Opinie o hotelu Jaz Maraya

• 10 Restauracje/bary w okolicy

Justy

• Zalety Fantastyczie
    • Wady Super

Fantastyczny hotel z bardzo miła obsługa. Po kilku pobytach w Egipcie ten hotel oceniam najlepiej. Pyszne jedzenie, czyste pokoje, zaangażowana obsługa. Nic dodać nic ująć

Maciek

• Zalety Hotel godny polecenia
    • Wady Nie

Hotel na prawdę godny polecenia.Czyściutki ,wspaniała obsługa,jedzenie bardzo dobre i bardzo dużo do wyboru. Nie ma problemu z leżakami, podgrzewane baseny. Pokoje czyściutkie pachnące i oczywiście codziennie sprzątane. Obsługa bardzo miła i dbająca o to zeby nic nie zabrakło. Na stołowkach czysto i bez kolejek do jedzenia. Nie zauważyliśmy zadnych wad (no może jedynie internet słaby) Będziemy wszystkim polecać pobyt w tym hotelu

Ibram

• Zalety Super
    • Wady Nie

Bardzo dobry hotel, czysty i zadbany. Na terenie obiektu jest dużo barów z napojami. Jedzenie bardzo dobre - duży wybór. Dodatkowo obsługa i animacja bardzo się starają, codziennie mieliśmy zajęcia sportowe.

Cathy

• Zalety Bardzo Dobry
    • Wady Nie

Bardzo miła atmosfera, bardzo mili ludzie, obsługa na najwyższym poziomie. Dużo konkursów organizowanych przez zespół animatorów. Obsługa hotelu bardzo dba o czystość w pokojach jak i w całym hotelu, jedzenie bardzo smaczne. Polecam wszystkim ten hotel.

Aroura

• Zalety Dobrze spędzony czas
    • Wady Nie

Byliśmy siódmy raz w Egipcie, ale z tak dobrym jedzeniem i obsługą hotelową jeszcze się nie spotkaliśmy.

Klaus

• Zalety Polecam
    • Wady Polecam

Piękna plaża, duży pokój, dobre jedzenie, miła obsługa. Dlatego polecam ten hotel. Warto skorzystać z bezpłatnej próby nurkowania z instruktorem w basenie (dla tych, których głębia może wystraszyć).

Alexandra

• Zalety Dobry wakacje
    • Wady Nie

Piękny hotel, miła obsługa, smaczne jedzenie i świetni animatorzy! Codziennie zmiana pościeli, śniadania kontynentalne, obiady pyszne a na deser lody ???? kolacje mają zawsze oprawę muzyczną na żywo. Polecam serdecznie ten hotel

• Zalety Fajny hotel
    • Wady Super

Fajny hotel super obsługa,piękną pogoda bardzo polecam.Animatorzy super szczególnie Mou super dziewczyna. Planujecie tutaj urlop,jedzenie wyśmienite.Spedzamy tutaj super urlop,hotel na poziomie europejskim

Marik

• Zalety Super Dobry
    • Wady Nie

Bardzo dobry,nowy hotel w szczególności polecany dla osób z małymi dziećmi -place zabaw,smaczne jedzenie,codziennie nowe dania ,także z grilla ,dbałość o czystość,miła obsługa,dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego,podgrzewana woda w basenie -28 stopni.sprawne w--fi.Hotel głównie opanowany przez Polaków i Niemców,nie widziałem żadnych Rosjan.

Zieta

• Zalety Super
    • Wady Nie nie

Gorąco polecam obiekt. Woda w podgrzewanym basenie cieplutka, można pływać. Dobre jedzenie, piękna plaża, super obsługa.