Royal Jinene
Tunezja

Royal Jinene: obiekt

• Hotel bezpośrednio przy piaszczystej plaży

• Zalety cena
    • Wady monotonne wyżywienie. częste braki mięsa, owoców, deserów.

Hotel niezły pomimo pewnych oznak zużycia, pokoje - ogromne. Otoczenie - tragedia. Niestety "okupacja" hotelu przez Rosjan uczyniła pobyt niezbyt udanym. Nie jestem rasistą ale zachowanie Rosjan w restauracji i barach to tragedia a więc wielki minus hotelu. Błyskawicznie znikające (a następnie pozostawione) na talerzach mięso, desery, owoce to codzienność. Świetnym rozwiązaniem jest "przypisanie" gości do konkretnych stolików. Obsługa świetna wszyscy ( no może za wyjątkiem brzydkich i niesympatycznych Rosjanek w recepcji) bardzo mili, pomocni. Rewelacyjny i tani dojazd do centrum Sousse czy to taxi (za 4-5 Dinarów) czy też mikrobusy za 2 Dinary to wielki plus hotelu. W okolicy (Piątek i sobota) znajduje się świetny Suk - Warto odwiedzić. Wycieczki lokalne oferuje nie tylko rezydent (Polecam Saharę - 2 dni i Kartagina- Tunis) ale także miejscowy "naganiacz" i też warto coś wybrać Karawana- namiastka karawany na Pustyni za grosze ale pełno wspaniałych atrakcji a także (udało się nam z nim) zorganizować wyjazd na ryby; łódź całkiem niezła; przewodnik całkiem sympatyczny i profesjonalny no może sprzęt (wędki i kołowrotki) do bani. Ale wspomnienia wspaniałe. Jednak podsumowując - 2000 od osoby za 14 dni to chyba warto było (nawet Rosjan można przecierpieć)

• Zalety duże pokoje, dobra obsługa, kolacje tematyczne z programem artystycznym
    • Wady Hotel ma swoje lata świetności już dawno za sobą. Wyżywienie monotonne, bardzo słabe. Walka o mięso i desery z Rosjanami (nalot).

Jeżeli nie nastawiamy się na luksus to trafiliśmy dobrze. Okolica podła ale możliwości dojazdu do centrum dobre i tanie. Plaża niewielka ale ciepła woda i łagodne zejście rekompensują małość plaży. Materace na plaży i basenie bezpłatne i natychmiastowo dostarczane przez obsługę. W barach do wyboru wino białe, różowe i czerwone oraz piwo (dobre) i straszna Bucha ( bimberek z daktyli) - rozcieńczona (aby Rosjanie nie uchlali się przed 12oo). Dokuczała bardzo obecność "Przyjaciół Moskali"; nieokrzesanie, walka o żarcie (pozostawiane następnie na talerzach) . Generalnie hotel to 100% byłych "demoludów" z ogromną przewagą Rosjan.

• Zalety blisko plaży, pyszne jedzenie, czyste pokoje
    • Wady mały basen, mało atrakcji dla dzieci

Pobyt w hotelu uważamy za bardzo udany:) byliśmy zadowoleni:) Hotel jest położony bliziutko plaży. Posiłki były pyszne, każdy znalazł coś dla siebie. Obsługa przemiła, pokoje ładnie urządzone, codziennie sprzątane. Ogólnie wszystko super:) Tylko basen mógłby być większy...i jakaś zjeżdżalnia dla dzieci by się przydała:) ale w sumie nie ma na co narzekać....Polecam:)

• Zalety Animacje dla dzieci !!!!!! super. codziennie od 21.00 dla dzieci tance z animatorami. potem dla dorosłych,. Dla dzieci codziennie to samo, dla dorosłych codziennie cos innego, SUPER
    • Wady troszke brudno na stołówce, ale przy tej ilości osób to naprawde usprawiedliwione

za te pieniądze naprawde ok. jedzenie troche nudne

• Zalety miła obsługa, dostępność leżaków, smaczne posiłki
    • Wady mało urozmaicone posiłki, hotel wymaga odnowienia,

Bardzo porządny hotel, obsługa spełnia oczekiwania klientów, a dzieci są wręcz dopieszczane przez nich, nie mieliśmy tam żadnych problemów. Niemniej hotel wymaga odświeżenia. Plaża i basen czyste, nie było walki o leżaki. Jedzenie bardzo smaczne aczkolwiek mało urozmaicone. Pokoje sprzątane codziennie i za dinara można oczekiwać fantazyjnych wzorków z ręczników.

• Zalety piękny,czysty miła obsługa zwłaszcza jak dostanie 1 dolara.jedzenie doskonałe totalne obżarstwo.bardzo polecam wszystkim,
    • Wady mała plaża w sezonie nie można wsadzić palca.polecam po sezonie

bardzo polecam.cicho spokojnie czysto miło i smacznie.trochę daleko do centrum ok 3km.dobry spacer po objadaniu.mnóstwo taksówek.trzeba im kazać włączyć taksometr,wtedy cena będzie o połowe niższa.

