Opinie o hotelu Palm Beach

Palm Beach: obiekt, zjeżdżalnia

• Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, mini disco, kids club dla dzieci w wieku od 5 -12 lat, opiekunka odpłatnie na życzenie.
  • Przy centrum sportów wodnych znajduje się szkółka nurkowania i windsurfingu, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.
  • Sport i rozrywka: miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, kort tenisowy, siłownia.

Edyta

• Zalety Blisko do morza, przemiła obsługa, smaczne,obfite i różnorodne posiłki, wiele animacji dla dorosłych i dzieci, codziennie jakieś show dla turystów
    • Wady czasy świetności ma już za sobą , wyposażenie i jego stan wymagają liftingu

W październiku 2019 byłam razem z dorosłą córką. Hotel czasy świetności ma już za sobą, wymaga lekkiego "liftingu". Jak dla mnie zarówno łazienka jaki pokój posiadały za mało oświetlenia a klimatyzacja trochę za głośna. Pokoje hotelowe czyściutkie , codziennie wymieniane ręczniki i dostarczana woda. Rekompensatą jest bliskość morza, przemiła obsługa, profesjonalny serwis sprzątający teren zewnętrzny. Posiłki smaczne, różnorodne i bardzo obfite . Wiele animacji dla dorosłych i dzieci. Co wieczór jakiś spektakl kulturalny dla turystów. Cicho i spokojnie. Czujesz atmosferę bardziej ośrodka wypoczynkowego niż hotelu. Polecam

• Zalety Brak
    • Wady Powtarzające się posiłki, brak urozmaicenia oraz podawanie posiłków spod lady Np falafele , o godzinie 22.30 braki w alkoholach, zero przekąsek przy basenie Obsługa hotelowa powinna się uczyć od innych hoteli mających cztery gwiazdki. Barmani za karę. Wybrałam ten hotel sugerując się ocena biura ale to pomyłka byłam w Egipcie nieraz i to najgorszy hotel w jakim byłam.

Nie polecam ocena jest niezgodna z rzeczywistością

Agata

• Zalety Miła obsługa, leżaki i ręczniki na plażę w cenie, bezpośredni dostęp do plaży, czysto, spokojnie
    • Wady Zbyt dużo nachalnych handlarzy "dodatkowymi" usługami. Są namolni i przychodzą często.

Hotel dla osób pragnących spokoju, z dala od centrum miasta. Ogólnie wakacje na duży plus, mimo że hotel nie najnowszy, to czysty, obsluga miła i bardzo pomocna. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Teren wokół zadbany. Polecam wybrać się n dodatkowa wycieczkę do Kairu lub Luxoru z biurem Skrabtravel.com. Niezapomniane doświadczenie, zabytki na skalę światową, polskojęzyczny przewodnik i na prawdę dobre ceny.

• Zalety Spokój,czysto, miła obsługa, jedzenie smaczne, piwo z puszek
    • Wady ok. 8 km od Hurghady. Powtarzające się jedzenie

Kilka razy widzieliśmy z plaży przepływające delfiny.

• Zalety położenie, organizacja, obsługa, czysty pokój, świeże ręczniki
    • Wady ilość sklepów na terenie hotelu

Byłam w Egipcie pierwszy raz. Jestem zadowolona, że wybraliśmy właśnie ten hotel. Organizacja w hotelu wspaniała. Każdy robi co do niego należy. Obsługa uśmiechnięta i chętna do pomocy. Pokoje czyste, codziennie wymieniane ręczniki, codziennie dostarczana woda. Sejf , lodówka i klimatyzacja sprawne. W basenach czysta i ciepła woda. Ręczniki i leżaki na plaży w cenie. Dla dzieci mniejszy basen i 3 malutkie. Animatorzy bawiący gości. Barmani polewają według życzenia. Dojazd do Hurghady taksówką 5 euro, 6 dolarów. Jechaliśmy we czwórkę, kierowca czekał na nas w określonym miejscu i odwiózł do hotelu ( następne 6 dolarów.) Jestem bardzo zadowolona. Wystarczyło przejść na drugą stronę ulicy i można było zrobić zakupy. Pan sprzedający - przyjaciel wszystkich turystów............. ha ha ha Ogólna ocena 5.

Tamara

• Zalety Plaża i basen
    • Wady Fatalna obsługa barmańska. Przepychanie turystów. Wyliczanie ilości napojów mimo all inclusive

Mimo, ze hotel jest dość fajny, plaża i basen ok obsługa barmańska zepsuła nasze wakacje. Przepychanie turystów ręką - idź już idź już. Wyliczanie ile napojów się bierze, mimo tłumaczeń, że biorę trzy, bo znajomi czekają na leżakach. Żenada. Dodatkowo pokoje wymagają remontu, a łazienki w szczególności. No i gruntownego sprzątania.

• Zalety Bardzo ładny hotel

Największą wadą tego hotelu jest zbyt duża ilość osób pochodzenia arabskiego z uwagi na ich zachowanie w stosunku do europejek. nie polecam tego hotelu kobietom, które jada do Egiptu bez mężczyzny przy boku. Brak opasek na rękach daje poczucie że do hotelu przychodzą osoby postronne, było paru mężczyzn którzy szczególnie kobietom o jasnych włosach robili zdjęcia. W restauracji jeżeli przyszło się po godzinie od rozpoczęcia wydawania posiłków, nieprzyjemnie spożywało się posiłek, niestety kultura spożywania posiłków przez tych ludzi jest bardzo odmienna od naszej , jedzenie porozrzucane dookoła, a także spożywanie posiłków palcami. Nie polecam tego hotelu tylko ze względu właśnie na te osoby. Jeżeli by ich nie było to czułabym się z moją córką na pewno bezpieczniej, a mój mąż nie musiałby cały czas być przy Naszym boku. Nadmieniam że są to Nasze osobiste odczucia po pobycie w tym hotelu.

• Zalety Czystość, porządek, miła obsługa
    • Wady Zmeczony życiem prysznic, choć czysty to zamykajacy się z problemami i lekko przeciekający.

Miejsce warte polecenia. Czystość, porządek, miła i sympatyczna obsługa. Dbanie o hotelową plaże na którą codziennie przypływają delfiny oraz ogród wokól hotelu. Posiłki dobre codziennie przygotowywane przez kucharza omlety, jajecznice, pizze itp. Zero komarów, codziennie odstraszane.

Ewina

• Zalety Przyjemny
    • Wady Wyzywienie

Nie rozumiem tej opinii ponizej ...skad pan Greg wzial 5* ja kupilam 8 miesiecy temu jako hotel 4* i caly czas ten hotel ma 4* co zreszta widac w ofercie..?Kupilam na wakacje.plbz Tui...

Greg
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Brak Czytajcie negatywne opinie To mój 8 hotel mam porównanie
    • Wady Oszukują was to jest hotel 4 gwiazdkowy a nie 5 gwiazdkowy byłem w kwietniu 2019r na recepcji są 4 gwiazdki nigdy hotel nie posiadał 5 gwiazdek Brak rafy Plaża wąska mała Braki w leżakach Nie zaciekawe wyżywienie brak owoców Za mała restauracja do ilości wczasowiczów 4 gwiazdki przyznano może 15 lat wstecz na teraz 3 gwiazdki

Kto pisze takie cudowne opinie jestem ciekawy chyba ktoś kto tam nie był bo zaraz by napisał że to hotel 4 gwiazdkowy