Opinie o hotelu Plamena Palace
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Plamena Palace

• Piękna, długa, szeroka i piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza ok. 250 m od hotelu.
  • Dla dzieci: mała zjeżdżalnia, poój zabaw, dmuchany zamek do zabaw, miniklub (4-12 lat), brodzik.
  • Centrum urokliwego miasteczka z mnóstwem atrakcji w odległości ok. 1 km.
  • Świetne położenie: sklepy i bary ok. 100 m od hotelu, do najbliższego aquaparku - Aqua Planet ok. 800 m.

Mariusz

• Zalety Obsluga i restauracja. Aninacje ok.
    • Wady Idealnie byloby gdyby we wrzesniu basen hotelowy bylby podgzewany ale daje rade. Plac zabaw troche lipa.

Nie szukajcie w primorsku lepszego jedzenia niz w restauracji hotelowej nie znajdziecie. Kantoru tez nie.

Gabi

• Zalety super jedzenie , bardzo miła i szybka obsługa
    • Wady mały basen ,( ale kto nad morzem siedzi w basenie )

Byłam w hotelu w lipcu , jak dla mnie i całej rodziny REWELACJA , super obsługa bardzo miła i pomocna , super jedzenie, pokoje czyste, sprzątane codziennie , wymiana pościeli co 3 dni , łazienki super czysto , do plaży 5 min , polecam wszystkim warto się tam wybrać ,

Mariusz

Hotel czysty w bardzo dobrym stanie. Śniadania zimne nawet na początku serwowania, ubogie. Dania z karty w akceptowalnych cenach również serwowane zimne. Słaba znajomość języków obcych nawet angielskiego przez pracowników recepcji.

• Zalety Położenie hotelu blisko plaży. Czyste pokoje. Internet. Miły personel mówiący po angielsku.
    • Wady Posiłki monotonne, mało urozmaiceń. Małe pokoje, prysznice bez kabin prysznicowych. Po kąpieli cała podłoga w łazience jest mokra.

Na miejscu w hotelu nie bylo niestety spotkania z rezydentem (z biura podróży Exim Tours), który udzieliłby nam informacji nt okolicy i wycieczek. Na miejscu w hotelu nie bylo tez żadnych animacji. Widać bylo niestety koniec sezonu i brak starań o uatrakcyjnienie pobytu turystów. Na całe szczęście pogoda była ładna i cały praktycznie czas spędziliśmy na plaży, która jest ładna i czysta. Szkoda tylko, że dojscie do plaży troche brudne i zaniedbane. Dla osób, ktore nie są zbyt wymagające pobyt w hotelu może być mimo wszystko przyjemnym doświadczeniem.

Marco

• Zalety Spokój i cisza.
    • Wady Położony w sąsiedztwie pustostanów.

Więcej tam nie będę .)-; Lipa , trochę śmierdzi komuną.

• Zalety nowy budynek, czyste pomieszczenia, ładny basen, dobre położenie - 10 min spacerem do plaży
    • Wady bilard lobby dostępny tylko do godz 20:00

W hotelu mieliśmy piękny pokój z widokiem na morze:-) Obsługa pomocna i miła.Czysto i pachnąco. Minusem jest prysznic w lazience umieszczony przy toalecie i podczas brania prysznica wszystko jest zalane:(

Tom
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Cichy, spokojny daleko od ruchu ulicznego i straganów ( 300 metrów ). Wieczorem siedząc na balkonie słychać szum morza. Miła i sprawna obsługa. Bardzo czystoooo.
    • Wady Przy pakiecie HB mały wybór dla osób ktore nie jedzą mięsa ( dla jedzących mięsa duzo i dobre). Lepiej wziąć pakiet tylko śniadanie i zamawiać z karty. Duży i dobry wybór. Ceny normalne.

Pokój duży. Basen 6 metrowy do pływania mały ale do zabawy wystarczający. Jest pokój zabaw dla dzieci z opiekunka dwa razy dziennie w sumie 5 godzin.

Adam lipiec 2016
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Mój pobyt w terminiekcji 8-23 Lipiec 2016. Hotel położony blisko morza (300m) w spokojnej okolicy a zarazem blisko centrum (400m). Plaża szeroka i czysta otoczona wydmami. Dla mnie jest to duży plus. Podczas odpoczynku na plaży: super widok na morze, ale gdy się odwrócimy widzimy jedynie wydmy. Żadnych hoteli wchodzących do morza- klimatycznie. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna, są zawsze uśmiechnięci. Hotel bardzo czysty. Pościel i ręczniki wymieniane co 3 dni. Pokoje duże i przestronne, sprzątane codziennie. Woda w basenie super. Restauracja hotelowa również godna polecenia. My mieliśmy akurat opcję z samymi śniadaniami - każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie. Ale kilka razy jedliśmy tam obiad - jednym słowem smacznie. Jeszcze jedna bardzo ważna i ciekawa rzecz a mianowicie wymiana waluty. W hotelowym kantorze Plamena był najwyższy kurs euro (1.92) i dolara (1.71) w stosunku do lewa w całym Primorsku jak również i w Słonecznym Brzegu i Nesebarze. Wiem bo odwiedziłem te miasta i zwracałem na to uwagę. W moim opisie nie ma minusów? Bo tak jest naprawdę. Na upartego doczepić się jedynie można do TV w pokoju. Mały 14 calowy telewizorek trochę śmiesznie wyglądał na tle całego wyposażenia hotelu. Za to wi-fi śmiga bez zarzutów. Reasumując, z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. Ja jestem bardzo bardzo zadowolony. Pozdrawiam serdecznie.
    • Wady Trudno się doszukać.

Ewelina
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Bardzo czysty miła obsługa tanie posiłki nie opłaca się wykupywac oferty z obiadokolacja

Oferta super natomiast rezydent B.P. EXIM TOURS do wymiany brak organizacji na lotnisku nic nie wie na spotkaniu organizacyjnym to samo

pawel
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety czystość, wielkość pokoi, restauracje, bary hotelowe, dostępne rowery
    • Wady mały basen, mały teren wokół hotelu, brak jakiegokolwiek ogrodu

godny polecenia, europejski poziom coś jak Ibisy, najlepiej tylko śniadania bo jedzenie chyba dość monotonne - nie wiem na pewno bo stołowaliśmy się w restauracjach. balkony słabo odgrodzone, jeśli trafi się na imprezowiczów to przegrana