Opinie o hotelu Meridia Beach

Meridia Beach: basen, zjeżdżalnia

Andi

• Zalety Infrastruktura Animacje Jedzenie Obsługa
    • Wady Nie ma

Hotel bardzo fajny czysto pokoje codziennie sprzątane basen ze zjeżdżalniami to raj dla dzieci, plaża 10m od basenu czysta leżaki hotelowe. Jedzenie bardzo dobre i duży wybór może owoców mogło by być więcej. Pokoje Club 2 potrzebują remontu (wg managera startują po sezonie) ale do przeżycia. Hotel widać że po remoncie Bardzo dużo Rosjan(70%) ale nie są uciążliwi Aha i max **** Polecam

• Zalety Czystość, uprzejma i pomocna obsługa. Ładny basen.
    • Wady Monotonne posiłki choć każdy znajdzie coś dla siebie to jednak menu jest monotonne.

Polecamy jako wyjazd na odpoczynek, zabawy w basenie czy zabawy na bananie za motorówką (dla gości hotelowych) atrakcyjna zniżka. Obsługa wycieczki bardzo ok. Rezydent obecny. Okolica wyraźnie w rozbudowie.

Monika z rodziną

• Zalety Ładny ,zadbany z podłogi można było jeść, bardzo miły personel stołówki
    • Wady Jedzenie nic co Polak lubi wszystko pod ruskich ,byliśmy głodni ,recepcja personel nie sympatyczni

Zapewniano mnie że hotel przystosowany i okolica dla niepełnosprawnych, prosiłam o krzesełko pod prysznic to nie dłonieśli,wszędzie pod górę a na przejściu dla pieszych to do dziś bym tam stała bo cały czas czerwone zero jakiegoś przycisku a ogolnie żeby przejść z jednej strony na drugą to dopiero wyczyn .Zakupy tylko bazary z ciuchami słodyczami wszystko na jedno kopyto i drogo trzeba się targowac w sklepach pusto i drogo ale za to w aptece dużo taniej jak w Polsce i bez recepty można sobie kupić leki . Dla zdrowych nóg to nie okolica a co dopiero dla chorych

mariusz

• Zalety blisko plaży,smaczne jedzenie
    • Wady pokoje dramat!! room club 3 bedroom.

Jedzenie smaczne, baseny i plaża ok,animacje dla dzieci i dorosłych ciekawe. Cała reszta na nie ..Tragiczny stan pokoji.nie zamykające się okno w sypialni..tak samo z balkonem.Meble stare ,ohydna łazienka.doniczki jako kosz na basenie..wszystko takie zaniedbane ,brakowało sztuczców.Smierdzący odór w taletach w holu..przypominam że hotel ma 5 gwiazdek i to jest jakiś żart..

Marcela Maruszak

• Zalety Poiozenie jedzenie atrakcje

We wrześniu byłam gościem holelu wraz z rodzina. Wypoczynek bardzo udany. Hotel spełnił nasze oczekiwania. Obsługa bardzo się starała. Jedzenie smaczne każdy znajdzie coś dla siebie.

Agata

• Zalety Blisko plaży. Fajne animacje, czyste pokoje
    • Wady Monotonne posiłki, hotel nastawiony tylko na rosyjskich gości. Kamienista plaża.

Bardzo monotonne posiłki. Codzinnie to samo na śniadanie obiad i kolacje z pojedynczymi wyjątkami. Trafił się nam wieczór turecki. Brak animacji w języku polskim,Głównie w języku rosyjskim. Transfer z lotniska trwał 2h.

