Opinie o hotelu Perla Royal
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Perla Royal: obiekt

• Ok. 2 min hotelowym promem do szerokiej i piaszczystej plaży.
  • Aquapark Akva Planet Primorsko oddalony ok. 500 m od hotelu.
  • Do centrum kurortu z licznymi restauracjami i barami jest ok. 500 m.
  • Spokojna okolica z piekną scenerią.
  • Wylot z Łodzi All Inclusive

Mateusz

• Zalety miła obsługa ładne pokoje dobra lokalizacja widok z balkonu na morze

Polecam hotel. Bardzo dobry dla osób ceniących spokój. Jedzenie dobre, może nie super pyszne, ale ok. Bardzo miła obsługa. Sprzątanie i wymiana ręczników codziennie. Razem z moją narzeczoną jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

Ola

• Zalety - piękne, zadbane pokoje - czystość - pomocna i miła obsługa - czysty basen i cała zewnętrzna powierzchnia - świeże i pyszne jedzenie (!!!) - nieoszukane "porcje" alkoholu (all inclusive) - blisko do morza i centrum - muzyka na żywo do kolacji (co jakiś czas)
    • Wady - brak animacji (np. wieczorku tanecznego dla dorosłych)

Z racji, że kilka razy byłam w Bułgarii, wiem jak mniej więcej wyglada tutaj sytuacja hoteli i jedzenia (zazwyczaj jadło się pizzę, bo była ona najświeższa i strach było przebywać w pokoju, to tak w skrócie). I nagle przeżyłam szok- piękny, czysty hotel i cudowne jedzenie. Nie mogłam uwierzyć. Pokój, do którego trafiłam był bardzo zadbany i wykończony w nowoczesny sposób. Cały teren zewnętrzny czysty, włącznie z basenem. Jeżeli chodzi o posiłki, to nie sposób było być głodnym. Do wyboru, do koloru. Ogromna ilość świeżych warzyw, mięsa, ryby, kasze, ziemniaki, frytki, makarony. Z deserów też można było wybierać na co ma się ochotę. Dodam, że pomiedzy śniadaniem-obiadem-kolacją, na terenie restauracji przebywał kucharz, który przygotowywał pizzę. Decydując się na opcję all inclusive, chcieliśmy korzystać z dostępności alkoholi. Tutaj kolejna miła niespodzianka- nie były to oszukane miarki, a wybór był spory. Mała sugestia dla osób, które będą w tym miejscu pierwszy raz- wybierajcie termin do połowy września, bo potem jest już problem z dostępnością kantorów, miejscowych sklepików i targów (zbliżający się koniec sezonu). Miejsce jest bardzo spokojne, bez głośnych imprez jak w przypadku Złotych Piasków, więc można wypocząć. Całe wakacje razem z narzeczonym oceniamy jako bardzo udane. Hotel poleciliśmy już znajomym i sami na pewno tu wrócimy. Ps. Zdjęcia załączone do oferty są zgodne z rzeczywistością w 100%.

Domka

• Zalety wi-fi w pokojach
    • Wady monotonne jedzenie

Razem z chłopakiem byliśmy w hotelu Perła na początku września. Okolica po godz. 22 była wymarła. Z wyjątkiem kilku barów w centrum miejscowości. Jedzenie monotonne (mój chłopak zatruł się czymś i przeleżał dwa dni), brak atrakcji w hotelu. Pokój przez tydzień pobytu był raz posprzątany (w tym wymiana ręczników, nawet Pani podłogi nie zamiotła). Ogólnie pobyt uważamy za udany, jednak nie wybralibyśmy ponownie tego hotelu.

