Opinie o hotelu Meridia Beach

Meridia Beach: basen, zjeżdżalnia

Maria

• Zalety plaża, bliskość centrum handlowego :)
    • Wady monotonne jedzenie, Rosjanie

Plusy ? zakwaterowanie ? jako 5 osobowa rodzina mieliśmy 2 apartamenty połączone korytarzem? 2ch starszych synów mieszkało w jednym, my w drugim z młodszym. Cudny widok z tarasu hotelowego na hotel i morze. W łazience mydełko, płatki kosmetyczne?. Pokoje sprzątane codziennie. Blisko plaża z czystą wodą i małymi kamyczkami. Chodzenie po plaży nie wymagało korzystania z butów do wody. Idealne dla dzieci ? świetny aquapark (7latek zjeżdżał ze zjeżdżalni), minibrodzik ze zjeżdżalnią ośmiorniczką (3latek radził sobie doskonale). Ponadto relax pool ? dodatkowy basen w ciszy i spokoju. Dobre drinki, mężowi smakowało piwo. Bardzo blisko ok. 10-15 min drogi z hotelu ? sklepy ? ALARA grand bazar, kupić można wszystko od ręczników i skór po ubrania, torebki, buty? Minusy ? monotematyczne jedzenie, non stop to samo na śniadania, obiady i kolacje, mało urozmaicone. Plusem była woda i soki w zakręconych butelkach. Chłopcy jedli frytki i różne makarony. Nie było pizzy.

Barbara

• Zalety wszystko blisko siebie-stołówka,bary,baseny z super zjeżdżalniami,plaża,leżaki
    • Wady długi bo ponad 1,5 godziny transfer z lotniska,ale da się wytrzymać

Mieliśmy domek. Z początku byłam wściekła, że to nie był budynek główny ale następnego dnia było to nam na rękę, gdyż w budynku głównym nie dało się wyjść na balkon ze względu na mocne słońce a w naszym domku /pokoje mieliśmy na parterze/ wychodziliśmy na taras z którego można było ręką rwać cytryny,niestety jeszcze były zielone. Do domku od recepcji mieliśmy około 150 m,ale szło się do niego ścieżką, przy której rosły limonki,oliwki,granaty,grejpfruty oraz kwiaty.Mimo , że na terenie hotelu mieszkało dużo rodzin z dziećmi i ruskich to naprawdę było bardzo cicho w nocy. Jedzenie dobre,każdy znajdzie coś dla siebie i nie wyjdzie głodny , kelnerzy super. Woda w butelkach prosto z lodówek bez limitu,inne napoje też. Po obiedzie przy plaży codziennie lody, które wszyscy bardzo lubią. W barach różne napoje dla dzieci i dorosłych. Może dlatego,ze nie należymy do osób wybrednych to wszystko nam się podobało.Wystarczy dobry humor ,słońce i woda aby dobrze wypocząć. Nawet było dużo Polaków. Jedni bardzo zadowoleni,drudzy mniej/ tych drugich było mniej/ W sumie wróciliśmy bardzo zadowoleni i polecamy ten hotel zwłaszcza rodzinom z dziećmi.Pozdrawiam.Basia ,Zbyszek

Honorata

• Zalety Wszystko co się działo na terenie basenu i animacji wielki plus, doskonale zabawiali gości.
    • Wady Brudne pokoje,słabo sprzątane smród stęchlizny , nastawienie tylko na gości z Rosji

Hotel fajnie umiejscowiony między Side a Alanya ok 40 min drogi ich dolmuszem rewelacja. Animacje świetnie zorganizowane, każdego dnia sporo się działo jak i na basenie i w amfiteatrze. Przesympatyczni kelnerzy. Niestety w domkach ( w hotelu znajomi mieli znacznie lepiej) smród i brud, sprzątanie jakby zerowe szczególnie łazienka, zero reakcji na moje zgłoszenia. W recepcji czasem nie można się było dogadać w j.angielskim. Wszystko zorganizowane pod kątem klienta z Rosji. Jedzenie przeciętne, szału nie było, bardzo monotonne. Na 10 dni jakieś 3 były całkiem udane .

Łukasz

• Zalety Blisko do plaży. Dużo basenów. Dskorzystać.
    • Wady Za mało wind, a hotel ma 6 pięter więc czasem trzeba z nich skorzystać.

Ogólnie pozytywnie. Jest kilka minusów, jak np. kolejki na stołówce w szczytowych godzinach, czy estetyka łazienek pokojowych, ale piękne widoki i pogoda wynagradzają te braki. Jest niedaleko do Alara Grand Bazare, czy miejsca gdzie można wydać wszystkie dolary.

Mateusz

Całokształt - elegancko ! Jak najbardziej polecam

marysia

• Zalety blisko plaży,atrakcje dla dzieci, jedzenie
    • Wady -dlugi transfer z lotniska

Byliśmy z grupą znajomych. Każdy ma inne oczekiwania ale na pewno każdy znalazł coś dla siebie i wszyscy wróciliśmy mega zadowoleni.

