Opinie o hotelu Kleopatra Ada Suit

• Wylot z Poznania All Inclusive

Angelika

• Zalety Blisko do plaży, bardzo miły, pomocny personel
    • Wady Jedzenie słabej jakości i niesmaczne, nie za czysto

Hotel ma 4?? ale zdecydowanie naciągane. Jedzenie słabej jakości, przez cały pobyt męczyło nas zatrucie pokarmowe i nie byliśmy jedynymi w tym hotelu,którzy rozchorowali się po jedzeniu. Pokoje ?sprzątane? z grubsza ale jeśli chodzi o toalety wspólnego użytku to chyba rzadko ktoś tam zaglądał. Koty miały ?pozowlenie? abys jeść z nami przy jednym stole. Dosłownie wkładały łapki w talerze a obsługa rzucała im resztki jedzenia pod nasze nogi co było dość niesmaczne i męczące. Blisko do plazy, okolica plazy bardzo ładna , obsługa bardzo miła i pomocna , barman Ali super. Drugi raz na pewno nie wybralibyśmy tego hotelu, byliśmy w dużo dużo lepszych a niby w tym samym standardzie. Gwiazdki gwiazdkom nierówne

Patrycja

• Zalety *położenie *miła obsługa
    • Wady *posiłki, bardzo monotonne i niesmaczne, bardzo niskobudżetowe, wywołujące problemy żołądkowe i jelitowe *ciasne pokoje, stare, z czystością średnio - ale nie było tragedii, skrzypiące łóżka *kiepskie alkohole, poza piwem EFES *mało leżaków przy basenie i mały basen *mało miejsca do spędzania czasu wieczorem na zewnątrz *brak rozrywek wieczorem (raz pokaz derwisza i taniec brzucha, które trwały razem 30 min) *pod oknami mała imprezownia, głośna muzyka przez pół nocy *odchodząca tapeta ze ścian korytarza, drzwi nigdy chyba nie widziały czyszczenia *hotel zasługuje na max 3*

Nie polecam hotelu, bardzo przeciętny, z czystością średnio, jedzenie kiepskie i wywołujące problemy z układem pokarmowym. Hotel zasługuje na maksymalnie 3*.

PIOTR
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety KELNER JUCHUS JEST SUPER-CISZA- SPOKUJ
    • Wady SŁABY BASEN, BARDZO MONOTONNE JEDZENIE ,BRAK ANIMACJI,BRAK ROZRYWEK,NUDA DLA DZIECI /BRAK POLAKÓW PRZYNAJMNIEJ W CZERWCU JEST BARDZO SŁABO TYLKO ** BO TE CZTERY TO PAMIENTAJĄ -PRL JESTEM BARDZO ROZCZAROWANY

bardzo słabo nie polecam gdy wybierałem hotel miał 4 gwiazdki gdy pisze opinie ma tylko trzy a faktycznie to dwie bo ta trzecia to chyba na fladze

Adam TG
    Pobyt: Wrzesień 2011

Hotel mały, blisko plaży, pokoje bardzo ładne. Jedzenie nie za dobre. Obsługa ok. Ekipa super :):)

Ada
    Pobyt: Czerwiec 2012

Foldery na str.są nieaktualne.hotel wyremontowany pokoje i łazienki stan idealny. Generalnie bardzo czysto. 2razy w tyg jakieś atrakcje w hotelu. Jedzenie dobre aczkolwiek monotonnedaleko do centrum.ale blisko do morza. Polecam dla rodzin z dziećmi.spokoj i jeszcze raz spokoj .

Yusuf
    Pobyt: Październik 2011

Hotel ogólnie OK ale jest jedno ale. Przy wyborze "dwójki" należy się liczyć z tym, że obok znajduje się druga "dwójka" oddzielona drzwiami i niestety prawie wszystko słychać zza tych drzwi. Niedogodność rekompensuje super pogoda, miła obsługa oraz mnóstwo atrakcji w regionie.

Klaudiusz
    Pobyt: Wrzesień 2011

Bardzo dobry hotel na wypoczynek plaża w zasięgu ręki super jedzenie super obsługa wróciłem 01,10,2011 i jestem bardzo zadowolony

Jesli ktoś jedzie wypocząć - nie polecam, jeśłi jedziecie się zabawić - jak najbardziej polecam :)

antoni wolski

Aisha