Opinie o hotelu Meridia Beach

• Wylot z Warszawy - Chopin Ultra All Inclusive
  • Wylot z Wrocławia Ultra All Inclusive

Zofia
    Pobyt: Marzec 2019

Hotel ten w zeszłym roku nazywał się Club&Hotel Karaburum - ale nie ma co porownywac-w zeszłym roku inny właściciel teraz inny i całkowicie odnowiony i nastawiony na wszystkich turystów.

Stefan

• Zalety Nowy schludny Hotel, Żarełko ok,
    • Wady Cicha okolica!

Pan Artur kłamie! Hotel GANITA HOLIDAY CLUB leży w Antaly natomiast Meridia Beach w Ocurcalar. Nie sądzę, żeby go przewieźli na taczce!

Wiesław
    Pobyt: Kwiecień 2019

Nie wiem co pan Artur pisze czy był w tym hotelu a może w innym Meridia dla nas była super praktycznie wszystko okey a jak komuś nie pasuje to proponuje stanie w korkach pogoda nie wiadomo i niech w naszych hotelach wymieniają codziennie a jedzeniu już nie wspomnę!! Jak się uda to wrócimy do tego hotelu pozdrawiam Wakacje pl

Wiesław
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Super położenie do morza może 30 metrów obsługa bardzo fajna grzeczna pokoje sprzątane codziennie jedzenie super duży wybór wszystkiego polecam

Po raz kolejny korzystaliśmy z firmy Wakacje pl. . i było fajnie nawet powiem bardzo! Ten hotel był chyba pierwszy raz w ofercie ale można tylko go pochwalić!! Obsługa super jedzenie extra duży nawet bardzo duży wybór drinki okey niczego nie żałują! Położenie hotelu jest dobre blisko sklepy spacerkiem 10 minut do wielkiego bazaru Alara 350 boxów można się targować i robić zakupy!! Akurat zaczynaliśmy sezon 6 kwietnia i morze przez pierwsze dni było trochę chłodne ale później było już super!Basen fajny zaraz bar koło basenu i przy plaży można zrobić wycieczkę do Alanyi myśmy zrobili z polskim biurem Wujek Mariolka kontakt przez messenger cztery godziny po Alanyi za 15 euro polecam ogólnie ocena hotelu super polecam!!

Artur

• Zalety hm na pewno cena
    • Wady Jeszcze w tamtym roku hotel nazywał się GANITA HOLIDAY CLUB .

Byłem w tym hotelu w tamtym roku! Jeszcze w tamtym roku hotel nazywał się GANITA HOLIDAY CLUB. Więc jak ktoś szuka opinii proszę bardzo na ile się zmieniło nie wiem ale na pewno nie wszystko!Przede wszystkim nie wystawiam opinii negatywnej tylko chcę żeby ludzie zobaczyli jak naprawdę wyglądał ten hotel oraz jego opinie w 2018r.