Iwona

• Zalety świetna lokalizacja dobre jedzenie + drinki bardzo miła obsługa ładnie urządzone pokoje i łazienka
    • Wady niedokładne sprzątanie twardy materacyk do łóżeczka niemowlęcego

Świetna lokalizacja hotelu (w spokojniejszej części miasteczka), ładne pokoje z częścią wypoczynkową. W szafach szlafroki i dodatkowe zestawy kołder. Duży wybór smacznego jedzenia, alkohole na all inclusive dobre (za wyjątkiem wina), a drinki lane od serca. Przemiła obsługa. Zarówno bar jak i stołówka skrupulatnie i szybko sprzątane, natomiast w pokoju sprzątanie wyglądało trochę dziwnie - codziennie wymieniane ręczniki, pościel wymieniana na życzenie, natomiast w ciągu tygodnia ani razu nie było odkurzane. Dostępne łóżeczka dla niemowląt, jednak lepiej zabrać sobie swój komplet pościeli - materace w łóżeczkach to cienka pianka (czyli praktycznie brak materaca), nasze dziecko spało na kołdrze od łóżeczka, a przykryte było pościelą nałożoną na kołdrę z szafy. Generalnie hotel bardzo na plus, jeżeli ktoś jest w stanie przymknąć oko na pewne niedoskonałości to na pewno będzie bardzo zadowolony

• Zalety Świetne pokoje, w recepcji mówią po polsku
    • Wady Kiepskie jedzenie, kiepskie pokojówki, kiepskie jedzenie

Jak dla mnie hotel beznadzieja, za wysoko się cenią max 2 gwiazdki a nie 5, kiepskie jedzenie, codziennie to samo i odgrzewane, pieczywo stare i z plesniałe, pokoje nie były do końca sprzątane, dorzucały tylko ręczniki i papier, zero animacji, pełno starych ludzi i Polaków którzy się non stop na ciebie przyglądają i oceniają, nie polecam tego hotelu

Renata

• Zalety Hotel bardzo blisko plaży nieduży bardzo czysty. Obsługa miła zawsze chętna do pomocy. Jedzenie świeżutkie ładnie podane. Pokoje przestronne, fajnie urządzone z białymi meblami, które optycznie powiększają pokój. Dla tych co chcą podładować akumulatory w ciszy i spokoju idealny. Wieczory na świeżym powietrzu niestety psują wszechobecne komary, które nie pozwalają cieszyć się ciepłymi nocami na zewnątrz hotelu. Ukrainka Daria z recepcji świetnie mówiąca po polsku, miła i uczynna aż chce się porozmawiać z tak pozytywną osobą.
    • Wady Brak jakiejkolwiek rozrywki w hotelu poza barami gdzie obsługa przemiła i to ratuje wieczory. Przy kolacjach facet ? śpiewający? i grający na gitarze tragedia koniecznie do wymiany kompromituje hotel. Trudno to znieść psuje apetyt.

Ogolnie jesteśmy zadowoleni i pewnie kiedyś wrócimy. Szkoda tylko ze otoczenie poza hotelem okropnie brudne i zaśmiecone. Bułgarzy muszą jeszcze mocno nad tym popracować.

• Zalety Blisko centrum, super jedzenie
    • Wady Halasy z pobliskiej dyskoteki oraz baru restauracji, slabe animacje, zimna woda w basenach, bardzo slabe sprzatnie, brak dostepnego prysznica dla osob, ktore maja pozne wyloty i po check out chca korzystac z plazy/ basenu.

Termin 30.07-6.08 duze oblężenie, hotel ok. Wlg mnie naciągane 4* Polozony zaledwie 5 min od duzej dyskoteki, w ktorej byly codzinnie imprezy, bez zamknietych okien i drzwi balkonowych nie dalo sie zasnąć, woda w basenach zimna( cieplejsza w morzu), jedzenie pyszne i duzo, obsluga ok. Natimiast sprzatnie pokoi to porazka... co prawda reczniki zmieniane codziennie .Przez 7 dni pokoj byl odkurzany 1 x i to na moja interwencje w recepcji, posciel zmieniona 1x , szklanki z pokoju byly wyniesione rowniez 1x. Animacje dla dzieci niestety tez nie zrobily wrazenia. Generalnie wrazenie dobre.