Rafał

• Zalety Hotel tuż przy plaży Kilka basenów Mocne drinki Animacje podczas dnia
    • Wady Brudna plaża Posiłki po tyg stają się monotonne Serwis podczas posiłków w restauracji głównej oraz brak miejsc. Non stop zajęte leżaki bez reakcji obsługi. Windy - za mało, zespute i bardzo gorąco Fatalne łazienki (wczesny gierek odświerzony nową tapetą) Sprzątanie ( w pierwszym tyg. praktycznie brak)

Generalnie wyjazd udany. Moja opinia będzie raczej pozytywna natomiast jest wiele rzeczy, które w Meridii wymagają poprawy. Mocne strony hotelu to: indywidualnie sterowana klimatyzacja (bardzo wydajna) animacje podczas dnia - jak bierzesz udział to nie będziesz się nudził (konkursy, gry, zabawy) mocne i w miarę niezłe drinki (plecam gin z tonicem oraz wódkę z Fuzetea) Lody - codziennie ok 15 bez większych ograniczeń Owoce - zawsze dost. arbuz zawsze dostępna zimna woda w butelkach oraz napoje owocowe (są lodówki przy barach) hotel zlokalizowany przy samej plaży (zero ulic, tuneli itp) blisko na bazar Alara (można tanio kupić niezłe ciuchy - NIE KUPUJ BUTÓW! Wyglądają ok natomiast po kilku godz, chodzenia mogą się rozkleić i są niewygodne) Słabe strony: Hotel przyjmuje za dużo gości w stosunku do posiadanego zaplecza co widać podczas posiłków. ( notoryczny brak tależy, sztućów, wolnych miejsc w restauracji, kolejki itp) Jedzienie w Snack Barze to głównie mrożonki marnej jakości. (są co prawda świeże sałatki oraz kebab a także owoce) Windy to osobny temat - termometr w windzie pokazywał 33-38 stopni nonstop. Wind jest 4 z czego 2 działały więc stop na każdym piętrze. (ja mieszkałem na 6 stąd ww opinia) SYF NA PLAŻY - wszędzie kiepy i śmieci. ( sprzątanie pobieżne tylko do linii leżaków) a to co na plaży często lądowało w morzu (plastikowe i papierowe kubki , torby foliowe itp) Animacje wieczorne - to raczej zabawy znane z oczepin a nie coś fajnego. (poziom egipski). Wcześniej byłem w innym hotelu i wieczory miały 100% obłożenia. Podsumowując: hotel ma potencjał ale nie w pełni wykorzystany. Kilka dodatkowych miejsc wydawania posiłków (górny taras), więcej stolików w restauracji (górny taras). miejsce gdzie zawsze są sztuće, porządek na plaży i bardziej urozmaicone posiłki w snack barze to byłoby już coś. Zmiana aniamtion team (wieczory) , sprzątanie plaży, działające windy i mamy hotel z oceną 8.5.

Sylwia

• Zalety -baseny -plaża -jedzenie -obsługa -okolica - ANIMATORZY
    • Wady -brak

Rodzinny wyjazd z 5latką i 8 latkiem. Wyjazd mega, było dużo świetnych animacji dla dzieci i dorosłych ;) Dzieci mega zadowolone! Jedzenia - duży wybór, jak zawsze w Turcji. Czystość pokoju - mega wysprzątane - zostawiliśmy kilka euro na początku pobytu panią sprzątającym i mieliśmy błysk. Wszyscy mili. Na prawdę nie ma się do czego doczepić. Blisko bazar (a'la galeria). Głośna, energiczna muzyka przy basenie - nam się podobało.

GG

• Zalety Główny budynek po remoncie, czysto, sprzątanie ok. Posiłki urozmaicone, dobre, ciepłe. Animatorzy bardzo fajni, zjeżdżalnie też ok. Morze ciepłe, baseny jak najbardziej ok. Pobyt 10 dniowy uważam za udany. Obsługa w restauracji i barach sprawna i miła. Kelnerzy bardzo sympatyczni. Warto z początku poświęcić kilka Euro i dać kelnerowi i do końca wyjazdu ma się z głowy problem ze stolikiem na kolacji, łącznie z przynoszeniem napojów. Kelnerzy wołają i wskazują miejsce wolne i przyjmują zamówienie na napoje do kolacji.
    • Wady ROSJANIE w takiej ilości że głowa boli, ustawiają się tłocznie przed drzwiami restauracji już ok 18.50 po czym o 19 po otwarciu tłumem szturmują restaurację jakby miało braknąć jedzenia. Plaza bardzo kamienista - polecam buty. Wielkość pokoi - 3 os dorosłe i 1 dziecko na tak małej powierzchni, że w pokoju był straszny ścisk. Ale w pokoju się tylko śpi więc można przeżyć.

Polecam pobyt w tym miejscu. Dobre położenie, blisko bazar, przystanek, spokój w okolicy. Obsługa, kelnerzy, animatorzy bardzo zaangażowani w swoją pracę, mili i pomocni. Za te pieniądze myślę ze moje oczekiwania zostały spełnione. O wi fi nie wspominam - fakt rwało czasem, ale po diabła telefony na wakacjach :) Największy minus w hotelu to Rosjanie - niektórzy problematyczni - walczyli o kamienie na kamienistej plaży :) Ale poza tym super!

• Zalety Wszystko na plus!!!!
    • Wady Narzekający Rodacy niestety...

Pobyt od 22.07 do 29.07 uważamy z rodziną za udany wszystko na plus ,a dodam że w Turcji byliśmy nie pierwszy raz ,dla tych co zupa była za słona i że ryba ma ości polecam Polskie wybrzeże z wilgocią w pokoju i ruletką w pogodzie !! bo słowa płace i wymagam !!! Masakra !!!Najpierw czytać komentarze zanim wykupią wycieczkę (osobiście wykupując pobyt w tym Hotelu w lutym żadnego komentarza nie było to fakt ,ale wystarczy troszkę sprytu i ustaliłem że ten iż hotel nazywał się Kalamburum przed remontem ) Polecam w 100%!!!! P.S Pozdrawiam ekipę z Środy WLKP.