Opinie o hotelu Palm Beach

Palm Beach: obiekt, zjeżdżalnia

• Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, mini disco, kids club dla dzieci w wieku od 5 -12 lat, opiekunka odpłatnie na życzenie.
  • Przy centrum sportów wodnych znajduje się szkółka nurkowania i windsurfingu, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.
  • Sport i rozrywka: miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, kort tenisowy, siłownia.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Agata

• Zalety Miła obsługa, leżaki i ręczniki na plażę w cenie, bezpośredni dostęp do plaży, czysto, spokojnie
    • Wady Zbyt dużo nachalnych handlarzy "dodatkowymi" usługami. Są namolni i przychodzą często.

Hotel dla osób pragnących spokoju, z dala od centrum miasta. Ogólnie wakacje na duży plus, mimo że hotel nie najnowszy, to czysty, obsluga miła i bardzo pomocna. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Teren wokół zadbany. Polecam wybrać się n dodatkowa wycieczkę do Kairu lub Luxoru z biurem Skrabtravel.com. Niezapomniane doświadczenie, zabytki na skalę światową, polskojęzyczny przewodnik i na prawdę dobre ceny.

• Zalety Spokój,czysto, miła obsługa, jedzenie smaczne, piwo z puszek
    • Wady ok. 8 km od Hurghady. Powtarzające się jedzenie

Kilka razy widzieliśmy z plaży przepływające delfiny.

• Zalety położenie, organizacja, obsługa, czysty pokój, świeże ręczniki
    • Wady ilość sklepów na terenie hotelu

Byłam w Egipcie pierwszy raz. Jestem zadowolona, że wybraliśmy właśnie ten hotel. Organizacja w hotelu wspaniała. Każdy robi co do niego należy. Obsługa uśmiechnięta i chętna do pomocy. Pokoje czyste, codziennie wymieniane ręczniki, codziennie dostarczana woda. Sejf , lodówka i klimatyzacja sprawne. W basenach czysta i ciepła woda. Ręczniki i leżaki na plaży w cenie. Dla dzieci mniejszy basen i 3 malutkie. Animatorzy bawiący gości. Barmani polewają według życzenia. Dojazd do Hurghady taksówką 5 euro, 6 dolarów. Jechaliśmy we czwórkę, kierowca czekał na nas w określonym miejscu i odwiózł do hotelu ( następne 6 dolarów.) Jestem bardzo zadowolona. Wystarczyło przejść na drugą stronę ulicy i można było zrobić zakupy. Pan sprzedający - przyjaciel wszystkich turystów............. ha ha ha Ogólna ocena 5.

Tamara

• Zalety Plaża i basen
    • Wady Fatalna obsługa barmańska. Przepychanie turystów. Wyliczanie ilości napojów mimo all inclusive

Mimo, ze hotel jest dość fajny, plaża i basen ok obsługa barmańska zepsuła nasze wakacje. Przepychanie turystów ręką - idź już idź już. Wyliczanie ile napojów się bierze, mimo tłumaczeń, że biorę trzy, bo znajomi czekają na leżakach. Żenada. Dodatkowo pokoje wymagają remontu, a łazienki w szczególności. No i gruntownego sprzątania.

• Zalety Bardzo ładny hotel

Największą wadą tego hotelu jest zbyt duża ilość osób pochodzenia arabskiego z uwagi na ich zachowanie w stosunku do europejek. nie polecam tego hotelu kobietom, które jada do Egiptu bez mężczyzny przy boku. Brak opasek na rękach daje poczucie że do hotelu przychodzą osoby postronne, było paru mężczyzn którzy szczególnie kobietom o jasnych włosach robili zdjęcia. W restauracji jeżeli przyszło się po godzinie od rozpoczęcia wydawania posiłków, nieprzyjemnie spożywało się posiłek, niestety kultura spożywania posiłków przez tych ludzi jest bardzo odmienna od naszej , jedzenie porozrzucane dookoła, a także spożywanie posiłków palcami. Nie polecam tego hotelu tylko ze względu właśnie na te osoby. Jeżeli by ich nie było to czułabym się z moją córką na pewno bezpieczniej, a mój mąż nie musiałby cały czas być przy Naszym boku. Nadmieniam że są to Nasze osobiste odczucia po pobycie w tym hotelu.

• Zalety Czystość, porządek, miła obsługa
    • Wady Zmeczony życiem prysznic, choć czysty to zamykajacy się z problemami i lekko przeciekający.