Maria

• Zalety plaża, bliskość centrum handlowego :)
    • Wady monotonne jedzenie, Rosjanie

Plusy ? zakwaterowanie ? jako 5 osobowa rodzina mieliśmy 2 apartamenty połączone korytarzem? 2ch starszych synów mieszkało w jednym, my w drugim z młodszym. Cudny widok z tarasu hotelowego na hotel i morze. W łazience mydełko, płatki kosmetyczne?. Pokoje sprzątane codziennie. Blisko plaża z czystą wodą i małymi kamyczkami. Chodzenie po plaży nie wymagało korzystania z butów do wody. Idealne dla dzieci ? świetny aquapark (7latek zjeżdżał ze zjeżdżalni), minibrodzik ze zjeżdżalnią ośmiorniczką (3latek radził sobie doskonale). Ponadto relax pool ? dodatkowy basen w ciszy i spokoju. Dobre drinki, mężowi smakowało piwo. Bardzo blisko ok. 10-15 min drogi z hotelu ? sklepy ? ALARA grand bazar, kupić można wszystko od ręczników i skór po ubrania, torebki, buty? Minusy ? monotematyczne jedzenie, non stop to samo na śniadania, obiady i kolacje, mało urozmaicone. Plusem była woda i soki w zakręconych butelkach. Chłopcy jedli frytki i różne makarony. Nie było pizzy.

Barbara

• Zalety wszystko blisko siebie-stołówka,bary,baseny z super zjeżdżalniami,plaża,leżaki
    • Wady długi bo ponad 1,5 godziny transfer z lotniska,ale da się wytrzymać

Mieliśmy domek. Z początku byłam wściekła, że to nie był budynek główny ale następnego dnia było to nam na rękę, gdyż w budynku głównym nie dało się wyjść na balkon ze względu na mocne słońce a w naszym domku /pokoje mieliśmy na parterze/ wychodziliśmy na taras z którego można było ręką rwać cytryny,niestety jeszcze były zielone. Do domku od recepcji mieliśmy około 150 m,ale szło się do niego ścieżką, przy której rosły limonki,oliwki,granaty,grejpfruty oraz kwiaty.Mimo , że na terenie hotelu mieszkało dużo rodzin z dziećmi i ruskich to naprawdę było bardzo cicho w nocy. Jedzenie dobre,każdy znajdzie coś dla siebie i nie wyjdzie głodny , kelnerzy super. Woda w butelkach prosto z lodówek bez limitu,inne napoje też. Po obiedzie przy plaży codziennie lody, które wszyscy bardzo lubią. W barach różne napoje dla dzieci i dorosłych. Może dlatego,ze nie należymy do osób wybrednych to wszystko nam się podobało.Wystarczy dobry humor ,słońce i woda aby dobrze wypocząć. Nawet było dużo Polaków. Jedni bardzo zadowoleni,drudzy mniej/ tych drugich było mniej/ W sumie wróciliśmy bardzo zadowoleni i polecamy ten hotel zwłaszcza rodzinom z dziećmi.Pozdrawiam.Basia ,Zbyszek

Honorata

• Zalety Wszystko co się działo na terenie basenu i animacji wielki plus, doskonale zabawiali gości.
    • Wady Brudne pokoje,słabo sprzątane smród stęchlizny , nastawienie tylko na gości z Rosji

Hotel fajnie umiejscowiony między Side a Alanya ok 40 min drogi ich dolmuszem rewelacja. Animacje świetnie zorganizowane, każdego dnia sporo się działo jak i na basenie i w amfiteatrze. Przesympatyczni kelnerzy. Niestety w domkach ( w hotelu znajomi mieli znacznie lepiej) smród i brud, sprzątanie jakby zerowe szczególnie łazienka, zero reakcji na moje zgłoszenia. W recepcji czasem nie można się było dogadać w j.angielskim. Wszystko zorganizowane pod kątem klienta z Rosji. Jedzenie przeciętne, szału nie było, bardzo monotonne. Na 10 dni jakieś 3 były całkiem udane .

Łukasz

• Zalety Blisko do plaży. Dużo basenów. Dskorzystać.
    • Wady Za mało wind, a hotel ma 6 pięter więc czasem trzeba z nich skorzystać.

Ogólnie pozytywnie. Jest kilka minusów, jak np. kolejki na stołówce w szczytowych godzinach, czy estetyka łazienek pokojowych, ale piękne widoki i pogoda wynagradzają te braki. Jest niedaleko do Alara Grand Bazare, czy miejsca gdzie można wydać wszystkie dolary.