Opinie o hotelu Plamena Palace
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Plamena Palace

• Piękna, długa, szeroka i piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza ok. 250 m od hotelu.
  • Dla dzieci: mała zjeżdżalnia, poój zabaw, dmuchany zamek do zabaw, miniklub (4-12 lat), brodzik.
  • Centrum urokliwego miasteczka z mnóstwem atrakcji w odległości ok. 1 km.
  • Świetne położenie: sklepy i bary ok. 100 m od hotelu, do najbliższego aquaparku - Aqua Planet ok. 800 m.

Ula
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Ładny,nowy hotel,bardzo miła i profesjonalna obsługa
    • Wady Mało urozmaicone śniadania, brak rozrywek, typu wieczór bułgarski, dyskoteka, muzyka na żywo

Byłam w Bułgarii od 08 września i praktycznie w Primorsku był to już koniec sezonu, wszystkie bary, puby, dyskoteki pozamykane.

• Zalety -blisko do plaży, -spokojna okolica
    • Wady zdarzały się chłodne posiłki

Hotel czysty, pokoje duże, sprzątane codziennie, pościel co drugi dzień, ręczniki wymieniane na życzenie. Obsługa na recepcji mówi w języku angielskim. W hotelu sklepik, kawiarenka i restauracja. Internet słabo działa, głównie w holu. Przy hotelu niewielki basen. Nie dało się korzystać z siłowni. Śniadania standardowe, spory wybór. Obiadokolacje zróżnicowane, również ryby i dania wegetariańskie. Do obiadu napoje, piwo i wino, kawa i herbata, owoce, lody, coś słodkiego. Niestety zdarzało się że posiłki były chłodne ( po zgłoszeniu rezydentowi problem znikł). Brakowało zup ( również po zgłoszeniu pojawiły się). Bardzo miła i pomocna pani Rezydentka ( biuro Exim Tours). Sporo propozycji dodatkowych wycieczek i imprez. Z hotelu blisko do plaży północnej ( plaża dość oblegana ale można przejść się kawałek dalej gdzie już jest mniej ludzi). Plaża strzeżona. Temperatura wody (przełom lipca i sierpnia) średnio 27 stopni. Polecam zaopatrzyć się w parasol przeciwsłoneczny ( w Polsce lub na miejscu). Można wybrać się pieszo do Beglik Tash (formacja skalna w okolicy plaży północnej) przy czym warto wcześniej zaopatrzyć się w mapkę (droga słabo oznaczona), jak również plażą południową do Kiten. Z hotelu 10 minut drogi do supermarketu oraz do dworca autobusowego ( min. można dojechać do Burgas, Sozopolu, Kiten). W okolicy mnóstwo sklepików, piekarni i restauracji.

Fiśman
    Pobyt: Październik 2014

Nowy, czysty i przyjemny hotel. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Sporo aktywności dla dzieci. Posiłki przyzwoite. Jedyny mały minus to fakt, że do plaży idzie się przez nieco zaniedbaną ulicę. Polecam rodzinom z dziećmi, bowiem hotel znajduje się na uboczu, z dala od hałasów centrum. W porównaniu do innych w tej miejscowości to jeden z fajniejszych pod kątem stosunku ceny do jakości. Warto!

Pobyt: Październik 2014

• Zalety Położenie na uboczy koło ładnej plaży, dobre jedzenie, ładne i czyste pokoje.

Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel Polecam ten hotel

Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Położenie-z dala od innych budynków (przestrzeń)
    • Wady Zaniedbane otoczenie-stan dróg i chodników, brak oświetlenia, brak kosy na śmieci.

Piękne długie plaże lecz niestety brudne, niesprzątane.Brak na plaży koszy na śmieci, toalet. Miejsce fantastyczne do wypoczynku dla osób lubiących ciszę i spokój. Hotel zadbany, obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo dużo lecz monotonne.

Darek
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety odległość od morza, czyste i przestronne pokoje, klimatyzacja, obsługa anglojęzyczna
    • Wady mały basen, brak polskiego menu w restauracji

Ogólne wrażenie pozytywne. Bardzo dobry hotel szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Animatorka dla dzieci znała język polski, panie w recepcji znały angielski, tylko w restauracji było trudniej z językiem. Hotel położony blisko plaży i nieco dalej od centrum więc wokół cisza i spokój. Pokoje czyste i duże, dobrze wyposażone, codziennie sprzątane. Jedzenie bardzo dobre ale monotonne. Niemal codziennie śniadania były identyczne choć z drugiej strony wybór był tak duży, że nie trzeba było jeść cały czas tego samego. Chociaż my byliśmy we dwójkę, to jednak bez trudu można było się zorientować , że hotel jest nastawiony na rodziny z dziećmi.

G i M
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety blisko zachodniej plaży gdzie jest mniej ludzi, cicha spokojna okolica, kameralny hotel
    • Wady Do centrum ok 15 min piechotą, jedzenie bardzo monotonne

Ogólnie oceniamy ten hotel bardzo pozytywnie, wiadomo zawsze można się do czegoś przyczepić - np. do monotonnego jedzenia albo np. do lokalizacji - jest troszkę daleko od centrum ale za to prawie przy samej plaży zachodniej - czyli tej, na której jest mniej ludzi i jest szansa na rozłożenie się z własnym parasolem. Pokoje też są w porządku, my akurat dostaliśmy na ostatnim piętrze z widokiem na basen i morze, z bardzo dużym balkonem więc super. Z czystym sumieniem możemy polecić ten hotel :-)

Paulina
    Pobyt: Czerwiec 2014

Hotel elegancki, niedaleko plaża, ceny w Primorsku w restauracjach podobne jak u nas - wyjazd bardzo nam się podobał - chętnie znowu byśmy się wybrali :)

paluina
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Hotel bardzo ładny, czysty i zadbany. obsługa przesympatyczna i co najważniejsze mówi również po angielsku! do plaży blisko,
    • Wady jedzenie mało urozmaicone -jeśli chodzi o sniadania, mało owoców

Ogólnie oceniam hotel na plus!...........................................

Darek
    Pobyt: Sierpień 2013

Duże,przestronne pokoje,klimatyzowane z lodówką,sprzątane codziennie,pościel wymieniana co 3 dni,duże balkony. Jedyne zastrzeżenia może budzić mały telewizor.Dobre jedzenie w nieograniczonych ilościach,do kolacji wino i piwo bez ograniczeń.Basen z jacuzzi.Położony w cichej dzielnicy z dala od zgiełku centrum.Ok.500m do plaży północnej.Bardzo miła obsługa hotelowa,kantor w recepcji,2 windy.Bilard,ping-pong,dla dzieci zorganizowane zajęcia. Jeśli chodzi o Primorsko to jeden z najlepszych hoteli.