Ewelina

• Zalety Hotel świetny obsługa super jedzenie bardzo dobre

Hotel świetny obsługa super jedzenie bardzo dobre drinki rewelacja

Żaneta

• Zalety +bliskość przepięknej piaszczystej plaży - można przepłynąć kładką dla gości kompleksu i tą drogą bliżej jest do bezpłatnej strefy, bądź można przejść mostkiem oddalonym o 2/3 minuty +posiłki - pyszne zupy i dania też (papryczki zapiekane, mięso mielone z fasolą i leczo - petarda), pyszne świeże owoce +przemiła obsługa hotelowa zarówno na recepcji, barze czy pań sprzątających
    • Wady -desery -były najsłabszym punktem posiłków, codziennie te same mały kosteczki - choć może to i lepiej, bo nie kusiło -brak muzyki na zewnątrz - w hotelu nie ma animacji, ani nawet muzyki na zewnątrz jeśli leży się na leżakach, czy wieczorem chce się posiedzieć przy stolikach -brak toalety blisko basenu - jeśli ktoś spędza czas w basenie, to może być uciążliwe bieganie do pokoju, choć jest też jedna toaleta w holu, ale to za każdym razem trzeba się suszyć i ubierać. Brak też ogólnodostępnego prysznica, a przydałby się, ponieważ hotel restrykcyjnie przestrzega dób hotelowych i w moim przypadku wymeldowanie musiało nastąpić do 11, a bus na lotnisko był o 18, także po całym dniu opalania czy zwiedzania nawet nie ma jak się odświeżyć i przebrać. Oczywiście nie można też korzystać nawet z napojów ani po wymeldowaniu, a i po szybszym przybyciu do hotelu niż 14, trzeba czekać dzielnie na leżaku bądź krześle aż dostanie się pokój -brak wagi w hotelu, więc trzeba uważać żeby nie przesadzić z zakupami ;) -brak wody mineralnej w pokoju chociażby na przywitanie, jeśli tak jak w moim przypadku od 9 do 14 czekało się na pokój i nie można było korzystać z all. Jak na 5* hotel brak wody albo niewydanie jej z baru, to bardzo słaby punkt

Byłam w hotelu wraz z koleżanką w lipcu 2019 wg oferty w promocyjnym pokoju z OnHoliday. Pokój przestronny, jasny, duże łóżko podwójne + sofa duża rozkładana przy stoliku. W środku działająca telewizja, suszarka, duże szafy, lustra, balon z widokiem na morze, generalnie przyzwoicie, jak na moje potrzeby było ok, choć bułgarskie 5*, to polskie 3,5* (zagrzybiałe silikony, listwy itp.), ale nie zwracając uwagi na szczegóły było ok. Kuchnia i jadalnie znajdują się w osobnym budynku na przeciwko basenu - pyszne jedzenie, zupy polecam osobiście, a jedynym słabym punktem były desery, ale całokształt bardzo na plus. Plaża po tej stronie miejscowości cudowna, długa, piaszczysta, bardzo daleko płytka, rewelacyjna! Obsługa hotelu super, wszyscy mili, uśmiechnięci! Osoby nastawiona na rozrywkę rozczarują się, na mieście nic się nie dzieje, a i w hotelu nuda, większość rodzin z dziećmi i nawet brak muzyki na zewnątrz żaby można było posiedzieć. To miejsce przeznaczone do wypoczynku i plażowania. Aa w hotelu dużo Polaków, Czechów, kilkoro Niemców tez było Nie polecam wycieczek fakultatywnych, nudaa! Ja byłam w Nesebar i na rejsie - rejs nuda na maxa, płynie się 45 min w 1 sronę, pokazują jaskinię z daleka i wraca się 45 minut. Zamiast Nesebaru polecam bardziej Sozopol, bardzo zbliżona architektura, ale mniej nachalni sprzedawcy i bardziej klimatycznie (mniej reklam kolorowych itd.). Busikiem za 5 lewa obok hotelu można się dostać.

Kargul

• Zalety Położenie blisko morza czysta piaszczysta plaża, obsługa super, jedzenie bardzo dobre, pokoje z łazienką super! są codziennie sprzątane . W hotelu 2 windy dawały radę!

Super obsługa, w recepcji bez problemów można się porozumieć nawet po polsku, z angielskim niema problemów.Pracuje w recepcji miła dziewczyna z Ukrainy i dobrze uczy się polskiego. Blisko morze albo przeprawą ze starszym panem przez rzekę albo przez mostek niedaleko. Pokoje codziennie sprzątane, jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam szczególnie wycieczkę do Nesebar!!!