Hotel w środku czysty, pokoje duże, w miarę dobrze sprzątane. Za to wokół hotelu bród, smród i ubóstwo. Teren wkoło basenu raczej kiepsko sprzątany. Przez cały tydzień identyczne śniadania- kompletnie żaden produkt się nie zmienił. Obsługa jako- tako. Hotel w miarę dobrej lokalizacji- blisko do centrum i do portu.

opinia dotyczy hotelu Royal Jinene, 4 gwiazdkowego, na tym samym terenie znajduje się jinene 3 gwiazdkowy, hotele te mają wspólny basen i plażę, 1)czystość zadowalająca, pokoje sprzątane należycie i bez szperania po prywatnych rzeczach :)2) jedzenie - wyśmienite duży wybór, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, ktoś tam narzekał na śniadania- ludzie zastanówcie się co wy jecie we własnym domu, a później wypowiadajcie się na takie tematy, świetne naleśniki, tosty, jogurty, płatki itd itd naprawdę nie można narzekać, ponadto w recepcji cała dobę kawa i herbata i raz dziennie butelka wody na pokój, 3) obsługa - wredny kelner stary dziadek kt zaczął się uśmiechać i przynosić napoje na czas dopiero po napiwku :P miłe panie sprzątające i znudzeni recepcjoniści, przemiły kucharz kt na kolacji podawał specjalne dania 4) basen bardzo mały ale świetny aerobik ok 12:00 naprawdę ćwiczenia z prawdziwego zdarzenia, w barze przy basenie przekąski i napoje 5) najważniejsze - plaża - wspaniała długa i wystarczająca ! nie piszcie że morze zabrało plaże i nie ma się gdzie rozkładać, bo to bzdura, dla każdego starczy miejsca ponadto plaża ma zakole w głąb lądu, leżaki i parasole oraz materace BEZPŁATNE :)uwaga trzeba mieć własne ręczniki plażowe ! 6) odległości- równo godzina plażą do mediny w sus i równo godzina plażą do portu el kantaoui, ponadto w niedalekiej odległości od hotelu znajduje się sklep z pamiątkami PALMAS CENTER świetny wybór, niskie ceny i bez targowania się :)po wyjściu z hotelu trzeba iść w stronę sus ok 300 m. w tym drugim hotelu, 3 gwiazdkowym podobno warunki są dużo gorsze, więc warto dopłacić te 80 zł do tygodniowego pobytu i mieć spokój :) w barze na plaży nie ma alkoholu ! wspaniałe wieczorne animacje i dyskoteki dla dzieci, naprawdę udany pobyt zagwarantowany , wiem co mówię bo byłam w rożnych hotelach tj 4 razy w Egipcie raz w Maroko i wcześniej raz w Tunezji w centrum sus ale uważam iż ten hotel jest o wiele lepszy od poprzedniego w kt męczyłam się 2 tyg :) Agnieszka

Chociaż hotel ma 3 gwiazdki to ujął mnie wyposażeniem,czystością,a widoki z balkonu na morze Śródziemne nie do opisania,obsługa jakiej w zyciu nie spotkałem miła,usmiechnięta,sympatyczna.Jedzenie bardzo dobre i w wystarczajacej ilości,na stołówce miła niespodzianka ze strony szefa na pożegnanie kwiaty,kameralny nastrój.Sama Tunezja cudowny kraj,Port el Kantoui,Medyna,Susse to piekne pełne uroku miasta,z wieloma zabytkami a w Medynie wielkie targowisko.Plaża mała,ale nigdy nie martwiłem sie o leżak,o każdej porze dnia było wolne miejsce,basen na zewnatrz jak i w hotelu bez zastrzeżeń,jestem pod wielkim wrażeniem i w tym roku tam wracam,odpoczynek murowany.

Byłem dwa tygodnie w tym hotelu sierpien wrzesien 2012. Ogólnie jak na ten standard to oceniam go średnio jdzenie jak kazde inne w Tunezji jednak na ogólną ocenę hotelu rzucił niestety jeden niemiły incydent. Otóż skradziono mi z rzeczy osobistych w pokoju 150 dolarów!! i to rzutuje na cały staff w tym hotelu. OBSŁUGA POKOJOWA TO ZŁODZIEJE!!!!! wiec odradzam tym którzy posiadają ze soba jakiekolwiek wartościowe przedmioty. W dodatku jechałem z biura BeeFree - czyli pani Agata Kocur - rezydent z biura zero opieki ( w połowie drogi do hotelu wysiadła sobie z busa i dalej opiekował się nami arab!!, który mówił tlyko po arabsku. Ponadto zero reakcji od strony rezydenta odnosnie kradzieży pieniędzy Żenujące. Jśli ktos chce miec spokojna głowę niech najlepiej korzysta albo z karty kredytowej albo nosi pieniądze przy sobie