecam serdecznie

Arkady
    Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Mega
    • Wady Nie

Animacje świetne, super wykonanie, dobrzy i pozytywni animatorzy. Pełny profesjonalizm. Bardzo dobre jedzenie i duży wybór potraw. Hotel czysty, obsługa bardzo miła. Plaża czysta, morze piękne, woda czysta. Jedyny minus to palenie w pomieszczeniach zamkniętych- dyskotece. Jak ktoś chce zapalić, to po prostu może wyjść

Antonila

• Zalety Super animatorzy
    • Wady Super

Bardzo się cieszę ze wybrałem ten hotel. Było super. Animatorzy bardzo fajni naprawdę. Na basenie wesoło, gra muzyka, fajne zabawy. Program wieczorowy zawsze inny. Jedzienie dobre, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam naprawdę. Czytałem dużo komentarzy ale było naprawdę super. Pozdrawiamy

Anatole

• Zalety Bardzo dobry wakacje
    • Wady Nie

Piękne i spokojne miejsce. Czyste i codziennke sprzątane pokoje. Bardzo miła obsługa hotelowa, animatorzy organizują super zabawy dla dzieci. Bardzo smaczne jedzenie. Jest gdzie wypocząć i jest dużo miejsca żeby się wyszaleć, każdy znajdzie coś dla siebie.

Albina

• Zalety Świetny aquapark
    • Wady Super

Przepiękne miejsce, ładne, przestrzenne pokoje, codziennie sprzątane, świetny aquapark przystosowany dla każdego, codzienne animacje na basenie, kids club, wieczorami czas uzupełniany i dla małych i dla dużych

Adrian

• Zalety Fajny hotel
    • Wady Nie

Fajny hotel, świetni animatorzy. Piękna plaża. Świetny Aquapark. Polecamy. Troche nagabuja na atrakcje, ale wystarczy powiesic czerwpna fkage na parasolu i nie maja prawa podejsc. Animatorzy Mou