Miejsce warte polecenia. Czystość, porządek, miła i sympatyczna obsługa. Dbanie o hotelową plaże na którą codziennie przypływają delfiny oraz ogród wokól hotelu. Posiłki dobre codziennie przygotowywane przez kucharza omlety, jajecznice, pizze itp. Zero komarów, codziennie odstraszane.

Ewina

• Zalety Przyjemny
    • Wady Wyzywienie

Nie rozumiem tej opinii ponizej ...skad pan Greg wzial 5* ja kupilam 8 miesiecy temu jako hotel 4* i caly czas ten hotel ma 4* co zreszta widac w ofercie..?Kupilam na wakacje.plbz Tui...

Greg
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Brak Czytajcie negatywne opinie To mój 8 hotel mam porównanie
    • Wady Oszukują was to jest hotel 4 gwiazdkowy a nie 5 gwiazdkowy byłem w kwietniu 2019r na recepcji są 4 gwiazdki nigdy hotel nie posiadał 5 gwiazdek Brak rafy Plaża wąska mała Braki w leżakach Nie zaciekawe wyżywienie brak owoców Za mała restauracja do ilości wczasowiczów 4 gwiazdki przyznano może 15 lat wstecz na teraz 3 gwiazdki

Kto pisze takie cudowne opinie jestem ciekawy chyba ktoś kto tam nie był bo zaraz by napisał że to hotel 4 gwiazdkowy

Klaudia Bledowska

• Zalety Parę dni temu wróciłam z urlopu. Byłam z mężem i corka. Hotel faktycznie jest pośród niczego. Pustych budynków... Natomiast jesli chodzi o hotel to wszystko właściwie tak jak na zdjęciach.. Do zalet należy na pewno ogród i cały teren obiektu. Czysto i dużo palm! Co jest dla mnie wazne???? Plaża również czysta chociaż częściej byliśmy na basenie.. Kolejny plus to animacje! Codziennie o 20:30 dla dzieci, a o 21 dla dorosłych (codziennie coś innego) najbardziej dziwią mnie opinie posiłków ???? Jedzenie było pyszne!!! Na śniadanie było nawet ciemne pieczywo ( ogromny plus dla mnie) zawsze jajka na twardo, omlety, twarożek przepyszny, ser żółty, a jak ktoś na słodko woli to były i płatki różne,gofry na cieplo itp. Na obiad i kolacje zawsze coś innego.. były pyszne skrzydełka, raz był wyśmienity kebab. Zawsze można było skomponować własną sałatkę ???? No i dwaj ratownicy przy zjeżdżalniach. Przemiłe i grzeczne chłopaki! Ogólnie polecam ten hotel.
    • Wady Minusem jest na pewno internet! Najpierw miał działać tylko na recepcji. Pozniej okazało się ze działa tylko whatsup i chyba vibber. Mi nawet to nie dzialalo. Poszłam do sklepu na terenie hotelu po kartę za 10 dolarów. W sumie na tydzien musiałam kupić 2 wiec wydałam 20 Dolarów na internet. (Pierwszy raz mi się to zdazylo) ale miałam nawet w pokoju, wszędzie! Ale kupiłam ze względu na dziecko... No i ostatnia wada to Pan Pizzerman w snack barze! On miał wiecznie krzywą minę jak by był tam za karę. Ale ta mina jego to nic przy tym jak nam wybierał i rzucal przypalona pizze gdzie miał duzo pizzy zrobionej już gotowej na blacie!!! Moze trzymał dla gosci z Egiptu? Nie wiem ( bo ich było najwięcej no i Niemców)

Tygodniowy pobyt od 6 do 13 czerwca w Palm Beach Resort

Jerzy
    Pobyt: Marzec 2019

• Wady brak parawanów na plaży szczególnie w prawej części plaży - przy zatoczce.Ale jak szedłem o 6.00 rano to zdobywałem dobre miejsce. Najwyższy czas na wymianę 1oo kilogramowych leżaków z drewna.

Pobyt z żoną w marcu 2019 - 2 tygodnie. Budynek główny 2 piętro po uprzednim zgłoszeniu przed przyjazdem w j. ang. do Guest Relations.Przy zamawianiu miejsc w restauracji tematycznych trzeba uważać jaką się wybiera. Rano przy śniadaniu dostępne soki pomarańczowe - naktarowe - pierwszy raz z tym się spotkaliśmy. Ale to było tylko kilka dni. Nigdy kolejki przy drzwiach restauracji - ale trzeba przychodzić punktualnie na otwarcie - a nie po 1/2 godzinie od otwarcia. Kelnerzy - najlepszy p.ALI - super . Ogółem udany 15-ty raz w Egipcie.