Opinie o hotelu Meropi

Meropi: teren hotelu, basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub, plac zabaw, 2 brodziki.
  • Tylko 200 m do piaszczystej plaży - jednej z najpiękniejszych na Krecie.
  • Atrakcyjna lokalizacja: 700 m od centrum, 6 km od Hersonissos, 32 km od lotniska w Heraklionie.
  • Wylot z Warszawy - Chopin Half Board
  • Wylot z Katowic Half Board

• Zalety Hotel kameralny, czyściutki, zadbany, miła obsługa, posiłki różnorodne, bardzo smaczne. Przesyt ... trzeba uważać na linię :)

Cudownie spędzony czas, wszystko dopięte na ostatni guzik. Wspaniała piaszczysta plaża, z hotelu na prawo do Mc Donalda i w lewo do plaży... nie więcej jak 500 m, 5 euro za fotele i parasol, dostęp do baru, prysznica, wc. Obsługa w barze fantastyczna, barman Elwis bombowy, można się bez problemu dogadać, zabawia gości w spsób profesjonalny. Krajobrazy górzyste, niesamowite widoki. Wycieczka na Santorini odlotowym Katamaranem i wjazd autobusem pod górę przysparza niesamowite emocje. Zatoka Mirabella z rejsem wokół Spinalonga wyspy trędowatych. Nic złego nie można zarzucić. Polecam zarówno samotnym jak i rodzinom z dziećmi :)

• Zalety Kameralny, czysty, różnorodne jedzenie. Idealny dla rodzin z dziećmi.
    • Wady jedna szafa na cały apartament

Jestem zadowolona z pobytu. Plac zabaw mógłby być bardziej odnowiony. Czyto, dobre jedzenie, spokój

JOLANTA

• Zalety HOTEL CZYSTY,JEDZENIE PYSZNE
    • Wady BRAK

POLECAM HOTEL DLA RODZIN Z DZIEĆMI,SUPER AQUA PARK CZYŚCIUTKI!!JEDZENIE BARDZO DOBRE,BLISKO MORZA.

Michal

• Zalety 2 baseny, przyjazny dla rodzin z dziećmi, blisko pięknej piaszczystej plaży, czysto i bez insektów
    • Wady Monotonne śniadania, wyjście z hotelu na ruchliwą ulicę (niebezpieczne dla dzieci)

Ogólnie, wypocząłem całą rodziną więc wszystko gra.

• Zalety Fajnie położony, generalnie nie tak daleko od plaży, dosłownie dwie minutki. Ładna plaża. Miła obsługa, uśmiechnięci, nie ma postawy czasem tak charakterystycznej typu \"łaskę Ci robię\" . Aqua park obok dla opcji all bez opłat. Dla dzieciaków fajna sprawa.
    • Wady Niby Aqua park fajny, ale muzyka z głośników na 100 decybeli. Łeb urywa. Dla gości w części hotelu obok Aqua parku nie za ciekawie, gdy chcesz się położyć na poobiednią sjestę. My akurat tego problemu nie mieliśmy. Jedzenie na obiady i kolacje ok, śniadania niestety bez urozmaiceń. Takie same przez cały pobyt.

Generalnie piękne, słoneczne, leniwe wakacje. Miejsce jest raczej kameralne (w porównaniu z molochami wczasowymi) - to na plus, a hotel nie jest kombinatem na 3 000 gości i jest to klasa średnia plus. Bardzo zadbana zieleń wokół. Animacje dla dzieci nie przypadły naszemu 4latkowi do gustu. Ale może akurat jemu nie a innym tak. 2 lata temu byliśmy z Grecosem na Peloponezie i animacje były o niebo lepsze. Zawsze znajdą się marudy i niezadowoleni, trzeba natomiast mieć świadomość gdzie i za ile się jedzie. W relacji ceny do jakości - w mojej opinii chyba lepiej się nie da. Do Balos daleko (podobno warto), jednak jak na wyprawę z małym dzieckiem, nie skorzystaliśmy. Alternatywnie polecamy wycieczkę na Chrissi - takie małe Karaiby. Piękna krystaliczna woda. Można podjechać samodzielnie i popłynąć - wyjdzie taniej. Dla leniwych zorganizowana wycieczka z jedzeniem w cenie 42eur od osoby (do 5 lat - bezpłatnie). W mieście generalnie zatrzęsienie biur z wycieczkami więc warto przejść się i coś wybrać.

Izabela

• Zalety Bardzo czysty. Pyszne jedzenie. Miła obsługa.
    • Wady Brak animacji.

Bardzo ładny, zadbany i czysty hotel. Niska zabudowa, trzy baseny i aquapark nieodpłatnie dla gości (bar w aquaprku płatny, ale mozna korzystać z baru hotelowego w ramach all inclusive). Byłam pozytywnie zaskoczona obsługą hotelową, po zgłoszeniu niedogodności natychmiast zgłaszał się ktoś z obsługi. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Nie było niestety nic do przekąszenia pomiędzy 14.00 a 19.30, były jedynie napoje, czasami przydałoby się małe co nieco szczególnie dla dzieci (pizza, lody etc.). Sam hotel bardzo ładny, plaża bliziutko, ładna i piaszczysta, dla dzieci super. Do centrum miasteczka ok 500m, spokojnie mozna przejść sie na spacer. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu i chętnie bym tam wróciła. Naprawdę można odpocząć.

Wiola

Hotel czysty, zadbany. Obsługa hotelu miła i sympatyczna. SZCZEGÓLNIE BARMAN ZWANY ELWISEM. MÓWIŁ PARĘ SŁÓW PO POLSKU I BYŁ BARDZO PRZESYMPATYCZNY. 3 baseny z różna głębokością wody. Jedzenie pyszne . Pokoje ładne i duże, ale sprzątanie ich nie oceniam zbyt dobrze. Do centrum Malii bardzo blisko. Na plaże również droga zajmowała 3 min. Minusem było to że w cenie wczasów nie było nie była wliczona klimatyzacja (7EUR/dzień). Bez klimatyzacji nie dało się wytrzymać. Ogólnie hotel miły, kameralny przyjemny.

DAREK

HOTEL SKŁADAJĄCY SIĘ Z KILKU BUDYNKÓW MIEDZY KTÓRYMI SĄ DWA BASENY , POKOJE CODZIENNIE SPRZĄTANE BARDZO MIŁA OBSŁUGA A W RECEPCJI ROSYJSKOJĘZYCZNA PANI CO DLA NIEKTÓRYCH MOŻE BYĆ BARDZO POMOCNE FANTASTYCZNE JEDZENIE BLISKO PLAŻA ORAZ W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI CENTRUM OD KTÓREGO TUŻ TUŻ PIĘKNA STARA MALIA BARDZO MILE SPĘDZONY URLOP GORĄCO POLECAM

Świetna obsługa, czysto i spokój, z dala od animacji. Kameralny i warty polecenia hotel.

Cudownie! Miła i pomocna obsługa, spokój, cisza i czystość.